Uwielbiam gdy wszystkie rzeczy związane ze ślubem odbywają się w jednym miejscu. Mogę wtedy spokojnie pracować nie martwiąc się o parking czy korki na drodze. Tak było u Martyny i Michała! Gościniec Nałęże położony na uboczu, daleko od miejskiego zgiełku w miejscowości Jaworze k. Bielska to świetne miejsce na ślub.

Przygotowania do ślubu

Przygotowania „żyły swoim życiem”, dzieciaki biegały pomiędzy pokojami, część gości jadła śniadanie, a inni przygotowywali wszystko do ślubu plenerowego. To jest mój żywioł, lubię takie zamieszanie. Nikt nie zwraca na mnie uwagi i spokojnie mogę przemykać od pokoju do pokoju.
Jak już wcześniej wspomniałem ślub miał odbyć się w plenerze, ale kilkanaście minut przed ceremonią plany pokrzyżowała pogoda i całość została przeniesiona na salę weselną. Zdjęcia ze ślubu wyszły świetnie mimo braku miejsca. Pomogło okno, przez które wpadało światło oświetlające Parę Młodą. Zresztą takie chwile to przede wszystkim Wasze emocje, a tych tu nie brakowało. 

Zdjęcia ze ślubu

Wesele to był istny wulkan energii. Ogrom rozmów, toastów i ciekawych zabaw. Goście byli wszędzie, żywo zainteresowani wydarzeniem, co pozwalało przedstawić całość w różnorodny sposób. Są w tym materiale kadry, które zapamiętam na długo: starszy Pan wypijający z gracją kieliszek wódki, taniec Martyny i Michała i wiele, wiele innych.
Dwupoziomowa sala pozwoliła mi inaczej ustawić lampy dzięki czemu mogłem uzyskać bardzo fajny efekt doświetlenia sali. Jeśli chodzi o samo miejsce, to Gościniec pod każdym względem sprawdził się idealnie. Dużo przestrzeni dookoła, przyjemna i klimatyczna sala to wszystko nadawało dodatkowego smaku temu wyjątkowemu weselu. 

Reportaż z wesela

Ten ślub był na początku sezonu weselnego w 2018 roku. Takie reportaże dają ogromną frajdę i potrafią dobrze nastroić na resztę sezonu. Po wykonaniu zdjęć, nie mogłem doczekać się selekcji materiału i obróbki graficznej.
Pamiętajcie nawet najlepsze miejsce i oświetlenie nie „robią” dobrego materiały ze ślubu. To Wy i Wasi goście jesteście najważniejsi. Emocje, szczerość, pozytywne nastawienie i szalone tańce dają możliwość pokazania świetnych zdjęć. To właśnie dlatego na długo zapamiętam ten reportaż ze ślubu.

Podoba Ci się ta zapowiedź?

Zobacz cały reportaż