Fotograf ślubny z Sosnowca i Mysłowic

Fotograf ślubny Sosnowiec, Mysłowice

Nudzą Was ciągle takie same kadry ślubne? Szukacie czegoś „innego”?
Jako fotograf ślubny z Sosnowca i Mysłowic pokażę Wam coś szczerego i prawdziwego czyli

reportaż ślubny bez zbędnego pozowania

Szczerze

fotograf slubny 2

Powtarzalne ujęcia to nie mój świat – nie trzeba pozować! Bądźcie naturalni. Wasz reportaż to spontaniczne zdjęcia, do których chętnie powrócicie.

Kreatywnie

fotograf slubny 3

Nie „produkuję” takich samych fotografii. Moja fotografia ślubna Sosnowiec to kreatywne i oryginalne kadry, w których nie ma nudy! Jest intensywnie i gęsto!

Ponadczasowo

fotograf slubny 4

Wasze fotografie oprą się upływowi czasu. Nawet po kilku latach, będziecie mogli wrócić do ponadczasowych zdjęć ślubnych! Są to kadry zapadające w pamięć.

Fotografia ślubna bez pozowania?

Przekonajcie się sami!

Co Wy na to?

Zobaczcie zdjęcia, które zaskakują! Lubię przedstawiać Parom Młodym momenty, których sami nie byli w stanie zobaczyć w trakcie wesela.
Dajcie się zaskoczyć!

Wiecie, że jeśli moje zdjęcia Wam się podobają to…

… nic nie stoi na przeszkodzie, byście wysłali zapytanie o termin? Śmiało piszcie, zostawcie info o sobie i lepiej się poznajmy. Może to początek owocnej współpracy!

fotograf ślubny Sosnowiec

Oto garść informacji na temat mojej pracy i naszej ewentualnej współpracy na Waszym ślubie.

Dzień ślubu

Wybierzecie pakiet i dogram go pod Wasze potrzeby – przez około 10/14 godzin fotografuję Wasz wielki dzień. Z reguły rozpoczynam około 12/13 i kończę około 23/24

W trakcie realizacji reportażu odnajduję te kluczowe chwile, ale i momenty z pozoru nieistotne, które zawsze doceniają Pary Młode, z którymi dobrze współpracuję.

Zapewniam Was, że materiał będzie tak harmonijny, jak dobrej klasy kino!

Po ślubie

Otrzymacie około 300 kadrów weselnych po obróbce jako spójny reportaż, a całość obrazuje historię Waszego dnia z innej, autorskiej perspektywy – to Was zaskoczy.

Na efekt finalny moich zdjęć nie wpływa ulotna moda. Latami pracowałem nad stylem, którego się niezmiennie trzymam, a Wy otrzymujecie ponadczasową pamiątkę.

Dzięki temu Wasze zdjęcia będą jedyne w swoim rodzaju, a ich piękno pozostanie na długi czas.

Doświadczenie

Reportaż ślubny jest ze mną już od 2012 roku. Z czasem staram się rozwijać i nie skupiam się tylko na weselach… Dzięki temu „inaczej” patrzę śluby i mogę pokazywać je ciekawiej.

Nie jestem nowicjuszem, któremu fotograficzna przygoda spodobała się tylko na chwilę. Lata spędzone z aparatem w ręku wygenerowały we mnie pasję do zdjęć.

Moje wielkie doświadczenie pozwoli Wam zapomnieć o nerwach i cieszyć się chwilą

Stawiam na prawdziwe emocje

Dlatego zostawiam Was z opiniami innych Par na temat mojej pracy!
Przekonajcie się sami.

zdjecia z wesela dawid zielinski 2

Kasia i Mateusz

„Wybraliśmy Dawida ze względu na jego charakterystyczny styl fotografowania. Zero ściemy na zdjęciach, reportaż ślubny oddaje wszystko co się działo od momentu przygotowań aż po oczepiny. Nieszablonowe kadry bez ustawiania i pozowania. Zdjęcia są pełne emocji i bezkompromisowe, w pełni oddają klimat wesela. Reportaż jest różnorodny, zdjęcia osób bawiących się na parkiecie …”

zdjecia z wesela dawid zielinski

Justyna i Adam

„Z całego serca polecamy wybranie Dawida na waszego fotografa ślubnego. Reportaż jaki dla nas wykonał przechodzi nasze najśmielsze oczekiwania – nietuzinkowe kadry, niesamowicie uchwycone emocje i najwyższa jakość zdjęć. Profesjonalizm to jego drugie imię, poza tym to bardzo sympatyczny i uśmiechnięty człowiek. Mamy piękna pamiątkę na całe życie. Polecamy każdemu, nie będziecie żałować!”

