Kwarantanna 2020

Kwarantanna 2020

Pamiętacie mniej więcej ten samo okres równo rok temu? Dla wszystkich było to coś nowego i niestandardowego. Ja w tym czasie skupiłem się na fotografowaniu mojej rodziny. Chcecie zobaczyć jak przeszliśmy ten okres, w którym 95% czasu spędzaliśmy w domu. Nie było lekko, ale poradziliśmy sobie!

kwarantanna 0001

Gry planszowe w trakcie kwarantanny

W gry planszowe gramy często. Nie tylko w trakcie kwarantanny. To hobby trwa z nami od wielu lat. Co prawda, na duże tytuły mamy coraz mniej czasu, ale obecnie ogrywamy sporo mniejszych i szybszych gierek. W trakcie początku pandemii wzięliśmy się znów za ogrywanie Robinsona Crusoe – świetny klimat ma ta gra. Jest trudna i wymagająca, ale daje niezwykłą satysfakcję podczas zwycięstwa.

Gry planszowe to nasza ulubiona forma rozrywki w domu – nie nudziliśmy się w trakcie kwarantanny! 

kwarantanna 0006

Kwarantanna – zapasy jedzenia 

Nie, nie robiłem zakupów na 2 miesiące, a papieru toaletowego mieliśmy zapasy w normalnych ilościach. Był czas, to można było poświęcić się na zrobienie przepysznych pierogów ruskich. Uwielbiam je. A własnej roboty smakują jeszcze lepiej. Nakleiliśmy ich bardzo dużo. Obdzieliliśmy trochę rodzinę i reszta poszła do mrożenia!

Mimo, że dużo czasu spędzam w domu to dla mnie czas kwarantanny był czymś całkiem innym. 

Sesja, reportaż – więcej zdjęć?

.
.
.
⬇️ sprawdź portfolio ⬇️


Zdalna nauka w trakcie kwarantanny

W tamtym okresie zdalna nauka to był jakiś żart, ale nikt na to nie był gotowy i trzeba było sobie radzić. Ewelina miała maila zasypanego pracami dla Olka. Współczuję uczniom, rodzicom i nauczycielom. Wszyscy znaleźli się w tej dziwnej sytuacji pierwszy raz i ciężko było wymyślić coś sensownego. Nie ma co ukrywać – system edukacji nie był na to gotowy.

Ten okres był idealnym przykładem jak nie powinna wyglądać zdalna nauka w czasie kwarantanny. 

Animal Crossing – gra idealna na kwarantannę

Gra na Nintendo Switch, która wstrzeliła się w ten okres znakomicie. Jest bardzo slow, bez pośpiechu budujemy swoją wyspę. Ścinamy drzewa, rozbudowujemy swój dom, witamy się z sąsiadami itd. Ta gra podbiła nasze serca. Przez długi okres czasu była non stop ogrywana przez wszystkich domowników. Można w nią grać mając 4 lata i 30 lat, bez znaczenia. Polecam spróbować każdemu posiadającemu Switcha.

Twórcy gry chyba nieświadomie wstrzelili się w idealny moment z tą grą.

Rekord podciągnięć w jedną minutę to 67 powtórzeń…

.
.
.
⬇️ Ty w tym czasie zdążysz wysłać zapytanie ⬇️


Kwarantanna 2020 – podsumowanie

Mimo, że to nie był łatwy okres to wspominam go dobrze. Było to ciekawe doświadczenie. Nie chciałbym, by zdarzyło się po raz kolejny, bo w zasadzie te wszystkie rzeczy, można robić też w normalnych okolicznościach, ale jakoś w trakcie kwarantanny było więcej spokoju, mniej innych zadań do zrobienia. We wszystkich tych zdjęciach starałem się trzymać pewnego klucza, którym był decydujący moment!

Jesteście ciekawi moich innych mniej ślubnych wpisów? Zobaczcie to:

Dodaj komentarz