Dobry fotograf ślubny Mysłowice

Cześć.
Jestem Dawid i zajmuję się fotografią ślubną w Mysłowicach. Mysłowice to nie jedyny region w którym działam, bo w zasadzie jestem obecny na całym Śląsku. Jako fotograf ślubny z Mysłowic – lokalne tereny poznałem bardzo dobrze i chętnie wracam w te okolice.
Mój konik to naturalny reportaż ślubny. Zapraszam niżej jeśli chcecie dowiedzieć się więcej!

Fotograf ślubny z Mysłowic Dawid Zieliński

Alternatywna fotografia ślubna Mysłowice – przykładowe kadry

Dlaczego alternatywna fotografia ślubna Mysłowice?
Ponieważ fotografuję po swojemu, nie trzymam się utartych schematów. Chcę by moje reportaże ślubne były naturalne i prawdziwe. Moje zdjęcia mają mocno reportażowy charakter, a w swojej pracy skupiam się przede wszystkim na „łapaniu” ludzkich emocji.

Jako fotograf ślubny Mysłowice i okolice poznałem już dosyć dobrze. Miejsce do którego uwielbiam wracać to Szyb Bończyk. Piękna industrialna sala na Śląsku, która oferuje niesamowity klimat. Jednak Mysłowice i okolice obfitują w wiele różnych lokalizacji, które warto odwiedzić.

Moja propozycja dla Was z Mysłowic:

„…Dzięki profesjonalnemu podejściu Dawidowi udało się uchwycić wiele cudownych momentów, które będą pamiątka na całe życie. Sama współpraca bezproblemowa i w bardzo miłej atmosferze.”

Justyna i Dawid

Nowoczesny fotograf ślubny Mysłowice

W pracy jako fotograf ślubny skupiam się na kilku tematach, ale jeden jest dla mnie bardzo ważny. Zainteresowanie odbiorcy. Chcę by moja fotografia ślubna z Mysłowic była interesująca i inspirująca. By oglądanie materiałów z wesel wzbudzało zainteresowanie nawet postronnych obserwatorów.

Fotograf ślubny Mysłowice powinien pokazywać w sposób prawdziwy i naturalny, dlatego w swojej pracy cenię to, że mogę być czujnym obserwatorem, a nie reżyserem. Dzięki temu w swojej fotografii uzyskuję niesamowitą naturalność i „łapię” proste chwile w ciekawych kadrach.

Wszyscy zainteresowani moimi zdjęciami szukają w fotografii ślubnej szczerości i naturalnych emocji.

Fotografia ślubna z Mysłowic w wykonaniu Dawida Zielińskiego

Alternatywna fotografia ślubna w Mysłowicach 

Rozwinę teraz temat tego na czym się skupiam. Zainteresowanie odbiorcy powinno być cały czas pobudzane, by oglądanie kilkudziesięciu zdjęć z jednego wydarzenia nie było nudne. Główne filary na których opieram swoje zdjęcia jako fotograf ślubny z Mysłowic to:

 • Emocje
  Bez nich ciężko zbudować interesujący reportaż ślubny. Na zdjęciach powinny być różne emocje. Od śmiechu i radości po wzruszenie i łzy.
 • Moment
  Złapanie kluczowego momentu jest bardzo ważne. Czasem moment na złapanie odpowiednie kadru to ułamek sekundy dlatego ciągle trzeba być czujnym!
 • Kreatywność
  Obserwowanie świata i pokazywanie go w sposób ciekawy i interesujący – nietuzinkowy. Starać się nie pokazywać samych oczywistości, ale dawkować kreatywne kadry z tymi bardziej standardowymi.
 • Światło
  Bez światła nie ma zdjęć. Ja zawsze staram się wykorzystać je jak najlepiej. Tak by zdjęcia były nietypowe i malarskie. Nie jest to czynnik tylko zależy od fotografa, ale trzeba się starać by najlepiej wykorzystać zastane warunki!

„Mieliśmy wielkie szczęście, ze trafiliśmy na Dawida. Przepiekne zdjecia, super swoboda atmosfera. Polecamy z calych sił:)”

Teresa i Tomasz

Kreatywny fotograf ślubny z Mysłowic

Jeżeli szukacie fotografa ślubnego z Mysłowic, który ma niebanalne podejście do tematu fotografii ślubnej to dobrze trafiliście. W swojej pracy pokazuję proste rzeczy w ciekawy sposób. Uwielbiam kreatywne kadrowanie i na tym przede wszystkim staram się opierać swoje prace z sesji ślubnych i reportaży.

Poszukiwania odpowiedniego fotografa ślubnego z Mysłowic to nie jest łatwa sprawa. Najlepiej zacząć od wyszukiwarki Google i sprawdzić kilka pierwszy stron. Na pewno po wstępnych oględzinach znajdziecie kilka odpowiadających sobie propozycji.

Kolejnym etapem jest dokładniejsza weryfikacja i sprawdzenie stylu wybranego fotografa ślubnego z Mysłowic. Dzięki takim dokładnym oględzinom możecie stwierdzić dokładnie czy dany styl Wam odpowiada czy nie. Ja zawsze po wstępnym zapytaniu od Pary Młodej wysyłam kilka przykładowych pełnych materiałów do wglądu.

Co dalej? Opiszę to niżej.

Zdjęcie kościoła w wykonaniu fotografa ślubnego z Mysłowic

Fotografia ślubna Mysłowice – podstawowe sprawy

Jesteście po pierwszej weryfikacji. Napisaliście do kilku fotografów i przychodzi czas na spotkanie. Teraz czas na kilka tematów, które są ważne, a często pomijane.

 • Wspólne zrozumienie
  Fajnie jeśli nadajcie z Waszym fotografem na podobnych falach. Wspólne rozumienie się, podobne poczucie humoru itp. – to ważne tematy. Pamiętajcie, że z wybranym fotografem spędzicie sporo czasu.
 • Pomoc
  Moja fotografia ślubna z Mysłowic to efekt dobrej współpracy z Parami Młodymi. Zawsze staram się też pomagać i doradzać. Czy to przed ślubem w sprawach organizacyjnych czy to w trakcie sesji plenerowej.
 • Profesjonalny fotograf ślubny Mysłowice
  To o czym nie można zapomnieć to profesjonalne podejście fotografa to tematu: fotografia ślubna Mysłowice. Skupienie na zadaniu i realizacja celu to ważne rzeczy. Dzięki spełnieniu dwóch poprzednik punktów można się skupić w pełni na profesjonalnym realizowaniu ciekawych kadrów.
Fotografia ślubna w okolicach Mysłowic
Zdjęcie z sesji plenerowej w wykonaniu fotografa ślubnego Dawida Zielińskiego

Fotograf ślubny Mysłowice – cena, umowa i inne

W swojej ofercie fotografii ślubnej z Mysłowic dokładnie opisuję ile otrzymacie zdjęć i co otrzymujecie. Więcej w tym temacie piszę w zakładce info. Szczegóły oczywiście omawiam też z każdym indywidualnie podczas wspólnej rozmowy.

Moja umowa jest prosta i czytelna. Podczas jej tworzenia starałem się by chroniła obie strony, ale by przy tym wszystkim była zrozumiała. Umowę prezentuję również podczas spotkania, a dla zainteresowanych wysyłam ją po rozmowie na maila.

„Rewelacyjne zdjęcia, nietuzinkowe ujęcia i niezwykle wyczucie chwili. Będę polecać każdemu i żałuję że tak krótko Dawid z nami był ;)”

Marta i Tomek

Fotografia ślubna w Mysłowicach – Wasze poszukiwania

Co wpisujecie do wyszukiwarki poszukując swojego wymarzonego fotografa?
Najczęściej są to standardowe hasła: fotograf ślubny Mysłowice, fotografia ślubna Mysłowice. Po wpisaniu tych haseł znajdziecie najczęściej wyszukiwanych fotografów ślubnych z Mysłowic i okolicy. Warto też zapoznać się z opiniami jakie ma dany fotograf oraz przeglądnąć jego social media.

Pamiętajcie by swoich poszukiwań nie kończyć na dwóch czy trzech pozycjach. Warto zajrzeć nawet na drugą i trzecią stronę wyników wyszukiwania.

Otwarty fotograf ślubny z Mysłowic – pomysł na sesję

Mysłowice i okolice to przede wszystkim ogrom możliwości zrealizowania ciekawej i kreatywnej sesji ślubnej. Mysłowice to przede wszystkim sporo zielonych terenów, a gdybyśmy chcieli zrealizować ciekawą sesję nad wodą to w okolicy jest Hubertus. W sąsiadującym z Mysłowicami Jaworznie jest chociażby piękny Park Gródek.

Sesja plenerowa wykonana przez fotografa z Mysłowic Dawida Zielińskiego
Zdjęcie ślubne wykonane w pobliżu Mysłowic przez fotografa ślubnego Dawida Zielińskiego

Fotograf ślubny Mysłowice – na mój temat

Chcecie poznać bliżej mnie i moją ofertę dotyczącą fotografii ślubnej w Mysłowicach? Skorzystajcie z formularza poniżej! Chętnie z Wami porozmawiam, przedstawię ofertę. Napiszcie – zapoznajmy się!

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Spodobał Ci się mój sposób opowiadania historii?