Dobry fotograf ślubny Ruda Śląska

Fotograf ślubny Ruda Śląska – Dawid Zieliński

Cześć!
Nazywam się Dawid Zieliński i jestem fotografem ślubnym z Rudy Śląskiej i okolic. Jeśli szukacie kogoś kto w ciekawy sposób zapamięta Wasz najważniejszy dzień w życiu to dobrze trafiliście.

Specjalizuję się z emocjonalnych i charakternym reportażu ślubym. Staram się by moje fotografie ślubne z Rudy Ślaskiej były wyjątkowe i ponadczasowe. W swoich sesjach ślubnych staram się być kreatywny i korzystam z naturalnego oświetlenia.

Sprawdźcie moją dokumentalną fotografię ślubną z Rudy Śląskiej.

fotograf slubny ruda slaska 12

Nowoczesna fotografia ślubna Ruda Śląska – przykładowe zdjęcia

Nowoczesna fotografia czyli jaka? Co dokładnie mam na myśli?
Przede wszystkim moje zdjęcia powinny być indywidualne. Podchodzę nowatorsko do tematu i każdy reportaż traktuję jak osobne wydarzenie. Nie kreuję rzeczywistości, dzięki czemu otrzymujecie fotografie pokazujące Wasz dzień w jedyny i niepowtarzalny sposób.

Jako fotograf ślubny Ruda Śląska i jej okolice nie są mi obce. Miałem już okazję wykonywać sporo zleceń w tych rejonach. Ale nie tylko materiałami ze ślubów chcę się z Wami dzielić. Tu coś bardziej o moim stylu:

„…Dzięki profesjonalnemu podejściu Dawidowi udało się uchwycić wiele cudownych momentów, które będą pamiątka na całe życie. Sama współpraca bezproblemowa i w bardzo miłej atmosferze.”

Justyna i Dawid

Profesjonalny fotograf ślubny Ruda Śląska

Moja fotografia ślubna to przede wszystkim zbiór kreatywnych kadrów połączonych w spójną całość i tworzących ciekawy reportaż ślubny. Najwięcej zleceń jako fotograf ślubny wykonuję w okolicach Rudy Śląskiej. Znam lokalne sale i kościoły. Nie jest mi też obca śląska tradycja, dzięki czemu dobrze czuję się na śląskich weselach, a tych jako fotograf ślubny z Rudy Śląskiej obsługuje dosyć dużo.

Profesjonalizm.
W swojej pracy kładę nacisk na kontakt z klientem. Z jednej strony w dniu ślubu zmieniam się w Waszego towarzysza, znajomego i chętnie pomagam i rozmawiam by rozluźnić atmosferę, a z drugiej staram się mieć wszystko dobrze poukładane i dogadane. To połączenie tworzy dobry miks i powoduje, że zawsze jestem przygotowany na 100% i mogę skupić się w pełni na fotografii ślubnej w Rudzie Śląskiej.

Jako fotograf ślubny Ruda Śląska i jej okolice to miejsca, które poznałem bardzo dobrze i chętnie do nich wracam.

fotograf slubny ruda slaska 10

Ponadczasowa fotografia ślubna w Rudzie Śląskiej 

Czym jest ponadczasowa fotografia ślubna w Rudzie Śląskiej?

Jest to zbiór zdjęć tworzących piękną historię, którą z wypiekami na twarzy będzie się też oglądać za kilkanaście lub kilkadziesiąt lat.

Nie sugeruję się żadnymi trendami. Korzystam z tego co sprawdzone w fotografii od lat. Kadr, moment, światło. Na tym się skupiam. Staram się pracując jako fotograf ślubny w Rudzie Śląskiej by zdjęcia były unikatowe i pokazywały charakter Waszego ślubu. 

W mojej fotografii ślubnej Ruda Śląska i okolice są pokazywane szczerze i prawdziwie. Staram się docenić to co spotykam i przedstawiać prawdziwe historie. Takie podejście nauczyło mnie, że fotografia ma o wiele większą wartość. Jest to dużo cenniejsze niż „wymuskane” i kreowane kadry.

Jako fotograf ślubny Ruda Śląska nie jest już dla mnie tajemnicą, ale staram się też odwiedzać inne rejony naszego województwa. Pracuję przede wszystkim jako fotograf ślubny na Śląsku i w zasadzie obsługuje cały ten rejon od Częstochowy aż po Chorzów. 

„Mieliśmy wielkie szczęście, ze trafiliśmy na Dawida. Przepiekne zdjecia, super swoboda atmosfera. Polecamy z calych sił:)”

Teresa i Tomasz

Wyjątkowy fotograf ślubny z Rudy Śląskiej 

Moim celem jest tworzenie indywidualnych i wyjątkowych pamiątek. Pokazanie Waszego dnia w ciekawy i kreatywny sposób daje mi dużo frajdy i popycha dalej do pracy. Skąd się to wzięło?

Jako fotograf ślubny w Rudzie Śląskiej jestem również pasjonatem. Uwielbiam fotografię swojej pracy nie traktuję tylko jako zawód. Fotografowanie to coś w czym się realizuję!

Każdy fotograf ma swój określony styl, Wy by odnaleźć odpowiednią osobę powinniście wykonać solidny research. Z mojej strony mogę zaoferować Wam nietuzinkową fotografię ślubną z Rudy Śląskiej i okolic!

fotograf slubny ruda slaska 4

Fotografia ślubna Ruda Śląska – podstawy

  • Research
    Dobre sprawdzenie odpowiednich fotografów z Rudy Śląskiej to podstawa. W pierwszej kolejności właśnie to powinniście zrobić. Przeszukanie i porównanie dostępnych opcji powinno być punktem numer jeden. Możecie to zrobić korzystając z Google lub ze znanych portali weselnych.
  • Sprawdzenie portfolio
    Wybraliście kilka osób, które mogę wykonać dla Was fotografię ślubną w Rudzie Śląskiej? Czas na powiedzenie „sprawdzam”. Koniecznie prześledźcie wpisy na BLOGu. Zobaczcie jaki styl dokładnie ma wybrany fotograf ślubny.
  • Dokładniejsza analiza
    Czas na dokładniejszą analizę zdjęć i zapytanie. Jeśli tylko wybrany fotograf ślubny z Rudy Śląskiej Wam wstępnie odpowiada to czas zapytać o termin i zobaczyć przykładowe pełne realizacje. Ja staram się zawsze w odpowiedzi na maila wysyłać mój przykładowy pełny reportaż ślubny.
fotograf slubny ruda slaska 9
fotograf slubny ruda slaska 2

Fotograf ślubny Ruda Śląska – ceny i umowa

Poznaliście już cenę? Wszystko Wam odpowiada? Warto umówić się na spotkanie i porozmawiać. Ja zawsze staram się na spotkaniu omówić dokładnie umowę, a po spotkaniu wysyłam taki dokument na maila, byście zapoznali się z nim na spokojnie w domu.

Lubię, gdy moja współpraca z Wami przebiega w sposób jasny i klarowny. Staram się wszystko dokładnie tłumaczyć i pokazywać swoje zdjęcia tak byście mieli świadomość co Wy w efekcie otrzymacie. Dobra współpraca to podstawa!

„Rewelacyjne zdjęcia, nietuzinkowe ujęcia i niezwykle wyczucie chwili. Będę polecać każdemu i żałuję że tak krótko Dawid z nami był ;)”

Marta i Tomek

Fotografia ślubna w Rudzie Śląskiej – czego szukacie

Czego najczęściej szukacie w poszukiwaniu wymarzonego fotografa?
Podstawowe hasła to: fotograf ślubny Ruda Śląska, fotografia ślubna Ruda Śląska. Po wpisaniu tych fraz możecie zobaczyć wiele propozycji, które być może będą Wam odpowiadać.
Warto prześledzić 1-3 strony, które pokazuje wam Google. To da Wam wstępny ogląd. Kolejnym etapem może być sprawdzenie opinii jakie ma dany fotograf. Moje opinie możecie sprawdzać tutaj: opinie na temat fotografa ślubnego Dawida Zielińskiego.

Wasz fotograf ślubny z Rudy Śląskiej – gdzie na sesję

Ruda Śląska to spory teren na którym jest dużo zielonych terenów więc to można wykorzystać do swojej naturalnej sesji ślubnej. Są też piękne tereny ze sporą ilością wody, które podczas sesji ślubnej mogą wyglądać zjawiskowo. Ale sesja ślubna nie powinna zamykać się tylko do Waszej miejscowości. W okolicach Rudy Śląskiej jest wiele ciekawych terenów na które możecie się zdecydować. 

Jest piękny Ogród Botaniczny w Mikołowie, jest Palmiarnia i Gliwicach. Okolice Rudy Śląskiej to także piękne tereny, które warto wziąć pod uwagę przy planowaniu swoich zdjęć ślubnych. Fotografia ślubna Ruda Śląska i okolice to powinno być połączenie pięknych zdjęć z ukazaniem naturalności i walorów lokalnych. Takie zdjęcia zawsze są świetną pamiątką.

fotograf slubny ruda slaska 6
fotograf slubny ruda slaska 3

Fotograf ślubny Ruda Śląska – troszkę o mnie

Jeśli moja propozycja fotografii ślubnej w Rudzie Śląskiej się Wam spodobała to jestem chętny na poznanie Waszych oczekiwać i zapoznanie się. Jestem otwartym fotografem na nowe propozycje i pomysły. Lubię poznawać nowe pary i nawiązywać ciekawe relacje. Dajcie się poznać, a na pewno stworzymy coś ciekawego.

Ruda Śląska to teren zasługujący na piękne zdjęcia i wyjątkową pamiątkę!

Fotograf ślubny Ruda Śląska

Data Waszego ślubu(wymagane)
jest niezbędny bym mógł wysłać ofertę
tylko do potwierdzenia przez SMS - nie będę nękał Was telefonami
Jak na mnie trafiliście