Dobry fotograf ślubny Nowy Sącz

Cześć!

Nazywam się Dawid Zieliński i jestem fotografem ślubnym. Pracuję w całej Polsce więc rejon Nowego Sącza też chętnie odwiedzam! Szukacie fotografa ślubnego z Nowego Sącza? Dobrze trafiliście

Moje fotografie cechują się naturalnością i szczerym przekazem. Jeśli szukacie kogoś kto nie będzie reżyserował Waszego dnia tylko go czujnie obserwował to jest mi bardzo miło. Sprawdźcie dokładnie moje portfolio i zapoznajcie się z moimi pracami. Lecimy dalej!


Fotograf ślubny Nowy Sącz - Dawid Zieliński

Inspirująca fotografia ślubna Nowy Sącz

Dla mnie w fotografii ślubnej w Nowym Sączu najważniejszy jest reportaż. To w nim mogę pokazać pełnię możliwości i przygotować zdjęcia, które zapamiętacie na lata. Fotografowałem już przeróżne wesela w różnym stylu. Od glamour po luźniejszy styl rustykalny. Moja fotografia ślubna Nowy Sącz pokazuje w ponadczasowy sposób. Staram się by fotografie, które otrzymujecie były dla Was pamiątką na lata.

Poza przykładowymi reportażami dzielę się też z Wami wpisami na temat mojego stylu – oto jeden z nich:

„…Dzięki profesjonalnemu podejściu Dawidowi udało się uchwycić wiele cudownych momentów, które będą pamiątka na całe życie. Sama współpraca bezproblemowa i w bardzo miłej atmosferze.”

Justyna i Dawid

Fotografia ślubna w Nowym Sączu – sesja w plenerze

Reportaż ślubny to jedno, ale fotografia ślubna w Nowym Sączu to też sesja plenerowa. Warto taką sesję omawiać razem z Parą Młodą i ja tak najczęściej robię. Mimo, że często fotografuję w Małopolsce to w zwyczaju mam podpytywanie lokalnych fotografów o ciekawe miejsca. Cała Małopolska to wysyp niesamowitych lokalizacji. Dla mnie zawsze inspirujące było fotografowanie w Krakowie. Jeśli jednak możecie zaproponować jakieś ciekawe miejsce w Nowym Sączu i okolicach to jestem jak najbardziej zainteresowany!

Fotografia ślubna Nowy Sącz i jego okolice powinna pokazywać w sposób kreatywny. Takie zdjęcia powinny pokazywać znane miejsca w ciekawy i nietuzinkowy sposób. Dla mnie nie ma znaczenia czy znam już jakąś miejscówkę czy nie. Zawsze staram się szukać czegoś nowego i tworzyć ciekawe kadry.

Nowy Sącz to piękna miejscowość, którą warto odwiedzić nie tylko po to by wykonać tam fotografię ślubną. 

Fotografia ślubna z Nowego Sącza i okolic - zabawa gości weselnych

Fotograf ślubny Nowy Sącz – moja wizja

W swoich pracach jako fotograf ślubny z Nowego Sącza zawsze staram się przemycić swoją wizję i indywidualne podejście do tematu. Jak to wygląda w praktyce? Otóż nigdy się nie nastawiam i przesadnie nie przygotowuję. Lubię iść na żywioł. Płynąć jak mnie poniesie w zależności od klimatu jaki jest na danym weselu. Dzień ślubu mimo, że wydaje się podobny to każdy się od siebie różni. Inni ludzie, inne miejsca to wszystko wpływa na to w którą stronę „pójdzie” reportaż.

Jako fotograf ślubny Nowy Sącz i jego okolice nie są mi obce!

„Mieliśmy wielkie szczęście, ze trafiliśmy na Dawida. Przepiekne zdjecia, super swoboda atmosfera. Polecamy z calych sił:)”

Teresa i Tomasz

Moja fotografia ślubna Nowy Sącz – cechy

Jakie są cechy mojej fotografii ślubnej w Nowym Sączu? Oto trzy rzeczy na których skupiam się najbardziej!

 • Wypełnione emocjami portrety – uwielbiam fotografować ludzi i emocje jakie rysują się na ich twarzach. By uzyskać szczere i ciekawe momenty nie ma mowy o pozowaniu czy ustawianiu sytuacji podczas reportażu ślubnego!
 • Kadry wypełnione od brzegu do brzegu  – czyli po prostu wieloplanowe ujęcia, które pokazują kilka różnych sytuacji na raz. To bardzo urozmaica cały reportaż ślubny!
 • Odważne zdjęcia – zdjęcia, które mają w sobie dawkę humoru, pokazują sceny w całkiem inny, mniej standardowy sposób.

Zdjęcie kościoła wykonane przez fotografa ślubnego z Nowego Sącza - Dawida Zielińskiego

Fotografia ślubna i Nowy Sącz w tle

Przeglądając moje zdjęcia zauważycie pewnie, że większość z nich wykonanych jest na terenie Śląska i okolic. Czasem odwiedzam Małopolskę, ale głownie Kraków. Pamiętajcie jednak, że nic bardziej nie pobudza kreatywności niż pokazywanie nowo poznanych miejsc. Fotografia ślubna Nowy Sącz może pokazać z całkiem nowej perspektywy. Dla mnie to na tyle nowe doświadczenie, że podczas pracy skupiam się dużo bardziej by nie pominąć najciekawszych miejsc. Dla mnie ilość kilometrów nie ma znaczenia! Chętnie wykonam dla Was fotografię ślubną w Nowym Sączu.

Para pochodząca z okolic Nowego Sącza w trakcie sesji w plenerze
Sesja plenerowa w wykonaniu Dawida Zielińskiego - fotografa ślubnego z Nowego Sącza

Fotograf ślubny z Nowego Sącza – początek

Jak zacząć poszukiwania fotografa ślubnego z Nowego Sącza? Najczęściej pewnie odbywa się to przez internet i wyszukiwarkę. Wpisujecie takie hasła jak: fotograf ślubny Nowy Sącz, fotografia ślubna Nowy Sącz. Dzięki temu traficie na masę odpowiedzi z różnymi propozycjami. Warto prześledzić dwie pierwsze strony i z tych propozycji wybrać kilka, którym będziemy się dokładniej przyglądać! Co dalej? Czytajcie niżej!

„Rewelacyjne zdjęcia, nietuzinkowe ujęcia i niezwykle wyczucie chwili. Będę polecać każdemu i żałuję że tak krótko Dawid z nami był ;)”

Marta i Tomek

Kreatywna fotografia ślubna Nowy Sącz

 1. Fotografia ślubna Nowy Sącz – poznaj styl wybranego fotografa
  Na początku wypadałoby dokładnie prześledzić twórczość wybranych fotografów. Sprawdzić ich strony internetowe i social media. Co publikują, jak piszą itp. W ten sposób zobaczycie określony styl danej osoby i czy on Wam w ogóle odpowiada. Po takim researchu będziecie mogli wybrać np. dwóch najlepszych dla Was fotografów i się z nimi skontaktować!
 2. Pierwszy kontakt z fotografem ślubnym z Nowego Sącza
  Po napisaniu maila niecierpliwie oczekujecie na odpowiedź i to co Wam napisze wybrany fotograf. Ja najczęściej podsyłam parą moje przykładowe pełne realizacja, byście mogli poznać w pełni styl, który preferuję. Lubię jasną i klarowną współpracę i działam właśnie na takich zasadach. Jeśli po pierwszym kontakcie czujecie, że nadajcie na podobnych falach to warto się spotkać i porozmawiać.
 3. Decyzję podejmijcie na spokojnie
  Jeśli jesteście już po rozmowie i dokładnym prześledzeniu twórczości danego fotografa to warto na spokojnie usiąść sobie w jakiś wieczór i decyzję podjąć na spokojnie. Nie róbcie tego na spotkaniu. Dajcie sobie czas! Musicie być pewni w 100% swojej decyzji.

Fotograf ślubny Nowy Sącz – moja umowa

Umowa to kwestia bardzo indywidualna. Ja cenię sobie by moja umowa była czytelna i jasna. Dzięki temu nie dochodzi do żadnych nieporozumień. Warto poznać ją wcześniej i sprawdzić czy zawiera najważniejsze informacje takie jak data, kwota i zakres usług.

Jako fotograf ślubny z Nowego Sącza cenię sobie dobrą współpracę z Parą Młodą!

Para podczas pleneru ślubnego wykonywanego przez fotografa ślubnego z Nowego Sącza Dawida Zielińskiego
Plener ślubny w wykonaniu Dawida Zielińskiego

Fotografia ślubna Nowy Sącz cena i zapytania

Jeśli to co pisałem powyżej jest dla Was interesujące i ciekawe to dajcie znać. Skorzystajcie z formularza poniżej. Być może to ja wykonam dla Was fotografię ślubną w Nowym Sączu. Po skorzystaniu z formularza otrzymacie cennik i będziecie mogli zapoznać się bardziej ze szczegółami mojej pracy.

Zatem nie ma co czekać jeśli pochodzicie z Nowego Sącza i okolic to ślijcie gołębie pocztowe i dajcie znać kiedy planujecie ślub! W kontakcie!

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Spodobał Ci się mój sposób opowiadania historii?