Sesja ślubna Park Gródek Jaworzno

Miejsce, które dzisiaj Wam pokażę znałem już wcześniej z rodzinnego wypadu. Już wtedy przeczuwałem, że to może być ciekawa opcja pod zdjęcia. Sesja ślubna Park Gródek pokazała mi jednak od innej strony. Mogłem spojrzeć na to miejsce inaczej i przedstawić w niezwykle atrakcyjny sposób. Razem z Martyną i Tomkiem dodatkowo zdecydowaliśmy się na piękny moment, bo był to wschód słońca. Delikatne światło, piękne okoliczności przyrody i pozytywna para. Zobaczcie jak było!

Całą sesję zaczęliśmy od kilkunastominutowego spaceru przez ciemny las. Słońce jeszcze nie zdążyło się obudzić więc przydały się latarki w telefonach. W trasie omówiliśmy jak cała sesja będzie mniej więcej przebiegać, by po dotarciu na miejsce od razu zacząć działać.

Po przybyciu na miejsce docelowe zastało nas piękne światełko, które aż zmuszało do wykonania kilku portretów. Oczywiście znalazła się też chwila na szersze kadry, w takim miejscu trzeba wykorzystać maksymalnie niesamowicie malownicze tło. Dodatkowo ze względu na godzinie, na wodzie pojawiła się delikatna mgła. Efekt jest niesamowity. 

Nie wykorzystywaliśmy tylko tych najbardziej charakterystycznych miejsc, poszliśmy też nieco dalej w stronę bardzo naturalnej polany. Masa pająków i spora ilość rosy trochę nas odstraszała od hasania w wysokich trawach, ale znaleźliśmy też w miarę bezpieczne i czyste miejsca do wykonania kilku ujęć.

Gdy słońce wstało mogłem zdecydować się na kadry z pięknym wschodzącym światłem. Nadało ono całkiem innego charakteru temu miejscu. Z chłodnych tonów przeszliśmy w bardzo ciepłe i słoneczne klimaty. Miejsce to samo, ale wyglądało zupełnie inaczej.

Decyzja zapadła, by wrócić do miejsca początkowego, czyli bliżej wody. Tam udało się zrealizować (już przy troszkę ostrzejszym świetle) kilka bardziej kontrastowych fotografii. W tej sesji świetnie widać jak zmienia się miejsce wraz ze zmianą oświetlenia. 

To była cudowna sesja ślubna. W poście macie tylko kilka zdjęć na zachętę. Więcej znajdziecie w linku poniżej. Mam nadzieję, że poczujecie ten klimat o którym wcześniej pisałem!
Miłego oglądania.

Zobacz całą sesję