Fotograf ślubny z Nowego Sącza

Fotograf ślubny Nowy Sącz

Czy nieustanne oglądanie takich samych fotografii ślubnych jest ok? Chcecie czegoś „innego”?
Jako fotograf ślubny z Nowego Sącza proponuję Wam coś naturalnego i prawdziwego czyli

reportaż ślubny bez zbędnego pozowania

Szczerze

fotograf slubny 2

Ciągle te same ujęcia to nie mój styl – nie kreuję – stawiam na prawdziwe chwile, bo to po prostu wygląda lepiej! Naturalne zachowanie = spontaniczne zdjęcia i mocny, świeży reportaż ślubny!

Kreatywnie

fotograf slubny 3

Nigdy nie tworzę dwóch podobnych zdjęć po sobie, staram się kombinować. Moja fotografia ślubna Nowy Sącz to inne i oryginalne kadry bez nudy! Macie być zainteresowani i zaintrygowani!

Ponadczasowo

fotograf slubny 4

Wasze fotografie weselne będą interesującego nawet po dekadach. Wrócicie do ponadczasowych zdjęć ślubnych! Będą to zdjęcia uniwersalne i dynamiczne kadry zapadające w pamięć.

Fotografia ślubna bez pozowania?

Przekonajcie się sami!

Co Wy na to?

Zaraz zobaczycie kadry, które mogą Was zaciekawić! Przedstawiam Parom Młodym momenty, których nie byli w stanie zobaczyć w trakcie wesela.
Dajcie się zaskoczyć!

Wiecie, że jeśli moje zdjęcia Wam się podobają to…

… nic nie stoi na przeszkodzie, byście wysłali zapytanie o termin? Śmiało piszcie, zostawcie info o sobie i lepiej się poznajmy. Może to początek owocnej współpracy!

fotograf ślubny Nowy Sącz

Oto początkowe informacje na temat mojej pracy i naszej ewentualnej współpracy w dniu wykonywania dla Was zdjęć ślubnych.

Dzień ślubu

Uznajcie co chcecie i wspólnie dogramy temat. Ja działam około 10/14 i wtedy fotografuję Wasz wielki dzień. Startujemy na przygotowaniach i kończę w okolicach 23/24

Pracując na reportażu ślubnym odnajduję te istotne chwile, ale i momenty z pozoru nieistotne, które świetnie uzupełniają Waszą historię i nadają jej pewnego smaku. Są dobrym dodatkiem.

Tak musi być: reportaż będzie tak harmonijny, jak topowe kino czy serial.

Po ślubie

Będę miał dla Was mniej-więcej 300 kadrów ze ślubu po obróbce i w formie spójnego reportażu, a całość pokaże Waszą historię z mojej autorskiej, fotograficznej perspektywy – to zaskakuje.

Na efekt wizualny moich zdjęć nie wpływa przemijalna moda. Latami wypracowywałem swój styl, którego się ciągle trzymam, a Wy otrzymujecie ponadczasową pamiątkę.

To powoduje, że Wasze fotografie będą ciągle ciekawe, a ich piękno pozostanie na długo.

Doświadczenie

Reportaż ślubno-weselny jest ze mną już od 2012 roku. Z każdym dniem staram się rozwijać i moim celem nie jest tylko fotografia ślubna… W ten sposób nabrałem dystansu do wesel.

To nie moje pierwsze kroki, które traktuje jak zwykłą pracę. Lata spędzone z aparatem w ręku spowodowały, że zdjęcia to moja pasja, która weszła do mojego życia „z buta”.

Moje wieloletnie doświadczenie pozwoli Wam skupić się na tym co ważne cieszyć się chwilą

Stawiam na prawdziwe emocje

Zobaczcie opinie innych Par na temat mojej pracy!
Przekonajcie się sami.

zdjecia z wesela dawid zielinski 2

Kasia i Mateusz

„Wybraliśmy Dawida ze względu na jego charakterystyczny styl fotografowania. Zero ściemy na zdjęciach, reportaż ślubny oddaje wszystko co się działo od momentu przygotowań aż po oczepiny. Nieszablonowe kadry bez ustawiania i pozowania. Zdjęcia są pełne emocji i bezkompromisowe, w pełni oddają klimat wesela. Reportaż jest różnorodny, zdjęcia osób bawiących się na parkiecie …”

zdjecia z wesela dawid zielinski

Justyna i Adam

„Z całego serca polecamy wybranie Dawida na waszego fotografa ślubnego. Reportaż jaki dla nas wykonał przechodzi nasze najśmielsze oczekiwania – nietuzinkowe kadry, niesamowicie uchwycone emocje i najwyższa jakość zdjęć. Profesjonalizm to jego drugie imię, poza tym to bardzo sympatyczny i uśmiechnięty człowiek. Mamy piękna pamiątkę na całe życie. Polecamy każdemu, nie będziecie żałować!”

zdjecia z wesela dawid zielinski 4

Monika i Jakub

„Profesjonalizm Dawida sprawił, że byliśmy spokojni o reportaż ślubny. Efekt końcowy nas zachwycił – zdjęcia są naprawdę przepiękne i świetnej jakości. Dawid szuka sytuacji wartych uchwycenia, dzięki czemu otrzymaliśmy niesamowicie naturalne zdjęcia, oddające emocje i piękno tego dnia. Był niemal niezauważalny, dzięki czemu goście mogli koncentrować się na zabawie…”

zdjecia z wesela dawid zielinski 3

Sylwia i Marcin

Współpraca z Tobą to wielka przyjemność i 100% profesjonalizmu. Chwile, które uwieczniłeś na naszych zdjęciach pozostaną na zawsze w naszej pamięci, a plener to wspaniała zabawa w miłej atmosferze. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem, za co oboje bardzo dziękujemy. Polecamy Ciebie każdemu chociaż nie musimy Twoje zdjęcia bronią się same.

A jeśli…

…przekonało Was moje podejście w temacie fotografii ślubnej to

wyślijcie zapytanie

sprawdźcie termin

Email(wymagane)
Tylko w celu potwierdzenia (sms) dotarcia zapytania.

Jeśli jednak wolicie to zrobić mailowo lub telefonicznie to zostawiam kontakt:

Jeśli jednak…

…chcecie zobaczyć więcej to sprawdźcie mój przykładowy reportaż ślubny, sesję narzeczeńską lub więcej historii ślubnych innych Par Młodych

Coś o mnie

fotograf ślubny Nowy Sącz dawid zieliński

Z Nowym Sączem jestem związany tylko okazjonalnie. To tu i w okolicach bywam na reportażach i sesjach. Jako fotograf ślubny Nowy Sącz to miejsce, gdzie chętnie bywam!

dawid zielinski fotograf slubny 31 1

Jak macie czas to

teraz będzie trochę więcej tekstu i informacji, a także przewijać się będą pojedyncze fotografie ślubne.

fotografie ślubne w Nowym Sączu

Jestem pewien, że zdjęcia ślubne to dla Was głównie klasyczne kadry pokazujące Parę Młodą podczas pięknego zachodu słońca itp. U mnie takie kadry też się pojawiają, ale to mniejszy fragment tego co zawiera moja fotografia ślubna w Nowym Sączu. Kluczowe są mocne kadry, budujące historię Waszego dnia. Chcę przekazać Wam zdjęcia, które zapamiętacie na lata!

fotograf na ślub i wesele Nowy Sącz

Gdy znajdziecie fotografa z danego miasta, bądźcie pewni, że zna już lokalne obyczaje i okoliczne kościoły. Jest to duża zaleta! Można się wtedy skupić na fotografowaniu. Fotograf na wesele nie myśli wtedy, gdzie zaparkować, albo jak zareaguje ksiądz w konkretnej parafii.

Nowy Sącz to region, który już poznałem. To tutaj bywam raz w roku na jakimś zleceniu. To miejsce, które zdecydowanie w moim odczuciu ma niesamowity urok! Fotografia ślubna w Nowym Sączu to coś co bardzo lubię!

Jasna sprawa, że to nie jest jedyny teren w którym działam jako fotograf weselny. Gdybyście chcieli bym trafił w jakiekolwiek inne miejsce to śmiało piszcie!

 • fotografie, które Wam oddam będą szczere i naturalne więc nie stracą swojego piękna przez wiele lat
 • moja fotografia ślubna jest harmonijna i spójna jak najlepszy film – polecam mieć gdzieś blisko chusteczki higieniczne
 • moje ponad 10-letnie doświadczenie sprawia, że możecie się wyluzować i skupić na sobie i gościach
 • jestem fotografem ślubnym z Nowego Sącza i znam lokalne tradycje i obyczaje – dzięki temu wiem, jak pokazać urok tego regionu
 • jestem szczery i otwarty dlatego zawsze służę pomocą – moja praca to moja pasja i na odwrót
fotografia slubna dawid zielinski 91

fotograf weselny Nowy Sącz

Choć jako fotograf weselny z Nowego Sącza często bywam gdzieś z boku i nie chcę być w centrum uwagi to nie jest powiedziane, że zdjęcia nie mogą być odważne. Moje są. Łamię schematy, poszukuję nowych ujęć – często dokumentuję to co inni uznają za mało ciekawe. 
Jednocześnie moją inspiracją są dla światowej sławy reportażyści.

Ich styl, stonowana obróbka, łapanie momentu kluczowego w niebanalny dla siebie sposób to dla mnie ogromna dawka wiedzy. 

Połączenie alternatywnego podejścia i “branie” całymi garściami z klasyki – tym cechują się moje kadry ślubne, które z chęcią wykonam z Wami w Nowym Sączu i jego okolicach.

fotografia ślubna w Nowym Sączu

Nie wiecie jak powinny wyglądać Wasze zdjęcia ślubne? Czy Wasz fotograf ślubny z Nowego Sącza powinien przedstawiać bardziej reporterski styl czy jednak to mają być ustawiane kadry? Ja wyznaję zasadę reportażu ślubnego bez zbędnego pozowania! Dzięki temu dostaniecie oryginalne i niepowtarzalne kadry.

reportaz slubny dawid zielinski 90

Fotograf ślubny Nowy Sącz

W swoich pracach jako fotograf ślubny z Nowego Sącza zawsze staram się przemycić swoją wizję i indywidualne podejście do tematu. Jak to wygląda w praktyce? Otóż nigdy się nie nastawiam i przesadnie nie przygotowuję. Lubię iść na żywioł. Płynąć jak mnie poniesie w zależności od klimatu jaki jest na danym weselu. Dzień ślubu mimo, że wydaje się podobny to każdy się od siebie różni. Inni ludzie, inne miejsca to wszystko wpływa na to w którą stronę „pójdzie” reportaż.

fotograf ślubny Nowy Sącz

 • Wypełnione emocjami portrety – uwielbiam fotografować ludzi i emocje jakie rysują się na ich twarzach. By uzyskać szczere i ciekawe momenty nie ma mowy o pozowaniu czy ustawianiu sytuacji podczas reportażu ślubnego!
 • Kadry wypełnione od brzegu do brzegu  – czyli po prostu wieloplanowe ujęcia, które pokazują kilka różnych sytuacji na raz. To bardzo urozmaica cały reportaż ślubny!
 • Odważne zdjęcia – zdjęcia, które mają w sobie dawkę humoru, pokazują sceny w całkiem inny, mniej standardowy sposób
reportaz slubny dawid zielinski 91

Nie ma co zwlekać!

To dobry czas byście sprawdzili dostępność swojego terminu. Kliknijcie niżej i poznajcie moją ofertę na reportaż ślubny, sesję narzeczeńską lub ślubną!

fotograf ślubny z Nowego Sącza

Jak zacząć poszukiwania fotografa ślubnego z Nowego Sącza? Najczęściej pewnie odbywa się to przez internet i wyszukiwarkę. Wpisujecie takie hasła jak: fotograf ślubny Nowy Sącz, fotografia ślubna Nowy Sącz. Dzięki temu traficie na masę odpowiedzi z różnymi propozycjami. Warto prześledzić dwie pierwsze strony i z tych propozycji wybrać kilka, którym będziemy się dokładniej przyglądać! Co dalej? Czytajcie niżej!

Fotografia ślubna i NOwy sącz

Przeglądając moje zdjęcia zauważycie pewnie, że większość z nich wykonanych jest na terenie Śląska i okolic. Czasem odwiedzam Małopolskę, ale głownie Kraków. Pamiętajcie jednak, że nic bardziej nie pobudza kreatywności niż pokazywanie nowo poznanych miejsc. Fotografia ślubna Nowy Sącz może pokazać z całkiem nowej perspektywy. Dla mnie to na tyle nowe doświadczenie, że podczas pracy skupiam się dużo bardziej by nie pominąć najciekawszych miejsc. Dla mnie ilość kilometrów nie ma znaczenia! Chętnie wykonam dla Was fotografię ślubną w Nowym Sączu.

fotografia slubna dawid zielinski 90

fotografia ślubna Nowy Sącz

 • Fotografia ślubna Nowy Sącz – poznaj styl wybranego fotografa
  Na początku wypadałoby dokładnie prześledzić twórczość wybranych fotografów. Sprawdzić ich strony internetowe i social media. Co publikują, jak piszą itp. W ten sposób zobaczycie określony styl danej osoby i czy on Wam w ogóle odpowiada. Po takim researchu będziecie mogli wybrać np. dwóch najlepszych dla Was fotografów i się z nimi skontaktować!
 • Pierwszy kontakt z fotografem ślubnym z Nowego Sącza
  Po napisaniu maila niecierpliwie oczekujecie na odpowiedź i to co Wam napisze wybrany fotograf. Ja najczęściej podsyłam parą moje przykładowe pełne realizacja, byście mogli poznać w pełni styl, który preferuję. Lubię jasną i klarowną współpracę i działam właśnie na takich zasadach. Jeśli po pierwszym kontakcie czujecie, że nadajcie na podobnych falach to warto się spotkać i porozmawiać.
 • Decyzję podejmijcie na spokojnie
  Jeśli jesteście już po rozmowie i dokładnym prześledzeniu twórczości danego fotografa to warto na spokojnie usiąść sobie w jakiś wieczór i decyzję podjąć na spokojnie. Nie róbcie tego na spotkaniu. Dajcie sobie czas! Musicie być pewni w 100% swojej decyzji.

fotografia ślubna nowy sącz cena

Jeśli to co pisałem powyżej jest dla Was interesujące i ciekawe to dajcie znać. Skorzystajcie z formularza poniżej. Być może to ja wykonam dla Was fotografię ślubną w Nowym Sączu. Po skorzystaniu z formularza otrzymacie cennik i będziecie mogli zapoznać się bardziej ze szczegółami mojej pracy.
Zatem nie ma co czekać jeśli pochodzicie z Nowego Sącza i okolic to ślijcie gołębie pocztowe i dajcie znać kiedy planujecie ślub!
W kontakcie!

zdjęcia ślubne Nowy Sącz

Każdy fotograf ślubny ma swój styl i każdego reportaże ślubne będą trochę inne. Ja w swoich fotografiach ślubnych zawsze próbuję stworzyć historię Waszego dnia – to nie tylko pojedyncze zdjęcia. Zainteresować i zaciekawić oglądającego. Cieszy mnie, gdy zdjęcia zmuszają do refleksji i zastanowienia. Zdjęcia ślubne Nowy Sącz, fotografie ślubne Nowy Sącz to hasła, których często szukacie w Google by znaleźć coś interesującego. Mam nadzieję, że to jak pokazuję reportaże ślubne Was zaintryguje.

fotografia ślubna w Nowym Sączu

Reportaż ślubny to jedno, ale fotografia ślubna w Nowym Sączu to też sesja plenerowa. Warto taką sesję omawiać razem z Parą Młodą i ja tak najczęściej robię. Mimo, że często fotografuję w Małopolsce to w zwyczaju mam podpytywanie lokalnych fotografów o ciekawe miejsca. Cała Małopolska to wysyp niesamowitych lokalizacji. Dla mnie zawsze inspirujące było fotografowanie w Krakowie. Jeśli jednak możecie zaproponować jakieś ciekawe miejsce w Nowym Sączu i okolicach to jestem jak najbardziej zainteresowany!

