wesele petarda

Restauracja White House to dla mnie całkiem nowe miejsce, które położone jest jednak całkiem blisko mnie bo w Bielsku-Białej. Ta sala weselna posiada dodatkowo ogromy teren dookoła, który można świetnie wykorzystać. Ta sala dla wszystkich z okolic Bielska będzie ciekawą opcją.

restauracja white house

Wiecie, że jeśli moje zdjęcia Wam się podobają to…

… nic nie stoi na przeszkodzie, byście wysłali zapytanie o termin? Śmiało piszcie, zostawcie info o sobie i lepiej się poznajmy. Może to początek owocnej współpracy!

poznajmy się

Email(wymagane)
Tylko w celu potwierdzenia (sms) dotarcia zapytania.

Jeśli jednak wolicie to zrobić mailowo lub telefonicznie to zostawiam kontakt:

Lista tematów powiązanych:

restauracja white house zdjęcia

Restauracja White House zdjęcia – w tym temacie jest kilka możliwości, bo w tej sali weselnej w Bielsku można zrobić klasyczną fotografię ślubną, ale ja wykonuję reportaż bez zbędnego pozowania i to miejsce też się do tego nadaje. Różnorodność i dużo terenu dookoła powoduje, że zdjęcia ślubne, które tu powstają też mogą być różnorodne i kreatywne. Temat: Restauracja White House zdjęcia jest zatem bardzo szeroki. Na pewno ta sala weselna ma spory potencjał!

restauracja white house bielsko-biała

Restauracja White House Bielsko-Biała to sala weselna w stylu karczmy. Może nie takiej klasycznej góralskiej karczmy, ale odświeżonej, dużo jaśniejszej karczmy. Całość bardzo dobrze ogarnięta, a właściciel ewidentnie stara się dbać o dobrą atmosferę i organizację. Bierze udział w pomocy w trakcie wesela i widać jego zaangażowanie. Jeśli chodzi o całe przygotowanie tego dnia to widać, że w Restauracji White House w Bielsku-Białej wiedzą jak to ogarnać. Jest tu sporo serca włożonego w to miejsce. Restauracja White House Bielsko-Biała to zatem jedna z ciekawszych propozycji na organizację wesela w okolicy.

restauracja white house wesele

Restauracja White House wesele potrafi zorganizować na poziomie. Sala weselna ma dwa poziomy więc można ogarnać tu spore wesele. Na zewnątrz też jest dużo miejsca na różne atrakcje, animacje i zabawy. Jest też balkon, taras, altana. Możliwości spędzania w tej sali weselnej w Bielsku jest całkiem dużo. Restauracja White House wesele organizuje zatem od A do Z, bo można tu z pewnością ogarnąć też temat ślubu plenerowego.

restauracja white house

Restauracja White House w Bielsku-Białej jest solidną salą weselną, która powinna spełnić oczekiwania większości Par Młodych. Ta sala w Bielsku jest jedną z ciekawszych propozycji na organizację wesela w niekoniecznie typowo weselnych klimatach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *