O mnie

Cześć

Jestem Dawid, ale to już pewnie zdążyliście zauważyć.
Cieszę się, że chcieliście sprawdzić tę stronę, bo dobra współpraca powinna też bazować na dobrym dogadywaniu się na linii:
Para Młoda -> fotograf, a więc

czas na kilka zdań o mnie i mojej rodzinie

ewelina

dawid zielinski rodzina 3

Kobieta dzięki której w tym wszystkim jestem. Wspiera, pomaga… długo by wymieniać. Uszyła już sporo ciuchów, więc mogę “nosić” się tak jak lubię!

olek i kazik

dawid zielinski rodzina 2

Ziomki do wszystkiego. Sport, gry planszowe, PS5. Fajnie się z nimi chodzi po górach. Przyjaciele – to dobrze określa moje podejście do nich.

dawid

dawid zielinski prywatnie 2

W sprawach papierkowych pedantyczny, ale w sprawach fotograficznych chaotyczny. Szczęśliwy z tego jak leci mi czas. Działam po swojemu.

dawid zielinski rodzina 1

moje

pasje

dawid zielinski rodzina 6

Rodzina, brazylijski jiu-jitsu, góry, gry planszowe, muzyka, podcasty, PS5

Obecnie moją główną pasją jest brazylijskie jiu-jitsu. Wkręcony przez mojego brata zacząłem ćwiczyć w 2018 roku i tak to trwa do dziś. Sportami walki interesuję się już od dobrych kilkunastu lat. Mocno śledzę MMA – to moja ulubiona dyscyplina. Sportową przygodę zacząłem w wieku nastoletnim, gdy wpatrzony w Zinedine Zidana i Thierry’ego Henry chciałem zostać piłkarzem. Teraz sportowo realizują się też dzieciaki. Kazik i Olek trenują ze mną w klubie i razem dzielimy pasje.
Jeśli chodzi o aktywność fizyczną to rodzinnie uwielbimy też spędzać czas na górskich wyprawach. Beskidy, Bieszczady – to nasze tereny, które chętnie odwiedzamy i właśnie w taki, aktywny sposób wypoczywamy, ale nie tylko tak…

Już wiecie, że sport zajmuje pewną część mojego i nie tylko mojego życia. Sporą część czasu poświęcam też na różne gry. Planszówki, karcianki, gry na PS5. Gram i z dzieciakami i z żoną. Ogólnie jesteśmy fanami wszelakich gier czy to na konsoli czy zaawansowanych gier planszowych.
Do obróbki zdjęć słucham podcastów. Tematyka true crime to jest to co uwielbiam!
Podcasty to też mocny temat mojej żony, która w swoim „szyciowym” świecie pochłania ogromne ilości treści o różnej tematyce! Jeśli interesuje Was klimat upcyklingu i dawania życia starym ciuchom to moja żona tworzy takie cuda:
https://nie-raz.pl

Moje muzyczne klimaty to temat bardzo szeroki. Od hip-hopu po Męskie Granie. Lubię kombinować i eksperymentować. Zespoły? Lao Che i Kult – to dla mnie wyznaczniki.

Jeśli uda nam się spotkać to chętnie pogadam o tym i o tamtym. Lubię poznawać ludzi. Poznawać Wasze pasje, rozmawiać o nich i dzielić się doświadczeniami!

dawid zielinski rodzina 5
dawid zielinski rodzina 4