Fotograf ślubny z Kielc

Fotograf ślubny Kielce

Czy nieustanne patrzenie na takie same kadry ślubne Was nie nudzi? Mam coś „innego”!
Jako fotograf ślubny z Kielc zaprezentuję Wam coś bardziej naturalnego i prawdziwego czyli

reportaż ślubny bez zbędnego pozowania

Szczerze

fotograf slubny 2

Ciągle te same fotografie to nie nie moja bajka – nie kreuję – wolę prawdziwe chwile, bo to wygląda naturalnie! Szczere zachowanie = spontaniczne zdjęcia i mocny, intensywny reportaż!

Kreatywnie

fotograf slubny 3

Nie powielam schematów, cały czas szukam. Moja fotografia ślubna Kielce to kreatywne i oryginalne kadry pełne emocji! Oglądając te kadry nie będziecie się nudzić!

Ponadczasowo

fotograf slubny 4

Wasze zdjęcia ślubne będą zmuszać do myślenia nawet po czasie. Chętnie wrócicie do ponadczasowych fotografii ślubnych! Są to trochę inne fotografie i momenty – zapadają w pamięć.

Fotografia ślubna bez pozowania?

Przekonajcie się sami!

Co Wy na to?

Już zaraz zobaczycie momenty, które mogą Was trochę zaciekawić! Moim Parom Młodym przedstawiam sceny, których nie mieli okazji dostrzec w trakcie swoje ślubu
Dajcie się zaskoczyć!

Wiecie, że jeśli moje zdjęcia Wam się podobają to…

… nic nie stoi na przeszkodzie, byście wysłali zapytanie o termin? Śmiało piszcie, zostawcie info o sobie i lepiej się poznajmy. Może to początek owocnej współpracy!

fotograf ślubny Kielce

Oto coś na miły start, czyli garść informacji na temat mojego sposobu tworzenia zdjęć i naszej opcjonalnej wspólnej drodze w trakcie tworzenia reportażu.

Dzień ślubu

Możecie wybierać odpowiedni pakiet i wspólnie go dostosujemy pod Was. Ja działam +/- 10/14 godzin i wtedy tworzę „zdjęciowo” Wasz wielki dzień. Start na przygotowaniach i koniec w okolicach 23/24

Realizując fotografię ślubną odnajduję te istotniejsze chwile, ale i momenty z pozoru nieistotne, które dobrze wpasują się w historię i nadają jej odpowiedni smak.

A dalej… Wasze fotografie ślubne będą tak harmonijne, jak dobre filmy.

Po ślubie

Ode mnie otrzymacie… 300 zdjęć z reportażu po obróbce jako spójny materiał, a wszystko przygotowane w typowo reporterskim stylu. To będzie dla Was ciekawa emocjonalna pamiątka.

Na efekt końcowy moich kadrów ślubnych nie wpływa moda. Sporo zajęło mi, by stworzyć swój sposób działania, którego się trzymam, a Wy otrzymujecie ponadczasową pamiątkę.

Na koniec dostajecie kadry, które będą ciągle wyjątkowe, a ich piękno jest niezmienne.

Doświadczenie

Fotografie ślubne są ze mną już od 2012 roku. Każdego dnia staram się rozwijać i nie działam tylko na weselach… Nabrałem dystansu do ślubów, bo mam też inne doświadczenia fotograficzne.

To nie moje foto początki, zdjęcia to nie tylko mój zawód i zarobek. Lata spędzone z aparatem w ręku wytworzyły we mnie pasję do reportażu dlatego nieustannie czujnie obserwuję otoczenie.

Mam duże doświadczenie, które pomaga Wam cieszyć się chwilą i nie zwracać na mnie uwagi.

Stawiam na prawdziwe emocje

Zobaczcie opinie innych Par na temat mojej pracy!
Przekonajcie się sami.

zdjecia z wesela dawid zielinski 2

Kasia i Mateusz

„Wybraliśmy Dawida ze względu na jego charakterystyczny styl fotografowania. Zero ściemy na zdjęciach, reportaż ślubny oddaje wszystko co się działo od momentu przygotowań aż po oczepiny. Nieszablonowe kadry bez ustawiania i pozowania. Zdjęcia są pełne emocji i bezkompromisowe, w pełni oddają klimat wesela. Reportaż jest różnorodny, zdjęcia osób bawiących się na parkiecie …”

zdjecia z wesela dawid zielinski

Justyna i Adam

„Z całego serca polecamy wybranie Dawida na waszego fotografa ślubnego. Reportaż jaki dla nas wykonał przechodzi nasze najśmielsze oczekiwania – nietuzinkowe kadry, niesamowicie uchwycone emocje i najwyższa jakość zdjęć. Profesjonalizm to jego drugie imię, poza tym to bardzo sympatyczny i uśmiechnięty człowiek. Mamy piękna pamiątkę na całe życie. Polecamy każdemu, nie będziecie żałować!”

zdjecia z wesela dawid zielinski 4

Monika i Jakub

„Profesjonalizm Dawida sprawił, że byliśmy spokojni o reportaż ślubny. Efekt końcowy nas zachwycił – zdjęcia są naprawdę przepiękne i świetnej jakości. Dawid szuka sytuacji wartych uchwycenia, dzięki czemu otrzymaliśmy niesamowicie naturalne zdjęcia, oddające emocje i piękno tego dnia. Był niemal niezauważalny, dzięki czemu goście mogli koncentrować się na zabawie…”

zdjecia z wesela dawid zielinski 3

Sylwia i Marcin

Współpraca z Tobą to wielka przyjemność i 100% profesjonalizmu. Chwile, które uwieczniłeś na naszych zdjęciach pozostaną na zawsze w naszej pamięci, a plener to wspaniała zabawa w miłej atmosferze. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem, za co oboje bardzo dziękujemy. Polecamy Ciebie każdemu chociaż nie musimy Twoje zdjęcia bronią się same.

A jeśli…

…przekonało Was moje podejście w temacie fotografii ślubnej to

wyślijcie zapytanie

sprawdźcie termin

Email(wymagane)
Tylko w celu potwierdzenia (sms) dotarcia zapytania.

Jeśli jednak wolicie to zrobić mailowo lub telefonicznie to zostawiam kontakt:

Jeśli jednak…

…chcecie zobaczyć więcej to sprawdźcie mój przykładowy reportaż ślubny, sesję narzeczeńską lub więcej historii ślubnych innych Par Młodych

Coś o mnie

fotograf ślubny Kielce dawid zieliński

Z Kielcami nie jestem szczególnie związany. Raczej nie bywam tu okazjonalnie. Jako fotograf ślubny Kielce to miejsce, które tylko trochę poznałem od strony reportażu ślubnego!

dawid zielinski fotograf slubny 31 1

Jak macie czas to

teraz będzie trochę więcej tekstu i informacji, a także przewijać się będą pojedyncze fotografie ślubne.

fotografie ślubne w Kielcach

Jestem praktycznie przekonany na 100%, że gdy słyszycie „fotografia ślubna” to w Waszej wyobraźni są typowe weselne kadry. Cukierkowe i słodziutkie. Ja szukam w reportażu ślubnym czegoś innego. Fotografie ślubne w Kielcach i nie tylko – jakie udało mi się stworzyć pokazują wesela trochę od zaplecza. U mnie najczęściej zobaczycie mocne reporterskie, energiczne i intensywne kadry, ale też pojawią się subtelne ujęcia, które Was wzruszą. Najistotniejsze są wieloplanowe kadry, które tworzą urok Waszego wesela. Chcę przekazać Wam zdjęcia, które będziecie pamiętać do końca!

fotograf na ślub i wesele Kielce

Gdy znajdziecie fotografa z jakiegoś miasta, możecie być spokojni, że zna lokalne tradycje, ale często to może działać w inną stronę. Dla mnie kluczowe jest by przed zleceniem dobrze poznać co i gdzie się będzie działo. Stawiam na komunikację i dopytuję o ważne kwestie.
Kielce i jego okolice to region, który znam średnio. To w Kielcach chciałbym zacząć pokazywać swoje niepozowane reportaże.
Oczywiście to nie jedyne miejsce, w którym zaczynam działać jako fotograf ślubny. Jeśli szukacie kogoś kreatywnego i ambitnego, kogoś kto w niebanalny, trochę inne sposób przedstawi Wasz wielki dzień to dajcie znać.

 • fotografie, jakie otrzymacie, będą maksymalnym przeciwieństwem czegoś sztucznego – tak, że nie utracą swego uroku przez wiele lat
 • reportaż ślubny będzie jak najpiękniejszy  film, który Was wzruszy i będzie cieszył latami
 • moje solidne doświadczenie pozwoli Wam wyluzować się i skupić na tym dniu, a nie zamartwiać się czy jestem gdzieś w pobliżu
 • jestem fotografem ślubnym z Łodzi i to tutaj stworzyłem ogrom ciekawych reportażowych zdjęć – dzięki temu mam świadomość ukrytego piękna tego regionu
 • możecie liczyć na moją pomoc, jak i pełen profesjonalizm podejście do pracy – moja praca to moja pasja – i w sumie na odwrót też
fotografia slubna dawid zielinski 91

fotograf weselny Kielce

Choć fotograf weselny Kielce stoi niezauważony w cieniu, gdzieś na uboczu to nie jest powiedziane, że jego kadry nie mogą być odważne. Moje są. Lubię łamać schematy, próbować nowych ujęć, dokumentować to, co inny fotograf uznałby za nieistotne. 
Równocześnie ogromną inspiracją są dla mnie światowej sławy reporterzy nie tylko ślubni. 
Ich pełen klasy styl, wyważona obróbka, łapanie momentu kluczowego w nietypowy dla siebie sposób. 
Połączenie alternatywnego spojrzenia na świat i korzystanie z nieśmiertelnej klasyki – tym charakteryzują się moje zdjęcia ślubne, które z chęcią wykonam z Wami w Kielach.

fotografia ślubna w Kielcach

Gdy decydujecie sie na wybór fotografa ślubnego z Kielc zwróćcie uwagę w głównej mierze na jego sposób fotografowania. Musi Wam on w 99% odpowiadać. Jeśli klimat reportaży ślubnych Wam pasuje to już połowa sukcesu. Gdzieś w trakcie zorientujcie się jakie dany fotograf ślubny z Kielc ma opinie. Jeśli opinie są w większości pozytywne, a jego sposób fotografowania Wam odpowiada to nie umówcie się na spotkanie. Wspólna kawa i rozmowa przybliżą Wam czy dany rodzaj fotografii ślubnej jest dla Was!
W trakcie spotkania zobaczycie czy nadajcie na podobnych falach. Jeśli wszystko pójdzie ok to znaczy, że całość idzie w dobrym kierunku. Nie podejmujcie decyzji jednak zbyt szybko i w pośpiechu. Po spotkaniu przemyślcie wszystko w domu. Prześpijcie się z decyzją i podejmijcie ją bez presji czasu.

reportaz slubny dawid zielinski 90

Fotograf ślubny Kielce

Fotografia ślubna Kielce pokazująca w reporterskim stylu jest nieśmiertelna. Dzięki angażującym i kreatywnym kadrom, każde miejsce staje się unikatowe. Reportażowy styl pracy powoduje, że mam indywidualnie podejście do każdego zlecenia. Jako fotograf na wesele w Kielcach nigdy nie idę pracować z tym samym nastawieniem lub z konkretnym pomysłem na kadr.
Jako fotograf podczas ślubu staję się czujnym obserwatorem. Moje zadanie polega na przyglądaniu się otoczeniu i przewidywaniu pewnych sytuacji. Nigdy nie reżyseruję. W moich kadrach skupiam się na prawdziwych sytuacjach i niepozowanych emocjach.

fotograf ślubny Kielce

Jak już wcześniej przedstawiłem jako fotograf ślubny Kielce i ich okolice znam średnio. To miasto, które kiedyś odwiedziłem, ale mam zamiar lepiej je poznać od strony zwykłego mieszkańca. To powód, dlaczego planuję tu przyjechać by stworzyć więcej fotografii ślubnych. Wiem, że właśnie w Kielcach mogę spotkać nowe, inne rejony! Fotograf ślubny z Kielc powinien cechować się autorskim, unikatowym stylem pracy i dobrą komunikacją.

reportaz slubny dawid zielinski 91

Nie ma co zwlekać!

To dobry czas byście sprawdzili dostępność swojego terminu. Kliknijcie niżej i poznajcie moją ofertę na reportaż ślubny, sesję narzeczeńską lub ślubną!

fotograf ślubny z Kielc

 • Sprawdźcie zdjęcia wybranego fotografa. Oceńcie jego styl pracy i wartość wizualną zdjęć. Nie ma znaczeniu czy odpowiada Wam bardziej reporterskie podejście do tematu czy wolicie pozowane kadry. To jest Wasz dzień, który powinien zostać pokazany w taki sposób byście byli szczęśliwi.
 • Dopytajcie znajomych. Dowiedzcie się czy ktoś z Waszych bliskich miał już kontakt z tym konkretnym fotografem. Poznajcie opinie innych Par. Rozeznajcie się dalej w temacie, bo warto. Nie jest to może najbardziej istotny punkt, ale warto go wypełnić.
 • Kolejny temat to kontakt z wybranym fotografem i rozmowa. Ona pozwoli Wam poznać lepiej daną osobą i zorientować się czy to będzie dobry wybór na Waszego fotografa ślubnego z Kielc. Powinniście nadawać na zbliżonych falach, by Wasza współpraca przebiegała w odpowiedni sposób.
 • Swoją decyzję zawsze przemyślcie bez pośpiechu w domowym zaciszu. Nie róbcie nic pod presją czasu. Wybierzcie na spokojnie i bądźcie pewni w 100% Waszej decyzji.

zdjęcia ślubne Kielce

Moje zdjęcia ślubne cechują się stylem reporterskim. W moich fotografiach nie ma ustawianych i pozowanych motywów. Uważam, że fotograf na wesele w Kielcach powinien być kreatywny i otwarty. Powinien dobrze poznać region i charakteryzujące go lokalne tradycje. Pracując w Kielcach wiem, że ślub i wesele może wyglądać inaczej niż w moich rodzinnych okolicach. Tych wszystkich lokalnych tradycji jest więcej, dlatego dobrze jak fotografia ślubna Kielce pokazuje takimi jakie to miejsce jest na serio – bez udawania. Kielce to region piękny i różnorodny i takie też powinny być reportaże ślubne z Kielc, a zdjęcia ślubne Kielce powinny pokazywać z ciekawej strony, ale bez zbędnego koloryzowania! 

fotografia slubna dawid zielinski 90

fotografia ślubna w Kielcach

Przy poszukiwaniach fotografa ślubnego z Kielc skupcie się przede wszystkim na fotografiach. Muszą Wam one bardzo odpowiadać – to sprawa prosta i jasna. Jeśli klimat reportaży ślubnych Wam będzie dla Was ok to już duży plus. Najważniejsze byście zorientowali się też jakie fotograf ślubny z Kielc ma opinie oraz ceny. Jeśli całość Wam póki co odpowiada, a także pasuje Wam sposób jak wyglądają zdjęcia ślubne to czas na spotkanie, dogranie szczegółów i realizacja zlecenia w temacie: „fotografia ślubna Kielce”.
W trakcie rozmowy dowiecie się czy podobnie patrzycie na zdjęcia ślubne. Jeśli tak to znaczy, że wszystko zmierza w dobrym kierunku. Nie ma co się „gonić”. Po spotkaniu na spokojnie wszystkie zbierzcie w jedną spójną całość. Prześpijcie się z tą decyzją i podejmijcie ją po kilku dnaich. Fotograf na wesele Kielce – to musi być dobry wybór!

Jako fotograf na wesele w Kielcach często słyszę o sobie takie hasła:

 • na ślubie i weselu w ogóle Cię nie widzieliśmy – byłeś jak ninja
 • uchwyciłeś momenty o których nie mieliśmy pojęcia
 • te fotografie po prostu “żyją”
 • nie wiedzieliśmy, że tak dużo się działo, a zdjęcia są mega dynamiczne
 • oglądając fotografie niesamowicie się wzruszaliśmy, ale nie brakowało w całości poczucia humoru

Niepozowany reportaż ślubny Kielce – jeśli szukacie czegoś w takich stylu, kogoś kto zrealizuje pozycji, które napisałem u góry to piszcie śmiało! Wiem, że znajdziemy wspólny język i ogarniemy coś kreatywnego i zaskakującego!

fotografia ślubna Kielce cena

Fotografia ślubna Kielce cennik – to hasło się często się generuje, gdy macie zamiar poznać cenę wybranego fotografa na ślub w Kielcach. Dużo fotografów raczej na swoich stronach nie podaje swojego cennika. Powód jest prosty, bo gdy otrzymujemy zapytanie o cenę to wiemy jakie jest zainteresowanie naszą ofertą.
Ja np. w odpowiedzi na za pytanie odsyłam garść informacji byście lepiej zrozumieli mój sposób realizowania reportaży ślubnych. Chcę byście wybierając moje zdjęcia byli przekonani w 100% i nie mieli wątpliwości jakie fotografie ślubne otrzymacie.

Fotograf ślubny Kielce

Moje zdjęcia ślubne powinny wzbudzać w Was ciekawość i zaciekawienie. Zawsze komunikuję i informuję moich klientów, że to co widzą na stronie to klimat zdjęć jaki otrzymają. Z racji tego, że nie tworzę rzeczywistości to każdy mój reportaż ślubny jest inny. Taka fotografia ślubna w Kielcach powoduje, że przez lata jeszcze się nie wypaliłem, tylko ciągle idę do przodu. Mimo, że od lat jestem kojarzony jako “fotograf ślubny Kielce” to od dłuższego czasu realizuję reportaże na terenie całej Polski.

fotografia ślubna w Kielcach

Kielce to ciekawe miasto o którym możecie przeczytać więcej w linku obok!
Moje zdjęcia ślubne Kielce i w zasadzie nie tylko Kielce przedstawiają w specyficzny sposób. Raczej nie trzymam się tych wszystkich weselnych standardów. Poszukuję zawsze innej, autorskiej perspektywy, która powoduje, że zdjęcia, które dla Was przygotowuję są zawsze troszkę inne. Moja fotografia ślubna nie opiera się na schematach! Jako fotograf ślubny z Kielc za cel postawiłem sobie nieustannie podnosić poziom i świadomość odbiorców. Moim zdaniem dobra fotografia się zawsze będzie bronić. Fotograf ślubny Kielce powinien nie tylko realizować zdjęcia dla klientów, ale także starać się ciągle rozwijać i wplatać w swoje zdjęcia ślubne coraz to bardziej unikatowe kadry!

fotograf slubny dawid zielinski 91

Fotografia ślubna Kielce

Reportaż ślubny to idealna forma fotograficznej prezentacji najważniejszego dnia w życiu. To dzięki fotoreportażowi ślubnemu zapamiętasz wspomnienia na lata i będziesz mógł wracać do ważnych momentów tego dnia, a pomogą w tym niepozowane i szczere zdjęcia ślubne. Moja propozycja reportażu ślubnego w Kielcach to zapewnienie profesjonalizmu, braku reżyserowania i gwarancji kreatywnego kadrowania. W trakcie reportażu ślubnego nie ingeruję w otoczenie, skupiając się na naturalnych, niepozowanych chwilach. Dzięki temu efektem mojej pracy są autentyczne, szczere i poruszające fotografie ślubne, które dobrze oddają atmosferę i emocje towarzyszące Waszemu weselu. Daj znać czy interesuje Cię taki reportaż ślubny Kielce!

fotografia weselna Kielce

Kielce to bardzo duży teren na którym jest masa różnorakich miejsc do stworzenia naturalnej sesji ślubnej. Można tu znaleźć niebanalne miejsca do sfotografowania sesji narzeczeńskiej, które finalnie mogą wyglądać zjawiskowo. Ale sesja plenerowa nie będzie zamykać się tylko do Waszej okolicy. Kielce i okolice to ciekawe rejony by stworzyć fotograficznie coś innego i ciekawego!
Fotografia ślubna Kielce i okolice to jest połączenie pięknych zdjęć z przedstawieniem naturalności i walorów lokalnych, które uda się znaleźć właśnie w pobliżu Kielc.

fotograf slubny dawid zielinski 90

fotografia ślubna Kielce

Nowoczesna fotografia ślubne Kielce!
Nowoczesna fotografia czyli jaka? Co w zasadzie mam na myśli?
Przede wszystkim moje zdjęcia ślubne są indywidualne. Podchodzę nowatorsko do tematu i każdy reportaż traktuję jak coś innego i niezależnego. Nie kreuję rzeczywistości, dzięki czemu dostaniecie fotografie przedstawiające Wasz dzień w jedyny i niepowtarzalny sposób.

W swojej pracy stawiam na kontakt z klientem. Z jednej strony w dniu wesela zmieniam się w Waszego kumpla, znajomego i chętnie pomagam, a także rozmawiam by rozluźnić atmosferę, a z drugiej staram się mieć wszystko perfekcyjnie poukładane i dogadane. Ten mix tworzy dobry duet i powoduje, że zawsze jestem gotowy na 100% i mogę zająć się w pełni fotografią ślubną w Kielcach.

fotograf ślubny Kielce

Szukasz fotografa, który stworzy dla Ciebie szczere i prawdziwe fotografie w trakcie Twojego ślubu w Kielcach lub okolicach? Z mojej strony mogę zapewnić, że Twoja pamiątka ze ślubu będzie unikalna i niebanalna. Moja fotografia ślubna i weselna w Kielcach charakteryzuje się szczerym i niepozowanym stylem, dzięki czemu dostaniesz reportaż ślubny pełen emocji i trochę mniej standardowych momentów. Nie musisz skupiać się na pozowaniu, robię wszystko byście czuli się luźno i naturalnie.

fotograf z kielc

Fotografia ślubna to dla mnie nie tylko praca, ale także sposób na dzielenie się moim hobby i uchwycenie piękna ludzi. Zdjęcia ślubne, które robię, są pełne uroku, wdzięku i spontaniczności. Nie nakładam na nikogo sztucznych pozy, nie tworzę sztucznych scen, nie ingeruję w naturalny rytm uroczystości. Jestem sympatycznym fotografem, który pokazuje to, co się dzieje naprawdę. Moim celem jest stworzenie reportażu ślubnego, który będzie nie tylko pięknym prezentem zdjęć, ale także piękną opowieścią o Waszej miłości. Chcę, żebyście po latach mogli zachwycać się z tych zdjęć i odczuwać w nich tę samą magię, która towarzyszyła Wam w dniu ślubu. Jeśli szukasz fotografa ślubnego z Kielc, który zrobi dla Ciebie niepowtarzalne zdjęcia ślubne, zapraszam do kontaktu ze mną. Z chęcią odpowiem na wszystkie Twoje pytania i zaprezentuję Ci moją ofertę. Nie zastanawiaj się, zarezerwuj termin już dziś i spraw, żeby Twój ślub był nie tylko pięknym momentem, ale także piękną fotografią.

Lista tematów powiązanych: