Fotograf ślubny z Częstochowy

Fotograf ślubny Częstochowa

Ile można oglądać ciągle takie same fotografie ślubne? Poszukujecie czegoś „innego”?
Jako fotograf ślubny z Częstochowy proponuję Wam coś naturalnego i prawdziwego czyli

reportaż ślubny bez zbędnego pozowania

Szczerze

fotograf slubny 2

Powtarzalne ujęcia to nie mój styl – nie trzeba pozować – stawiam na szczerość! Naturalne zachowanie = spontaniczne zdjęcia i dynamiczny, ciekawy reportaż z Waszego wesela!

Kreatywnie

fotograf slubny 3

Nigdy nie „produkuję” dwóch takich samych kadrów. Moja fotografia ślubna Częstochowa to ciekawe i oryginalne kadry bez przynudzania! Jest intensywnie!

Ponadczasowo

fotograf slubny 4

Wasze kadry z wesela będą ciekawe nawet po wielu latach. Wrócicie do ponadczasowych fotografii ślubnych! Będą to kadry uniwersalne i mocne kadry zapadające w pamięć.

Fotografia ślubna bez pozowania?

Przekonajcie się sami!

Co Wy na to?

Przedstawię Wam kadry, które zaskakują! Pokazuję Parom Młodym chwile, których nie byli w stanie zauważyć w dniu ślubu.
Dajcie się zaskoczyć!

Wiecie, że jeśli moje zdjęcia Wam się podobają to…

… nic nie stoi na przeszkodzie, byście wysłali zapytanie o termin? Śmiało piszcie, zostawcie info o sobie i lepiej się poznajmy. Może to początek owocnej współpracy!

fotograf ślubny częstochowa

Oto podstawowe informacje na temat mojej pracy i naszej ewentualnej wspólnej przygodzie podczas reportażu.

Dzień ślubu

Wybierzecie co chcecie i wspólnie dogrywamy temat. Ja przez około 10/14 godzin będę fotografował Wasz wielki dzień. Start na przygotowaniach i pracuję do około 23/24

W trakcie pracy na reportażu odnajduję te ważne chwile, ale i momenty z pozoru nieistotne, które często tworzą, świetnie uzupełniają i nadają pewnego smaku całej historii.

Zapewniam Was, że całość będzie tak harmonijna, jak album muzyczny, który bardzo lubicie.

Po ślubie

Otrzymacie około 300 kadrów weselnych po obróbce i w formie spójnego reportażu, a całość pokaże dzień Waszego ślubu z mojej autorskiej, innej perspektywy – to Was zaskoczy.

Na wygląd moich fotografii nie wpływają żadne trendy. Przez lata wypracowałem swój styl, którego się nieustannie trzymam, a Wy otrzymujecie ponadczasową pamiątkę.

Dzięki temu Wasze fotografie będą wyjątkowe, a ich piękno zostanie z Wami na wiele lat.

Doświadczenie

Reporterska fotografia ślubna jest ze mną już od 2012 roku. Z każdym rokiem staram się rozwijać i nie skupiam się tylko na zdjęciach ślubnych… Dzięki temu mam swój sposób fotografowania wesel.

Nie jestem początkującym, dla którego fotografia to tylko praca. Lata spędzone z aparatem w ręku powodują, że zdjęcia są ważną częścią mojego życia.

Moje wielkie doświadczenie pozwoli Wam skupić się na sobie i cieszyć się chwilą

Stawiam na prawdziwe emocje

Zobaczcie opinie innych Par na temat mojej pracy!
Przekonajcie się sami.

zdjecia z wesela dawid zielinski 2

Kasia i Mateusz

„Wybraliśmy Dawida ze względu na jego charakterystyczny styl fotografowania. Zero ściemy na zdjęciach, reportaż ślubny oddaje wszystko co się działo od momentu przygotowań aż po oczepiny. Nieszablonowe kadry bez ustawiania i pozowania. Zdjęcia są pełne emocji i bezkompromisowe, w pełni oddają klimat wesela. Reportaż jest różnorodny, zdjęcia osób bawiących się na parkiecie …”

zdjecia z wesela dawid zielinski

Justyna i Adam

„Z całego serca polecamy wybranie Dawida na waszego fotografa ślubnego. Reportaż jaki dla nas wykonał przechodzi nasze najśmielsze oczekiwania – nietuzinkowe kadry, niesamowicie uchwycone emocje i najwyższa jakość zdjęć. Profesjonalizm to jego drugie imię, poza tym to bardzo sympatyczny i uśmiechnięty człowiek. Mamy piękna pamiątkę na całe życie. Polecamy każdemu, nie będziecie żałować!”

