Odjazdowe wesele

Dom Przyjęć Paradise – to tam obyło się to odlotowe wesele. Oj działo się zdecydowanie dużo. Dzieciaki wariujące na sali i poza nią, ale przede wszystkim mocna ekipa, która nie bała się grubej zabawy. Było zacnie!

dom przyjęć paradise

Wiecie, że jeśli moje zdjęcia Wam się podobają to…

… nic nie stoi na przeszkodzie, byście wysłali zapytanie o termin? Śmiało piszcie, zostawcie info o sobie i lepiej się poznajmy. Może to początek owocnej współpracy!

poznajmy się

Email(wymagane)
Tylko w celu potwierdzenia (sms) dotarcia zapytania.

Jeśli jednak wolicie to zrobić mailowo lub telefonicznie to zostawiam kontakt:

Lista tematów powiązanych:

dom przyjęć paradise

wstęp i przygotowania

Ten reportaż ślubny wypełniony jest masą kadrów na których ciągle coś się dzieje. Wesele to był istny miks dziecięcych szaleństw i świetnej zabawy dorosłej części gości weselnych. Spisując umowę z Karolinę i Adamem wiedziałem, że na weselu czeka mnie niezła impreza. Czemu? Bo prowadzącym był DJ Willy, ale o tym więcej napiszę później. Czułem, że będą emocje, nie będzie pozowania i sztuczności. Jak było dokładnie?

Przygotowania zacząłem od spotkania z Karoliną u makijażystki. Kilka klasycznych kadrów, kilka mniej oczywistych i ruszałem dalej, do domu rodzinnego Panny Młodej. Tam na wejściu spotkałem tatę Karoliny i Adama. Gdy mnie zobaczyli, a ja zacząłem fotografować, nie było żadnego dystansu. Luz, rozmowa, cieszyli się dniem, a ja mogłem to po prostu uwiecznić.
Świetna atmosfera na starcie buduje klimat całego dnia. Przygotowania do wesela w Żorach przebiegały bardzo dynamicznie. Potem nadszedł czas, by ruszyć do kościoła.

dom przyjęć żory

ale najpierw ślub

To oczywiście nie był mój pierwszy ślub w okolicach Żor, jako fotograf ślubny ze Śląska cały ten rejon nie jest mi obcy – głównie opisuję się jako fotograf ślubny ze Śląska – Żory to rejon, w którym też bywam dosyć często. Jednak ten ślub był jakiś inny, wyjątkowy. Pogoda tego dnia zdecydowanie nam dopisywała. Piękne słońce rysowało ciekawe kształty i juz przed samym wejściem chciałem sfotografować kręcących się dookoła gości. Mocne światło pozwala coś zwykłego pokazać w bardzo niestandardowy sposób, lubię wykorzystywać takie momenty.

W kościele jak zawsze skupiałem się na wszystkim dookoła. Ciekawe zdjęcie z dzieciakami, trochę znudzonymi całym tym oczekiwaniem – pewnie, że tak. Szeroki kadr pokazujący architekturę kościoła, emocje rysujące się na twarzach – ma być różnorodnie i ciekawie.
Wyjście z kościoła to znów ostre światło. Trudne, niełatwe, ale dające ogrom możliwości. Coś czuję, że fajnie wykorzystałem je w trakcie wyjścia Karoliny i Adama – zobaczycie sami.
Plan w następnej kolejności zakładał życzenia i podróż do Domu Przyjęć Paradise w Żorach. Ruszajmy!

dom przyjęć paradise żory

spoko sala weselna w Żorach

Ta sala weselna Żory pokazuje z trochę innej perspektywy. To bardzo klimatyczne miejsce, które idealnie nadaje się na większą czy mniejszą imprezę!
Byłem tu pierwszy raz i jako fotograf dopiero lepiej poznający Żory i okolice byłem mile zaskoczony. Ta sala weselna Żory to ewidentnie ciekawe miejsce na wesele!

Zacznę mocno. To było jedno z najfajniejszych wesel jakie miałem okazję fotografować. Dom Przyjęć Paradise to fantastyczne miejsce z ciekawym terenem dookoła. Działo się tak dużo, że na prawdę ciężko było znaleźć chwilę na zmianę baterii. DJ Willy świetnie organizuje czas. Albo puszcza świetną muzykę i parkiet jest cały pełny, albo organizuje ciekawe animacje, w których w zasadzie każdy chce brać udział. Bez dziwnych zabaw, wszystko z klasą. Nie spotkaliśmy się pierwszy raz więc wiedziałem co mnie czeka i się nie zawiodłem. Parkiet płonął! 
Wybór DJ to ważna rzecz. Odpowiedni wodzirej potrafi świetnie zorganizować czas Waszym gościom.

Ale jeśli to nie jest mój pierwszy reportaż ślubny, który oglądacie to wiecie, że lubię też zaglądać poza parkiet. W tym wypadku liczba dzieciaków na weselu w Żorach była rekordowa. Nie dziwię się, że Karolina i Adam zdecydowali się na pomoc animatorek, które nie miały łatwego zadania ogarniając taką gromadkę. 

Ja w przerwach chętnie wychodziłem na zewnątrz i szukałem ciekawych tematów do fotografowania, a tych nie brakowało. Wydaje mi się, że udało mi się zrobić conajmniej kilkanaście fajnych zdjęć podczas, gdy goście spędzali czas na świeżym powietrzu. Jak już wcześniej wspomniałem Dom Przyjęć Paradise Żory ma fajny teren dookoła i sporo zieleni, gdzie dzieciaki mogły umilać sobie w tym dniu czas.

Na weselu w Domu Przyjęć Paradise wszystko było dopięte na ostatni guzik i fotografowanie w tym dniu było wyjątkowo przyjemne, ale to nie tylko zasługa obsługi, ale przede wszystkim wyluzowanych i otwartych gości. Nie miałem żadnych kłopotów w fotografowaniu przeróżnych śmiesznych i niestandardowych sytuacji. Goście wiedzieli po co tam jestem i zachowywali się bardzo naturalnie.

Paradise żory rogoźna

kilka informacji

Jeśli szukacie klasycznej sali ze standardowym układem pięknego, jasnego wnętrza to to miejsce jest dla Was:

  • klimatyczny ogród dookoła
  • klasyczna, ładna sala
  • sprawna obsługa
  • przyjemna okolica

Pewnie interesuje Was ile kosztuje zorganizowanie przyjęcia w Paradise w Żorach. Otóż z moich informacji wynika, że możecie się spodziewać około 250 zł za osobę. Oczywiście w celu poznania aktualnego cennika najlepiej odezwać się bezpośrednio do właścicieli! Dom Przyjęć Paradise Żory cennik to w sumie, żadna tajemnica, ja info uzyskałem od par, które miały tam wesela, ale wiadomo, że z roku na rok ceny mogą się zmieniać!

dom przyjęć paradise

Dom Przyjęć Paradise Żory to świetne miejsce na wesele. Przyjazny teren dookoła, prosta, ale funkcjonalna sala. Czego chcieć więcej. Dom Przyjęć Żory pokazuje od świetnej strony. Zielone tereny dookoła Domu Przyjęć Paradise nadają nowego wymiaru weselom podczas świetnej pogody. Wielu gości może przejść się po ogrodzie, a dzieci mają gdzie spędzać miło czas!

Rogoźna to dzielnica Żor w której położony jest Dom Przyjęć Paradise. Paradise Żory Rogoźna to fraza, którą często wpisujecie by znaleźć Dom Przyjęć Paradise w Żorach. Rogoźna to spokojna dzielnica o charakterze podmiejskim i składa się głównie z zabudowy jednorodzinnej. Jeśli jesteście z Żor to Rogoźna na pewno Wam jest dobrze znana, a jak planujecie wesele w okolicy to nie ma innego wyboru tylko Dom Przyjęć Paradise Żory!

Szukając sali weselnej w okolicach Żor pewnie chcecie nawiązać współpracę właśnie z fotografem ślubnym z Żor! Jako fotograf ślubny Żory i okolice zaczynam ciągle poznawać lepiej i lepiej. Skutkuje to lepszym obeznaniem w poruszaniu się po mieście, znajomością kościołów i pracą na salach weselnych w Żorach.
Jedna z najlepszych sal weselnych w Żorach to zdecydowanie Dom Przyjęć Żory czyli Paradise w Żorach.

dom przyjęć paradise wesele

Moje zdanie na temat wielu sal weselnych jest trochę zakrzywione… Często w obiektywnej ocenie przeszkadza mi to co robili i jak bawili się goście. Jak ogarniał DJ itp. itd. W tym wypadku wszystko było perfekcyjnie.
Nawet mimo tych pozytywnych opinii wynikających ze świetnego towarzystwa uważam, że Paradise w Żorach zasługuje na wysoką ocenę. Wesele w Domy Przyjęć Paradise to dla Pary Młodej spora przyjemność i spokój organizacyjny.
Jeśli jesteście z Żor lub okolic i szukacie sali weselnej to Paradise Rogoźna jest dobrym pomysłem. Jeśli poszukujecie fotografa ślubnego z Żor to się polecam… niżej kilka info!

ak widzicie na tym przykładzie – by wesele było udane musi połączyć się kilka kluczowych czynników. Mysię, że najważniejszy to ludzie, a w tym przypadku para młoda. Jeśli będzie wyluzowana jak Karolina i Adam to goście pójdą w ich ślady i oni też poczują ten luz. Będą swobodniej się bawić i miło spędzać czas. Tak było w tym przypadku.

Jeśli do tego wszystkiego dodamy świetną obsługę w postaci profesjonalnego i zaangażowanego DJ’a to będziemy to idealne połączenie. Dodatkowo Dom Przyjęć Paradise Żory opinie ma bardzo dobre i nie dziwię się, że zorganizował wszystko na najwyższym poziomie. Dochodzi jeszcze wiele innych detali, o które warto w tym dniu zadbać. Jednym z nich są animatorki – jeśli tylko jest spora gromadka dzieci, to warto w to zainwestować. Jako fotograf ślubny Żory i okolice poznałem już dosyć dobrze i chętnie wracam w to miejsce, gdy tylko nadarzy się okazja!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *