Ślub w pandemii

Astoria Mszana – to tam w dobie pandemii udało wykonać się przepisowo reportaż ślubny. Były maseczki, było inaczej, ale z czasem ciekawie się to wspomina. Pandemia nie przeszkadzała jednak w dobrej zabawie, bo czy jest ona w stanie stanąć na drodze dwójce kochających się ludzi?

astoria mszana

Wiecie, że jeśli moje zdjęcia Wam się podobają to…

… nic nie stoi na przeszkodzie, byście wysłali zapytanie o termin? Śmiało piszcie, zostawcie info o sobie i lepiej się poznajmy. Może to początek owocnej współpracy!

poznajmy się

Email(wymagane)
Tylko w celu potwierdzenia (sms) dotarcia zapytania.

Jeśli jednak wolicie to zrobić mailowo lub telefonicznie to zostawiam kontakt:

Lista tematów powiązanych:

astoria mszana wesele

Do ślubu Agnieszki i Rafała miało już dojść trochę wcześniej, ale pandemia pokrzyżowała nam plany. Przyszedł jednak lipcowy dzień, w który wszystko mogło się odbyć. Świetna para z którą miałem okazję już współpracować. Cudowny klimat tego dnia i sala weselna Astoria w Mszanie!
Byłem tam pierwszy raz, ale już wiem czemu Agnieszka i Rafał zdecydowali się na to miejsce. Astoria Mszana to był dobry wybór!

dom weselny astoria

ale najpierw przygotowania

Jakbym miał jednym słowem określić te przygotowania to był by to spokój. Co prawda z każdą minutą czuć było delikatne napięcie i stres, ale było to bardzo delikatne. Widać było jak Agnieszka przeżywa ten dzień, ale mimo to zachowywała spokój. Poza klasycznymi kadrami udało się sfotografować tez te przygotowania w bardziej reporterskim stylu. Na koniec błogosławieństwo i byliśmy gotowi na ślub i wesele w Zajazd Astoria.
Zajazd Astoria potrafi zorganizować piękne wesele w profesjonalny sposób! Jako fotograf ślubny z dosyć często bywam w tym miejscu.

zajazd astoria mszana

ale najpierw ślub

Ślub Agnieszki i Rafała odbywał się w trakcie obostrzeń. W kościele goście mieli mieć maseczki. W takich sytuacjach trudniej wyłapać emocje na twarzy, ale robiłem co mogłem by urozmaicić ten materiał! Było za to piękne wprowadzenie Panny Młodej przez tatę, niecodzienna sytuacja z prezentem od księdza. Jaki prezent? Otóż był to parasol, który ma chronić Parę Młodą – udało się też to ciekawie sfotografować, gdy Para Młoda siedzi pod parasolem i spogląda na siebie, a to wszystko dzieje się w kościele!
Po wszystkim przyszedł czas na życzenia i droga na salę Astoria w Mszanie.

astoria mszana

Astoria Mszana – to tam właśnie odbyło się wesele Agnieszki i Rafała. Klimatyczna sala, na której byłem po raz pierwszy. Ciekawy teren dookoła i fajny wystrój to wszystko tworzyło bardzo przyjemny klimat. Po życzeniach od gości czułem, że na tym weselu będzie dużo emocji i pozytywnej energii. Wcześniej też wiedziałem, że imprezę poprowadzi nie kto inny a sam DJ Artur Mazurek.
Samo wesele w Astoria Mszana było faktycznie emocjonalne i wiele się na nim działo. Miałem okazję wykonać masę kadrów, które zapamiętam na długo. Goście bawili się znakomicie, a Astoria panowała nad tym by wszystko było dograne na ostatni guzik! To była świetna impreza oby więcej takich zabaw w każdym sezonie weselnym.
Zajazd Astoria w Mszanie wesele potrafi zorganizować w sposób bardzo dokładny i dopracowany! 

zajazd astoria

Astoria słynie z tego, że jest jedną z ciekawszych propozycji na wesele w Mszanie. Sala weselna Mszana to hasło pod którym raczej wyszukujemy Astorii. Ludzie dobrze kojarzą ją z tą miejscowością. Astoria Mszana opinie ma bardzo dobre i nie ma w tym nic dziwnego. To miejsce, które dba o Parę Młodą i gości. Polecam je z całego serca!
Podsumowanie wesela w Zajazd Astoria to mogą być tylko ciepłe słowa w stronę Agnieszki i Rafała. Mimo stresu i obostrzeń, zmiany terminów. Udało im się zorganizować świetne wesele. Jesteście ciekawi tej sali? Zapraszam Was na ich stronę: Zajazd Astoria.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *