Fotograf ślubny z Bielska

Fotograf ślubny Bielsko-Biała

Nudzą Was ciągle takie same fotografie ślubne? Szukacie czegoś „innego”?
Jako fotograf ślubny z Bielska proponuję Wam coś szczerego i prawdziwego czyli

reportaż ślubny bez zbędnego pozowania

Szczerze

fotograf slubny 2

Nudne ujęcia to nie moja bajka – nie trzeba pozować! Bądźcie sobą. Wasz reportaż to spontaniczne zdjęcia, do których chętnie wrócicie

Kreatywnie

fotograf slubny 3

Nigdy nie tworzę dwóch takich samych kadrów. Moja fotografia ślubna Bielsko-Biała to kreatywne i oryginalne kadry, w których nie znajdziecie nudy! Jest intensywnie!

Ponadczasowo

fotograf slubny 4

Wasze zdjęcia oprą się upływowi czasu. Nawet po wielu latach, będziecie mogli wrócić do ponadczasowych fotografii ślubnych! Będą to kadry zapadające w pamięć.

Fotografia ślubna bez pozowania?

Przekonajcie się sami!

Co Wy na to?

Przedstawię Wam fotografie, które zaskakują! Lubię pokazywać Parom Młodym chwile, których sami nie byli w stanie dostrzec w trakcie wesela.
Dajcie się zaskoczyć!

Wiecie, że jeśli moje zdjęcia Wam się podobają to…

… nic nie stoi na przeszkodzie, byście wysłali zapytanie o termin? Śmiało piszcie, zostawcie info o sobie i lepiej się poznajmy. Może to początek owocnej współpracy!

fotograf ślubny Bielsko-biała

Oto kilka informacji na temat mojej pracy i naszej ewentualnej wspólnej przygodzie na Waszym weselu.

Dzień ślubu

Wybierzecie pakiet i dostosuję go do Was – przez około 10/14 godzin będę fotografował Wasz wielki dzień. Z reguły zaczynam na przygotowaniach i pracuję do około 23/24

W trakcie fotografowania wesel odnajduję te najważniejsze chwile, ale i momenty z pozoru nieistotne, które bardzo doceniają Pary Młode, z którymi owocnie współpracuję.

Zapewniam Was, że całość będzie tak harmonijna, jak wyjątkowy film, który bardzo lubicie.

Po ślubie

Oddaję około 300 kadrów ślubnych po autorskiej obróbce i w formie spójnego reportażu, a całość przedstawia historię Waszego dnia z innej perspektywy – to Was zaskoczy.

Na wygląd moich zdjęć nie wpływają przemijalne trendy. Przez lata wypracowałem swój styl, którego się niezmiennie trzymam, a Wy otrzymujecie ponadczasową pamiątkę.

Dzięki temu Wasze fotografie będą jedyne w swoim rodzaju, a ich piękno zostanie z Wami na lata.

Doświadczenie

Reportaż ślubny jest w moim życiu już od 2012 roku. Z każdym rokiem staram się rozwijać i nie skupiam się tylko na zdjęciach ślubnych… Dzięki temu „inaczej” patrzę na wesele.

Nie jestem amatorem, któremu fotograficzna przygoda spodobała się tylko ze względu na biznes. Lata spędzone z aparatem w ręku wytworzyły we mnie pasję do zdjęć.

Moje ogromne doświadczenie pozwoli Wam zapomnieć o stresie i cieszyć się chwilą

Stawiam na prawdziwe emocje

Dlatego zostawiam Was z opiniami innych Par na temat mojej pracy!
Przekonajcie się sami.

zdjecia z wesela dawid zielinski 2

Kasia i Mateusz

„Wybraliśmy Dawida ze względu na jego charakterystyczny styl fotografowania. Zero ściemy na zdjęciach, reportaż ślubny oddaje wszystko co się działo od momentu przygotowań aż po oczepiny. Nieszablonowe kadry bez ustawiania i pozowania. Zdjęcia są pełne emocji i bezkompromisowe, w pełni oddają klimat wesela. Reportaż jest różnorodny, zdjęcia osób bawiących się na parkiecie …”

zdjecia z wesela dawid zielinski

Justyna i Adam

„Z całego serca polecamy wybranie Dawida na waszego fotografa ślubnego. Reportaż jaki dla nas wykonał przechodzi nasze najśmielsze oczekiwania – nietuzinkowe kadry, niesamowicie uchwycone emocje i najwyższa jakość zdjęć. Profesjonalizm to jego drugie imię, poza tym to bardzo sympatyczny i uśmiechnięty człowiek. Mamy piękna pamiątkę na całe życie. Polecamy każdemu, nie będziecie żałować!”

zdjecia z wesela dawid zielinski 4

Monika i Jakub

„Profesjonalizm Dawida sprawił, że byliśmy spokojni o reportaż ślubny. Efekt końcowy nas zachwycił – zdjęcia są naprawdę przepiękne i świetnej jakości. Dawid szuka sytuacji wartych uchwycenia, dzięki czemu otrzymaliśmy niesamowicie naturalne zdjęcia, oddające emocje i piękno tego dnia. Był niemal niezauważalny, dzięki czemu goście mogli koncentrować się na zabawie…”

zdjecia z wesela dawid zielinski 3

Sylwia i Marcin

Współpraca z Tobą to wielka przyjemność i 100% profesjonalizmu. Chwile, które uwieczniłeś na naszych zdjęciach pozostaną na zawsze w naszej pamięci, a plener to wspaniała zabawa w miłej atmosferze. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem, za co oboje bardzo dziękujemy. Polecamy Ciebie każdemu chociaż nie musimy Twoje zdjęcia bronią się same.

A jeśli…

…przekonało Was moje podejście w temacie fotografii ślubnej to

wyślijcie zapytanie

sprawdźcie termin

Email(wymagane)
Tylko w celu potwierdzenia (sms) dotarcia zapytania.

Jeśli jednak wolicie to zrobić mailowo lub telefonicznie to zostawiam kontakt:

Jeśli jednak…

…chcecie zobaczyć więcej to sprawdźcie mój przykładowy reportaż ślubny, sesję narzeczeńską lub więcej historii ślubnych innych Par Młodych

Coś o mnie

fotograf ślubny bielsko-biała dawid zieliński

Ze Bielskiem jestem związany od wielu lat. To tu realizowałem pierwsze reportaże. Jako fotograf ślubny Bielsko pokazuję z innej strony. Ze strony szczerego reportażu ślubnego!

dawid zielinski fotograf slubny 31 1

Jak macie czas to

teraz będzie trochę więcej tekstu i informacji, a także przewijać się będą pojedyncze fotografie ślubne.

fotografie ślubne w bielsku

Pewne jest to, że temat: “zdjęcia ślubne” kojarzy Wam się ze standardowymi „cukierkowymi” fotografiami z sesji lub „ustawianymi” kadrami w trakcie przygotowań. Ja takich fotografii zdecydowanie unikam, bo lubię różnorodność, a moim zdaniem w reportażu ślubnym nie chodzi o pozowanie. Najistotniejsze są mocne i inspirujące zdjęcia, które dobrze pokazują historię Waszego dnia. Chcę oddać Wam fotografie, które nie znudzą Wam się za tydzień lub dwa!

fotograf na ślub i wesele Bielsko

Gdy znajdziecie pasjonata z konkretnego miasta, to bądźcie pewni, że zna dobrze okolice i poruszanie się po danym mieście nie będzie problemem. To spora zaleta, bo fotograf wtedy w 100% skupia się na kreowaniu ciekawego reportażu ślubnego. Fotograf na wesele nie zaprząta sobie wtedy głowy tym gdzie zostawić auto itp.

Bielsko-Biała to miasto, które poznałem już z różnej perspektywy. W Bielsku realizowałem reportaże ślubne, sesje plenerowe czy narzeczeńskie.

Wiadomym jest, że to nie jedyne miasto, w którym pracuję jako fotograf weselny. Jeśli macie chęć, abym sfotografował Wasz ślub w jakimkolwiek innym miejscu na Ziemii, to ja jestem otwarty na Wasze propozycje.

fotografia slubna dawid zielinski 91

fotograf weselny bielsko-biała

Choć ja jako fotograf weselny Bielsko najczęściej ustawiam się gdzieś z boku i czekam na fajne momenty to zawsze staram się by fotografie były odważne i łamały pewne zasady. Lubię szukać innej perspektywy, pokazywać wesele tak… mało weselnie, fotografować to, co inny fotograf ślubny uznałby za niezbyt ciekawe. 
Moją inspiracja jest szeroko pojęta fotografia reportażowa i dokumentalna. 
Światowej klasy reportaże mają styl, naturalną obróbkę i uwieczniają emocje w dobrej chwili. 

To połączenie ciekawego poglądu na otoczenie i zerkanie w stronę nieśmiertelnej klasyki – to mix, który tworzy moja fotografię ślubną, którą bardzo chętnie wykonam dla Was, gdzieś w Bielsku lub okolicach.

fotograf ślubny bielsko

Jako fotograf ślubny Bielsko i jego najbliższe okolice zdążyłem poznać już całkiem dobrze – chodzi mi tu przede wszystkim o okoliczne góry i moje prywatne rodzinne wycieczki. Bielsko to piękny teren, który znajduje się stosunkowo blisko mojego miejsca zamieszkania i bardzo chętnie się tam wybieram z rodziną. Dzięki takim wypadom łatwiej mi się odnaleźć tam podczas sesji ślubnych lub reportaży z wesel. Moja praca jako fotograf ślubny z Bielska dzięki prywatnym wyprawom jest dużo łatwiejsza i przyjemniejsza!

  • kadry, które Wam oddam, będą szczere i bez zbędnego pozowania – nie stracą swojego piękna przez długie lata
  • reportaż ślubny będzie kreatywny jak najlepszy film, przy którym nie będziecie ziewać
  • doświadczenie, które posiadam pozwoli Wam się wyluzować i skupić się na sobie i gościach
  • jestem fotografem ślubnym z Bielska i to miasto nie jest mi obce – dzięki temu wiem, jak pokazać ciekawie to piękne miejsce
  • zawsze jak potrzebujecie pomocy to chętnie doradzam – moja praca to moja pasja i na odwrót
reportaz slubny dawid zielinski 90

fotografia ślubna bielsko

Rozwinę coś w temacie ponadczasowych fotografii ślubnych. 
O co chodzi?
Chodzi głównie o to, że zdjęcia powinny być uniwersalne. Wypełniać podstawy fotografii reportażowej. Nie idę za trendami, nie stosuję niepotrzebnych “upiękniaczy”. Stosuję klasyczną kolorową fotografię i charakterne czernie i biele. 

fotograf ślubny Bielsko-Biała

Wpisując w wyszukiwarkę: fotografia ślubna Bielsko-Biała, fotograf ślubny Bielsko-Biała, sesje ślubne Bielsko-Biała trafiacie na fotografów z okolicy i nie tylko. Najczęściej są to osoby po prostu ze Śląska, które dobrze znają okoliczne tradycje
Ja w mojej fotografii ślubnej skupiam się na emocjach i ciekawych momentach. Mój styl opiera się na szczerym pokazywaniu historii. Skupiam się by na moich zdjęciach ślubnych Bielsko-Biała wyglądała prawdziwie, a Wy byście czuli się na nich naturalnie

Każda sesja ślubna w Bielsku-Białej i jej okolicach to świetna przygoda, którą realizuję trzymając się swoich zasad czyli naturalności i szczerości. Jako fotograf na ślub w Bielsku-Białej lubię wykorzystać na plenerach ślubnych ciekawe światło i kreatywnie kadrować. Moje zdjęcia powinny Was zaciekawiać i tego się trzymam!
Mam nadzieję, że odnajdujecie w moich zdjęciach ciekawe historię, które opowiadam poprzez kreatywne fotografie.

reportaz slubny dawid zielinski 91

Nie ma co zwlekać!

