Sesja w Ogrodach Kapias

Sesja w Ogrodach Kapias

Dziś pokażę Wam jesienną sesję, którą wykonałem wraz z Patrycją i Damianem. Te kilka zdjęć świetnie obrazuje, jak różnorodne tematycznie jest miejsce, w którym robiliśmy te zdjęcia. 

Sesja w Ogrodach Kapias, to opcja wybierana przez wiele par. Choć sesja w tym miejscu wymaga opłaty, to muszę przyznać, że jako fotograf ślubny, Goczałkowice znam jedynie dzięki tym ogrodom. A w tym okolicy nie brakuje przecież ciekawych miejsc. Ogrody Kapias przyciągają jednak pary młode różnorodnością tematów, które zebrane w jednym miejscu, mogą stanowić tło dla ich wyjątkowych zdjęć. Początkowo nie byłem przekonany do sesji w tym miejscu. Łatwo otrzeć się o kicz i banał fotografując te zadbane alejki i sztucznie stworzone aranżacje zieleni. Jednak już pierwsza sesja zaskoczyła mnie pozytywnie uzyskanym efektem i teraz z przyjemnością jeżdzę w to miejsce.

Sesja z Patrycją i Damianem to moja pierwsza jesienna sesja ślubna w tym miejscu. Tego dnia jesienne światło wyjątkowo chętnie współpracowało, co widać na wyjątkowych złocistych portretach, które są moimi ulubionymi zdjęciami z tej sesji. Zdjęcia z Ogrodów Kapias, to jednak przede wszystkim różnorodność. Tu możecie mieć zdjęcie na tle chaty rodem ze skansenu oraz przed ceglanymi domkami jak z europejskich prowincji. Tu możecie schować się w bujnych zaroślach i zapozować na tle idealnie przystrzyżonych krzewów. Ogrody Kapias to idealna opcja dla niezdecydowanych, dla tych, którzy chcą zdjęć ładnych, estetycznych i przyjemnych. Nie opowiemy tu może spójnej historii, ale za to w jedno popołudnie niemal zwiedzimy świat, a każdy kadr będzie całkowicie odmienny.

Niejednokrotnie pisałem już, że na zdjęciach najważniejsi jesteście Wy. Otoczenie jest tylko tłem. Zadbane i przemyślanie zaaranżowane przestrzenie Ogrodów to, mimo wszystko, jedynie miejsca. Patrycja i Damian czuli się dobrze, w nie tyle w ogrodach, co we własnym towarzystwie. Dobrze bawili się na sesji i właśnie dlatego z radością mogę pokazywać te zdjęcia. Bez chemii, czułości i bliskości między Wami, nie zrobiłbym tych zdjęć, ani w ogrodach, ani gdziekolwiek indziej.