Dobry fotograf ślubny Tychy

Cześć!
Nazywam się Dawid Zieliński i zajmuję się fotografią ślubną w Tychach. Oczywiście nie tylko w Tychach, ale w zasadzie na całym Śląsku. Jeżeli jesteście w trakcie poszukiwania fotografa na wesele w Tychach to dobrze trafiliście. Idealnie trafiliście jeśli też lubicie charakterny reportaż ślubny. W moim zdjęciach lubię pokazywać coś więcej, coś niestandardowego, ale to opiszę niżej.

fotograf slubny tychy 12

Reportażowa fotografia ślubna Tychy

Moja fotografia ma charakter zdecydowanie bardziej reporterski niż sesyjny. W moich zdjęciach znajdziecie pewien luz, brak pozowania i spiny. Lubię byście oglądając zdjęcia uśmiechali się i dobrze wspominali dzień Waszego ślubu. Moja fotografia ślubna w Tychach jest oryginalna i daje Wam wyjątkową pamiątkę na wiele lat. 

Jako fotograf ślubny w Tychach działam oczywiście w różnych miejscowościach na terenie całego Śląska. Uwielbiam fotografować w takim miejscu jak Jezioro Paprocany. To świetna miejscówka na sesję ślubną i narzeczeńską. Odwiedzałem to miejsce już nie raz i wiem, że da się tam zrobić świetny plener. W okolicy Tychów jest sporo zielonych terenów, które można wykorzystać do naturalnej sesji plenerowej.

W pobliżu Tychów jest kilka świetnych miejsc na sesję i wesele – oto moje propozycja na ciekawą sesje w plenerze: 

„…Dzięki profesjonalnemu podejściu Dawidowi udało się uchwycić wiele cudownych momentów, które będą pamiątka na całe życie. Sama współpraca bezproblemowa i w bardzo miłej atmosferze.”

Justyna i Dawid

Ciekawa fotografia ślubna Tychy

W pracy jako fotograf ślubny w Tychach przyświeca mi jeden ważny cel. Chcę zaciekawiać swoimi zdjęciami ślubnymi oglądających. Kiedyś wyznaczyłem sobie kierunek, w którym ciągle podążam.

O co chodzi?
Moje zdjęcia mają zaciekawiać postronnego obserwatora. Ktoś z zewnątrz, kto nie był na danym weselu ma z zainteresowaniem oglądać dany reportaż ślubny. Dzięki temu podejściu tworzę bez ustawiania, w dniu ślubu nic nie ustawiam i nie kreuję. Staję się obserwatorem, który ma za zadanie subiektywnie, ale w wyjątkowy sposób pokazać historię Waszego najważniejszego dnia w życiu.

Wszystkie Pary Młode, które się na mnie decydują najbardziej doceniają naturalność i szczerość w moich fotografiach ślubnych.

fotograf slubny tychy 10

Nietuzinkowy styl fotografa ślubnego w Tychach

Jako fotograf na ślub Tychy poznałem bardzo dobrze. Znam też okoliczne miejscowości i mimo, że jestem z Katowic to Tychy lubię i traktuję jak swój drugi dom – czuję się obywatelem całego Śląska. Mam tam sporo znajomych więc wracam tam też nie tylko w związku ze zdjęciami ślubnymi.

Niezależnie od tego gdzie fotografuję w swoich fotografiach skupiam się na czterech głównych filarach.

 • Emocje
  To jest rzecz na której skupiam się najbardziej. Nie każde zdjęcie oczywiście musi mieć emocje, ale cały reportaż powinno oglądać się z wypiekami na twarzy.
 • Moment
  Kluczowy moment jest niezwykle ważny. Czasem stanie się coś sekundę później i już otrzymamy całkiem inne zdjęcie. Dlatego jestem cierpliwy i uważny!
 • Kreatywność
  Jako fotograf ślubny Tychy chce przedstawić w kreatywny sposób. Tak by oglądający czuł, że ogląda coś wyjątkowego i niestandardowego.
 • Światło
  Ono nigdy nie przeszkadza. Trzeba je po prostu umiejętnie wykorzystać. Dobrze wykorzystane światło potrafi całkowicie odmienić oglądaną scenę.

Mam nadzieje, że w moich zdjęciach znajdziecie też coś dla siebie. Coś co Was zainteresuje! 

„Mieliśmy wielkie szczęście, ze trafiliśmy na Dawida. Przepiekne zdjecia, super swoboda atmosfera. Polecamy z calych sił:)”

Teresa i Tomasz

Wasz fotograf ślubny Tychy – początek

Swoje poszukiwania najczęściej zaczynacie od zapytania znajomych lub przeglądnięcia portali ślubnych. Potem na tron wkracza wyszukiwarka Google i okazuje się, że propozycji jest tak dużo, że ciężko cokolwiek wybrać. Wybierzcie na początku (oglądając tylko wstępnie kilka podstron u każdego fotografa) 10 najciekawszych propozycji. Czas na dokładną analizę zdjęć jeszcze nadejdzie. 

Gdy zostanie Wam najlepsza 10 to czas na dokładniejszą analizę. Warto prześledzić bloga i zobaczyć proponowane reportaże ślubne. To da Wam ogląd czy lubicie podobny styl. Ustalcie, że zostawiacie tylko tych, którzy Was przekonują w 95% – resztę odrzućcie. 

Zakładam, że na tym etapie macie już wybranych 6 fotografów. Zatem przechodzimy dalej. Warto teraz rozesłać zapytania o termin i poznać lepiej pełne prace wybranej osoby. Jak już wspominałem wcześniej – moja fotografia ślubna Tychy pokazuje w sposób oryginalny i kompleksowy. Dlatego też gdy otrzymuję zapytanie to pokazuję kompleksowo pełny materiał z sesji i reportażu ślubnego. Chcę byście w pełni poznali klimat moich zdjęć.

