Sesja ślubna Zakrzówek

Sesja ślubna Zakrzówek

Ostatnio coraz częściej bywam w Krakowie. Zdjęcia ślubne Kraków ukazują zawsze jako miasto pełne cudownej, zabytkowej architektury. Jednak zwykle kojarzą się one wszystkim jedynie z kościołem Mariackim i Rynkiem. Miałem okazję fotografować również na krakowskim Kazimierzu, Zamku Wawelskim i uliczkach łączących te popularne lokalizacje. W wielu miejscach byłem też prywatnie. Wiem, że to wciąż jedynie fragment tego, co fotografowi może zaoferować dawna stolica Polski. Współpracując z Karoliną i Jakubem mogłem poznać coś nowego. Nie tylko zabytkowy dworek, w którym mieści się Urząd Stanu Cywilnego, ale i niezwykle malowniczy zalew znajdujący się w odległej dzielnicy Krakowa.

Choć od sesji ślubnej  Karoliny i Jakuba minęło sporo czasu, to wciąż chętnie do niej wracam. A to dlatego, że ta sesja ślubna Zakrzówek uchwyciła w pięknym świetle. Dzięki temu powstały zdjęcia pełne cudownych kolorów, a te czarno-białe mają niepowtarzalny charakter. 

Zakrzówek to miejsce, którego wcześniej nie znałem. Niejedna sesja ślubna Kraków pozwoliła mi już nieco poznać, ale nigdy nie słyszałem o Zakrzówku i fantastycznym zalewie. Sądzę, że każdy fotograf ślubny Kraków traktujący jako główny obszar pracy zna to miejsce. Zalew Zakrzówek powstał w wyniku zalania starego kamieniołomu wapienia – to stąd te malownicze skałki wyrastające prosto z niezwykle niebieskiej, przejrzystej wody. Na tym tle wszystko wygląda bajecznie – zarówno szerokie i wąskie kadry, fotografie kolorowe i czarno-białe. Muszę tu jednak wspomnieć też o włosach Karoliny, których intensywna barwna cudownie kontrastuje z chłodnymi tonami wody i zieleni. 

I tak, okazało się, że fotografia ślubna Kraków to również zdjęcia na łonie natury. Jak widać malowniczych miejsc w obrębie miasta nie brakuje, a osoby znające tę okolice, wiedzą, że zdjęcia ślubne w Krakowie mogą być dużo mniej oczywiste. Choć miejsce mojego zamieszkania sprawia, że najczęściej fotografuję na Śląsku, to zawsze chętnie współpracuję z parami z innych regionów. Jeśli więc szukacie fotografa na wesele w Krakowie, to piszcie do mnie bez wahania.