Sesja ślubna w górach

Wypad w góry na sesję ślubną, to zawsze dobry pomysł. Nawet te miejsce nieopodal Katowic, takie jak Beskid Żywiecki mają swój niepowtarzalny klimat i nieodparty uroku. Właśnie tam wybrałem się z Magdą i Mariuszem.

Sesja ślubna w górach to wybór wielu par. Niektóre z nich naprawdę kochają góry, znają je i spędzają tam wiele wolnego czasu. Inne szukają po prostu atrakcyjnego miejsca, z dala od ludzi, na łonie natury. Bez względu na to czy jesteście mocno zżyci z górskim światem, czy jesteście tylko amatorami pieszych wędrówek, to z przyjemnością zorganizuję z Wami sesję w tym klimacie.

Z Magdą i Mariuszem trafiliśmy na cudownie pogodny dzień. Hala Rycerzowa sesja ślubna, to piękne widoki i moc słońca. Spójrzcie tylko na te chmurki i niesamowicie niebieskie niebo!

W górach możemy zwykle liczyć na wiatr. Są sytuacje kiedy ten bardzo się przydaje. Dzięki niemu powstają takie portrety jak ten. Wspaniały, rozległy krajobraz z górskimi szczytami w tle i rozwiana suknia, włosy – nic więcej nie trzeba.

Na kolejnym zdjęciu również widać rozmytą chmurkę. Jak widzicie towarzyszyła nam ona przez dłuższy czas. Tu zdjęcie urozmaiciłem wysokimi trawami na pierwszym planie. To spomiędzy nich zerkamy na parę skąpaną w ciepłym świetle. Musicie przyznać, że na w takim otoczeniu niewiele trzeba, by zdjęcia były przyjemne w odbiorze.

Następne dwa kadry są bardziej romantyczne. Pierwszy z nich to szerokie ujęcie, drugie ciasne i bardziej intymne. Złociste, popołudniowe słońce nadały tu fajnej atmosfery.

Bardzo lubię tę fotografię, gdzie wiatr zrobił swoje, a para ustawiona w dwóch różnych częściach kadru buduje ciekawą historię. Naprawdę trudno uciec od szerokich kadrów, gdy miejsce tak im sprzyja. Tu kolejny portret ukazujący nie tylko Magdę i Mariusza, ale też niesamowity widok z hali. 

Te dwa zdjęcia pokazują już jesienny klimat. Słońce się tu uspokoiło, głębia lasu jest niemal czarna, a złocisto-brązowe akcenty podkreślają jesienną aurę. Proste, czułe gesty świetnie tu pasują.

A na zakończenie wąski kadr pełen czułości.