Sesja narzeczeńska Katowice

Sesja narzeczeńska Katowice

Sesja narzeczeńska Katowice to temat, który do niedawna był rzadkością. Wiele osób wychodziło z założenia, że sesja narzeczeńska nie ma sensu, skoro zaraz po niej zaplanowany jest reportaż ślubny i sesja ślubna. Jednak zauważyłem, że dla coraz większej ilości par narzeczeństwo staje się czymś ważnym, co również chcą upamiętnić. Wtedy decydują się na zdjęcia przed ślubem. Luźna atmosfera sesji narzeczeńskich, łatwe dobranie terminu (o ile sesję plenerową pary chcą mieć jak najszybciej za sobą, to sesję narzeczeńską można wykonać chwilę przed ślubem, lub zaraz po zaręczynach) wpływają na całkowicie odmienny charakter zdjęć.

A co jeśli nie czujecie się dobrze przed obiektywem? Nie macie doświadczenia i sama myśl o pozowaniu Was stresuje? Czy warto decydować się na sesję narzeczeńską? Bez obaw. Większość par zaczyna z takim właśnie nastawieniem…

Dziś pokażę Wam kilka kadrów z Nikiszowca. Z niezwykle szybkiej sesji narzeczeńskiej Natalii i Rafała. Oni też byli przekonani, że nie lubią, gdy ktoś robi im zdjęcia. Może dlatego zdecydowali się na opcję „sesja narzeczeńska Katowice” – blisko, szybko i po bólu. A tu… totalne zaskoczenie! Nie spodziewali się, że sesja na Nikiszu może stać się wspaniałą przedślubną pamiątką. Jako fotograf ślubny Katowice znam bardzo dobrze i widząc czarne skórzane kurtki i czerwoną kratę koszuli Rafała wiedziałem, że rewelacyjnie poczują się wśród robotniczych kamieniczek Nikiszowca. 

Z tej sesji narzeczeńskiej najbardziej podoba mi się dyptyk z portretami. Zobaczcie, że można zrobić świetne zdjęcia bez żmudnego pozowania i skupiania wzroku na obiektywie. Pomimo, że Natalia i Rafał nie musieli silić się na uśmiechy do aparatu, to na zdjęciu wyglądają fantastycznie. Kontrast między portretami podkreśla światło, które na zdjęciu Natalii jest miękkie i delikatne, a na zdjęciu Rafała mocne i ostre. 

Ponownie krążę wokół tematu fotografii ślubnej Katowice. Jednak myślę, że nie jest nudno. Nikiszowiec potrafi zachwycić, a tą sesją Natalia i Rafał udowodnili, że sesje narzeczeńskie to fantastyczna pamiątka, której wykonanie nie musi być żmudną pracą.