Wejście na hale Rysianka i nocleg w schronisku na Rysiance

Schronisko Rysianka

Takie wypady mimo, że wymagają trochę wysiłku to jednak ładują mój akumulator. Świetna ekipa, fajna trasa i nasze ulubione schronisko na Rysiance. Ekipa to ja, Ewelina, Olek, Kazio, Mateusz, Kamila i pies Lager. Rzadko trafia się tak zgrać byśmy wszyscy mieli dzień wolny i dodatkowo mogli zarezerwować sobie drugi dzień na zejście. Nocleg w schronisku i wieczorne ognisko to cudowna sprawa.

Hala Rysianka – wejście

Hala Rysianka to przede wszystkim piękne widoki i spory teren na którym można odpocząć. Wejście nie jest zbyt trudne i wymagające dlatego wzięcie ze sobą 4-latka to nie był problem. Podczas wchodzenia na Rysiankę standardowo wykonywałem przeróżne zdjęcia, byśmy mieli z tego fajnego wypadu ciekawą pamiątkę! Jeśli mnie znacie to wiecie, że pozowanych i ustawianych fot raczej było mało!

Hala Rysianka jest dosyć łatwa do zdobycia dlatego polecamy ją wszystkim początkującym!

Jesteście ciekawi mojej innej prywatnej realizacji? Zobaczcie naszą kwarantannę 2020!

A co jeśli chcę zobaczyć inny materiał?

.
.
.
⬇️ prosta sprawa, klikasz niżej i trafiasz na moje portfolio ⬇️


Schronisko Rysianka – nocleg

Hala Rysianka to też fantastyczne schronisko. Miła obsługa i pyszne jedzenie to największe zalety. Pokoje są zadbane i miło spędza się tam po prostu czas. Wcześniej zarezerwowaliśmy sobie nocleg i ze spokojem wchodziliśmy na górę. Informacja dla podróżujących z psem. My nie mieliśmy żadnego problemu by w schronisku na Rysiance przebywał z nami pies Mateusza i Kamili czyli Lager!

Schronisko na Rysiance to fantastyczne miejsce, które każdemu polecamy! 

Zobaczcie więcej moich realizacji dotyczących fotografii rodzinnej.

Schronisko na Rysiance – ognisko

Cały nocleg zaplanowaliśmy by zafundować najmłodszym wieczorne ognisko. Kiełbaski i masa frajdy z ognia to idealnie podsumowało nasz fajny dzień podczas zdobywania Rysianki. Ludzi nie było jakoś dużo więc udało się zająć jedno z miejsc przygotowanych do rozpalania ogniska. Trochę zbierania drewna, pyszne jedzonko i wieczór był udany!
Rano czekał na nas piękny wschód słońca, który z Hali Rysianka wyglądał wyjątkowo! Warto było się wcześnie obudzić. 

Schronisko Rysianka zawsze zapewnia pyszne jedzenie i miłą obsługę! 

W roku jest około 31557600 sekund…

.
.
.
⬇️ jesteś w stanie poświęcić około 60 sekund, by zapytać o ofertę? ⬇️


Schronisko Rysianka i hala Rysianka – podsumowanie 

Planujmy od tamtego wejścia przynajmniej raz w roku robić sobie takie wypady z noclegiem. Nie jesteśmy jakoś wprawionymi górołazami, ale lubi piesze wędrówki po średnio wymagających szlakach. Takie dni jak ten sprawiają nam ogromną frajdę!

Dodaj komentarz