Plener ślubny za granicą z Dominiką i Piotrkiem

Gdzie wybrać się na plener ślubny? To pytanie musicie sobie zadać jeszcze przed ślubem, by później wszystko dobrze zaplanować. Wydaje Wam się, że plener ślubny za granicą to masa organizacji i czasem bariera wręcz nie do ogarnięcia? No to się mylicie!

Oczywiście jeśli chcecie sesję w Brazylii, to element organizacyjny jest dosyć istotny. Ale jeśli wybieracie Europę, a zwłaszcza kraj, z którym sąsiadujemy to juz problem nie jest taki duży. 

Razem z Dominiką i Piotrkiem uznaliśmy, że idealnym miejscem na zagraniczny plener ślubny będzie czeski Mikulov. Nieduże i niezwykle malownicze miasto położone przy granicy z Austrią. 

Nastawialiśmy się głównie na zdjęcia przy winnicach, z których Mikulov słynie, ale okazało się, ze cała architektura jest godna uwiecznienia na zdjęciach. Troszkę musieliśmy się nachodzić i spocić by dotrzeć w niektóre miejsca, ale było zdecydowanie warto. 

Przy takich wyjazdowych sesjach największym zaskoczeniem może być pogoda. Robiąc tyle kilometrów nie tak łatwo zrezygnować i uznać, że niestety, ale musimy sesję przełożyć. W tym przypadku takich problemów nie było. Pogoda sprzyjała nam od początku do końca. Piękne światło, delikatny wiatr – czego chcieć więcej?

To co cenię w przypadku pleneru ślubnego, na który trzeba dojeżdżać 2-3h (lub więcej) to przede wszystkim czas spędzony na rozmowach. Możemy się bliżej poznać, zbudować zaufanie, dogadać dokładnie jak będzie wyglądał nasz dzień. Dzięki temu, potem w trakcie zdjęć zaczynami rozumieć się bez słów i „zdjęcia robią się same”.

Nie ukrywam, że współpraca z Dominiką i Piotrkiem przebiegała idealnie. Od poważniejszych rozmów światopoglądowych po luźne żarty. Cała podróż zbudowała świetną atmosferę pod późniejszą sesję ślubną.

Jeśli lubicie naturę, winnice i delikatne – zachodzące słońce to znajdziecie tu coś dla siebie. Jeśli znów podoba Wam się architektura z wyjątkowymi czerwonymi dachówkami oraz piękna panorama miasta, to też Was zapraszam!
Kończąc – Dominika i Piotrek, DZIĘKI!

Współpraca:

Suknia: własny projekt / lokalnie uszyta na zamówienie
Garnitur: Dyplomata / Wilvorst
Makijaż: Izabela Stramka
Fryzura: Maczkowe Fryzury

  • Dla wszystkich którzy wolą pokaz slajdów zapraszam na 2 minuty 2 sekundy zdjęć z tej sesji.

 

  • Dla fanów scrollowania są też zdjęcia! Sesja ślubna za granicą Dominiki i Piotrka.