Fotografia rodzinna Katowice – moja druga pasja

Dziś Wam pokażę moją drugą pasję jaką jest fotografia rodzinna. Najczęściej mam przyjemność fotografować rodziny, które już znam, bo wcześniej wykonywałem dla nich zdjęcia ślubne. Zobaczcie niesamowitą sesję z Olusiem, Martą i Patrykiem… i … Luckiem!

fotografia rodzinna katowice 1

Sesja rodzinna Katowice
wstęp 

Jest to nietypowy dla tej strony wpis. Będę tu też czasem pokazywał Wam wykonane przeze mnie sesje rodzinne w Katowicach. Jak już wcześniej wspomniałem – najczęściej fotografuję pary, dla których jeszcze niedawno wykonywałem zdjęcia ślubne. 

W tym przypadku jest trochę inaczej, bo Marta i Patryk nie są jeszcze po ślubie (poszli inną drogą – najpierw dziecko, potem ślub – dokładnie tak, jak ja z moją żoną). Jak na siebie trafiliśmy? Z Patrykiem znam się dobrze z młodzieńczych lat kiedy razem dosyć długo trenowaliśmy piłkę nożną. Potem kontakt się trochę urwał, a następnie wrócił dzięki mocy facebooka. To tyle tytułem wstępu.

Sesja rodzinna Katowice pokazuje mi od innej strony niż zdjęcia ślubne. Mogę poznać fantastyczne rodziny i fotografować ich codzienne życie.

Fotografia rodzinna Katowice
pies na sesji rodzinnej

Na samym początku powinienem dopisać też, że to nie tylko sesja tej uroczej trójki, bo w między czasie dołączył do nas niesamowity boston terrier – Lucek. Także przez większość czasu mieliśmy nieocenionego dodatkowego towarzysza. Oluś z Luckiem ma bliskie relacje – widać, że się sobą cieszą, zobaczycie to na zdjęciach.

Dzięki fotografii rodzinnej w Katowicach mogę szlifować swój reporterski warsztat. Moje sesje rodzinne tak jak moje reportaże ślubne mają alternatywny styl

fotografia rodzinna katowice 10

Sesja rodzinna Katowice
Oluś – uroczy 5 miesięczny chłopczyk

Teraz troszkę w temacie głównego aktora tego dnia. To z jego powodu się tam spotkaliśmy. Oluś to bardzo pogodne dziecko, świetne do fotografowania. Dlatego na praktycznie każdym zdjęciu znajdziecie go z ciekawą miną. 

W trakcie sesji Oluś znalazł sobie chwilę czasu na drzemkę i zasnął w rękach rodziców. Nie dziwię się, bo był to dla niego bardzo intensywny poranek. Po drzemce, Olka przywitał Lucek, dzięki czemu stworzyłem parę bardzo pozytywnych i wesołych kadrów.

Sesje rodzinne na Śląsku pozwalają mi utrzymać kontakt z parami z którymi miałem okazję poznać się w trakcie współpracy na weselu.

Sesje rodzinne Śląsk
pomysły

aki był pomysł na tę sesję? W zasadzie jak na każdą tego typu sesję – żaden konkretny. Po tych zdjęciach zobaczycie jak niewiele trzeba dodatkowych atrakcji. Marta, Patryk i ich Oluś po prostu się sobą cieszą i to jest widać na tych zdjęciach. 

To był świetny czas podczas, którego udało nam się powspominać stare „piłkarskie” czasy, a także wykonać świetny materiał. Sesja rodzinna Katowice pokazuje mi zawsze z innej strony. Tym razem od środka, bardziej od strony rodzinnej codzienności.

Fantastyczny czas, który mogę spędzić z rodzinami w trakcie fotografowania ich życia codziennego to świetna odskocznia od stresującego reportażu ślubnego.

fotografia rodzinna katowice 9
fotografia rodzinna katowice 11
fotografia rodzinna katowice 12

Fotografia rodzinna Katowice
podsumowanie

Wpisując frazy: fotografia rodzinna Katowice, sesja rodzinna Katowice, sesje rodzinne Śląsk – raczej Wam będzie ciężko mnie znaleźć, bo moja strona opiera się głównie na zdjęciach ślubnych.

Będę tu jednak publikował coś jakiś czas coś dla moich stałych obserwatorów i par z którymi miałem okazję współpracować wcześniej na ślubach. Jest to szansa, że przekonają się, że fajny reportaż można wykonać nie tylko ze ślubu, ale również z alternatywnej sesji rodzinnej oczywiście w Katowicach i okolicach.

Chcecie poznać mnie bliżej? Może poznać moją rodzinę? Sprawdźcie ten link: O MNIE.

Dodaj komentarz