To dobry czas byście sprawdzili dostępność swojego terminu. Kliknijcie niżej i poznajcie moją ofertę na reportaż ślubny, sesję narzeczeńską lub ślubną!

fotograf ślubny bielsko

Jako fotograf ślubny Bielsko i jego najbliższe okolice zdążyłem poznać już całkiem dobrze – chodzi mi tu przede wszystkim o okoliczne góry i moje prywatne rodzinne wycieczki. Bielsko to piękny teren, który znajduje się stosunkowo blisko mojego miejsca zamieszkania i bardzo chętnie się tam wybieram z rodziną. Dzięki takim wypadom łatwiej mi się odnaleźć tam podczas sesji ślubnych lub reportaży z wesel. Moja praca jako fotograf ślubny z Bielska dzięki prywatnym wyprawom jest dużo łatwiejsza i przyjemniejsza!

fotograf ślubny w bielsku-Białej

  • Kluczową sprawą w tym wszystkim są oczywiście zdjęcia ze ślubu. Tu nie ma żadnej wątpliwości. One muszą Was przekonywać, musicie je po prostu „czuć”. Fotografia ślubna w Bielsku-Białej powinna być dla Was jasna i czytelna, ale nie zbyt prosta. Powinna też wzruszać i zastanawiać. Jeżeli zdjęcie daje do myślenia to jest duży atut. Oglądając wybrany materiał danego fotografa musicie przy tym dobrze się bawić.
  • Sesja ślubna Bielsko-Biała – to drugi temat. Zdjęcia z sesji też muszą Wam się po prostu podobać. Wasza estetyka musi zgadzać się z estetyką wybranego fotografa. Pamiętajcie, że to pamiątka na całe życie i warto przemyśleć na spokojnie wybór Waszego fotografa na wesele w Bielsku-Białej.
  • Kontakt. To trzecia sprawa. Najmniej ważna z wymienionych, ale też kluczowa przy ostatecznej decyzji. Fajnie jak zgadzacie się w rozmowie, macie wspólne tematy i dobrze się dogadujecie. To sprawa często pomijana, ale jakże ważna podczas współpracy na reportażu ślubnym i sesji plenerowej.
fotografia slubna dawid zielinski 90

bielsko-biała

Miejsc jest tu sporo. Zaczynając od okolicznych gór, które zawsze idealnie nadają się do ciekawej i naturalnej sesji w plenerze. Przechodząc przez okoliczną Pszczynę czy nawet Ogrody Kapias w Goczałkowicach w których miałem okazję też wykonać niedawno sesję.
Jest też w okolicy Szczyrk i Cieszyn, które na zdjęciach wyglądają równie dobrze. Osoby z tego regionu jak i całego Śląska nie muszą się w tym wypadku martwić o ciekawe miejsce na sesję ślubną w okolicach Bielska-Białej. 
Bielsko-Biała to znakomity rejon więc o dobre miejsce na weselę i sesję nie jest trudno!

zdjęcia ślubne bielsko-biała

Jeśli szukacie fotografa ślubnego w Bielsku-Białej, który ma reporterskie podejście do tematu zdjęć ślubnych to dobrze trafiliście. Oferuję autentyczne i niepozowane zdjęcia ślubne, które oddają prawdziwą atmosferę tego wyjątkowego dnia. Jako doświadczony fotograf ślubny, specjalizuję się w reportażowych ślubnych fotografiach, które uchwycą emocje, szczęście i piękno chwili – całość podaję w formie spójnej historii tego dnia.
Zdjęcia ślubne mają ogromne znaczenie, dlatego warto znaleźć odpowiedniego fotografa, który potrafi uwiecznić te niepowtarzalne momenty. W Bielsku-Białej i okolicach jestem gotów zrealizować zdjęcia, które Was zaskoczą! Moje zdjęcia na ślub to połączenie artystycznej wizji i naturalnego dokumentowania. 

W mojej pracy stawiam na autentyczność, dlatego unikam ustawiania i pozowania. Skupiam się na złapaniu spontanicznych, szczerych i prawdziwych chwil. Wasze emocje będą głównymi bohaterami moich fotografii ślubnych.
Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio, gdzie znajdziecie przykładowe zdjęcia ślubne z Bielska-Białej i okolic. Przekonajcie się sami, jakie historie mogą opowiedzieć autentyczne kadry.

reportaż ślubny bielsko-biała

Teraz chciałem Wam pokazać moje ulubione prace związane z Bielskiem i okolicami. Na tych zdjęciach będzie mogli dokładnie zauważyć mój styl. Zobaczycie, że lubię oryginalne kadry pokazujące szerzej całą historię. Jako fotograf ślubny w Bielsku-Białej i okolicach poznałem już okoliczne tereny górskie i chętnie tam wracam by sfotografować kolejną Parę Młodą.
Fotografia ślubna Bielsko-Białą powinna pokazywać w sposób prawdziwy i naturalny. Ja staram się w moich fotografiach przekazywać tylko szczere emocje Pary Młodej i ich gości. Moje zdjęcia są efektem wnikliwych obserwacji i sporej cierpliwości. Lubię wyczekać ciekawy moment i wykonać kreatywną fotografię. 

fotografia ślubna w Bielsku

Jeśli moje fotografie ślubne z Bielska-Białej i okolic Wam odpowiadają oraz wyznajecie, że zdjęcia ślubne powinny być przede wszystkim szczere i prawdziwe to dajcie znać. Napiszcie. Chętnie z Wami porozmawiam, poznam i przedstawię Wam moją propozycję.

fotograf slubny dawid zielinski 91

fotograf ślubny bielsko-biała

Moje fotografie ślubne powinny wzbudzać w Was ciekawość i dawać do myślenia. Zawsze informuję moich klientów, że to co widzą na stronie to nie jest to co na 100% dostaną. Wynika to z tego, że nie kreuję rzeczywistości i każdy reportaż ślubny jest inny. Taka fotografia ślubna Bielsko-Biała powoduje, że przez tyle lat ciągle tworzę inne i coraz bardziej kreatywne zdjęcia. Mimo, że od lat jestem kojarzony jako “fotograf ślubny Bielsko-Biała” to od kilku lat realizuję reportaże na terenie całego naszego kraju.

fotografia weselna bielsko

Moja fotografia ślubna w Bielsku jest przede wszystkim skierowana do ludzi oczekujących od reportażu ślubnego trochę więcej. Jako fotograf weselny Bielsko, stawiam na szczere emocje i niepozowane chwile, aby stworzyć kadry, które będą przypominać o tym czego nie zauważyliście w tym dniu. Moja fotografia na wesele w Bielsku-Białej to również zwrócenie uwagi na detale i estetykę, co przekłada się na zdjęcia, które mają wartość w warstwie przedstawiania historii, ale też wspomnianą wartość estetyczną.

fotograf slubny dawid zielinski 90

fotograf na wesele bielsko

Planujecie wymarzone wesele w Bielsku-Białej i szukacie profesjonalnego fotografa ślubnego, który nie tworzy klasycznych zdjęć ślubnych? Oferuję unikalną fotografię ślubną, która skupia się na reportażowych, niepozowanych kadrach. Moje fotografie weselne są pełne emocji, autentyczności i prawdziwych chwil – to powoduje, że jest to świetna pamiątka na lata!
Jako doświadczony fotograf ślubny w Bielsku-Białej, zdaję sobie sprawę, jak istotne są zdjęcia na wesele. To niezwykle ważna pamiątka, która będzie przypominać Wam o tych magicznych chwilach przez wiele lat. Wiem też, że Pary Młode często bardzo doceniają te mniej standardowe momenty. Te chwile, które dzieją się gdzieś z boku.

fotograf ślubny Bielsko-Biała

Cennik fotografa uzależniony jest od wielu kwestii. Jego pozycji na rynku, popularności, sprzętu, jakości zdjęć i wielu, wielu innych. Większość fotografów osobno wycenia reportaż ślubny i osobno sesje ślubne. By bliżej poznać moją cenę po prostu wyślijcie zapytanie. Uzupełnijcie dane w formularzu, a na pewno się z Wami skontaktuję.