zdjecia z wesela dawid zielinski 4

Monika i Jakub

„Profesjonalizm Dawida sprawił, że byliśmy spokojni o reportaż ślubny. Efekt końcowy nas zachwycił – zdjęcia są naprawdę przepiękne i świetnej jakości. Dawid szuka sytuacji wartych uchwycenia, dzięki czemu otrzymaliśmy niesamowicie naturalne zdjęcia, oddające emocje i piękno tego dnia. Był niemal niezauważalny, dzięki czemu goście mogli koncentrować się na zabawie…”

zdjecia z wesela dawid zielinski 3

Sylwia i Marcin

Współpraca z Tobą to wielka przyjemność i 100% profesjonalizmu. Chwile, które uwieczniłeś na naszych zdjęciach pozostaną na zawsze w naszej pamięci, a plener to wspaniała zabawa w miłej atmosferze. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem, za co oboje bardzo dziękujemy. Polecamy Ciebie każdemu chociaż nie musimy Twoje zdjęcia bronią się same.

A jeśli…

…przekonało Was moje podejście w temacie fotografii ślubnej to

wyślijcie zapytanie

sprawdźcie termin

Email(wymagane)
Tylko w celu potwierdzenia (sms) dotarcia zapytania.

Jeśli jednak wolicie to zrobić mailowo lub telefonicznie to zostawiam kontakt:

Jeśli jednak…

…chcecie zobaczyć więcej to sprawdźcie mój przykładowy reportaż ślubny, sesję narzeczeńską lub więcej historii ślubnych innych Par Młodych

Coś o mnie

fotograf ślubny sosnowiec dawid zieliński

Z Sosnowcem i Mysłowicami jestem związany od wielu lat. To tu realizowałem wiele reportaży. Jako fotograf ślubny Mysłowice pokazuję z innej strony. Ze strony prawdziwego reportażu ślubnego!

dawid zielinski fotograf slubny 31 1

Jak macie czas to

teraz będzie trochę więcej tekstu i informacji, a także przewijać się będą pojedyncze fotografie ślubne.

fotografie ślubne w sosnowcu

Większość sesji ślubnych to „przytulane” kadry z pleneru ślubnego lub „cukierkowe” ujęcia podczas tańców na weselu. Ja też robię takie zdjęcia, ale to tylko mała część finalnej części reportażu. Kluczem są mocne kadry, którymi opowiem historię Waszego dnia. Chcę przekazać wam pamiątkę na całe życie!

fotograf na ślub i wesele Sosnowiec

Gdy znajdziecie zaangażowanego fotografa z jakiegoś miasta, możecie być przekonani, że zna już miejscowych księży, bywał w wielu salach weselnych, wie, jaka jest charakterystyka poszczególnych miejsc. Jest to spory atut, bo jego praca jest nastawiona wtedy na robienie reportażu ślubnego. Fotograf na wesele nie myśli nad tym czym będzie gdzie zatrzymać auto, albo jaka będzie reakcja księdza w konkretnej parafii.

Sosnowiec to miasto, w którym często bywam. To w tym mieście i okolicach sfotografowałem najwięcej wesel i ślubów. To tutaj przetarłem pierwsze ścieżki, pracując nad reportażami i poznając przeróżne pary młode i DJ’ów weselnych.

Wiadome jest, że Sosnowiec to nie jedyne miasto, w którym dokonuję swoich zleceń. Nieważne, jakie miejsce sobie wymarzycie, zawsze takie miejsce może być w moim zasięgu!

fotografia slubna dawid zielinski 91

fotograf weselny Sosnowiec

Mimo iż fotograf weselny Sosnowiec stoi w cieniu, jego zdjęcia mogą być ciekawe i nowoczesne. Moje są. Lubię zmieniać kadry, szukać nietypowych momentów i nie trzymać się klasycznych reguł. Tym samym ogromnym autorytetem są dla mnie światowej sławy fotografowie pałający się reportażem i dokumentem. 

Ich pełen klasy styl, idealna obróbka, chwytanie kluczowych momentów w niebanalny sposób. 

Nieszablonowe podejście i stylowa klasyka– tym charakteryzują się moje zdjęcia ze ślubu, który z chęcią dla was sfotografuję gdzieś w Sosnowcu albo okolicach.

fotograf ślubny Mysłowice

Mysłowice i okolice to przede wszystkim ogrom możliwości zrealizowania ciekawej i kreatywnej sesji ślubnej. Mysłowice to przede wszystkim sporo zielonych terenów, a gdybyśmy chcieli zrealizować ciekawą sesję nad wodą to w okolicy jest Hubertus. W sąsiadującym z Mysłowicami Jaworznie jest chociażby piękny Park Gródek.
W swojej ofercie fotografii ślubnej z Mysłowic dokładnie opisuję ile otrzymacie zdjęć i co otrzymujecie. Szczegóły oczywiście omawiam też z każdym indywidualnie podczas wspólnej rozmowy.
Moja umowa jest prosta i czytelna. Podczas jej tworzenia starałem się by chroniła obie strony, ale by przy tym wszystkim była zrozumiała. Umowę prezentuję również podczas spotkania, a dla zainteresowanych wysyłam ją po rozmowie na maila.
Jeżeli szukacie fotografa ślubnego z Mysłowic, który ma niebanalne podejście do tematu fotografii ślubnej to dobrze trafiliście. W swojej pracy pokazuję proste rzeczy w ciekawy sposób. Uwielbiam kreatywne kadrowanie i na tym przede wszystkim staram się opierać swoje prace z sesji ślubnych i reportaży.
Poszukiwania odpowiedniego fotografa ślubnego z Mysłowic to nie jest łatwa sprawa. Najlepiej zacząć od wyszukiwarki Google i sprawdzić kilka pierwszy stron. Na pewno po wstępnych oględzinach znajdziecie kilka odpowiadających sobie propozycji.
Kolejnym etapem jest dokładniejsza weryfikacja i sprawdzenie stylu wybranego fotografa ślubnego z Mysłowic. Dzięki takim dokładnym oględzinom możecie stwierdzić dokładnie czy dany styl Wam odpowiada czy nie. Ja zawsze po wstępnym zapytaniu od Pary Młodej wysyłam kilka przykładowych pełnych materiałów do wglądu.

reportaz slubny dawid zielinski 90

fotografia ślubna sosnowiec

Fotografia ślubna Sosnowiec, fotograf ślubny Sosnowiec, fotograf na wesele Sosnowiec, fotograf na ślub Sosnowiec – te hasła są wymieniane najczęściej. Dzięki wpisaniu tych haseł w wyszukiwarkę Google traficie na najlepszych fotografów z okolicy. 
Warto sprawdzić dwie – trzy pierwsze strony i wybrać dla Was najlepsze opcje. Im więcej stron sprawdzicie tym będziecie mieli lepszy ogląd na różne style i lepiej dowiecie się co Wam najbardziej odpowiada. 

Ja z mojej strony oferuję ponadczasowe zdjęcia. Nie idę za trendami. Lubię naturalną i klasyczną obróbkę zdjeć. Chcę, byście za kilka lat oglądali swoje zdjęcia i wzruszali się jak za pierwszym razem! Jako fotograf ślubny cenię sobie przede wszystkim jakość i współpracę na najwyższym poziomie!

fotograf ślubny Mysłowice

Co wpisujecie do wyszukiwarki poszukując swojego wymarzonego fotografa?
Najczęściej są to standardowe hasła: fotograf ślubny Mysłowice, fotografia ślubna Mysłowice. Po wpisaniu tych haseł znajdziecie najczęściej wyszukiwanych fotografów ślubnych z Mysłowic i okolicy. Warto też zapoznać się z opiniami jakie ma dany fotograf oraz przeglądnąć jego social media.

reportaz slubny dawid zielinski 91

Nie ma co zwlekać!

To dobry czas byście sprawdzili dostępność swojego terminu. Kliknijcie niżej i poznajcie moją ofertę na reportaż ślubny, sesję narzeczeńską lub ślubną!

fotograf ślubny sosnowiec

Moja fotografia ślubna w Sosnowcu ma charakter zdjęć reporterskich. W swojej pracy zmieniam się w czujnego obserwatora, który ma za zadanie pokazać świat zastany w ciekawych i kreatywnych kadrach. Fotograf na ślub w Sosnowcu powinien być wrażliwy i mieć oczy dookoła głowy. By powstał interesujący materiał zdjęciowy trzeba ciągle być w akcji, ciągle szukać nowych tematów. Dzięki temu, że staram się być ciągle w ruchu moje zdjęcia ślubne Sosnowiec i jego mieszkańców pokazują z innej, mniej znanej perspektywy.

