Willa Słoneczna wesele

Gdy w dniu ślubu trafiasz na taką parę jak Marta i Łukasz, to wiesz, że będzie wyjątkowo. Gdy później trafiasz na miejsce wesela i widzisz na żywo jak wygląda Willa Słoneczna to wiesz, że całość będzie świetna. 

Willa Słoneczna wesele i ślub pokazała mi od innej strony, piękny plener, świetny wystrój to wszystko razem wytworzyło niesamowity nastrój tej ceremonii. Widać, że dzięki temu Marta i Łukasz czuli się niesamowicie. To był świetny dzień, który dziś Wam opiszę.

Przygotowania odbywały się częściowo w domu Pary Młodej, a częściowo w miejscu ślubu i wesela. Towarzyszyła nam najbliższa rodzina i koty. Atmosfera była niezwykle ciepła i bliska. Widać było u wszystkich zaangażowanie i wzruszenie całym wydarzeniem. Było Prosecco i szybka setka ze świadkiem. Był też dziwny niebieski wieloryb, który otwiera ten reportaż – pytanie, czego tam nie było?

Ślub w Willi Słonecznej, w naturze przy pięknej pogodzie? Jak najbardziej tak! Wszystko się udało! Jednak cała otoczka i oprawa była niczym przy słowach wygłoszonych po przysiędze. Marta i Łukasz zdecydowali się napisać własny tekst, który do siebie odczytali zaraz po najważniejszym momencie. To było niesamowicie wzruszające, łzy lały się nie tylko u zainteresowanych, ale również wśród gości i nie będę ukrywał, że też uroniłem łezkę.

Wesele trzymało wysoki poziom całego wydarzenia. Świetna zabawa, kolejna porcja wzruszeń (także moich). To była świetna przestrzeń do fotografowania. Z jednej strony rozmawiający dorośli, a z drugiej chłopcy kopiący piłkę, pełen luz! Na dopełnienie całości był też pokaz fajerwerków. Po powrocie do domu, długo wspominałem ten ślub, a jego obróbka i przygotowywanie materiału do publikacji było czystą przyjemnością.

Podsumowując. To na pewno najbardziej wzruszający ślub na jakim byłem. Tylu emocji w jeden dzień jeszcze nie przeżyłem. Wszystko w tym dniu nam zagrało jak należy. Na koniec wrócę jeszcze do miejsca gdzie to wszystko się odbywało. Wszystkim Wam polecam Willę Słoneczną tak na ślub jak i na pełnego chillu wypoczynek!

Zobacz cały reportaż