Fotografia rodzinna na Śląsku i rodzina 2+2

Materiały z sesji rodzinnych coraz częściej będą się pojawiały na blogu! Czemu? Bo po prostu jest to kolejna forma fotograficzna, którą bardzo polubiłem. W swoich zdjęciach staram się przemycać reporterskie kadry, które pokazują chwile spędzane z rodziną w sposób szczery i prawdziwy. Fotografia rodzinna Śląsk pokazuje z nowej dla mnie strony. Mam okazję zobaczyć jak wyglądają relacje i życie rodzin ze Śląska.

Fotografia rodzinna Śląsk – poznajcie tę czwórkę

Nina, Hania, Martyna i Michał – dziś materiał będzie o tej czwórce. To już nie pierwsza sesja, którą dla nich zrealizowałem. Wcześniej współpracowaliśmy, gdy Niny jeszcze nie było na świecie, a jeszcze wcześniej na weselu Martyny i Michała!
Zatem znamy się już dosyć dobrze i każdy wie jak taka sesja wygląda. Nie mieliśmy zatem momentu zapoznania i od początku ruszyliśmy na zdjęcia.

Cała czwórka jest bardzo pozytywna i mega miło spędziliśmy wspólny czas. Fotografia rodzinna na Śląsku z takimi ludźmi to dla mnie ogromna przyjemność. Jak już nie raz opisywałem sesję ślubne tak i tutaj to powtórzę. Niezwykle ważna jest dobra relacja, bo to ona buduje zaufanie i dzięki temu dobry efekt końcowy!

Fotografia rodzinna Śląsk – to temat, w którym równie chętnie się realizuję co w ślubach! Działam w zasadzie na całym Śląsku, ale moim głównym terenem jest fotografia rodzinna w Katowicach

Sesje rodzinne Śląsk – czy są dla każdego?

Sesje rodzinne Śląsk – czy są dla każdego? Czy każdy się nadaje?
Odpowiedź jest prosta: TAK
Jeśli wydaje Wam się, że nie nadajecie się do sesji rodzinnej na Śląsku. Jeśli nie macie na tyle pewności siebie, by stanąć przed obiektywem. Jeśli Wasze dzieci dają Wam czasem w kość i nie są najgrzeczniejsze na świecie. Uwierzcie mi – nie ma rodziny idealnej, ale nie ma też takiej której nie da się ciekawie sfotografować.

Co mam na myśli pisząc ciekawie sfotografować? Każda sesja rodzinna na Śląsku jest trochę inna, bo i ludzie są różni. Kluczem do sukcesu jest luz i naturalność. Jeśli stworzymy podczas sesji rodzinnej dobrą atmosferę i poczujecie się swobodnie to na zdjęciach wyjdziecie naturalnie i ciekawie!

Sesje rodzinne Śląsk – to dla mnie wyzwanie i nowe doświadczenie! W takich sesja realizuję się też w życiu prywatnym. Tu dwie propozycje dla Was byście poznali mnie i moją rodzinę bliżej:
1. Wejście na halę Rysianka
2. Kwarantanna 2020

Fotografia rodzinna Śląsk – gdzie na sesję?

Gdzie wykonać fotografię rodzinną na Śląsku? To zależy od tego jaki efekt chcecie uzyskać. Fajnym, przyjemnym i przyjaznym dla dzieci miejscem jest Ogród Botaniczny w Mikołowie. To miejsce z dużym placem zabaw i sporą ilością zieleni. Jest też zadbane i czyste. Fajne miejsce na prostą i naturalną sesję rodzinną na Śląsku.

Innym miejscem może być Wasze mieszkanie lub dom. W domu będziecie czuli się swobodnie i naturalnie. Możecie razem poczytać książki i fajnie spędzać czas na kanapie. Jeśli jednak wolicie miasto to nic nie stoi na przeszkodzie by wybrać się do jakiejś fajnej kawiarni i pospacerować po centrum miasta. To wszystko zależy od Waszego pomysłu i stylu życia.

Fotografia rodzinna Śląsk i okolice przedstawia mi z innej perspektywy. Odwiedzam różne ciekawe miejsce. To inspirujące!

Sesje rodzinne Śląsk – podsumowanie

Śląsk to piękne miejsce do realizacji ciekawych sesji. Nie tylko tych ślubnych, ale także sesji rodzinnych. Sesje rodzinne Śląsk to dla mnie coś co urozmaica moją fotograficzną pasję. Można z takiej sesji stworzyć nie mniej ciekawych reportaż niż z klasycznego wesela. Podczas zdjęć wiele się dzieje, więc także trzeba być bardzo czujnym.

2 komentarze do “Fotografia rodzinna na Śląsku i rodzina 2+2”

Dodaj komentarz