Wesele w Zajazd Astoria Mszana

Astoria Mszana wesele

Do ślubu Agnieszki i Rafała miało już dojść trochę wcześniej, ale pandemia pokrzyżowała nam plany. Przyszedł jednak lipcowy dzień, w który wszystko mogło się odbyć. Świetna para z którą miałem okazję już współpracować. Cudowny klimat tego dnia i sala weselna Astoria w Mszanie!
Byłem tam pierwszy raz, ale już wiem czemu Agnieszka i Rafał zdecydowali się na to miejsce. Astoria Mszana to był dobry wybór!

Usain Bolt przebiegł 100 m w 9,58 sekundy…

.
.
.
⬇️ Ty w tym czasie zapytania nie wyślesz, ale zajmie Ci to tylko 6 razy tyle czasu co jego bieg ⬇️


Przygotowania do wesela w Zajazd Astoria

Jakbym miał jednym słowem określić te przygotowania to był by to spokój. Co prawda z każdą minutą czuć było delikatne napięcie i stres, ale było to bardzo delikatne. Widać było jak Agnieszka przeżywa ten dzień, ale mimo to zachowywała spokój. Poza klasycznymi kadrami udało się sfotografować tez te przygotowania w bardziej reporterskim stylu. Na koniec błogosławieństwo i byliśmy gotowi na ślub i wesele w Zajazd Astoria.

Zajazd Astoria potrafi zorganizować piękne wesele w profesjonalny sposób! Jako fotograf ślubny z Rybnika dosyć często bywam w tym miejscu.

zajazd astoria 1

Ślub Agnieszki i Rafała, a potem wesele w Astoria Mszana

Ślub Agnieszki i Rafała odbywał się w trakcie obostrzeń. W kościele goście mieli mieć maseczki. W takich sytuacjach trudniej wyłapać emocje na twarzy, ale robiłem co mogłem by urozmaicić ten materiał! Było za to piękne wprowadzenie Panny Młodej przez tatę, niecodzienna sytuacja z prezentem od księdza. Jaki prezent? Otóż był to parasol, który ma chronić Parę Młodą – udało się też to ciekawie sfotografować, gdy Para Młoda siedzi pod parasolem i spogląda na siebie, a to wszystko dzieje się w kościele!

Po wszystkim przyszedł czas na życzenia i droga na salę Astoria w Mszanie.

Sesja, reportaż – więcej zdjęć?

.
.
.
⬇️ sprawdź portfolio ⬇️


Astoria Mszana – wesele

Astoria Mszana – to tam właśnie odbyło się wesele Agnieszki i Rafała. Klimatyczna sala, na której byłem po raz pierwszy. Ciekawy teren dookoła i fajny wystrój to wszystko tworzyło bardzo przyjemny klimat. Po życzeniach od gości czułem, że na tym weselu będzie dużo emocji i pozytywnej energii. Wcześniej też wiedziałem, że imprezę poprowadzi nie kto inny a sam DJ Artur Mazurek. Ten sam DJ, którego umieściłem na liście najlepszych DJ na wesele na Śląsku.

Samo wesele w Astoria Mszana było faktycznie emocjonalne i wiele się na nim działo. Miałem okazję wykonać masę kadrów, które zapamiętam na długo. Goście bawili się znakomicie, a Astoria panowała nad tym by wszystko było dograne na ostatni guzik! To była świetna impreza oby więcej takich zabaw w każdym sezonie weselnym.

Zajazd Astoria w Mszanie wesele potrafi zorganizować w sposób bardzo dokładny i dopracowany! 

zajazd astoria 19

Sala weselna Mszana – Astoria Mszana opinie

Astoria słynie z tego, że jest jedną z ciekawszych propozycji na wesele w Mszanie. Sala weselna Mszana to hasło pod którym raczej wyszukujemy Astorii. Ludzie dobrze kojarzą ją z tą miejscowością. Astoria Mszana opinie ma bardzo dobre i nie ma w tym nic dziwnego. To miejsce, które dba o Parę Młodą i gości. Polecam je z całego serca!

zajazd astoria 36

Rekord podciągnięć w jedną minutę to 67 powtórzeń…

.
.
.
⬇️ Ty w tym czasie zdążysz wysłać zapytanie ⬇️


Zajazd Astoria – podsumowanie

Podsumowanie wesela w Zajazd Astoria to mogą być tylko ciepłe słowa w stronę Agnieszki i Rafała. Mimo stresu i obostrzeń, zmiany terminów. Udało im się zorganizować świetne wesele. Jesteście ciekawi tej sali? Zapraszam Was na ich stronę: Zajazd Astoria.

2 komentarze do “Wesele w Zajazd Astoria Mszana”

Dodaj komentarz