Fotografia ślubna Nowy Sącz i jego okolice powinna pokazywać w sposób kreatywny. Takie zdjęcia powinny pokazywać znane miejsca w ciekawy i nietuzinkowy sposób. Dla mnie nie ma znaczenia czy znam już jakąś miejscówkę czy nie. Zawsze staram się szukać czegoś nowego i tworzyć ciekawe kadry.

fotograf slubny dawid zielinski 91

fotograf ślubny Nowy Sącz

Moje kadry weselne mają wzbudzać w Was zainteresowanie i dawać do myślenia. Daję znać moim klientom, że to co widzą na stronie to nie jest identycznie to co dostaną. Jaki jest tego powód? Wynika to z tego, że nie jestem reżyserem tego dnia i wesela między sobą się różnią. Taka fotografia ślubna Nowy Sącz powoduje, że lata lecą, a ja ciągle się rozwijam i generuję reportaże bez ustawiania i reżyserowania. Mimo, że od lat jestem kojarzony jako “fotograf ślubny Nowy Sącz” to od jakiegoś czasu realizuję fotografię ślubną na terenie całego kraju.

fotografia weselna Nowy Sącz

Jeśli poszukujesz fotografa ślubnego w Nowym Sączu, który zrobi dla Ciebie trochę inne i nietuzinkowe fotografie to zachęcam do zapoznania się z moją propozycją! Temat fotografia ślubna Nowy Sącz nie jest mi obcy – cenię reporterskie kadry, które chwytają za serce i dają się oglądać dłużej niż kilka sekund. Mój reportaż sprawia, że Wasza pamiątka będzie szczera i naturalna. Moja fotografia weselna, to przede wszystkim pamiątka na lata.
Nowy Sącz to miasto, które koniecznie musicie odwiedzić!

fotograf slubny dawid zielinski 90

fotograf na wesele w Nowym Sączu

Organizujecie wesele w Nowym Sączu? Szukacie fotografa ślubnego, który zatrzyma autentyczną atmosferę tego wyjątkowego dnia w każdym szczególe? Jako fotograf ślubny w Nowym Sączu specjalizuję się w reportażowej fotografii ślubnej, której celem jest uchwycenie prawdziwych i spontanicznych momentów bez sztucznego pozowania.
Moje podejście skupia się na naturalności i szczerości, dzięki czemu kadry ślubne emanują prawdziwymi uczuciami. Na weselu nie proszę ludzi o pozowanie. Szukam tylko szczerych chwil, które po latach lepiej będziecie wspominać!
Jako fotograf wesele Nowy Sącz, z oddaniem dokumentuję każdy szczegół, tworząc piękne i prawdziwe kadry, które opowiedzą historię tego wyjątkowego dnia.

fotograf ślubny Nowy Sącz

Ceny każdego fotografa uzależnione są od sporej ilości kwestii. Doświadczenie, wiedza, sprzęt, jakości zdjęć – to wszystko wpływa na ostateczną cenę. Sporo fotografów osobno wycenia reportaż ślubny i osobno sesje ślubne. Jeśli chcecie poznać moją cenę to wystarczy, że wyślecie zapytanie. Uzupełnijcie dane w formularzu, a ja za jakiś czas Wam odpowiem.

fotograf z nowego sącza

Fotografia ślubna to dla mnie nie tylko praca, ale także sposób na dzielenie się moją pasją i podziwianie piękna ludzi. Zdjęcia ślubne, które robię, są pełne światła, ciepła i atmosfery. Nie narzucam nikomu szablonowych pozy, nie buduję sztucznych scen, nie zakłócam naturalnego toku uroczystości. Jestem przyjaznym gościem, który zapisuje to, co się dzieje naprawdę. Moim celem jest stworzenie reportażu ślubnego, który będzie autentycznym i wyjątkowym świadectwem Waszej miłości. Chcę, żebyście po latach mogli patrzeć na te zdjęcia i odczuwać w nich tę samą energię, która towarzyszyła Wam w dniu ślubu. Jeśli szukasz fotografa ślubnego z Nowego Sącza, który zrobi dla Ciebie niebanalne zdjęcia ślubne, zapraszam do kontaktu ze mną. Z chęcią odpowiem na wszystkie Twoje pytania i przedstawię Ci moją ofertę. Nie zastanawiaj się, zarezerwuj termin już teraz i spraw, żeby Twój ślub był nie tylko pięknym momentem, ale także piękną fotografią.

Lista tematów powiązanych: