Park w Pszczynie – sesja narzeczeńska

Park w Pszczynie i sesja narzeczeńska

Park w Pszczynie to fantastyczne miejsce nie tylko na spacer, ale również na sesję narzeczeńską lub sesję ślubną. W tym przypadku Agnieszka i Rafał zdecydowali się na sesję narzeczeńską w Parku w Pszczynie. Chcecie zobaczyć jak było? Przede wszystkim zielono!

Usain Bolt przebiegł 100 m w 9,58 sekundy…

.
.
.
⬇️ Ty w tym czasie zapytania nie wyślesz, ale zajmie Ci to tylko 6 razy tyle czasu co jego bieg ⬇️


Park Zamkowy Pszczyna + narzeczeni Agnieszka i Rafał

Agnieszka i Rafał to pozytywna para z którą miałem okazję współpracować we wspominanej właśnie sesji narzeczeńskiej w Parku Zamkowym w Pszczynie, później na ich weselu, a na końcu podczas sesji ślubnej na Górze Żar! Każdy etap naszej współpracy oceniłbym jako bardzo dobry. Świetna komunikacja i pełne zrozumienie. Dlatego właśnie pokazuję Wam tę sesję narzeczeńską w Pszczynie. Uważam, że poza świetnymi okolicznościami przyrody jakie oferuje Park Zamkowy Pszczyna to właśnie najważniejsza była tutaj bardzo dobra współpraca!

Park Zamkowy Pszczyna to miejsce, które oferuje wiele pięknych alejek, klimatycznych drzew i oczek wodnych. W całej sesji staraliśmy się wykorzystać wszystkiego po trochu. Sama sesja to standardowy spacer z zatrzymywaniem się na kolejne ujęcia. Warto zwrócić uwagę, że w sesji opierającej się głównie na naturze i parze narzeczonych nie możemy wykorzystywać niewiadomo jakich kształtów architektury. Ważne by skupić się na największych zaletach danego miejsca! Dla mnie jako fotografa ślubnego ze Śląska to miejsce jest dobrze znane!

Jeśli ktoś lubi taki styl to zdecydowanie polecam Park Zamkowy w Pszczynie! Więcej o takich i podobnych sesjach możecie poczytać w moim poradniku dotyczącym sesji narzeczeńskich – link obok. Sesja narzeczeńska – poradnik.

park w pszczynie sesja narzeczenska 1

Park w Pszczynie – czy to dobre miejsce na sesję narzeczeńską?

No właśnie! Czy park w Pszczynie to dobre miejsce na sesję narzeczeńską?

Moim zdaniem Park w Pszczynie to świetne miejsce na sesję narzeczeńską, ale w określone dni. Jeśli chcemy tam pracować w spokoju to warto wybrać dni w tygodniu. Unikać weekendów, bo wtedy w Parku w Pszczynie jest bardzo dużo ludzi.

Ja rozmawiając z parami zawsze sugeruję, że najlepiej wybrać dzień w tygodniu o wschodzie lub zachodzie słońca! Mamy wtedy zapewnione klimatyczne światło i w miarę luźną miejscówkę.
W niektórych sytuacjach nie ma to aż takiego znaczenia, ale w przypadku takiego miejsca jak Park w Pszczynie to jak wspomniałem wcześniej. Najlepszym wyborem będzie dzień w tygodniu.

Park w Pszczynie to miejsce godne uwagi i warto je odwiedzić tak po prostu. Niedaleko można też odwiedzić zagrodę z żubrami! Nie bez powodu umieściłem je na swojej liście ciekawych miejsc na sesję ślubną na Śląsku.

Park w Pszczynie i sesja narzeczeńska – opinie są różne

Wiem, że wielu fotografów podchodzi do tematu: Park w Pszczynie sesja – bardzo negatywnie. To miejsce nie cieszy się u fotografów jakimś uwielbieniem. Dlaczego? Pewnie przez przyzwyczajenie, że przez lata powstawały tam słabe zdjęcia (takie ślubne klasyki) i to one spowodowały, że to miejsce jest średnio kojarzone.
Nic bardziej mylnego. Park w Pszczynie sesja narzeczeńska to temat z potencjałem i uważam, że średnią opinię tego miejsca można odkręcić ciekawymi zdjęciami.

Ten wpis spoko, ale chcesz więcej?

.
.
.
⬇️ zaglądając do mojego portfolio znajdziesz więcej różnorodnych materiałów ⬇️


park w pszczynie sesja narzeczenska 8

Fotograf ślubny Pszczyna

Fotograf ślubny Pszczyna to hasło, które zdecydowanie łączy się z sesjami w Parku w Pszczynie. Fotograf ślubny z Pszczyny powinien dobrze znać miejsce, które Wam dzisiaj pokazuje. Często jak się jest z danego rejonu to już ma się przesyt fotografowania w tym samym miejscu, ale z każdej sesji można wyciągnąć coś nowego. Wystarczy kreatywne podejście do tematu i szukanie nowych możliwości. Każde miejsce można pokazać w ciekawy sposób i Park w Pszczynie nie odbiega tu od normy!

Fotograf ślubny Pszczyna – działam, też w tym rejonie i jeśli szukacie fotografa na swój ślub to piszcie śmiało! 

Fotograf ślubny Pszczyna Dawid Zieliński

Jako fotograf ślubny z Pszczyny oferuję nie tylko opcję sesji ślubnej, ale również sesję narzeczeńską i reportaż z wesela. Jeśli szukacie kogoś, kto pokaże Wasz dzień w szczerych i naturalnych kadrach to prześledźcie dokładnie moją stronę. Poznajcie mój styl i będziecie wiedzieć czy to co pokazuje Wam odpowiada!

Fotograf ślubny Pszczyna – to temat, który z powodzeniem realizuję od wielu lat. Działam na terenie całego województwa śląskiego, ale Pszczynę odwiedzam dosyć często i przede wszystkim bardzo chętnie. To miejsce z klimatem, które jest piękne i ma niesamowity urok.

Rekord podciągnięć w jedną minutę to 67 powtórzeń…

.
.
.
⬇️ Ty w tym czasie zdążysz wysłać zapytanie ⬇️


Park Zamkowy Pszczyna  – podsumowanie

Sesja w Parku Zamkowym w Pszczynie już była, moją którąś z kolei w tym miejscu. Kiedyś było ono bardzo popularne na sesje ślubne, ale z czasem ta popularność malała. Uważam, że Park w Pszczynie to miejsce z potencjałem i chętnie będę tam wracał!

Dodaj komentarz