Sesja z psem

Sesja z psem

Było to moje pierwsze podejście do fotografii psów. Już wiem, że nie jest to łatwe zadanie, ale kwestia pewnego doświadczenia i obycia i da się zrobić psiakom ciekawe portrety! Dziś mam dla Was relację zdjęciową z sesji z psem – rasa: border collie – imię: Lager!

Fotografia psów na Śląsku

Jako fotograf ślubny już wiem, że sesja fotograficzna z psem to całkiem inna „zabawa” niż śluby i sesje w plenerze. Sesja zdjęciowa psa, którą Wam dzisiaj pokażę była wykonana w pięknych zimowych okolicznościach przyrody

Lagera znam, bo to pies mojego szwagra i jego narzeczonej. Szybki spacer w wolnej chwili i udało się wykonać kilkanaście ciekawych portretów, które pewnie z czasem zawisną też na ścianie w ich mieszkaniu. 

Gdy wcześniej wyobrażałem sobie jak powinna wyglądać sesja z psem to przed oczami miałem miks dynamicznych kadrów i spokojnych portretów. Tak też podszedłem do tematu fotografii psów i udało się z tego wyciągnąć całkiem sporo interesujących fotografii.

Fotografia psów to dla mnie coś całkiem nowego, ale lubię wyzwania i chętnie podejmuję się nowych fotograficznych tematów. 

sesja z psem 4

Sesja z psem na Śląsku

Sesje zdjęciowe psów to zadanie, którego chce się zacząć podejmować coraz częściej. Sam nie mam psa, ale posiadałem w młodości suczkę – boksera i sentyment pozostał. Współpraca ze zwierzętami to dla mnie coś ciekawego i inspirującego. Pokazanie w ciekawy sposób świata psa to wyzwanie i masa przyjemności. 

Sesja z psem na Śląsku daje mi możliwość otwarcia się na nowe tereny fotograficzne i spotkanie się z całkiem innym światem. To ciekawa próba, która ogólnie rozwija mnie też jako fotografa więc każda kolejna sesja zdjęciowa z psem to będzie dla mnie duża sprawa.

Oczywiście nie były to pierwsze zdjęcia psa jakie wykonałem – była to pierwsza „oficjalna” fotografia psów, na którą się umówiłem z Lagerem i jego właścicielami. Mam nadzieję, że to początek nowej fotograficznej przygody!

Sesja zdjęciowa z psem to fajne wyzwanie dla każdego fotografa!

A co jeśli chcę zobaczyć inny materiał?

.
.
.
⬇️ prosta sprawa, klikasz niżej i trafiasz na moje portfolio ⬇️


sesja z psem 5

Fotografia psów

Fotografia psów na Śląsku – no bo gdzie indziej zacząć jak nie w swoich rejonach! Jeśli te zdjęcia Wam się podobają i chcecie się ze mną umówić na taką fotograficzną sesję z psem to nic nie stoi na przeszkodzie by umówić się w jakieś fajne miejsce i pokazać w ciekawych kadrach Waszego pupila.

Dla mnie sesja zdjęciowa z psem to czysta przyjemność i umówienie się na godzinę spaceru pozwala spojrzeć na fotografię z trochę innej, nowej strony. Od dawna wiem, że nie jest dla mnie ani fotografia przyrody, ani architektury. Dla mnie liczyła się tylko fotografia, w której występują ludzie, ale od niedawna wiem, że tu chodzi bardziej po prostu o żywe stworzenia! Na zdjęciach musi się „dziać” a to mogę realizować podczas sesji z psami!

Ta sesja w dużej części została wykonana obiektywem 7artisans! Modelem 50 mm f/1.1

Fotografia psów powinna cechować się pewną dynamiką!

sesja z psem 14
sesja z psem 20

Rekord podciągnięć w jedną minutę to 67 powtórzeń…

.
.
.
⬇️ Ty w tym czasie zdążysz wysłać zapytanie ⬇️


Sesja z psem – podsumowanie

Jak widzicie sesja z psem to było dla mnie spore wyzwanie, ale czuję, ze wyszło dobrze i będę dalej się sprawdzał w temacie fotografii psów! Lager to dobry kompan i chętnie z nim jeszcze będę w przyszłości współpracował. Może tym razem sesja wiosną? Jak najbardziej!

Dodaj komentarz