fotograf ślubny w Mysłowicach

Jeśli planujecie swoje wesele w Mysłowicach i poszukujecie profesjonalnego fotografa ślubnego, który uchwyci autentyczną i emocjonalną atmosferę tego wyjątkowego dnia, to trafiliście we właściwe miejsce! Jako doświadczony fotograf ślubny w Mysłowicach, specjalizuję się w fotografii reportażowej, która skupia się na prawdziwych momentach, bez sztucznego pozowania.
Moje usługi fotografii ślubnej obejmują również fotografowanie wesel, gdzie z przyjemnością uwiecznię najważniejsze chwile podczas ceremonii i uroczystości. Stawiam na naturalność i autentyczność, dlatego moje kadry ślubne są pełne szczerych emocji, uśmiechów i wzruszeń.
Jako fotograf na wesele w Mysłowicach, angażuję się w pełni w rejestrację każdego szczegółu, aby opowiedzieć historię Twojego dnia w najbardziej realistyczny sposób. Lubię szczere kadry, które pokazują w prawdziwy sposób historię Waszego dnia!

fotografia slubna dawid zielinski 90

Mysłowice

Jeżeli szukacie fotografa ślubnego z Mysłowic, który ma niebanalne podejście do tematu fotografii ślubnej to dobrze trafiliście. W swojej pracy pokazuję proste rzeczy w ciekawy sposób. Uwielbiam kreatywne kadrowanie i na tym przede wszystkim staram się opierać swoje prace z sesji ślubnych i reportaży.
Poszukiwania odpowiedniego fotografa ślubnego z Mysłowic to nie jest łatwa sprawa. Najlepiej zacząć od wyszukiwarki Google i sprawdzić kilka pierwszy stron. Na pewno po wstępnych oględzinach znajdziecie kilka odpowiadających sobie propozycji.
Kolejnym etapem jest dokładniejsza weryfikacja i sprawdzenie stylu wybranego fotografa ślubnego z Mysłowic. Dzięki takim dokładnym oględzinom możecie stwierdzić dokładnie czy dany styl Wam odpowiada czy nie. Ja zawsze po wstępnym zapytaniu od Pary Młodej wysyłam kilka przykładowych pełnych materiałów do wglądu.

fotografie ślubne z sosnowca

Praca jako fotograf ślubny jest dla mnie czymś wyjątkowym. Uwielbiam nawiązywać relacje z parami i przedstawiać Wasz dzień w pięknej fotograficznej formie. Jako fotograf na wesele w Sosnowcu poznałem wiele niesamowitych par dzięki którym powstało masę pięknych reportaży ślubnych.
Na czym polega takie podejście? Przede wszystkim na braku ustawiania scen. Reportaż traktuję jako pewnego rodzaju żywioł do którego wchodzę i pracuję na tym co zastanę. Moje zdjęcia ślubne Sosnowiec pokazują w szczery i prawdziwy sposób. Nie lubię kreować (chyba, że na sesji ślubnej). Ot cała tajemnica kreatywnego i indywidualnego podejścia do mojej pracy.

fotograf ślubny sosnowiec

Sosnowiec i jego okolice oferuje wiele różnych i ciekawych miejsc na piękne plenery ślubne. Mamy wspomniane wcześniej Jaworzno i niesamowity Park Gródek oraz ogrom miejsc w Katowicach lub lasach w okolicy samego Sosnowca i Dąbrowy Górniczej. Fotografia ślubna Sosnowiec powinna pokazywać jako piękne i przyjazne miejsce – bo tak tam właśnie jest. Bardzo lubię to miasto i z chęcią tam wracam.
Oto hasła, które często słyszę od moich Par Młodych

fotografia ślubna w Mysłowicach

Znajomość danego rejonu na pewno pomaga w pracy fotografa ślubnego. Dla mnie cały Śląsk to w zasadzie jedno. Mysłowice to miejsce, które znam i lubię dlatego chętnie tu wracam. Wiem jak się poruszać, gdzie parkować. Znam lokalne tradycje. Jako fotograf ślubny Mysłowice poznałem już bardzo dobrze!
Mysłowice to miasto, w którego pobliżu żyję już od lat. To w tej okolicy wykonuję masę reportaży. To tutaj wykonuję też sesje ślubne i narzeczeńskie.
Mysłowice to nie jedyne miejsce, w którym działam jako fotograf ślubny. Jeśli będziecie chcieli, abym wykonał reportaż ślubny w jakimkolwiek innym miejscu, nie jest to żaden problem.

