Sesja ślubna Kolorowe Jeziorka

Sesja ślubna Kolorowe Jeziorka.

Dziś pokażę Wam kilka kadrów z sesji ślubnej Asi i Darka. Wybraliśmy się aż za Wrocław, by zrobić kilka zdjęć w niezwykle romantycznym miejscu. Byłem tam po raz pierwszy w zeszłym sezonie i od dłuższego czasu myślałem o powrocie do Kolorowych Jeziorek, by pokazać je w nowej odsłonie.

Sesja ślubna Kolorowe Jeziorka, to temat który chodził za mną jakiś czas. Zarówno jeziorka, jak i okalające je lasy są miejscem wartym zobaczenia, a na fotografiach prezentują się magicznie. Te znajdujące się na terenie Rudawskiego Parku Krajobrazowego, powstały w wyrobiskach po kopalniach pirytu. Ich kolor związany jest ze składem chemicznym ziemi. Dzięki związkom chemicznym woda mieni się tu na żółto, purpurowo i niebiesko. Sam Park Krajobrazowy znajduje się w rejonie Polski, do którego na pewno zagląda często fotograf ślubny Wrocław mający w pobliżu. Dla mieszkańców Katowic to całodzienna wyprawa, z której większość czasu spędzamy w aucie. Jednak warto!

Asia i Darek czuli się świetnie w tym miejscu i w swoim towarzystwie. Dlatego, choć Kolorowe Jeziorka w Rudawach Janowickich są miejscem szczególnie malowniczym, to wykonałem również wiele ciasnych kadrów i portretów. Fotografia ślubna Wrocław czy Katowice – zawsze skupia się na parze. I choć same jeziorka, piękne ścieżki i czyste lasy kuszą, to są one tylko dodatkiem do emocji, które chcemy pokazać. A tu uśmiechów i miłości nie brakowało. Z leśnym, lekko rustykalnym klimatem sesji, świetnie komponowała się lekka i prosta sukienka Asi oraz jej rozpuszczone włosy. Darek bez żalu rozstał się z marynarką, dzięki czemu czuł się i wyglądał swobodniej. 

Ostatnio tego typu plenery ślubne, to coś co lubię najbardziej. Zdecydowanie stawiam las i niebo, szczere uśmiechy, gołe stopy i podwinięte mankiety ponad zamki, kolumienki, fraki i suknie z brokatem. Pewnie, że fajnie czasem zrobić glamourową sesję ślubną pełną efektownej elegancji, której efektem są zdjęcia jak z okładek magazynów, ale zawsze po tej części oficjalnej, dobrze jest dać sobie trochę przestrzeni na luz i pokazać siebie, tak po prostu.