O Mnie

Ja i moja
fotografia ślubna

Kiedy zaczynałem w 2009 roku bawić się fotografią miałem jeden cel – by każdego następnego dnia robić lepsze zdjęcia niż te które robiłem wczoraj. Próbowałem sił w sesjach z modelkami, fotografii krajobrazowej, reportażowej itd. Już wtedy wiedziałem, że to, co lubię najbardziej to szczere reportaże fotograficzne.

Uwielbiam reportaż – spójne historie i opowieści. Robię wszystko, by Wasze zdjęcia były prawdziwe i szczere. Będę Wam bardzo wdzięczny jeśli dokładnie prześledzicie mojego bloga – to pozwoli Wam dokładnie poznać mój styl pracy. Lubię współpracować z parami, które mają pełną świadomość tego jak wyglądają moje zdjęcia ślubne.

fotograf slubny dawid zielinski 1

Troszkę o mnie

Jeśli dotarliście tutaj to znaczy, że chcecie dowiedzieć się o mnie troszkę więcej.
Na wstępie napisałem Wam jak zaczęła się moja przygoda ze zdjęciami ślubnymi, a teraz opowiem Wam kim jestem ja, bo nie tylko fotografem ślubnym. Przede wszystkim mam szczęście być mężem i ojcem, ale to opiszę później, bo temat rodziny zdecydowanie zasługuje na swój osobny nagłówek.

Jakie mam pasje? Czym się interesuję?
Obecnie moją główną pasją jest brazylijskie jiu-jitsu. Wkręcony przez mojego brata zacząłem ćwiczyć w 2018 roku i tak to trwa do dziś. Sportami walki interesuję się już od dobrych kilkunastu lat. Mocno śledzę MMA i boks – to moje dwie ulubione dyscypliny. Sportową przygodę zacząłem w wieku nastoletnim, gdy wpatrzony w Zinedine Zidana i Thierry’ego Henry chciałem zostać piłkarzem. Piłkę trenowałem około 8 lat w Rozwoju Katowice i z tego okresu poza przyzwoitą sprawnością ruchową pozostało mi też trochę fajnych znajomości.

Już wiecie, że sport zajmuje pewną część mojego życia. Sporą część czasu poświęcam też na różne gry. Planszówki, karcianki, gry na PS4. Z synem gram w Magic the Gathering, z planszówek ogrywamy różne tytuły – od małych po duże, a na PS4 lubię grać w FIFĘ i różnego rodzaju RPGi.

Od jakiegoś czasu jestem też fanem podcastów. Słucham ich namiętnie do obróbki zdjęć. Idealnie wypełniają mi czas podczas spędzania godzin przed komputerem. Zdecydowanym numerem jeden są podcasty z tematyki true crime. Wciągają mnie te historie niesamowicie, dzięki czemu czas spędzany przed komputerem jest dużo przyjemniejszy.

Ostatnią z czterech rzeczy, które w jakiś sposób mnie charakteryzują jest muzyka. Różna. Z ulubionych zespołów to zdecydowanie Lao Che i Kult. To na nich się wychowywałem i ukształtowałem. Gust muzyczny mam jednak dosyć otwarty i chętnie słucham wszelakich nowości.

Jeśli zechcecie się ze mną spotkać, to na pewno będziemy dużo rozmawiać, bo uwielbiam to robić. Uwielbiam poruszać różne tematy i poznawać ciekawych ludzi. To na sesjach ślubnych buduję z Wami wspaniałe relacje na długi czas.

Mój charakter w pełni oddaje moje prace. Jestem konkretny, odważny i szczery. Lubię tego typu zdjęcia. Chcę pokazywać prawdziwe historie w szczery i konkretny sposób. Odważne kadrowanie pozwoliło mi wyrobić swój unikalny styl.

Mój świat
moja Rodzina

Przede wszystkim jestem mężem i ojcem. Nasza rodzina to 2+2 – Dawid i Ewelina + Olek i Kazio.
Olek zdecydowanie odnalazł się w pasji mamy, czyli czytaniu książek.
A młodszy Kazio to, póki co, adept piłki nożnej, więc idzie bardziej moją ścieżką.

Naszą główną pasją są wspólne wycieczki, zwiedzamy przede wszystkim Polskę, a najczęściej lądujemy w polskich górach. Uwielbiamy wspólnie spędzać czas na graniu w gry planszowe. Nasza szafa ugina się od masy tytułów.

Chłopaki w domu czas spędzają najczęściej przy klockach Lego, a Ewelina jest kobietą, która już chyba uszyła wszystko dla naszej czwórki. Jej pasja to szycie i literatura. Uwielbiam ich fotografować, czasami robię sobie prywatne projekty, które czasem będą pojawiać się na moim blog. Dla mnie rodzina to jest siła!

dawid zielinski zdjecia slubne

Złapać prostą chwilę w kluczowym momencie – to mój cel.

Moja fotografia

JAKO FOTOGRAF ŚLUBNY POKAZUJĘ MÓJ CHARAKTER NA ZDJĘCIACH

O sobie już troszkę napisałem, wiec przyszedł czas na scharakteryzowanie mojej fotografii ślubnej. Lubię być w centrum wydarzeń. Lubię być z aparatem tam, gdzie nikt się mnie nie spodziewa. Uwielbiam fotografować niestandardowe momenty, a te standardowe w nowoczesny sposób. Nie szukam prostych rozwiązań, zawsze sprawdzam drugi plan. Uwielbiam opowiadać historie zdjęciami. Wasze fotografie mają być spójnym opowiadaniem, do którego z chęcią będziecie wracać po latach.

fotograf dawid zielinski reportaz slubny 1890
fotograf dawid zielinski reportaz slubny 1890a
Chcecie być na bieżąco lub podejrzeć moje życie prywatne? Sprawdźcie moje konta na Instagramie.

obserwuj na instagram

A jak chcecie dokładniej poznać mój styl to zapraszam do szerszych materiałów!