fotograf slubny dawid zielinski 91

fotografia ślubna sosnowiec

Szukasz profesjonalnej fotografii ślubnej w Sosnowcu? Oto odpowiedź na Twoje potrzeby! Proponuję trochę inne fotografii weselnej w Sosnowcu – dlaczego? Bo oferuje wyjątkowe reportaże ślubne, które uwiecznią najpiękniejsze momenty Twojego wielkiego dnia bez zbędnego pozowania!
Jako doświadczony fotograf ślubny w Sosnowcu, wiem jak uchwycić emocje, radość i wzruszenie, które towarzyszą takiej uroczystości. Moje reportaże ślubne ukazują niepowtarzalną historię Twojego dnia, oddając atmosferę i najważniejsze momenty.
Moja oferta fotografii na wesele w Sosnowcu obejmuje kompleksową obsługę fotograficzną. Pracujemy dyskretnie, nie zakłócając naturalnego przebiegu wydarzeń, a jednocześnie „łapiąc” najważniejsze chwile.

fotografia weselna sosnowiec

Jeśli wybraliście kilku fotografów i oglądacie ich prace to fotografia ślubna z Sosnowca na którą traficie powinna Was przede wszystkim zaciekawić. „Ładne” zdjęcia to nie wszystko. Fajnie jak fotografia też opowiada historię i można w niej znaleźć drugie lub nawet trzecie „dno”.
Każdy fotograf ślubny ma swój określony styl i musicie po prostu znaleźć takiego, którego sposób patrzenia na świat Wam najbardziej odpowiada. Nie jest to łatwe zadanie, ale przy pomocy przeróżnych narzędzi powinno się Wam to udać.
Czym się wspomagać przy poszukiwaniach fotografa?

 • Portale ślubne
 • Google
 • Znajomi
 • Facebook
 • Instagram
fotograf slubny dawid zielinski 90

fotograf na wesele Mysłowice

Rozwinę teraz temat tego na czym się skupiam. Zainteresowanie odbiorcy powinno być cały czas pobudzane, by oglądanie kilkudziesięciu zdjęć z jednego wydarzenia nie było nudne. Główne filary na których opieram swoje zdjęcia jako fotograf ślubny z Mysłowic to:

 • Emocje
  Bez nich ciężko zbudować interesujący reportaż ślubny. Na zdjęciach powinny być różne emocje. Od śmiechu i radości po wzruszenie i łzy.
 • Moment
  Złapanie kluczowego momentu jest bardzo ważne. Czasem moment na złapanie odpowiednie kadru to ułamek sekundy dlatego ciągle trzeba być czujnym!
 • Kreatywność
  Obserwowanie świata i pokazywanie go w sposób ciekawy i interesujący – nietuzinkowy. Starać się nie pokazywać samych oczywistości, ale dawkować kreatywne kadry z tymi bardziej standardowymi.
 • Światło
  Bez światła nie ma zdjęć. Ja zawsze staram się wykorzystać je jak najlepiej. Tak by zdjęcia były nietypowe i malarskie. Nie jest to czynnik tylko zależy od fotografa, ale trzeba się starać by najlepiej wykorzystać zastane warunki!

fotograf ślubny Sosnowiec

Nie wiecie, czy preferujecie bardziej naturalne, sensualne kadry, czy może te bardziej industrialne fotografie ślubne? Sosnowiec kryje w sobie miejsca które pokocha każdy. To w Sosnowcu znajdują się niesamowite kamienice czy piękne zielone, parkowe tereny. To właśnie tutaj, dzięki tych cechach, na zdjęciach mogą dziać się cuda. Dzięki tej specyfikacji Sosnowca, można zamknąć wszystkie opcje w jednym, cudownym mieście.

fotograf z sosnowca

Fotografia ślubna to dla mnie nie tylko zawód, ale także sposób na spełnianie marzeń i pokazywanie piękna ludzi. Zdjęcia ślubne, które wykonuję, są pełne kolorów, dynamiki i magii. Nie wymuszam na nikogo sztywnych pozy, nie tworzę sztucznych scen, nie zaburzam naturalnego rytmu uroczystości. Jestem spokojnym towarzyszem, który uwiecznia to, co się dzieje naprawdę. Moim zadaniem jest stworzenie reportażu ślubnego, który będzie oryginalnym i niepowtarzalnym zapisem Waszej miłości. Chcę, żebyście po latach mogli przeżywać te zdjęcia i odczuwać w nich tę samą radość, która towarzyszyła Wam w dniu ślubu. Jeśli szukasz fotografa ślubnego z Sosnowca, który zrobi dla Ciebie wyjątkowe zdjęcia ślubne, zapraszam do kontaktu ze mną. Z przyjemnością odpowiem na wszystkie Twoje pytania i zaprezentuję Ci moją ofertę. Nie wahaj się, zarezerwuj termin już dziś i spraw, żeby Twój ślub był nie tylko pięknym wydarzeniem, ale także piękną fotografią.

Lista tematów powiązanych: