Dobry fotograf ślubny Gliwice

Stawiam, że właśnie szukacie fotografa na swój ślub w Gliwicach lub okolicach. Świetnie trafiliście! Jestem Dawid i zajmuję się zdjęciami ślubnymi w Gliwicach.

Zacznę od skrótowego opisu stylu mojej pracy. Specjalizuję się w alternatywnym reportażu ślubnym. Bez sztucznego pozowania. Skupiam się na emocjach i ciekawych momentach. Jeśli Was zainteresowałem to czytajcie dalej!

fotograf slubny gliwice 12

Niebanalna fotografia ślubna Gliwice

Niżej przygotowałem dla Was kilka propozycji reportaży ślubnych i sesji plenerowych. W tych wpisach możecie zobaczyć dokładnie mój styl i co Wam proponuję. Jeśli jesteście ciekawi to zapraszam Was też na mojego BLOGA, na którym staram się co tydzień pokazywać coś nowego.
Poza reportażami ślubnymi oferuję Wam też poradniki – oto jeden z nich.

„…Dzięki profesjonalnemu podejściu Dawidowi udało się uchwycić wiele cudownych momentów, które będą pamiątka na całe życie. Sama współpraca bezproblemowa i w bardzo miłej atmosferze.”

Justyna i Dawid

Alternatywna fotografia ślubna Gliwice

Od początku swojego życia mieszkam i pracuję głównie w Katowicach. Nasz region jest jednak na tyle dobrze skomunikowany, że często trafiam do innych miast na Śląsku. Czy to Częstochowa, Rybnik, Bytom czy Gliwice. Nie ma to znaczenia. Pracuję w całym rejonie.
Dla mojego stylu pracy nie ma znaczenia czy już odwiedzałem jakieś miejsce czy gdzieś jestem po raz pierwszy. Dla kreatywnego fotografa ślubnego Gliwice nie muszą być miastem rodzinnym. Wchodząc w nowe otoczenie otwierają się nowe horyzonty. Fotograf na ślub w Gliwicach powinien być przede wszystkim nowoczesny i otwarty na otoczenie.

Ja jednak w Gliwicach byłem już wiele razy i znam całkiem dobrze to miasto.

fotograf slubny gliwice 10

Reporterskie zdjęcia ślubne Gliwice

Jak już napisałem na wstępie. Uwielbiam reportaż ślubny. To w nim się czuję najlepiej. Jako fotograf ślubny Gliwice chce pokazać od dobrej, ale prawdziwej strony. Chce byście na zdjęciach wyglądali naturalnie i prawdziwie. Do każdego ślubu podchodzę indywidualnie, nie pracuję nigdy z nastawieniem na jakieś konkretne kadry. Nie lubię utartych schematów.
Fotograf weselny w Gliwicach powinien być osobą skupiającą się na Parze Młodej i ich najważniejszym dniu. Ja realizując zdjęcia ślubne w Gliwicach zawsze w pierwszej kolejności stawiam na niepowtarzalność Waszego dnia.

Na czym to polega?
Przede wszystkim jestem czujnym obserwatorem, który za zadanie ma pokazać Wasz dzień w kreatywny i nietuzinkowy sposób. Fotograf ślubny w Gliwicach powinien zaskakiwać. Powinien pracować tak byście byli jednocześnie zadowoleni i zaskoczeni z efektu końcowego.

Fotograf weselny Gliwice
Fotograf na wesele Gliwice

Jako fotograf weselny Gliwice znam już całkiem dobrze. Lubię okoliczne tereny nie tylko odwiedzać w trakcie ślubnych zleceń. Te regiony odwiedzam często także z rodziną. W zimne dni bywamy w Palmiarni w Gliwicach, a także niedawno odwiedziliśmy sąsiadującą z Gliwicami kopalnie Guido. Fotograf na wesele z Gliwic ma dużo łatwiej podczas pracy na weselu ponieważ podczas rozmów z gośćmi może nawiązywać do okolicznych miejsc i terenów. To ułatwia nawiązywanie kontaktów i daje lepszy efekt na zdjęciach!

„Mieliśmy wielkie szczęście, ze trafiliśmy na Dawida. Przepiekne zdjecia, super swoboda atmosfera. Polecamy z calych sił:)”

Teresa i Tomasz

Wasz fotograf ślubny Gliwice – zaczynamy

Jak zacząć poszukiwania Waszego idealnego fotografa weselnego w Gliwicach? Możecie rozpytać znajomych, jeśli widzieliście ich zdjęcia i się Wam podobały. Jest to najprostsza droga do znalezienia odpowiedniej dla siebie osoby do współpracy. Ale czy najlepsza? A może inaczej – ale czy jedyna?
Nie zapominajcie by dodatkowo przeszukać internet. Wpisując standardowe frazy: fotograf ślubny Gliwice lub fotografia ślubna Gliwice możecie sprawdzić pierwszych dziesięć czy dwadzieścia pozycji. W ten sposób wraz z poleconym fotografem będziecie mieć wstępne grono kandydatów.
Kolejna sprawa to dokładne sprawdzenie portfolio fotografa, poczytać jego blog i poznać dokładnie jego styl. Po takiej wstępnej analizie powinno Wam zostać około trzech do pięciu propozycji. To z tych fotografów na ślub w Gliwicach pewnie wybierzecie tego jedynego.

