Dobry fotograf ślubny Sosnowiec

Cześć!
Nazywam się Dawid Zieliński i zajmuję się dokumentalna fotografią ślubną. Pochodzę z Katowic, ale swoje usługi oferuję na terenie całego Śląska.

Skoro tutaj trafiliście to pewnie szukacie fotografa ślubnego z Sosnowca. Zatem dobrze trafiliście, bo reportaż ślubny to mój konik. Uwielbiam charakterne kadry opowiadające ciekawie Waszą historię.`

Poznajcie moją reporterską fotografię ślubną! 

fotograf slubny sosnowiec 12

Ciekawa fotografia ślubna Sosnowiec 

Ciekawa fotografia ślubna Sosnowiec? Tzn. jaka fotografia. Dla mnie są to zdjęcia, które zainteresują nawet postronnego widza. 
Uwielbiam żart w fotografii, nieoczywiste kadry, ale również klasyczne ujęcia świetnie pokazujące ludzkie emocje. Wszystko po to by Wasze zdjęcia ślubne z Sosnowca były wyjątkowe i ponadczasowe.

Fotograf ślubny Sosnowiec i okolice powinien pokazywać w szczery i prawdziwy sposób. Staram się by moje realizacje, były dla Was niesamowitym wspomnieniem tych ważnych chwil. Dla swoich par przygotowuję też przeróżne poradniki – oto jeden z nich:

„…Dzięki profesjonalnemu podejściu Dawidowi udało się uchwycić wiele cudownych momentów, które będą pamiątka na całe życie. Sama współpraca bezproblemowa i w bardzo miłej atmosferze.”

Justyna i Dawid

Nowoczesna fotografia ślubna Sosnowiec

Praca jako fotograf ślubny jest dla mnie czymś wyjątkowym. Uwielbiam nawiązywać relacje z parami i przedstawiać Wasz dzień w pięknej fotograficznej formie. Jako fotograf na wesele w Sosnowcu poznałem wiele niesamowitych par dzięki którym powstało masę pięknych reportaży ślubnych.

Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie.

Na czym polega takie podejście? Przede wszystkim na braku ustawiania scen. Reportaż traktuję jako pewnego rodzaju żywioł do którego wchodzę i pracuję na tym co zastanę. Moje zdjęcia ślubne Sosnowiec pokazują w szczery i prawdziwy sposób. Nie lubię kreować (chyba, że na sesji ślubnej). Ot cała tajemnica kreatywnego i indywidualnego podejścia do mojej pracy.

fotograf slubny sosnowiec 10

Fotograf ślubny Sosnowiec – reporterskie zdjęcia 

Moja fotografia ślubna w Sosnowcu ma charakter zdjęć reporterskich. W swojej pracy zmieniam się w czujnego obserwatora, który ma za zadanie pokazać świat zastany w ciekawych i kreatywnych kadrach. Fotograf na ślub w Sosnowcu powinien być wrażliwy i mieć oczy dookoła głowy. By powstał interesujący materiał zdjęciowy trzeba ciągle być w akcji, ciągle szukać nowych tematów. Dzięki temu, że staram się być ciągle w ruchu moje zdjęcia ślubne Sosnowiec i jego mieszkańców pokazują z innej, mniej znanej perspektywy.

Czujne oko, kreatywność i poczucie humoru – to charakteryzuje moje zdjęcia!

Jako fotograf ślubny z Sosnowca poznałem już wiele ciekawych par, które mi zaufały. Dzięki temu miałem okazję stworzyć wiele pięknych reportaży ślubnych, które cieszą się dobrą opinią w śród moich klientów. Więcej moich realizacji znajdziecie na moim BLOGu

Dobry fotograf Sosnowiec
Zdjęcia ślubne Sosnowiec

Dobry fotograf z Sosnowca powinien cechować się nietuzinkowym podeściem do tematu zdjęć ślubnych. Sosnowiec to dla mnie wyjątkowe miejsce. Stamtąd pochodzi moja żona i urodził mi się syn. Darzę Sosnowiec sporym uczuciem i mam z tego miejsca dużo dobrych wspomnień. Dobry fotograf Sosnowiec powinien pokazywać z ciekawej i niebanalnej strony. Zawsze uważam, że kreatywne podejście pozwala na pokazanie wielu zwykłych miejsc w ciekawy sposób. Właśnie dlatego moje zdjęcia ślubne Sosnowiec przedstawiają w interesujący sposób!

„Mieliśmy wielkie szczęście, ze trafiliśmy na Dawida. Przepiekne zdjecia, super swoboda atmosfera. Polecamy z calych sił:)”

Teresa i Tomasz

Fotograf ślubny Sosnowiec – od początku

Od czego zacząć?

Jeśli wybraliście kilku fotografów i oglądacie ich prace to fotografia ślubna z Sosnowca na którą traficie powinna Was przede wszystkim zaciekawić. „Ładne” zdjęcia to nie wszystko. Fajnie jak fotografia też opowiada historię i można w niej znaleźć drugie lub nawet trzecie „dno”.
Każdy fotograf ślubny ma swój określony styl i musicie po prostu znaleźć takiego, którego sposób patrzenia na świat Wam najbardziej odpowiada. Nie jest to łatwe zadanie, ale przy pomocy przeróżnych narzędzi powinno się Wam to udać.
Czym się wspomagać przy poszukiwaniach fotografa?

 • Portale ślubne
 • Google
 • Znajomi
 • Facebook
 • Instagram

fotograf slubny sosnowiec 4

Fotografia ślubna w Sosnowcu – najważniejsze punkty

 1. Dokładnie prześledźcie stronę internetową i social media wybranych fotografów. To ułatwi Wam określić styl i sposób porozumiewania się danego fotografa. Jeśli tak jak mi odpowiada Wam reporterski styl to zapraszam do zakładki kontakt!
 2. Popytajcie znajomych, którzy bywają na ślubach lub sami brali ślub czy znają danego fotografa. Opinia Waszych bliskich może być bardzo ważna. Jeśli ktoś miał już okazję z kimś współpracować to może Wam pomóc w ostatecznej decyzji.
 3. Jeśli okaże się, że wybrana osoba wykonująca fotografię ślubną w Sosnowcu nie miała okazji współpracować z Waszymi znajomymi lub rodziną to warto prześledzić opinie. Moje opinie możecie sprawdzić w linku obok. Wypowiedziało się tam na mój temat już wiele par!
 4. Jeśli wszystko do tego momentu się zgadza to warto umówić się na spotkanie i pogadać na spokojnie przy kawie. Pamiętajcie by decyzję później przemyśleć w domu. Nigdy nie róbcie nic na szybko. Warto dokładnie przeanalizować swoją decyzję i być na 100% pewnym.
fotograf slubny sosnowiec 9
fotograf slubny sosnowiec 2

Fotografia ślubna Sosnowiec – cennik / umowa

Każdy fotograf ślubny z Sosnowca i okolic posiada swój indywidualny cennik uzależniony od ilości zdjęć i czasu pracy. W moim wypadku dzień pracy to około 14 godzin, a liczba zdjęć którą oddaję to 300 + 200. Łącznie jest zatem nie mniej niż 500 fotografii. Skąd podział na dwie części?

 • 300 fotografii to spójny reportaż po pełnej autorskiej obróbce
 • 200 zdjęć to dodatkowe kadry po podstawowej korekcie

Moja umowa jest jasna i przejrzysta. Jeśli chcecie się z nią zapoznać to przejdźcie na koniec tej strony, skorzystajcie z formularza, zapytajcie o termin i umówmy się na kawę.

„Rewelacyjne zdjęcia, nietuzinkowe ujęcia i niezwykle wyczucie chwili. Będę polecać każdemu i żałuję że tak krótko Dawid z nami był ;)”

Marta i Tomek

Fotografia ślubna w Sosnowcu – najważniejsze hasła 

Jakich haseł najczęściej wyszukujecie chcąc znaleść idealną osobę do wykonania dla Was kreatywnej fotografii ślubnej w Sosnowcu?

Fotografia ślubna Sosnowiec, fotograf ślubny Sosnowiec, fotograf na wesele Sosnowiec, fotograf na ślub Sosnowiec – te hasła są wymieniane najczęściej. Dzięki wpisaniu tych haseł w wyszukiwarkę Google traficie na najlepszych fotografów z okolicy. 
Warto sprawdzić dwie – trzy pierwsze strony i wybrać dla Was najlepsze opcje. Im więcej stron sprawdzicie tym będziecie mieli lepszy ogląd na różne style i lepiej dowiecie się co Wam najbardziej odpowiada.

Ja z mojej strony oferuję ponadczasowe zdjęcia. Nie idę za trendami. Lubię naturalną i klasyczną obróbkę zdjeć. Chcę, byście za kilka lat oglądali swoje zdjęcia i wzruszali się jak za pierwszym razem! Jako fotograf ślubny ze Śląska cenię sobie przede wszystkim jakość i współpracę na najwyższym poziomie!

Gdzie fotograf ślubny z Sosnowca wykonuje zdjęcia ślubne

Sosnowiec i jego okolice oferuje wiele różnych i ciekawych miejsc na piękne plenery ślubne. Mamy wspomniane wcześniej Jaworzno i niesamowity Park Gródek oraz ogrom miejsc w Katowicach lub lasach w okolicy samego Sosnowca i Dąbrowy Górniczej. Fotografia ślubna Sosnowiec powinna pokazywać jako piękne i przyjazne miejsce – bo tak tam właśnie jest. Bardzo lubię to miasto i z chęcią tam wracam.

fotograf slubny sosnowiec 6

Fotograf na ślub Sosnowiec
Fotograf na wesele Sosnowiec

Jeśli jesteście na etapie poszukiwań swojego fotografa na ślub w Sosnowcu to myślę, że jestem w stanie zaoferować Wam kilka ciekawych opcji oraz masę pomysłów na nowoczesne zdjęcia ślubne. Często szukając fotografa wpisujecie takie frazy jak: fotograf na ślub Sosnowiec, fotograf na wesele Sosnowiec. Dzięki temu Google pokaże Wam najlepszych fotografów z okolicy. Moje zdjęcia ślubne są naturalne i szczere – jeśli ten styl fotografowania się Wam podoba to zapraszam do kontaktu!

fotograf slubny sosnowiec 3

Oferta fotografii ślubnej w Sosnowcu 

Chcecie poznać mnie bliżej i zobaczyć jak prezentuje się moja oferta? Poniżej znajdziecie formularz. Skontaktujcie się ze mną i dajcie znać kiedy planujecie ślub. Jeśli będę w wybranym terminie dostępnym to chętnie się z Wami umówię na kawę i spokojnie porozmawiamy.

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.