zdjecia z wesela dawid zielinski 4

Monika i Jakub

„Profesjonalizm Dawida sprawił, że byliśmy spokojni o reportaż ślubny. Efekt końcowy nas zachwycił – zdjęcia są naprawdę przepiękne i świetnej jakości. Dawid szuka sytuacji wartych uchwycenia, dzięki czemu otrzymaliśmy niesamowicie naturalne zdjęcia, oddające emocje i piękno tego dnia. Był niemal niezauważalny, dzięki czemu goście mogli koncentrować się na zabawie…”

zdjecia z wesela dawid zielinski 3

Sylwia i Marcin

Współpraca z Tobą to wielka przyjemność i 100% profesjonalizmu. Chwile, które uwieczniłeś na naszych zdjęciach pozostaną na zawsze w naszej pamięci, a plener to wspaniała zabawa w miłej atmosferze. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem, za co oboje bardzo dziękujemy. Polecamy Ciebie każdemu chociaż nie musimy Twoje zdjęcia bronią się same.

A jeśli…

…przekonało Was moje podejście w temacie fotografii ślubnej to

wyślijcie zapytanie

sprawdźcie termin

Email(wymagane)
Tylko w celu potwierdzenia (sms) dotarcia zapytania.

Jeśli jednak wolicie to zrobić mailowo lub telefonicznie to zostawiam kontakt:

Jeśli jednak…

…chcecie zobaczyć więcej to sprawdźcie mój przykładowy reportaż ślubny, sesję narzeczeńską lub więcej historii ślubnych innych Par Młodych

Coś o mnie

fotograf ślubny częstochowa dawid zieliński

Z Częstochową jestem związany od dawna. To tu tworzyłem pierwsze reportaże ślubne. Jako fotograf ślubny Częstochowa to miejsce, do którego lubię wracać!

dawid zielinski fotograf slubny 31 1

Jak macie czas to

teraz będzie trochę więcej tekstu i informacji, a także przewijać się będą pojedyncze fotografie ślubne.

fotografie ślubne w częstochowie

Jestem praktycznie pewny, że fotografia ślubna kojarzy Wam się z typowymi „delikatnymi” kadrami z sesji plenerowej lub „romantycznymi” ujęciami z pierwszego tańca. U mnie też znajdziecie takie zdjęcia, ale to mniejsza część tego, co przedstawiam w reportażu ślubnym. Najważniejsze są mocne kadry, które spinają historię dnia Waszego ślubu. Chcę oddać Wam zdjęcia, które zapamiętacie na lata!

fotograf na ślub i wesele Częstochowa

Gdy trafiacie na zawodowca z danego regionu, możecie być niemal pewni, że zna już księży, bywał w wielu kościołach, wie, na co w danych miejscach zwracać uwagę. Jest to zaleta, ponieważ może on się skupić wtedy przede wszystkim na robieniu zdjęć. Fotograf na wesele nie rozmyśla wtedy, gdzie zatrzymać auto, albo jak wyglądają lokalne obyczaje.

Częstochowa to miasto, w którym byłem już nie raz. To tutaj realizuję sporą część zleceń. To tutaj poznałem kilka Par, z którymi kontakt mam do dziś. Bywałem tu nie tylko fotografując wesela, ale realizowałem tez w tych rejonach sesje narzeczeńskie czy ślubne.

To oczywiście nie jest jedyny obszar, w którym pracuję jako fotograf weselny. Jeśli chcecie, abym udokumentował Wasz wielki dzień w jakimkolwiek innym mieście to ja jestem jak najbardziej otwarty na propozycje.

fotografia slubna dawid zielinski 91

fotograf weselny Częstochowa

Choć fotograf weselny Częstochowa jest najczęściej gdzieś z boku w cieniu, nie jest powiedziane, że jego fotografie nie mogą być odważne i bezpośrednie. Moje są. Lubię przełamywać schematy, testować nowe kadry, pokazywać to, co inny fotograf uznałby za nieistotne. 
Jednocześnie ogromną inspiracją są dla mnie światowej sławy reportażyści. 

Ich styl, stonowana obróbka, moment kluczowy pokazany w niebanalnym kadrze. 

Połączenie niestandardowego spojrzenia na świat i czerpanie z nieśmiertelnej klasyki – tym cechują się moje fotografie ślubne, które z chęcią wykonam z Wami w Częstochowie lub okolicy.

fotografia ślubna w częstochowie

Nie wiecie czy zdecydować się na naturalne, romantyczne kadry, czy te bardziej industrialne fotografie ślubne z Waszej sesji? Częstochowa kryje w sobie miejsca w wielu stylach. To w Częstochowie znajdziecie ogromną różnorodność i możliwości. To tu na weselach mieszają się różne tradycje, które miksują się z nowoczesnymi trendami. To można korzystać z miejskiej architektury jak i pięknych terenów w okolicach Jury. Dzięki temu ciekawemu terenowi możecie zdecydować o tym jaki charakter będą miały Wasze zdjęcia z sesji ślubnej, a to wszystko praktycznie nie wyjeżdżając z jednego miasta.

 • kadry, które dostaniecie, będą tak naturalne i szlachetne, że nie stracą swojego uroku przez następnych kilka(naście) lat
 • reportaż ślubny będzie tak spójny i ciekawy jak bardzo dobry film, przy którym można się wzruszyć
 • moje duże doświadczenie pozwoli Wam wyluzować się i skupić się na weselu, a nie martwić tym co dookoła
 • jestem fotografem ślubnym z Częstochowy i to w tym rejonie bardzo często pracuję – dzięki temu wiem, jak ująć urok tego miasta
 • możecie na mnie liczyć – jestem gotowy do pomocy w każdym momencie – moja praca to moja pasja i na odwrót
reportaz slubny dawid zielinski 90

fotografia ślubna częstochowa

Napiszę Wam teraz troszkę o moim sposobie patrzenia na świat przez zdjęcia ślubne. W swoich pracach skupiam się na opowiedzeniu w ciekawy sposób Waszej wyjątkowej historii, którą jest ślub. Fotografia ślubna Częstochowy nie musi pokazywać w standardowy sposób. Uwierzcie mi, że każde miejsce zasługuje na indywidualne podejście do tematu. To samo tyczy się każdej pary młodej i wesela. 

Fotografia weselna Częstochowę i ludzi w niej mieszkających powinna pokazywać od dobrej, ale tej prawdziwej strony. Podczas reportażu ślubnego nie kreuję, nie nakazuję nic robić – liczę na Waszą naturalność i na moją kreatywność. Uważam, że dobry fotograf na wesele w Częstochowie powinien być przede wszystkim czujnym obserwatorem, który wie gdzie i kiedy się znaleźć. W moim odczuciu czujna obserwacja to klucz do szczerego przekazu. Pozwala ona pokazać wydarzenie w indywidualny sposób. Nigdy jako fotograf ślubny w Częstochowie nie szedłem do pracy z konkretnym nastawieniem. Zawsze idę z otwartą głową i dlatego miejsce wykonywania usługi nie ma dla mnie żadnego znaczenia.

fotograf ślubny Częstochowa

 • Poznaj styl i charakter reportażu ślubnego
  Zdjęcia ślubne w Częstochowie nie muszą być wykonywane przez fotografa z tamtego miasta. Kluczem do wyboru dobrego fotografa na ślub jest jego styl. Musi Wam on odpowiadać. Fajnie jakbyście zobaczyli więcej niż jeden materiał zdjęciowy. Może uda Wam się dogadać z fotografem by pokazał Wam cały materiał z jednego przykładowego wesela. To ważne by mieć pełny ogląd na styl jaki preferuje dana osoba.
 • Pierwszy kontakt
  Po zapytaniu o ofertę i cenę dostaniecie pewnie jakąś odpowiedź. Jeśli wszystko Wam pasuje to warto zastanowić się nad spotkaniem. I tu pojawiają się dwie opcje, albo spotkanie w jakiejś kawiarni, albo coraz bardziej popularne ostatnio wideokonferencje. Fotografie ślubne w Częstochowie to żaden problem nawet dla kogoś kto jest z pobliskich miast. Dla mnie jako osoby z Katowic to godzina drogi. W dzisiejszych czasach to naprawdę niedużo. Wracają do tematu spotkania – po rozmowie musicie ocenić na spokojnie czy dany fotograf ślubny odpowiada Wam jako człowiek. Pamiętajcie, że z tą osobą spędzicie kilkanaście godzin podczas Waszego wyjątkowego dnia.
 • Decyzja
  Ostateczną decyzję powinniście podjąć na spokojnie w domu. Powinniście wziąć wszystkie za i przeciw. Przemyśleć dokładnie temat i odpowiedzieć sobie czy ten człowiek nam odpowiada. Fotograf ślubny w Częstochowie to nie jest prosty wybór, ale jeśli do tematu podejdziecie w rzetelny sposób to gwarantuję Wam, że będziecie zadowoleni z efektu końcowego.
reportaz slubny dawid zielinski 91

Nie ma co zwlekać!

To dobry czas byście sprawdzili dostępność swojego terminu. Kliknijcie niżej i poznajcie moją ofertę na reportaż ślubny, sesję narzeczeńską lub ślubną!

fotograf ślubny częstochowa

Teraz o tym na co ja zwracam uwagę. Czego szukacie? Może jeszcze nie wiecie i Wam to nakreślę. Fotografia ślubna w Częstochowie to przede wszystkim temat, do którego trzeba podejść mają odpowiednie przygotowanie.
Ja posiadając odpowiednie doświadczenie i wyrobimy własny alternatywny styl chce by moje zdjęcia ślubne w Częstochowie były przede wszystkim wyjątkowe. Jak to uzyskać? Przede wszystkim należy skupiać się na relacjach międzyludzkich i emocjach. Dodając do tego kreatywność i czujność uzyskujemy unikatowe momenty, które występują tylko w danej chwili. Szukacie czegoś oryginalnego i odważnego? Dobrze trafiliście!
Fotograf weselny Częstochowa – to powinien być przede wszystkim miks cech, który Wam w pełni pasuje.

reportaż ślubny częstochowa

Reportaż ślubny z Częstochowy i okolic powinien być szczery i naturalny. Uważam, że zdjęcia ze ślubu nie powinny być pozowane i kreowane. Jako fotografa na wesele Częstochowa to miejsce w którym często bywam. Staram się pokazywać Częstochowę w sposób naturalny. Moje reportaże ze ślubów w Częstochowie pokazują ludzi bez zbędnego kreowania i nakładania masek. Moi klienci to wiedzą i cenią taką współpracę. Każdy musi znaleźć odpowiedniego dla siebie fotografa na wesele. Ja ze swojej strony oferuję dyskrecję w działaniu i masę emocji na zdjęciach. Reportaż ślubny Częstochowa to coś co lubię najbardziej!

fotografia slubna dawid zielinski 90

fotograf wesele częstochowa

Od czego standardowo zaczynacie poszukiwania dobrego fotografa na wesele w Częstochowie? Pytacie pewnie znajomych, potem przeszukujcie Google i Facebooka. Może byliście na jakimś ślubie i podobały Wam się zdjęcia ślubne? Wszystkie te źródła są dobre, jednak pewnie mimo wszystko trafiacie do wyszukiwarki i wpisujecie przeróżne hasła: fotografia ślubna Częstochowa, fotograf na wesele Częstochowa, fotograf ślubny Częstochowa, fotograf wesele Częstochowa. 

Warto przeszukać wszystkie dostępne opcje. Polecenie od znajomych może być pomocne, ale warto dokładnie sprawdzić prace danego fotografa na wesele. Tym bardziej musicie to zrobić trafiając na stronę nieznanego Wam wcześniej fotografa. Ja polecam dokładnie zapoznać się ze zdjęciami i dokładnym poznaniem stylu. Co dalej? O tym za chwilę!

fotograf weselny częstochowa

Teraz o tym na co ja zwracam uwagę. Czego szukacie? Może jeszcze nie wiecie i Wam to nakreślę. Fotografia ślubna w Częstochowie to przede wszystkim temat, do którego trzeba podejść mają odpowiednie przygotowanie. 
Ja posiadając odpowiednie doświadczenie i wyrobimy własny alternatywny styl chce by moje zdjęcia ślubne w Częstochowie były przede wszystkim wyjątkowe. Jak to uzyskać? Przede wszystkim należy skupiać się na relacjach międzyludzkich i emocjach. Dodając do tego kreatywność i czujność uzyskujemy unikatowe momenty, które występują tylko w danej chwili. Szukacie czegoś oryginalnego i odważnego? Dobrze trafiliście!
Fotograf weselny Częstochowa – to powinien być przede wszystkim miks cech, który Wam w pełni pasuje.

zdjęcia ślubne Częstochowa

Każdy fotograf ma swój styl i każdego zdjęcia ślubne będą trochę inne. Ja w swoich fotografiach ślubnych staram się zawsze zawrzeć jakąś historię. Zainteresować i zaciekawić oglądającego. Lubię, gdy zdjęcia dają do myślenia. Zdjęcia ślubne Częstochowa, fotografie ślubne Częstochowa to hasła, które często wpisujecie do wyszukiwarki Google by znaleźć coś ciekawego. Mam nadzieję, że mój sposób patrzenia na śluby i to w jakim stylu pokazuję wesele Was zaciekawi.
Oto hasła, które często słyszę od moich Par Młodych!

fotografia ślubna w Częstochowie

Jeśli moje fotografie ślubne z Częstochowy i okolic Wam się podobają oraz wyznajecie, że kadry weselne powinny być przede wszystkim szczere i prawdziwe to dajcie znać. Napiszcie. Pogadamy, poznamy się i przedstawię Wam moją propozycję.

fotograf slubny dawid zielinski 91

fotograf ślubny częstochowa

Moje kadry ślubne mają wzbudzać w Was zainteresowanie i dawać do myślenia. Zawsze informuję moich klientów, że to co widzą na stronie to nie jest dokładnie to co na 100% dostaną. Dlaczego? Wynika to z tego, że nie jestem reżyserem tego dnia i każde wesele wygląda trochę inaczej. Taka fotografia ślubna Częstochowa powoduje, że mijają lata, a ja ciągle się rozwijam i tworzę ciekawe i kreatywne reportaże. Mimo, że od lat jestem kojarzony jako “fotograf ślubny Częstochowa” to od jakiegoś czasu realizuję fotografię ślubną w całej Polsce.

fotografia weselna częstochowa

Jeśli potrzebujesz fotografa ślubnego w Częstochowie, który zrobi dla Ciebie piękne i nietuzinkowe zdjęcia to zachęcam do zapoznania się z moją ofertą! Temat fotografia ślubna Częstochowa nie jest mi obcy – uwielbiam reporterskie kadry, które chwytają za serce. Mój reportaż sprawia, że Wasza pamiątka będzie szczera i naturalna. Moja fotografia weselna, to zdecydowanie pamiątka na lata.
Częstochowa to miasto, które zdecydowanie warto odwiedzić!

fotograf slubny dawid zielinski 90

fotograf na wesele częstochowa

Jestem fotografem ślubnym z Częstochowy, który robi nietypowe i naturalne zdjęcia! Jako doświadczony fotograf ślubny z Częstochowy, specjalizuję się w tworzeniu reportażowych zdjęć bez sztucznego pozowania. Uchwycę dla Ciebie szczere i prawdziwe kadry, które pozwolą Ci zatrzymać najpiękniejsze chwile z dnia ślubu. Jako fotograf na wesele, staram się uchwycić niezapomniane chwile na twoim weselu. 

fotograf ślubny Częstochowa

Ceny każdego fotografa uzależnione są od wielu kwestii. Jego doświadczenie, popularność, sprzęt, jakości zdjęć – to wszystko ma wpływ na ostateczną cenę. Większość fotografów osobno wycenia reportaż ślubny i osobno sesje ślubne. By lepiej poznać moją cenę to wystarczy, że wyślecie zapytanie. Uzupełnijcie dane w formularzu, a ja na pewno Wam odpiszę.

fotograf z częstochowy

Fotografia ślubna to dla mnie nie tylko praca, ale także sposób na dzielenie się moim talentem i uchwycenie piękna ludzi. Zdjęcia ślubne, które robię, są pełne szczegółów, nastroju i emocji. Nie nakładam na nikogo sztucznych pozy, nie tworzę sztucznych scen, nie ingeruję w naturalny klimat uroczystości. Jestem niezauważalnym fotografem, który pokazuje to, co się dzieje naprawdę. Moim celem jest stworzenie reportażu ślubnego, który będzie nie tylko pięknym zestawem zdjęć, ale także piękną pamiątką o Waszej miłości. Chcę, żebyście po latach mogli wracać do tych zdjęć i odczuwać w nich tę samą pasję, która towarzyszyła Wam w dniu ślubu. Jeśli szukasz fotografa ślubnego z Częstochowy, który zrobi dla Ciebie niezwykłe zdjęcia ślubne, zapraszam do kontaktu ze mną. Z chęcią odpowiem na wszystkie Twoje pytania i zaprezentuję Ci moją ofertę. Nie zwlekaj, zarezerwuj termin już dziś i spraw, żeby Twój ślub był nie tylko pięknym doznaniem, ale także piękną fotografią.

Lista tematów powiązanych: