Dobry fotograf ślubny Chorzów

Cześć!
Nazywam się Dawid Zieliński i jestem fotografem ślubnym z Chorzowa. Oczywiście Chorzów to nie jedyny rejon w, którym pracuję, bo obsługuję cały Śląsk, ale to fotografia ślubna w Chorzowie jest tym o czym chcę Wam trochę opowiedzieć

Zatem jeśli szukacie fotografa ślubnego z Chorzowa to zapraszam Was do czytania dalej

fotograf slubny chorzow 12

Ponadczasowa fotografia ślubna Chorzów – moje przykładowe prace

Moje zdjęcia cechują się ponadczasowym, reporterskim stylem. Nie szukam najnowszych trendów, dzięki czemu otrzymujecie zdjęcia, które są, były i będą na czasie! Jako fotograf ślubny Chorzów i jego regiony poznałem już dosyć dobrze i nie mam problemu w poruszaniu się po tym mieście. Dzięki temu mogę w 100% skupić się na fotografii ślubnej w Chorzowie, a nie na wszystkich rzeczach dziejących się dookoła.

Chorzów to piękne zielone tereny i klimatyczne kamienice. Uwielbiam fotografować w takim miejscu jak Skansen w Chorzowie. Ta lokacja jest idealna pod klimatyczną sesję ślubną lub narzeczeńską.

Oto moja propozycji dla Was w związku z tematem: „fotografia ślubna Chorzów”.

„…Dzięki profesjonalnemu podejściu Dawidowi udało się uchwycić wiele cudownych momentów, które będą pamiątka na całe życie. Sama współpraca bezproblemowa i w bardzo miłej atmosferze.”

Justyna i Dawid

Niebanalny fotograf ślubny Chorzów

W mojej pracy jako fotograf ślubny w Chorzowie przyświeca mi bardzo ważny cel. Chce by moje pary były zaciekawione i ciągle zaskakiwane kolejnymi fotografiami. Uwielbiam tereny całego Śląska i fotografowanie w tych rejonach sprawia mi dużo frajdy!

Trochę rozwinę temat.
Uwielbiam gdy znajdujecie na zdjęciach coś co Wam w tym dniu umknęło. Jestem nie tylko po to by dokumentować takie wydarzenia jak pierwszy taniec czy podziękowania dla rodziców. Ok – te momenty są ważne i oczywiście o nich pamiętam, ale duża część reszty kadrów to proste, ulotne chwile, które staram się pokazywać w ciekawy sposób.

Moim celem jest by Wasze zdjęcia były szczere i prawdziwe, a efekt końcowy był interesujący także dla postronnego widza.

Fotografia ślubna Chorzów pokazuje od strony ich mieszkańców

Ciekawa fotografia ślubna w Chorzowie

Jako fotograf ślubny Chorzów i jego okolice znam już całkiem dobrze i mimo, że pochodzę z Katowic to z Chorzowa mam wielu znajomych i chętnie odwiedzam te rejony. Dla mnie w zasadzie bez znaczenia jest gdzie fotografuję. Zawsze staram się trzymać kilku podstawowych zasad:

 • Emocje
  To chyba najważniejsza rzecz. Dla mnie są one w całym reportażu kluczowe. Nie każde zdjęcie takie musi być, ale całościowo reportaż powinien wpływać na emocje.
 • Moment
  Na ślubie jestem cierpliwy i uważny. Jako fotograf ślubny w Chorzowie nauczyłem się by czekać do ostatniej chwili i wykonywać wiele różnych ujęć by złapać ten jeden kluczowy moment.
 • Kreatywność
  Moja fotografia ślubna Chorzów pokazuje w sposób kreatywny. Lubię kombinować, pokazywać coś mniej standardowo. Tu wracamy z tematem zaciekawiania widza. Kreatywne podejście zaciekawia!
 • Światło
  By powstało zdjęcie musi być światło. Może ono być różne, ale zawsze staram się je wykorzystać najlepiej jak się da w danej sytuacji.

„Mieliśmy wielkie szczęście, ze trafiliśmy na Dawida. Przepiekne zdjecia, super swoboda atmosfera. Polecamy z calych sił:)”

Teresa i Tomasz

Otwarty fotograf ślubny z Chorzowa

Poszukiwania fotografa ślubnego w Chorzowie najczęściej zaczynacie od wypytania znajomych i rozeznania się czy ktoś nie współpracował z kimś interesującym. Potem jest temat wyszukiwania w internecie. Póki co korzystacie z wszystkiego po trochu i przychodzi czas na pewne wybory.

Najlepiej zostawić sobie najlepszych 10 według Was fotografów z Chorzowa i okolic i w tym gronie zacząć porządny research. Dzięki temu dokładnie określicie jaki styl Wam najbardziej odpowiada i czego tak naprawdę szukacie.

Ja jestem fotografem ślubnym otwartym na propozycję. Lubię eksperymentować. Mam swój styl, ale nie boję się nowych wyzwań. Jakaś ciekawa sala w której jeszcze nie byłem? Chętnie podejmę się wyzwania. Macie szalony pomysł na swoją sesję ślubną? Dajcie znać – ustalimy wspólnie jak to ciekawie zrealizować.

Poniżej znajdziecie ściągę jak znaleźć odpowiedniego dla Was fotografa ślubnego z Chorzowa i okolic.

Piękna architektura kościoła w okolicach Chorzowa

Fotografia ślubna Chorzów – kluczowe elementy

O tym co jest ważne we współpracy między parą a fotografem. O tym, że Wasza współpraca to kilkanaście wspólnie spędzonych godzin więc istotna jest w tym wszystkim komunikacja.
Wasz fotograf ślubny Chorzów powinien znać całkiem dobrze i móc Wam zaproponować np. ciekawe miejsce na sesję plenerową. Te czynniki wpływają na całość Waszej relacji.

 • Dobre zrozumienie
  Nadawanie na podobnych falach i wzajemne rozumienie się jest bardzo ważne. Dzięki temu w dniu waszego ślubu będziecie czuli się dużo swobodniej i naturalniej.
 • Wsparcie
  Fotograf ślubny powinien oferować Wam swoją pomoc, korzystać ze swojego doświadczenia. Dzięki temu możecie ułatwić sobie wiele spraw związanych z organizacją wesela lub sesji.
 • Profesjonalne podejście
  Jak zawsze tak i tu powinna być równowaga. Partnerskie podejście jest ważne, ale fotograf ślubny w Chorzowie powinien być przede wszystkim profesjonalnie przygotowany do swojego zadania!
Para Młoda z okolic Chorzowa podczas sesji ślubnej w wykonaniu Dawida Zielińskiego
Para Młoda w trakcie sesji w plenerze wykonanej przez fotografa ślubnego z Chorzowa Dawida Zielińskiego

Jako fotograf ślubny z Chorzowa cenię sobie szczerość w relacjach ze swoimi Parami Młodymi. 

Fotograf ślubny Chorzów – cennik i sprawa umowy

Jeśli chcecie poznać mój cennik to zapraszam Was do działu kontakt – tam możecie do mnie napisać i zapytać o termin, a ja wyślę Wam moją aktualną ofertę.
Tu Wam w skrócie opiszę co mniej więcej zawiera moja oferta fotografii ślubnej w Chorzowie. 500 zdjęć z czego 300 jest w formie spójnego, obrobionego reportażu ślubnego, resztę przekazuję Wam w formie pakietu dokumentacyjnego.

Umowa to już temat na spotkanie. Chętnie ją omawiam i wysyłam do wglądu. Lubię, gdy wszystko jest klarowne i jasne. Nie chcę nic ukrywać, a cała współpraca powinna przebiegać bez żadnych wątpliwości.

„Rewelacyjne zdjęcia, nietuzinkowe ujęcia i niezwykle wyczucie chwili. Będę polecać każdemu i żałuję że tak krótko Dawid z nami był ;)”

Marta i Tomek

Fotografia ślubna w Chorzowie – podstawowe hasła

Co robicie by znaleźć fotografa ślubnego z Chorzowa? Najczęściej korzystacie z wyszukiwarki Google, która po wpisaniu takich fraz jak: fotograf ślubny Chorzów, fotografia ślubna Chorzów daje sporo wyników, które mogą Was zaciekawić. Warto też sprawdzić portale branżowe i social media takie jak Facebook i Instagram. Tu obok zostawię Wam linki do moich social-mediów.

Pamiętajcie, że warto sprawdzić więcej niż 2-3 pierwsze nazwiska. Czasem troszkę głębiej w internecie znajdziecie swojego wymarzonego fotografa na ślub w Chorzowie.

Nowoczesny fotograf ślubny z Chorzowa – skąd pomysły

Poza tym, że staram się być na czasie we współpracy z Parami Młodymi to przede wszystkim jestem już dosyć doświadczonym fotografem. Prawie 10 lat fotografowania ślubów, daje mi sporo w pracy w dniu wesela.

Połączenie doświadczenia i nowoczesności jest nieocenione. Dzięki temu w dniu ślubu jestem cały czas czujny, ale też sporo przewiduję. Właśnie dzięki połączeniu tych dwóch rzeczy mogę fotografować nieoczywiste sceny. W ten sposób wyrobiłem sobie swój unikalny styl i swoimi zdjęciami gwarantuję Wam pewną jakość.

Plener ślubny w okolicach Chorzowa
Zdjęcie w okolicy Chorzowa wykonane przez Dawida Zielińskiego

Fotograf ślubny Chorzów – troszkę o mnie

Poza fotografowaniem jestem mężem i ojcem. Fotografuję też dużo swoją rodzinę i daje mi to ogromną frajdę. Dla mnie śluby to nie tylko zawód i zarobek, ale też pasja. Realizuję się w tym co robię. Jeśli Chorzów to Wasze miasto i szukacie kogoś z okolicy to poniżej macie formularz. Dajcie znać! Porozmawiajmy.

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Spodobał Ci się mój sposób opowiadania historii?