W poszukiwaniach swojego fotografa na ślub szukajcie też kogoś z pasją, taka osoba chętniej pomoże Wam na każdym etapie współpracy.

fotograf slubny gliwice 4

Fotograf ślubny w Gliwicach – najważniejsze sprawy

 • Poznaj sposób patrzenia i charakter zdjęć ślubnych
  Zdjęcia ślubne w Gliwicach nie muszą być wykonywane przez osobę pochodzącą z danego miasta. Fajnie jak Wasz fotograf ślubny będzie znał ogólnie specyfikę danego regionu, ale decydując się na danego fotografa powinniście się kierować przede wszystkim stylem jego zdjęć. Historie, które tworzy na swoim blogu powinny być dla Was ciekawe i interesujące.
 • Nadajemy na podobnych falach
  Nie jest to kluczowe, ale dosyć ważne. To wywnioskujecie po wspólnym spotkaniu lub wideokonferencji. Nadawanie na podobnych falach może upewnić Was w wyborze. Wasz fotograf ślubny w Gliwicach będzie Wam towarzyszył przez cały dzień. Fajnie jakby to była osoba
 • Ostateczna decyzja
  Nigdy nie podejmujcie decyzji pod presją czasu. Zawsze po spotkaniu zastanówcie się na spokojnie w domu. Obejrzyjcie jeszcze raz zdjęcia ślubne w Gliwicach wybranej osoby i przeanalizujcie czy chcecie w takim stylu pokazano też Wasz dzień ślubu. To gwarantuje zadowolenie z efektu końcowego.
fotograf slubny gliwice 9

fotograf slubny gliwice 2

Fotografia ślubna w Gliwicach – ceny i umowa

Jak dojdziecie do tego momentu to będzie znaczyło że udało Wam się zdecydować na Waszego idealnego fotografa ślubnego w Gliwicach.

Po zapoznaniu z cennikiem fotografa ślubnego z Gliwic przychodzi czas na umowę. Pamiętajcie by dokładnie ja sprawdzić i by o wszystkie wątpliwości dopytać Waszego fotografa na ślub. 

Fotografia ślubna Gliwice – umowa. Dokument, który podpiszecie powinien być czytelny i zawierać wszystkie najważniejsze informacje dotyczące Waszej współpracy. Ile otrzymacie zdjęć ze ślubu, czas pracy i kwota na którą się umówicie.

Ja pracuję około 14 godzin i z reportażu ślubnego przygotowuję około 500 fotografii z czego 300 dokładnie obrabiam i układam w spójną całość.

„Rewelacyjne zdjęcia, nietuzinkowe ujęcia i niezwykle wyczucie chwili. Będę polecać każdemu i żałuję że tak krótko Dawid z nami był ;)”

Marta i Tomek

Fotograf ślubny Gliwice – najważniejsze hasło podczas poszukiwań fotografa

Teraz nadszedł czas na przedstawienie konkretnie mojego stylu i głównych zalet w pracy jako fotograf ślubny w Gliwicach.

 • Doświadczenie
  To bardzo ważna rzecz w tej pracy. Dzięki doświadczeniu potrafię przewidzieć pewne sytuacje, potrafię znaleźć się w miejscu do którego normalnie bym nie poszedł. Ale to właśnie doświadczenie podpowiada mi gdzie może wydarzyć się coś interesującego.
 • Alternatywny styl
  Mój styl mocno różni się od sposoby fotografowania innych fotografów ślubnych w Gliwicach. Moje zdjęcia nazwałbym odważnymi i alternatywnymi. Nie boję się fotografować standardowych momentów w niestandardowy sposób.
 • Unikatowe momenty
  Na pierwszy rzut oka momenty, które pokazuję na swoich fotografiach ślubnych z Gliwic mogą wydawać się bardzo proste. Jeśli jednak je dokładniej przeanalizujecie to zobaczycie, że w tych prostych momentach jest coś unikatowego. Takie zdjęcia pamięta się na lata.
 • Emocje
  Ostatni, ale chyba najważniejszy i najprostszy punkty. Uwielbiam „łapać” emocje. Od wzruszeń po uśmiechy. Na zdjęciach musi się dziać byście byli nimi zaciekawieni.

Gdzie wykonać zdjęcia ślubne w Gliwicach

Miejsca które odrazu kojarzą mi się ze zdjęciami ślubnymi w Gliwicach to Palmiarnia, która oferuje piękne miejsce niezależnie od pogody. Można tam wykonać fotografie w trakcie deszczu lub zimą. Byłem tam raz i chętnie wrócę z jakąś parą do tego miejsca, bo ma ono potencjiał. 

Wykonywałem też sesję ślubną w Gliwicach przy historycznej Radiostacji. Nie jest to łatwe miejsce do fotografowania, ale godne odwiedzenia w celu urozmaicenia sesji.

W bliskiej okolicy Gliwic znajduje się też Pałac w Pławniowicach i klimatyczne jeziora.


fotograf slubny gliwice 6
fotograf slubny gliwice 3

Oferta kreatywnego fotografa ślubnego w Gliwicach

Jeśli moja fotografia ślubna w Gliwicach Was zainteresowała to poniżej znajdziecie formularz kontaktowy. Napiszcie, a chętnie odpowiem na Wasze zapytania.
Gdyby moja oferta Wam odpowiadała to kolejnym etapem jest spotkanie i rozmowa czy to w Katowicach czy w okolicach Gliwic.
Najpierw musimy się poznać!

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.