Dziś pokażę Wam kilka kadrów ze ślubu, który odbył się jesienią w malowniczej górskiej scenerii. Choć Marta i Damian mieszkają w Krakowie, to wybrali fotografa z Katowic, a całą uroczystość przygotowali w Szczyrku. Właśnie to lubię w naszym regionie – wszędzie jest blisko.

Można pomyśleć, że mieszkając w tak dużym mieście jak Kraków przebiera się w ofertach ślubnych specjalistów z różnych branży. Ale od dłuższego czasu obserwuję, że ważniejsze od lokalizacji są inne czynniki i pary wybierają np. zespoły, fotografów czy sale, które znają z innych imprez, lub zostały im polecone przez bliskie osoby. Może dlatego, gdy Marta i Damian zaczęli interesować się tematem wesela, to nie ograniczali się do miejsca swojego zamieszania. Gdy zajmujesz się takim tematem jak Fotografia Ślubna Kraków wydaje się być ważnym miejscem, pożądanym i luksusowym. Ale nawet krakowianie wolą okoliczne wsie i miasteczka, gdzie można znaleźć wiele uroczych i stylowych sal weselnych.

Fotografia ślubna Kraków

Tak więc, nieprzywiązani do Krakowa, Marta i Damian mają reportaż ślubny z gór. Już przygotowania odbyły się w Szczyrku. Hotel Alpin leżący w samym sercu miasteczka okazał się świetną bazą dla pary i ich gości. Zarówno stonowane hotelowe wnętrze, jak i niewielki kościółek były miejscami, które stanowiły świetne tło dla wzruszeń towarzyszących parze i ich rodzinie. Cudowne, rozległe widoki wokół Sanktuarium Matki Bożej Szczyrkowskiej oraz przyjemne wnętrze sprawiają, że wiele par decyduje się na ceremonię ślubną w tym miejscu. Piękne jesienne słońce pozwoliło zapomnieć o chłodzie i powitanie młodych przez gości na czerwonym dywanie było radosnym i efektownym momentem. 

Wesele w Hotelu Alpin

Samo wesele było świetną imprezą pełną zabawy i dobrej energii. To od razu się czuje, gdy w rodzinie i wśród znajomych panują ciepłe, serdeczne relacje! Zresztą efekty widać na zdjęciach. Na tym weselu fotografowałem z wyjątkową przyjemnością, bo wszyscy pracowali i bawili się na najwyższych obrotach. Marta i Damian mają z tego dnia też krótki film, na którym również nie brakuje wzruszeń i szalonej zabawy.