Dworek nad Stawem – wesele Justyny i Dawida

Dworek nad Stawem Wodzisław Śląski

Materiał ten zawiera sporo mocnych kadrów. Sporo ujęć, które można uznać za mało ślubne. Ale jak już pewnie wiecie – ja tak lubię. Lubię po swojemu, by było interesująco i ciekawie. Tak też jest w tym skrócie reportażu z Dworku nad Stawem w Wodzisławiu Śląskim.
24 mocne klatki dobrze opisujące historię dnia Justyny i Dawida.

Usain Bolt przebiegł 100 m w 9,58 sekundy…

.
.
.
⬇️ Ty w tym czasie zapytania nie wyślesz, ale zajmie Ci to tylko 6 razy tyle czasu co jego bieg ⬇️


Justyna i Dawid – para młoda
/Dworek nad Stawem Wodzisław Śląski/

Obydwoje dali mi się poznać jako raczej spokojne osoby. W trakcie przygotować dało się zauważyć, że nie byli zbytnio zestresowani. Nie byli też skupieni na mnie. Raczej zajmowali się sobą, przygotowaniami. Takie wejście w reportaż daje mi dużo pewności siebie. Para Młoda i rodzina nie zwracali na mnie uwagi – w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Byli skupieni na tym dniu i przygotowaniach.

Wszystko od początku zapowiadało, że to będzie wyjątkowy dzień w pięknym miejscu jakim jest Dworek nad Stawem.

Dobry DJ – ważna rzecz
/Dworek nad Stawem Wodzisław/

Z Przemkiem – czyli DJ Przemysław Molenda, mialem już okazję współpracować. To konkretny i profesjonalny człowiek, z którym działa mi się bardzo dobrze. Świetnie czuje klimat wesela i dobrze zauważa jakie muzyczne potrzeby mają goście. Wie, kiedy podkręcić tempo, a kiedy troszkę zwolnić. Goście mają czas na zabawy, rozmowy i tańce. Dzięki temu reportaż tej jest wyważony. Wiem, że jako fotograf muszę poznać dobrze lokalne obyczaje, zwłaszcza, że w różnych regionach są trochę inne. Na południu wesele wyglądają trochę inaczej niż na północy. DJ też ma na to wszystko spory wpływ.

W tym materiale znajdziecie wiele rzeczy które odnoszą się do tych wpisów:

dworek nad stawem wodzislaw slaski 6
dworek nad stawem wodzislaw slaski 9

Reportaż ślubny z charakterem w Dworku nad Stawem w Wodzisławiu Śląskim

Co w moim odczuciu cechuje dobry reportaż ślubny? Przede wszystkim różnorodność. Fotografowanie wszystkiego co dzieje się dookoła nas. Druga sprawa to odważne kadry, niestandardowe, takie które zaciekawią oglądającego. Oczywiście tu też musi być pewna równowaga. Materiał nie może być „przegadany” samymi dziwnymi kadrami. Wydaje mi się, że w tym wypadku udało się skupić na różnych momentach tego dnia i pokazać je w interesujący sposób.

Dworek nad Stawem to bardzo wdzięczne miejsce dla fotografa. Ciekawe wnętrze i piękny teren dookoła. Nic tylko wykonywać oryginalne zdjęcia ślubne!

dworek nad stawem wodzislaw slaski 13
dworek nad stawem wodzislaw slaski 14 1

Dworek nad Stawem Wodzisław Śląski – czyli trochę na temat samej sali weselnej

Wiem, że w okolicy Dworek nad Stawem opinie ma bardzo dobre i wcale mnie to nie dziwi. To bardzo ładna i klimatyczna sala położoną w ciekawym miejscu. Ceny w Dworku nad Stawem też są bardzo akceptowalne dzięki czemu tworzy to z tej sali bardzo porządane miejsce na wesele w okolicy Wodzisława Śląskiego.

W Dworku nad Stawem w Wodzisławiu Śląskim gościłem już kilka razy i zawsze impreza, która się tam odbywała dawała mi sporo frajdy! Dworek nad Stawem to miejsce, które zdecydowanie polecam.

Ten wpis spoko, ale chcesz więcej?

.
.
.
⬇️ zaglądając do mojego portfolio znajdziesz więcej różnorodnych materiałów ⬇️


dworek nad stawem wodzislaw slaski 18
dworek nad stawem wodzislaw slaski 24

Rekord podciągnięć w jedną minutę to 67 powtórzeń…

.
.
.
⬇️ Ty w tym czasie zdążysz wysłać zapytanie ⬇️


Podsumowanie wesela w Dworku nad Stawem w Wodzisławiu

To był niezwykle intensywny i owocny dzień. Praca od rana do nocy na pełnych obrotach dała o sobie znać dnia następnego. Jako fotograf ślubny z Rybnika wiem, że śluby w tych okolicach są wymagające, jednak zadowolenie z wykonania świetnego materiały rekompensuje zmęczenie. Takie reportaże ślubne „dają mi kopa” do działania!

Dodaj komentarz