7artisans

Dziś troszkę o 7artisans czyli firmie robiącej tanie i dobre obiektywy. Moje Fuji polubiły się ostatnio z modelem 25 mm f/1.8 czyli po przeliczeniu będzie to ogniskowa 37,5 mm – idealna na rodzinne wycieczki i proste portrety!

Fuji X – 7artisans

Wszystko zaczęło się od współpracy z firmą Foto-Technika i okazją do testowania mniej popularnych sprzętów. Jak się później okazało mniej popularne nie znaczy gorsze! Początek to współpraca z Viltroxem i ich obiektywami, które okazały się strzałem w dziesiątkę i obecnie jestem posiadaczem modelu 23 mm i 33 mm!

Wróćmy jednak do 7artisans – to całkiem inne szkła, bo manualne więc są dosyć specyficzne. W moim przypadku model 25 mm f/1.8 jest typowo sprzętem do użytku domowego. Prosty, mały, tani obiektyw.

Manualne obiektywy dają masę satysfakcji z fotografowania. Do użytku domowego i ćwiczeń fotograficznych są dla mnie idealne. 

7artisans 4

Obiektywy 7artisans opinie

W sieci panuje obecnie całkiem inny trend niż kiedyś. Wiele firm z Chin okazało się robić naprawdę dobry sprzęt i obiektywy 7artisans opinie mają raczej bardzo dobre!
Ja się z nimi polubiłem a opisywany dziś model 7artisans 25 mm f/1.8 to świetne szkło do fotografowania codziennego życia.

U mnie nie opisywany dziś obiektyw nie zagości w torbie podczas zleceń, ale jest na stałe podłączony do aparatu, którym fotografuję swoje dzieci i wspólne wycieczki

7artisans 25 mm f/1.8 Fuji 

Jeśli szukacie dobrego, niewielkiego obiektywu i nie chcecie wydać dużej ilości gotówki to zdecydowanie 7artisans 25 mm f/1.8 jest godny wzięcia pod uwagę.

Dobrą okazję możecie złapać w sklepie https://f43.pl – z moim kodem „dawidzieliński” macie 10% rabatu na zakupy także zachęcam do przeglądnięcia ich oferty!

Jeśli bliżej chcecie poznać mój styl fotografowania to zapraszam Was do tego wpisu: odważne zdjęcia ślubne!

Dodaj komentarz