Sesja ślubna w Katowicach Oli i Daniela

Sesja ślubna Katowice

Katowice to moje rodzinne miasto i uwielbiam tu realizować sesje plenerowe. Można znaleźć bardzo dużo ciekawych i różnorodnych miejsc. Szukamy zieleni i pięknych lasów? Zapraszam do Lasu Murckowskiego. Szukacie leciwej, ale ciekawej architektury? Mamy Nikiszowiec. Tym razem jednak padło na piękną nowoczesną zabudowę. Ta sesja ślubna Katowice pokazuje z innej perspektywy!

Są tacy co w ciągu minuty ułożą około 17 razy kostkę Rubika…

.
.
.
⬇️ a, Ty w tym czasie możesz wysłać zapytanie ⬇️


Sesja plenerowa Katowice – Para Młoda – Ola i Daniel

Olę i Daniela miałem okazję poznać podczas przygotowań i ślubu. Kameralna, ale klimatyczna ceremonia pozwoliła mi ich poznać jako sympatycznych i otwartych. Wesela nie było więc nasza współpraca nie trwała długo, ale w tym krótkim czasie udało się stworzyć kilka ciekawych kadrów. Potem przyszedł czas na sesję plenerową w Katowicach. Miejsce było mi znane bardzo dobrze, więc bardzo się ucieszyłem gdy tylko trafiliśmy w to miejsce. Do standardowych miejsc czyli NOSPR i Muzeum Śląskie dodaliśmy też Rondo w Katowicach. Jako fotograf ślubny Katowice poznałem już bardzo dobrze i dzięki temu poruszam się po tym mieście bardzo sprawnie. Wiele wykonanych sesji pomaga mi znaleźć w odpowiednich warunkach ciekawy kadr.

Sesja plenerowa Katowice pokazuje z innej strony. Można ukazać ciekawą architekturę tego miasta w kreatywny sposób! Ważna też jest dobra współpraca o której więcej przeczytacie tutaj: sesja plenerowa – poradnik.

sesja slubna katowice 1
sesja slubna katowice 4
sesja slubna katowice 5

Plener ślubny Katowice – można inaczej

Katowice to miasto, które już jest dosyć dobrze sfotografowane. Nie tylko przez fotografów architektury, ale także przez fotografów ślubnych. Jednak warto zauważyć, że kreatywny plener ślubny Katowice może pokazać z całkiem innej perspektywy. Świeże i nowe spojrzenie może przedstawić znane miejsca w ciekawy i nowoczesny sposób. Tak podszedłem do tej sesji. Starałem się wykorzystać wszystkie najciekawsze miejsca i pokazać je nowatorsko. Takie plenery ślubne w Katowicach to czysta przyjemność!

Plener ślubny i Katowice to znakomite połączenie! Polecam każdemu kto jest z okolicy i planuje swoją sesję ślubną!

A co jeśli chcę zobaczyć inny materiał?

.
.
.
⬇️ prosta sprawa, klikasz niżej i trafiasz na moje portfolio ⬇️


sesja slubna katowice 6

Miejsce na plener ślubny Katowice

Miejsce na plener ślubny Katowice – kolejny temat do poruszenia. W przypadku tej sesji zdecydowaliśmy się na takie miejsca jak: NOSPR, Muzeum Śląskie i Rondo w Katowicach. Bardzo charakterystyczne miejsca, które wciąż można pokazać inaczej, interesująco. Z wyborem miejsca na plener ślubny w Katowicach jest dosyć łatwo, chociaż wciąż w tej kwestii można kombinować. Należy jednak pamiętać, że wyżej wymienione miejsca mają niesamowitą architekturę i świetnie prezentują się na fotografiach.

Zatem jakie miejsce na plener ślubny Katowice? NOSPR, MCK, Muzeum Śląskie, Rondo w Katowicach, Las Murckowski i Nikiszowiec! Są to ciekawe miejsca na sesję ślubną na Śląsku.

sesja slubna katowice 19

Usain Bolt przebiegł 100 m w 9,58 sekundy…

.
.
.
⬇️ Ty w tym czasie zapytania nie wyślesz, ale zajmie Ci to tylko 6 razy tyle czasu co jego bieg ⬇️


Sesja ślubna Katowice – podsumowanie

Ta sesja ślubna Katowice pokazała mi znów z innej perspektywy. Miałem okazję współpracować z sympatyczną parą i wykorzystać ciekawe światło. To zawsze napędza do działania i powoduje, że pracuje się dużo lepiej. Oby jak najwięcej takich sesji ślubnych w Katowicach. Katowice na to zasługują!

Dodaj komentarz