Sesja narzeczeńska i Wasze hobby

Sesja narzeczeńska

O ile sesja ślubna to zwykle piękna sceneria i młoda para w ślubnych strojach, o tyle sesja narzeczeńska jest swego rodzaju próbą pokazania narzeczonych w ich naturalnym środowisku. Tu rzadko zatrudnia się fryzjerów i makijażystki, nie ubiera się wyszukanych strojów. Na tych zdjęciach jest miejsce na prostotę, codzienność i luz. 

Właśnie z tego powodu lubię sesje narzeczeńskie. Pary, które się na nie decydują są zawsze pełne entuzjazmu, a na moje pytanie, gdzie chcą wykonać taką sesję, zamiast pałaców i górskich szczytów, wybierają miejsca związane z nimi samymi. Często wyborom tym towarzyszą wątpliwości. Nic dziwnego. Gdy miejscem Twojego zamieszkania jest Śląsk, to zastanawiasz się, czy da się to pokazać w ładny sposób. Serio. A sesja narzeczeńska Śląsk (tak jak każdy inny region) pokaże przez pryzmat Waszej znajomości i, bez względu na to, czy to będzie staw blisko osiedla, szkolny plac, pobliski las czy centrum miasta, to będzie wyglądało świetnie! 

Wiele razy wykonywałem miejską sesję narzeczeńską. Sesja w mieście, to coś w czym bardzo dobrze się czuję, ale dziś pokażę Wam klika kadrów z sesji Magdy i Damiana, którzy wybrali miejsce dość nietypowe. Oboje lubią aktywnie spędzać czas, biegać, jeździć na rolkach i chodzić po górach. A na sesję narzeczeńską zaprosili mnie na stadion w Rudzie Śląskiej.

Można powiedzieć, że była to sesja w mieście, choć w całkiem odmiennej scenerii. Pierwszą część zdjęć wykonałem, gdy Magda i Damian mieli na sobie codzienne, ale trochę bardziej eleganckie ubrania. Prawda, że wyglądali trochę, jakby wybierali się na randkę? Kilka zdjęć w ostym słońcu na trybunach i bieżni, a chwilę później para przebiera się w coś wygodniejszego i wybieramy się na rolki. W ten prosty sposób Magda i Damian, mogli pokazać kawałek swojej codzienności, który mogłem uwiecznić. 

Dzięki temu, że poznaliśmy się bliżej na sesji narzeczeńskiej, to w dniu ślubu witaliśmy się jak znajomi i dużo przyjemniej nam się pracowało. Dodatkowo, oboje widzieli efekty wcześniejszej sesji, co dało im poczucie pewności, że zdjęcia ze ślubu będą im się podobać.