Dobry fotograf ślubny Bielsko-Biała

Cześć!
Nazywam się Dawid Zieliński i jestem fotografem ślubnym w Bielsku Białej.
Stawiam, że jesteście w trakcie poszukiwań osoby, która w piękny sposób uwieczni Wasz ślub. Dobrze trafiliście, bo fotografia ślubna w Bielsku-Białej to moja pasja i zawód. Moje zdjęcia są szczere i naturalne, dlatego jeśli interesują Was takie fotografie to czytajcie dalej.

fotograf slubny bielsko biala 12

Reporterska fotografia ślubna Bielsko-Biała 

Teraz chciałem Wam pokazać moje ulubione prace związane z Bielskiem i okolicami. Na tych zdjęciach będzie mogli dokładnie zauważyć mój styl. Zobaczycie, że lubię oryginalne kadry pokazujące szerzej całą historię. Jako fotograf ślubny w Bielsku-Białej i okolicach poznałem już okoliczne tereny górskie i chętnie tam wracam by sfotografować kolejną Parę Młodą.

Fotografia ślubna Bielsko-Białą powinna pokazywać w sposób prawdziwy i naturalny. Ja staram się w moich fotografiach przekazywać tylko szczere emocje Pary Młodej i ich gości. Moje zdjęcia są efektem wnikliwych obserwacji i sporej cierpliwości. Lubię wyczekać ciekawy moment i wykonać kreatywną fotografię. 

Oto moje przykładowe realizacje fotografii ślubnej w Bielsku-Białej i jej okolicach.

„…Dzięki profesjonalnemu podejściu Dawidowi udało się uchwycić wiele cudownych momentów, które będą pamiątka na całe życie. Sama współpraca bezproblemowa i w bardzo miłej atmosferze.”

Justyna i Dawid

Niebanalna fotografia ślubna Bielsko-Biała

Jako fotograf na wesele w Bielsku-Białej zawsze chce realizować dla swoich par niepowtarzalny materiał zdjęciowy. Zależy mi na tym, by moje zdjęcia miały unikalny charakter. Moja fotografia ślubna w Bielsku-Białej jest dedykowana dla Par, które chcą coś nowego, alternatywnego.

W moich reportażach ślubnych znajdziecie piękne historie z różnych rejonów Śląska. Staram się tak pokazywać dzień ślubu by był on ciekawy też dla postronnego widza. W moich zdjęciach znajdziecie sporo dużo wieloplanowych kadrów. Lubię zdjęcia z humorem i dużą dawką emocji.

Pamiętajcie! Wasz fotograf ślubny z Bielska-Białej powinien odpowiadać Wam przynajmniej w 99%

fotograf slubny bielsko biala 10

Ponadczasowy styl fotografii ślubnej w Bielsku-Białej

Czas na rozwinięcie poprzedniego akapitu. Moje zdjęcia określiłbym jako ponadczasowe. Dlaczego? Z prostej przyczyny. Nie kieruję się żadnymi trendami i modami. Wierzę w panujące od wielu lat, sprawdzone metody „łapania” momentów

Jako fotograf na ślub Bielsko-Biała i jej okolice nie są mi obce, często w tych rejonach bywam na ślubach i sesjach w górskich terenach. Rejony Bielska są bardzo urokliwe i pozwalają złapać już górski klimat na zdjęciach. Sesje ślubne w Bielsku-Białej są zawsze wyjątkowe i pozwalają uchwycić piękną polską naturę.

Jeśli ktoś mnie pyta o najpiękniejsze rejony na Śląsku to zawsze w głowie mam okolice Bielska-Białej.

Fotograf ślubny Bielsko

Jako fotograf ślubny Bielsko i jego najbliższe okolice zdążyłem poznać już całkiem dobrze – chodzi mi tu przede wszystkim o okoliczne góry i moje prywatne rodzinne wycieczki. Bielsko to piękny teren, który znajduje się stosunkowo blisko mojego miejsca zamieszkania i bardzo chętnie się tam wybieram z rodziną. Dzięki takim wypadom łatwiej mi się odnaleźć tam podczas sesji ślubnych lub reportaży z wesel. Moja praca jako fotograf ślubny z Bielska dzięki prywatnym wyprawom jest dużo łatwiejsza i przyjemniejsza!

„Mieliśmy wielkie szczęście, ze trafiliśmy na Dawida. Przepiekne zdjecia, super swoboda atmosfera. Polecamy z calych sił:)”

Teresa i Tomasz

Twój fotograf ślubny Bielsko-Biała – start 

Trafiliście już na stronę fotografa ślubnego w Bielsku-Białej i od czego by tu zacząć? Wypadało by poznać jego styl. U mnie najodpowiedniejszą do tego zakładką będzie portfolio gdzie znajdują się moje reportaże ślubne i sesje plenerowe. Możecie również zapoznać się z treścią na blogu i przeczytać stronę o mnie. W ten sposób poznacie czy dana osoba wstępnie Wam pasuje czy nie.

Jeśli po pierwszym etapie wszystko jest ok, a zdjęcia ślubne z Bielska-Białej wybranej osoby Wam odpowiadają to warto przejść dalej i zapytać wybranego fotografa o ofertę i przykładowy cały reportaż ślubny. Ja zawsze wszystkim zainteresowanym parom wysyłam obszerne materiały do dogłębnego zapoznania się z moim stylem fotografowania. Zależy mi na tym by para była pewna w 100% i co najważniejsze by moja alternatywna fotografia im odpowiadała.