Kolejne etapy opiszę w kluczowych sprawach dotyczących fotografa ślubnego w Tychach. 

fotograf slubny tychy 4

Fotograf ślubny w Tychach – kluczowe sprawy

W tej części będzie trochę o komunikacji i współpracy. Stawiam, że macie już wybrane osoby, których zdjęcia Wam odpowiadają. Wasz fotograf na wesele Tychy i okolice powinien też znać na tyle dobrze by móc Wam np. zaproponować ciekawe miejsce na plener ślubny.

 • Musicie się rozumieć
  Wzajemne rozumienie i nadawanie na podobnych falach jest bardzo ważne. Jeśli będziecie się dogadywać to w tym dniu będziecie się tez czuć swobodniej. Dzięki temu zdjęcia wyjdą naturalniej!
 • Pomocna dłoń
  Fajnie jak Wasz fotograf na ślub w Tychach jest też pasjonatem, które chętnie Wam pomoże na każdym etapie współpracy. Nie dość, że taka pomoc może ułatwić Wam dzień ślubu to pomaga zbudować niezbędne zaufanie.
 • Profesjonalizm
  We wszystkim musi być równowaga, także nie zapomnijcie o profesjonalnym podejściu Waszego fotografa weselnego w Tychach. Fajnie jak się dogadujecie po koleżeńsku, ale profesjonalizm jest nie mniej ważny!
fotograf slubny tychy 9
fotograf slubny tychy 2

Fotografia ślubna w Tychach – cennik, umowa, kontakt

Większość fotografów ślubnych w Tychach nie ma na swoich stronach cennika. O niego najczęściej musicie zapytać. Jeśli ciekawi Was moja oferta to zapraszam do zakładki kontakt!

Moją umowę poznajecie na spotkaniu lub zaraz po nim. Oczywiście w trakcie spotkania ją sobie omawiamy, ale zawsze daję parze czas, by na spokojnie się z nią zapoznała. Jako fotograf ślubny Tychy i ich mieszkańców traktuję poważnie i nie pozwalam sobie na etapie spisywania umowy na żadne niedomówienia. Lubię gdy wszystko jest jasne i czytelne dla obu stron.

Moja oferta zawiera około 500 zdjęć z czego 300 jest w formie spójnego, obrobionego reportażu ślubnego, a resztę otrzymujecie w formie pakietu dokumentacyjnego. Więcej szczegółów w zakładce info.

„Rewelacyjne zdjęcia, nietuzinkowe ujęcia i niezwykle wyczucie chwili. Będę polecać każdemu i żałuję że tak krótko Dawid z nami był ;)”

Marta i Tomek

Fotograf ślubny Tychy – szukajcie, a znajdziecie

Czego najczęściej pary wyszukują, gdy są w trakcie poszukiwań fotografa ślubnego w Tychach?
Fotograf ślubny Tychy, fotografia ślubna Tychy, fotograf wesele Tychy – to najczęstsze frazy. Dzięki nim znajdziecie najczęściej wyszukiwanych fotografów w okolicy. Warto też sprawdzić portale ślubne i facebooka. Nie zapomnijcie również zajrzeć jakie dany fotograf ma opinie

To wszystko da Wam obraz poszukiwanego fotografa. Dzięki tym informacjom dowiecie się czy chcecie by to właśnie ta osoba wykonała dla Was fotografię ślubną w Tychach lub okolicach.

Pamiętajcie by nie kończyć poszukiwań na znalezieniu dwóch czy trzech nazwisk. To ważny wybór więc poświęćcie na niego trochę więcej czasu! 

Doświadczony fotograf ślubnym Tychy 

W branży ślubnej jestem juz dobrych kilka lat. Moje najstarsze fotografie mają już pewnie z 10 lat. Zacząłem od fotografowania własnych dzieci. Później robiłem różne okazjonalne reportaże z wydarzeń i przypadkiem trafiłem na swój pierwszy ślub.

Doświadczenie jakie zdobyłem przez te lata są nieocenione. Pozwalają mi pracować z dużym spokojem i cierpliwością dzięki czemu mogę „łapaćnieoczywiste scenki. Jako fotograf ślubny Tychy poznałem już na tyle dobrze, że znam już okoliczne sale i miejsca na sesję ślubną. Tychy to miejscowość, która jest mi zdecydowanie bliska i lubię tu wracać. Zdobywałem doświadczenie na całym Śląsku więc i w Tychach bywałem już nie raz.

fotograf slubny tychy 6

Fotograf na ślub Tychy
Fotograf na wesele Tychy

Jeśli dotarliście do tego momentu to pewnie zauważyliście, że moje zdjęcia są naturalne, a to co w fotografii cenię najbardziej to szczerość przekazu. Jeśli poszukujecie fotografa na ślub z Tychów i okolic to będzie mi bardzo miło jeśli uda nam się porozmawiać i w przyszłości ewentualnie zacząć współpracę. Fotograf na wesele Tychy i okolice całego Śląska powinien znać na tyle dobrze, by lokalne obyczaje nie były mu obce. Ja pochodzę z Katowic więc śluby w Tychach i okolicach nie są mi straszne!

fotograf slubny bielsko biala 3

Moja oferta jako fotografa ślubnego w Tychach 

Jeśli chcecie poznać ofertę fotografa ślubnego z Tychów to napiszcie w formularz poniżej. Chętnie z Wami porozmawiam, przedstawię swoją ofertę i to jak pracuję. Zapytajcie o co chcecie – nie ma złych pytań! Po prostu poznajmy się i porozmawiajmy

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.