Dla fotografów

Cześć

Co ja mogę zaoferować innym fotografom?
Przede wszystkim dzielę się doświadczeniem i wiedzą, a w jakiej formie?

Zaraz się tego dowiecie!

youtube

warsztaty dla fotografow kanal you tube dawid zielinski 0002

Prowadzę kanał na YouTube dla fotografów ślubnych i nie tylko. Pokazuję tam moją pracę od zaplecza, a także dzielę się doświadczeniem i wiedzą fotograficzną!
Link znajdziecie niżej!

warsztaty

warsztaty dla fotografow kanal you tube dawid zielinski 0001

Prowadzę warsztaty indywidualne i grupowe. O indywidualne możecie pytać mailowo lub przez formularz. Więcej info niżej. Warsztaty grupowe będę ogłaszał co jakiś czas także jak mnie śledzicie to się dowiecie!

warsztaty dla fotografow kanal you tube dawid zielinski 0003

kanał

youtube

warsztaty dla fotografow kanal you tube dawid zielinski 0004

Wiedza podana w przystępny sposób!

Mam spory dystans do siebie i do fotografii. Uważam, że fotografowie często mają za duże ego i czują się zbyt ważni jeśli chodzi o swoją pracę. Cenię reportaż ślubny i wiem jaka to odpowiedzialna robota – by być tym fotografem ślubnym. Uważam jednak, że trzeba więcej luzu i trochę innej treści w świecie fotografii ślubnej – takiej bardziej reporterskiej treści. Mniej ustawiania, a więcej ciekawego kadrowania!
Tak powstał pomysł na mój:

autorskie

warsztaty

warsztaty dla fotografow kanal you tube dawid zielinski 0005
warsztaty dla fotografow kanal you tube dawid zielinski 0006

Moje warsztaty z reportażu!

Moje warsztaty ślubne z reportażu to przede wszystkim rozmowa i analiza zdjęć. Pokazuję Wam swoje sposoby na pewne kadry i pokazuję Wam moją pracę od zaplecza. Zawsze staram się indywidualnie podejść do tematu i przed warsztatami analizuję Wasze zdjęcia. Czy takie warsztaty gwarantują sukces? Czy zaczniecie robić lepsze zdjęcia? Nie wiem. Ja mogę Wam w tym pomóc, a Wy musicie pracować. Nie będę Was oszukiwał, że po warsztatach każdy reportaż to będzie totalny sztos. Potrzeba czasu i nauki, ja Wam mogę jedynie skrócić drogę do ogarnięcia pewnych tematów. Nie znajdziecie u mnie stylizowanych warsztatów i sesji. Działamy teoretycznie, bo inaczej się nie da… przynajmniej w niepozowanym reportażu. Czemu?
Wyślij zapytanie i się dowiedz.

Email(wymagane)
Tylko w celu potwierdzenia (sms) dotarcia zapytania.

Jeśli jednak wolisz to zrobić mailowo lub telefonicznie to zostawiam kontakt: