Szczery i naturalny reportaż ślubny – bez zbędnego pozowania!

Dlaczego szczery i naturalny reportaż ślubny bez zbędnego pozowania to dobry wybór?

  • Przede wszystkim otrzymujecie zdjęcia, które Was zaskoczą, zobaczycie prawdziwe oblicze dnia Waszego ślubu!
  • Takie fotografie to pamiątka na lata, która będzie “żyła”. Dzięki niepozowanym i naturalnym zdjęciom po wielu latach z uśmiechem na twarzy będziecie wspominać Wasz piękny dzień.
  • Szczery reportaż to przede wszystkim komfort i swoboda w dniu ślubu. Brak pozowania zmniejsza stres i pozwala Wam czuć się swobodnie!

„Dawid to najlepszy wybór na tajnego agenta ślubnego. Dlaczego tajny agent? A dlatego, że podczas Waszego ślubu będzie totalnie niezauważalny. Facet daje Wam przestrzeń i swobodę, wiec zarówno goście jak i Para młoda może koncentrować się na zabawie i innych weselnych atrakcjach, a nie na pozowaniu i sztucznych uśmiechach…”

Klaudia i Mariusz

DYNAMICZNE KADRY, które WAS ZASKOCZĄ

szczery i naturalny reportaz slubny 5

Skąd pomysł, że kadry Was zaskoczą? Przede wszystkim wiem to z doświadczenia. Otrzymuje informację od moich Par, że nie wiedzieli, że w tym momencie i w tym miejscu robiłem zdjęcia. To przemiłe zaskoczenie powoduje uśmiech na Waszych twarzach podczas oglądania reportażu ślubnego.

NIEZAPOMNIANA PAMIĄTKA NA LATA POKAZUJĄCA WAS I WASZYCH GOŚCI

szczery i naturalny reportaz slubny 11

Dzięki temu, że w swoich zdjęciach skupiam się na mniej popularnych momentach potrafię uchwycić też chwile, które wydają się prozaiczne, a po latach nabierają innego znaczenia. Nie skupiam się tylko na torcie i oczepinach, ale staram się kompleksowo pokazać dzień Waszego ślubu.

BRAK POZOWANIA = MNIEJSZY STRES I WIĘKSZA RADOŚĆ Z DNIA ŚLUBU

szczery i naturalny reportaz slubny 12

Chcecie cieszyć się dniem Waszego ślubu i mniej się stresować? Zdecydujcie się na fotografa – obserwatora, a nie reżysera. Dzięki swobodnej atmosferze i braku jakichkolwiek wymagań, możecie korzystać w pełni z obecności Waszych najbliższych, a nie sztucznie ustawiać się do zdjęć!

Jesteś ciekawa czy mam wolny termin? Napisz!

Uwaga – promocja!

  • Darmowa sesja narzeczeńska w pakiecie z reportażem ślubnym!.
  • Wystarczy, że zapytasz korzystając z formularza na tej stronie, potem przy podpisywaniu umowy do Waszego reportażu GRATIS dorzucam sesję narzeczeńską.
  • Sesja narzeczeńska bez dodatkowych opłat, w obrębie 100 km od Katowic. Jeśli zdjęcia miałby być wykonane dalej to doliczam niewielką opłatę za dojazd.
  • Piszcie to odpowiem na więcej szczegółów dotyczących sesji!
dawid zielinski kontakt 2

Moja reporterska fotografia ślubna to przede wszystkim połączenie pięknych momentów w różnorodnych kadrach. Chcę pokazać Wasz dzień tak jak dobry film. Rozpoczęcie, rozwinięcie i zakończenie – oczywiście rozwijając w międzyczasie wątki poboczne.
Poniżej znajdziecie kilka moich charakterystycznych kadrów.

Jestem czujny

Dużo pracuję i obserwuję. Ciągle poszukuję przemierzając salę weselną wzdłuż i wszerz. Nie chcę by jakikolwiek moment mi umknął.
Pracując w taki sposób macie pewność, że otrzymacie niesamowite momenty, który Wam w tym dniu mogły umknąć.

Tworzę historię

Już w trakcie pracy w dniu ślubu tworząc kadry układam sobie historię Waszego dnia. Uzupełniam ją nieustannie różnorodnymi kadrami.
Taka spójna historia to świetny materiał do oglądania, dzięki czemu wspomnienia Waszego dnia ciągle będą żyły!

Nie reżyseruję

W swojej pracy nie skupiam się na kreowaniu. Nie nakazuję i nie każę powtarzać ujęć. Skupiam się na szczerym relacjonowaniu.
Takie podejście sprawia, że otrzymujecie unikalną pamiątkę. Nie zlepek powtarzanych kadrów i realizowanych na kolejnym weselu.

Podoba Ci się mój sposób opowiadania historii? Nie czekaj! Zapytaj o termin.