Lubię współpracować ze świadomymi parami – takimi, które są w pełni do mnie i do mich fotografii przekonane. 

fotograf slubny bielsko biala 4

Fotograf ślubny w Bielsku-Białej – najważniejsze punkty

  1. Kluczową sprawą w tym wszystkim są oczywiście zdjęcia ze ślubu. Tu nie ma żadnej wątpliwości. One muszą Was przekonywać, musicie je po prostu „czuć”. Fotografia ślubna w Bielsku-Białej powinna być dla Was jasna i czytelna, ale nie zbyt prosta. Powinna też wzruszać i zastanawiać. Jeżeli zdjęcie daje do myślenia to jest duży atut. Oglądając wybrany materiał danego fotografa musicie przy tym dobrze się bawić.
  2. Sesja ślubna Bielsko-Biała – to drugi temat. Zdjęcia z sesji też muszą Wam się po prostu podobać. Wasza estetyka musi zgadzać się z estetyką wybranego fotografa. Pamiętajcie, że to pamiątka na całe życie i warto przemyśleć na spokojnie wybór Waszego fotografa na wesele w Bielsku-Białej.
  3. Kontakt. To trzecia sprawa. Najmniej ważna z wymienionych, ale też kluczowa przy ostatecznej decyzji. Fajnie jak zgadzacie się w rozmowie, macie wspólne tematy i dobrze się dogadujecie. To sprawa często pomijana, ale jakże ważna podczas współpracy na reportażu ślubnym i sesji plenerowej.
fotograf slubny bielsko biala 9
fotograf slubny bielsko biala 2

Fotografia ślubna w Bielsku-Białej – ceny i umowa 

Cennik fotografa uzależniony jest od wielu kwestii. Jego pozycji na rynku, popularności, sprzętu, jakości zdjęć i wielu, wielu innych. Większość fotografów osobno wycenia reportaż ślubny i osobno sesje ślubne. By bliżej poznać moją cenę przejdźcie do działu kontakt. Uzupełnijcie dane w formularzu, a na pewno się z Wami skontaktuję.

Umowę już omawiam z zainteresowanymi parami i zawsze daję do wglądu po spotkaniu. Po co? Byście na spokojnie sobie ja przeglądnęli w domu. Dobra umowa powinna zawierać szczegóły Waszej współpracy i zabezpieczać obie strony na wypadek nieprzewidzianych sytuacji.

„Rewelacyjne zdjęcia, nietuzinkowe ujęcia i niezwykle wyczucie chwili. Będę polecać każdemu i żałuję że tak krótko Dawid z nami był ;)”

Marta i Tomek

Fotograf ślubny Bielsko-Biała – tego szukacie 

Wpisując w wyszukiwarkę: fotografia ślubna Bielsko-Biała, fotograf ślubny Bielsko-Biała, sesje ślubne Bielsko-Biała trafiacie na fotografów z okolicy i nie tylko. Najczęściej są to osoby po prostu ze Śląska, które dobrze znają okoliczne tradycje

Ja w mojej fotografii ślubnej skupiam się na emocjach i ciekawych momentach. Mój styl opiera się na szczerym pokazywaniu historii. Skupiam się by na moich zdjęciach ślubnych Bielsko-Biała wyglądała prawdziwie, a Wy byście czuli się na nich naturalnie

Każda sesja ślubna w Bielsku-Białej i jej okolicach to świetna przygoda, którą realizuję trzymając się swoich zasad czyli naturalności i szczerości. Jako fotograf na ślub w Bielsku-Białej lubię wykorzystać na plenerach ślubnych ciekawe światło i kreatywnie kadrować. Moje zdjęcia powinny Was zaciekawiać i tego się trzymam!

Mam nadzieję, że odnajdujecie w moich zdjęciach ciekawe historię, które opowiadam poprzez kreatywne fotografie.

Dobre miejsce na fotografię ślubną w Bielsku-Białej 

Jakie miejsce wybrać na wesele w okolicach Bielska-Białej? Akurat tamte tereny obfitują w ciekawe propozycje na wesele. Ja brałbym pod uwagę kilka, w zależności od stylu i klimatu w jakim planujecie przygotować swoją imprezę. Oto, krótka lista miejsc:

  • Gościniec Nałężę
  • Gościniec Szumny
  • Owczarnia
  • Willa Słoneczna
fotograf slubny bielsko biala 6

Gdzie na sesję ślubną w Bielsku-Białej i jej okolicach?

Miejsc jest tu sporo. Zaczynając od okolicznych gór, które zawsze idealnie nadają się do ciekawej i naturalnej sesji w plenerze. Przechodząc przez okoliczną Pszczynę czy nawet Ogrody Kapias w Goczałkowicach w których miałem okazję też wykonać niedawno sesję.
Jest też w okolicy Szczyrk i Cieszyn, które na zdjęciach wyglądają równie dobrze. Osoby z tego regionu jak i całego Śląska nie muszą się w tym wypadku martwić o ciekawe miejsce na sesję ślubną w okolicach Bielska-Białej.
Bielsko-Biała to znakomity rejon więc o dobre miejsce na weselę i sesję nie jest trudno!

fotograf slubny bielsko biala 3

Propozycja fotografa ślubnego w Bielsku-Białej 

Jeśli moje fotografie ślubne z Bielska-Białej i okolic Wam odpowiadają oraz wyznajecie, że zdjęcia ślubne powinny być przede wszystkim szczere i prawdziwe to dajcie znać. Napiszcie. Chętnie z Wami porozmawiam, poznam i przedstawię Wam moją propozycję.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.