Fotograf ślubny Kraków

Szczere emocje i odważne kadry będą tematem dzisiejszego wpisu. Kasia i Kuba to wyjątkowo urocza para, której ślub w Krakowie wspominam wyjątkowo ciepło. Tego dnia miałem naprawdę wiele okazji do wykonania świetnych zdjęć, a kilka z nich możecie zobaczyć poniżej. 

Pierwszy kadr bez kombinowania. Uśmiechy nowożeńców wystarczą. Gest Kasi i spojrzenie księdza dopełniają tę pełną uczuć, pozytywną scenę. Bardzo lubię rejestrować takie momenty.

Fotograf ślubny Kraków, Śląsk czy drugi koniec świata. To nie ma znaczenia, bo najważniejsze są ludzkie emocje, które uwielbiam pokazywać w wieloplanie. Takie zdjęcia najlepiej oddają dynamikę i zamieszanie towarzyszące dużym imprezom. Na pierwszym planie widzimy zajęte sobą maluchy, w tle gości weselnych oraz młodą parę odbierającą serdeczne życzenia.

Kolejne fotografie to czarno-białe zdjęcia dokumentujące weselną zabawę. Bardzo lubię to wyjątkowo radosne i dynamiczne zdjęcie Kasi, która tańczy wśród zebranych wokół niej gości. Widać na nim wyraźnie kto jest gwiazdą tego wieczoru – pewny uśmiech, rozwiana w tańcu sukienka, klaszczący i tańczący goście nie pozwalają mieć wątpliwości. 

Toast wznoszony na krzesłach nie dziwi bywalca weselnych imprez. Kto przyjrzy się uważniej, ten zauważy, że poza młodą parą uwieczniłem tu jeszcze jednego gościa, który zdążył się już wymęczyć weselnymi harcami. 

Na weselach wyjątkowo lubię robić zdjęcia nieoczywiste, takie, które prezentują to, co dzieje się poza głównym scenariuszem imprezy. W ten sposób powstał bardzo udany podwójny portret, który uwiecznia twarze radosne, wyrażające żywe zainteresowanie i nieświadome tego, że są portretowane. 

Na ostatnim zdjęciu tata podrzuca córeczkę, co wywołało niemałe emocje u innych członkach rodziny. Z biegiem lat to zdjęcie stanie się wspaniałą pamiątką wspólnie spędzonych chwil. 

Jak widzicie nie samą parą młodą żyje wesele. Choć są oni najważniejsi, to towarzyszący im goście opowiadają na zdjęciach równie ciekawe historie. Zawsze staram się, by w reportażu znalazło się miejsce na zdjęcia każdego rodzaju, tak by historia była maksymalnie ciekawa, spójna i różnorodna. Na tym ślubie nie było to trudne, wyjątkowa atmosfera, żywe reakcje i serdeczne emocje towarzyszyły mi tu przez cały dzień.