Sesja ślubna w Hotel Pałac Czarny Las

Hotel Pałac Czarny Las

Kolejna realizacja z sesji ślubnej i tym razem z nowego miejsca jakim dla mnie jest Hotel Pałac Czarny las w Woźnikach. Czemu akurat Czarny Las Pałac? Bo Julia i Marcin znają to miejsce i mieszkają blisko niego, a że ja lubię poznawać nowe tereny to bez problemu się zgodziłem! Jeśli takie klimaty jak Pałace czy Zameczki Wam się podobają to zapraszam dalej!

Czterolatek może zadać nawet 400 pytań dziennie…

.
.
.
⬇️ a Ty zwlekasz z jednym zapytaniem ⬇️


Czarny Las Woźniki – Para Młoda Julia i Marcin

Czarny Las Woźniki – rozwinę o co chodzi! Czarny Las to wieś w gminie Woźniki. We wspomnianym Czarnym Lesie jest owy Pałac Czarny Las. Woźniki i tereny Czarnego Lasu to już okolice bliżej Częstochowy, zatem dla mnie jako fotografa ślubnego ze Śląska jest to ciekawe miejsce na realizację sesji ślubnej! 

Muszę przyznać, ze bardzo dobrze mi się współpracowało z Julią i Marcinem. Miejsce świetnie się komponowało z sukienką Julii i w ogóle cała sesja przebiegała bardzo przyjemnie. Zaczęliśmy dookoła Pałacu w Czarnym Lesie. Ogarnęliśmy najpierw zielone tereny, by potem trafić bliżej architektury tego pięknego miejsca

Czarny Las Woźniki – to miejsce na ciekawą sesję w stylu glamour z dodatkami szlachetnej zieleni! 

hotel palac czarny las 1
hotel palac czarny las 2
hotel palac czarny las 3 1
hotel palac czarny las 4

Czy Hotel Pałac Czarny Las to dobre miejsce na sesję ślubną?

Już nie raz pisałem, że dobre miejsce na sesję ślubną to takie, które odpowiada Wam! Hotel Pałac Czarny Las się w to wpisuje. To miejsce wymyśliła Julia i Marcin, a ja musiałem wykorzystać potencjał tej lokalizacji i zrealizować ciekawą sesję w plenerze. Znajdzie tam piękne zielone, zadbane tereny, które z Pałacem w tle wyglądają bardzo szlachetnie. Klimatyczne alejki, dzięki którym można urozmaicić całą sesję. 

Hotel Pałac Czarny Las oferuje bardzo ciekawą i nietypową przestrzeń, którą można świetnie wykorzystać!

Sesja, reportaż – więcej zdjęć?

.
.
.
⬇️ sprawdź portfolio ⬇️


hotel palac czarny las 6
hotel palac czarny las 7

Czarny Las Pałac – czy to miejsce ma potencjał?

Takie miejsce jak Pałac w Czarnym Lesie ma zdecydowanie duży potencjał. Ciekawa architektura samego Pałacu już daje sporo możliwości. Przy korzystnym oświetleniu jakie nam się w tym dniu trafiło można tam „wyczarować” wiele ciekawych kadrów.
Poza samymi zdjęciami przy pałacu starałem się też wykorzystać masę ciekawych roślin. To zawsze daje nowe spojrzenie na wydawałoby się klasyczny teren. Zawsze w swoich zdjęciach staram się pokazać miejsce z innej perspektywy i tak było w przypadku sesji Julii i Marcina.

Czarny Las Pałac – fantastyczne miejsce z ciekawą architekturą i piękną roślinnością! O tym jak wykonuję tego typu zdjęcia pisałem tu: portrety ślubne i narzeczeńskie.

hotel palac czarny las 11
hotel palac czarny las 12

Są tacy co w ciągu minuty ułożą około 17 razy kostkę Rubika…

.
.
.
⬇️ a, Ty w tym czasie możesz wysłać zapytanie ⬇️


Pałac Czarny Las Woźniki – podsumowanie sesji 

Hotel Pałac Czarny Las to miejsce godne polecenia. Sesja w takich okolicznościach przyrody to czysta przyjemność. Pałac Czarny Las Woźniki pokazuje z innej perspektywy. Luksusowy Pałac wpleciony w naturę. Coś pięknego!

Dodaj komentarz