Dziś mam dla Was reportaż ze ślubu Mariny i Mateusza. Możecie się przygotować na sporą dawkę emocji i ostrego grania. Było czadowo i rockowo.

Jesteście ciekawi jak wyglądał ich dzień? To czytajcie dalej.

Wszystko zaczęło się przy granicy z Czechami, bo w miejscowości Gorzyczki. To tam odbyły się przygotowania. Duży dom, ogromna przestrzeń, sporo ludzi. Fajnie fotografować w takich warunkach, w których nic nie ogranicza. W dniu ślubu Mariny i Mateusza przeważał spokój. Raczej nie było stresu i wszystko przebiegało zgodnie z planem, dzięki czemu mogłem swobodnie uchwycić naturalne momenty tego dnia.

Reportaż ze ślubu

Ślub odbył się w pobliskich Gorzycach, w dużym i przestrzennym kościele. Świetne kazanie księdza rozluźniło zdecydowanie atmosferę i cała ceremonia przebiegła bardzo sprawnie. Po powiedzeniu sakramentalnego „tak” udaliśmy się na, jak się potem okazało, wystrzałowe wesele!

Dom Przyjęć „Anna” jest położony bardzo blisko domu Mateusza, więc całość była w niewielkich odległościach. Fajna dwupoziomowa sala dała wiele możliwości na ciekawe kadry, ale nie to było najważniejsze. Za muzyczną oprawę odpowiadał świetny DJ Artur Mazurek, który dopasował muzykę idealnie do całego towarzystwa. 

A co się działo na samym weselu? Świetna impreza, niesamowity klimat. Goście dawali czadu na każdym kroku. Muzyka bardziej dla starszych uczestników? Nie ma sprawy, parkiet pełny zadowolonych gości.
Coś bardziej w klimatach metalowych na weselu? Czemu nie? Jeśli tylko ekipa to czuje, to całość na pewno wyjdzie super. Nie bójcie się wpleść swoich klimatów muzycznych w Wasze wesele. To Wasz dzień. Goście na pewno to zrozumieją.

Zdjęcia z wesela

Zdążyliśmy ogarnąć w tym dniu wszystko: pamiątkowe zdjęcia z gośćmi, zdjęcie grupowe i zostało jeszcze bardzo dużo czasu na realizację soczystego reportażu. 

To końcówka roku. Pewnie pojawi się jeszcze jeden wpis, ale trochę bardziej osobisty. Chciałem Was tymczasem zaprosić do odwiedzania mojego bloga w nowym roku, bo pojawi się sporo nowości i więcej interesującej treści.
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku i Wesołych Świąt.