Dobry fotograf ślubny Zabrze

Skoro przyszedł czas byście zaczęli poszukiwania fotografa ślubnego w Zabrzu to świetnie trafiliście. Jestem Dawid i zajmuję się fotografią ślubną w Zabrzu.
Generalnie pracuję na całym Śląsku, ale Zabrze to rejon, w którym mam sporo znajomych i chętnie tam wracam.
Moją ulubioną formą przekazu jest reportaż ślubny! Bardzo lubię fotografować szczere i prawdziwe momenty, ale dobrze też się czuję w kreatywnych i niestandardowych sesjach w plenerze!

Oto moja fotografia ślubna w Zabrzu!

Fotograf ślubny Zabrze Dawid Zieliński

Piękna fotografia ślubna Zabrze – przykłady zdjęć

Uwielbiam zapamiętywać dla Was wyjątkowe i piękne momenty, które po latach stają się niesamowitą pamiątką. Dla mnie najważniejsze jest uchylenie unikatowości tych momentów. Chcę by moja fotografia ślubna Zabrze i jego mieszkańców pokazywała od dobrej i prawdziwej strony.
Dla mnie zdjęcia ślubne to przede wszystkim możliwość przekazania Waszej niesamowitej historii i piękna tego najważniejszego dnia w życiu.

Zabrze i okolice oferują sporo ciekawych lokalizacji do pięknych fotografii ślubnych. Tu jednak chciałem podzielić się z Wami moim poradnikiem:

„…Dzięki profesjonalnemu podejściu Dawidowi udało się uchwycić wiele cudownych momentów, które będą pamiątka na całe życie. Sama współpraca bezproblemowa i w bardzo miłej atmosferze.”

Justyna i Dawid

Niestandardowy fotograf ślubny Zabrze

Czemu niestandardowy fotograf ślubny Zabrze?
Bo uważam, że moja fotografia ślubna w Zabrzu jest nietypowa. Ja przychodząc do Was na przygotowania, ślub i wesele staję się czujnym obserwatorem. Moje zdjęcia nigdy nie są reżyserowane i ustawiane. Dzięki temu otrzymujecie indywidualną, spersonalizowaną pamiątkę, która będzie Wam towarzyszyć przez lata.

Uważam, że fotografa ślubnego z Zabrza powinno cechować indywidualne podejście do swoich par. W swojej pracy cenię bezpośredni kontakt i możliwość poznania Was bliżej. Dzięki temu moje zdjęcia mogą bardziej oddać Wasz sposób bycia i Wasze charaktery.

Jako fotograf ślubny z Zabrza jestem osobą otwartą i podchodzę do fotografii w ogromnym skupieniu i sporą cierpliwością! 

Goście w trakcie zabawy na weselu w Zabrzu

Alternatywna fotografia ślubna w Zabrzu

Jak wygląda mój alternatywny styl jako fotograf ślubny Zabrze?

Moim głównym celem jest „łapanie” ulotnych momentów i wzruszających chwil.

Moje fotografie ślubne Zabrze pokazują w interesujący sposób. Momenty, które pokazuję w swojej fotografii mają na celu przywołać Wam wiele wspomnień po latach, bo to wtedy najbardziej docenicie Wasze zdjęcia ze ślubu. Nie zawsze to muszą być standardowe momenty typu tort i czy pierwszy taniec. Czasem te poboczne momenty potrafią świetnie uzupełnić, dopowiedzieć całą historię.

W mojej już wieloletniej przygodzie z fotografią ślubną zaufało mi wiele par w zasadzie z całego Śląska. Dzięki temu dobrze już poznałem cały region i jego charakterystykę.

Jako fotograf podczas wesela staję się czujnym obserwatorem. Moja rola polega na przyglądaniu się wszystkiemu co się dzieje dookoła i przewidywaniu pewnych sytuacji. Nigdy nie reżyseruję. W moich fotografiach skupiam się na prawdziwych sytuacjach i niewymuszonych emocjach.

„Mieliśmy wielkie szczęście, ze trafiliśmy na Dawida. Przepiekne zdjecia, super swoboda atmosfera. Polecamy z calych sił:)”

Teresa i Tomasz

Doświadczony fotograf ślubny z Zabrza

Jako fotograf ślubny Zabrze i okolice poznałem już bardzo dobrze. Fotografuję od wielu lat więc miałem okazję poznać wiele ciekawych sal i miejsc na sesje. Swoje doświadczenie przekuwam na dobrą i owocną współpracę z Parami Młodymi. Dzięki mojemu doświadczeniu mogę w spokoju pracować w dniu ślubu, bo mało rzeczy mnie już w tym dniu zaskakuje.
Oczywiście doświadczenie pomaga też w tych trudniejszych sytuacjach kiedy coś dzieje się nagle. To właśnie dzięki doświadczeniu działam w sposób opanowany i zawsze staram się kontrolować wszystko co dzieje się w moim kadrze. 

Fotografia ślubna to moja pasja! Zdjęcia traktuję osobiście i dlatego otrzymujecie najlepsze fotografie jakie mogłem wykonać w dniu Waszego ślubu! 

Wnętrze kościoła w okolicach Zabrza

Fotografia ślubna Zabrze – podstawowe tematy

 1. Jak traficie na fotografa ślubnego z Zabrza, którego strona zapadła Wam w pamięci to warto prześledzić dokładnie jego prace. Dokładna weryfikacja portfolio powinna wstępnie przeselekcjonować wyborach fotografów i skupić się na tych dla Was najlepszych.
 2. Warto rozpytać znajomych lub sprawdzić opinie na temat danego fotografa w internecie. Jeśli ktoś z Waszych bliskich miał już okazję współpracować z danym fotografem ślubnym z Zabrza to na pewno Wam trochę o tej osobie opowie. Opinie na mój temat znajdziecie tutaj: Dawid Zieliński fotograf ślubny.
 3. Jeśli dochodzicie do tego momentu to znaczy, że dana osoba odpowiada Wam pod kątem stylu zdjęć jakie prezentuje i ma dobre opinie. Czas na rozmowę. Warto sprawdzić czy nadajecie na podobnych falach i czy macie wspólne tematy do rozmowy.
 4. Ostatni niezwykle ważny etap to podsumowanie, ale tylko na spokojnie! To bardzo ważne by się „nie podpalać” – po rozmowie przemyślcie wszystko w domu i zastanówcie się czy to na pewno ten fotograf ślubny z Zabrza i okolic, z którym chacie podjąć współpracę!
Para Młoda z Zabrza podczas sesji plenerowej w wykonaniu Dawida Zielińskiego
Sesja ślubna w wykonaniu Dawida Zielińskiego

Fotograf ślubny Zabrze – cena, umowa i sprawy formalne

Fotografia ślubna Zabrze cena – to hasło pojawia się, gdy chcecie poznać cenę wybranego fotografa na swój ślub. Pamiętajcie jednak, że każdy fotograf ma swoją cenę i każdego musicie zapytać indywidualnie. Jak chcecie poznać moją ofertę to na końcu tej strony jest formularz do którego zapraszam.

Umowa powinna być czytelna i prosta – tego się trzymam. Chcę by moja współpraca przebiegała w sposób jasny i klarowny. Wszelkie sprawy formalne omawiamy na spotkaniu, a potem przez maila. 

„Rewelacyjne zdjęcia, nietuzinkowe ujęcia i niezwykle wyczucie chwili. Będę polecać każdemu i żałuję że tak krótko Dawid z nami był ;)”

Marta i Tomek

Fotografia ślubna w Zabrzu – czego poszukujecie

Co wpisujecie w internecie, gdy szukacie odpowiedniej osoby do uwiecznienia Waszego ślubu?
Przede wszystkim są to dwa hasła: fotograf ślubny Zabrze, fotografia ślubna Zabrze.
Po wpisaniu takich fraz otrzymacie wyniki z wieloma propozycjami. Warto prześledzić więcej niż pierwszą stronę. bo może się okazać, że Wasz idealny fotograf znajduje się gdzieś na 15 czy 30 pozycji!

Przeszukajcie na spokojnie kilkanaście stron fotografów z Waszego rejonu!

Niezależny fotograf ślubny z Zabrza – sesja, ślub

Zabrze i okolice oferują wiele ciekawych miejsc na sesję ślubną lub przyjęcie weselne. Oto kilka z miejsc które mogą Was zainteresować.

Sesja:

 • Ogród Botaniczny w Zabrzu
 • Park im. Rotmistrza Witolda Pileckiego
 • Palmiarnia w Gliwicach

Wesele:

 • Szyb Maciej
 • Zielony Ogród
 • Sala Bankietowa Pod Orzechem
Sesja ślubna wykonana przez Dawida Zielińskiego fotografa ślubnego z Zabrza
fotograf slubny bielsko biala 3

Fotograf ślubny Zabrze – trochę o sobie

Więcej na mój temat przeczytacie w sekcji o mnie. Tak tylko w skrócie: poza fotografia ślubną uwielbiam też wszelkie inne obszary fotografii. Prywatnie jestem mężem Eweliny i ojcem Olka i Kazika. Poznajmy się bliżej. Wypełnijcie formularz poniżej.

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Spodobał Ci się mój sposób opowiadania historii?