Fotograf ślubny z Gliwic

Fotograf ślubny Gliwice

Jak długo można oglądać takie same fotografie ślubne? Mam dla Was coś „innego”.
Jako fotograf ślubny z Gliwic proponuję Wam coś naturalnego i interesującego czyli

reportaż ślubny bez zbędnego pozowania

Szczerze

fotograf slubny 2

Nie lubię nudnych i podobnych kadrów – nie pozujecie – stawiam na szczerość! Naturalne zachowanie = spontaniczne zdjęcia i dynamiczny, mocny reportaż z Waszego wesela!

Kreatywnie

fotograf slubny 3

Nigdy nie „produkuję” dwóch takich samych fotografii. Mój reportaż ślubny w Częstochowie to inne i oryginalne kadry bez nudy! Jest mięsiście, intensywnie i gęsto! Jest reportersko.

Ponadczasowo

fotograf slubny 4

Wasze zdjęcia weselne będą dobre nawet po wielu latach. Wrócicie do ponadczasowych kadrów, bo będą to fotografie uniwersalne i takie, które zapadną Wam w pamięć.

Fotografia ślubna bez pozowania?

Przekonajcie się sami!

Co Wy na to?

Chcę Was zaskoczyć! Tak jak moje Pary Młode, które otrzymują fotografie pokazujące to czego oni sami nie widzieli na weselu.
Dajcie się zaskoczyć!

Wiecie, że jeśli moje zdjęcia Wam się podobają to…

… nic nie stoi na przeszkodzie, byście wysłali zapytanie o termin? Śmiało piszcie, zostawcie info o sobie i lepiej się poznajmy. Może to początek owocnej współpracy!

fotograf ślubny Gliwice

Oto istotne informacje na temat mojej pracy i naszej ewentualnej wspólnej przygodzie w trakcie wesela.

Dzień ślubu

Wybieracie pakiet i dogrywamy detale, a potem, przez około 10/14 godzin będę fotografował Wasz wielki dzień. Start na przygotowaniach i pracuję do około 23/24

W trakcie pracy fotografuję te ważniejsze chwile, ale i momenty z pozoru nieistotne, które często tworzą niesamowity klimat i nadają pewnego smaku całej historii.

Zapewniam Was, że całość będzie tak harmonijna, jak mocny film, który pamiętacie od dawna.

Po ślubie

Przekażę Wam około 300 kadrów weselnych po obróbce i w formie spójnego reportażu, a całość przedstawi Wasz ślubu z mojej autorskiej, innej perspektywy – to Was zaskoczy.

Na efekt finalny moich zdjęć nie wpływają żadne trendy. Mam swój styl, którego się nieustannie trzymam, a Wy otrzymujecie ponadczasową pamiątkę.

Dzięki temu Wasze zdjęcia będą ciekawsze, a ich piękno zostanie z Wami na wiele lat.

Doświadczenie

Niepozowany reportaż ślubny jest ze mną już od dawna. Z każdym rokiem staram się rozwijać i nie skupiam się tylko na weselach… Dzięki temu mam swój reporterski sposób fotografowania.

Jestem w branży fotograficznej od dawna. Lata spędzone z aparatem w ręku powodują, że zdjęcia są ważną częścią mojego życia nie tylko zawodowego. To moja pasja.

Mam doświadczenie, które pozwoli Wam skupić się na sobie i cieszyć się chwilą

Stawiam na prawdziwe emocje

Zobaczcie opinie innych Par na temat mojej pracy!
Przekonajcie się sami.

zdjecia z wesela dawid zielinski 2

Kasia i Mateusz

„Wybraliśmy Dawida ze względu na jego charakterystyczny styl fotografowania. Zero ściemy na zdjęciach, reportaż ślubny oddaje wszystko co się działo od momentu przygotowań aż po oczepiny. Nieszablonowe kadry bez ustawiania i pozowania. Zdjęcia są pełne emocji i bezkompromisowe, w pełni oddają klimat wesela. Reportaż jest różnorodny, zdjęcia osób bawiących się na parkiecie …”

zdjecia z wesela dawid zielinski

Justyna i Adam

„Z całego serca polecamy wybranie Dawida na waszego fotografa ślubnego. Reportaż jaki dla nas wykonał przechodzi nasze najśmielsze oczekiwania – nietuzinkowe kadry, niesamowicie uchwycone emocje i najwyższa jakość zdjęć. Profesjonalizm to jego drugie imię, poza tym to bardzo sympatyczny i uśmiechnięty człowiek. Mamy piękna pamiątkę na całe życie. Polecamy każdemu, nie będziecie żałować!”

zdjecia z wesela dawid zielinski 4

Monika i Jakub

„Profesjonalizm Dawida sprawił, że byliśmy spokojni o reportaż ślubny. Efekt końcowy nas zachwycił – zdjęcia są naprawdę przepiękne i świetnej jakości. Dawid szuka sytuacji wartych uchwycenia, dzięki czemu otrzymaliśmy niesamowicie naturalne zdjęcia, oddające emocje i piękno tego dnia. Był niemal niezauważalny, dzięki czemu goście mogli koncentrować się na zabawie…”

zdjecia z wesela dawid zielinski 3

Sylwia i Marcin

Współpraca z Tobą to wielka przyjemność i 100% profesjonalizmu. Chwile, które uwieczniłeś na naszych zdjęciach pozostaną na zawsze w naszej pamięci, a plener to wspaniała zabawa w miłej atmosferze. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem, za co oboje bardzo dziękujemy. Polecamy Ciebie każdemu chociaż nie musimy Twoje zdjęcia bronią się same.

A jeśli…

…przekonało Was moje podejście w temacie fotografii ślubnej to

wyślijcie zapytanie

sprawdźcie termin

Email(wymagane)
Tylko w celu potwierdzenia (sms) dotarcia zapytania.

Jeśli jednak wolicie to zrobić mailowo lub telefonicznie to zostawiam kontakt:

Jeśli jednak…

…chcecie zobaczyć więcej to sprawdźcie mój przykładowy reportaż ślubny, sesję narzeczeńską lub więcej historii ślubnych innych Par Młodych

Coś o mnie

fotograf ślubny Gliwice dawid zieliński

Z Gliwicami jestem związany prawie od początku. To tu zrealizowałem jedną z pierwszych sesji ślubnych. Jako fotograf ślubny Gliwice to miejsce, które zawsze dobrze wspominam!

dawid zielinski fotograf slubny 31 1

Jak macie czas to

teraz będzie trochę więcej tekstu i informacji, a także przewijać się będą pojedyncze fotografie ślubne.

fotografie ślubne w gliwicach

Duża część sesji ślubnych to „słodziutkie” kadry z pleneru lub „przekoloryzowane” ujęcia podczas typowych weselnych momentów. Ja też robię takie fotografie, ale to malutki procent mojej fotografii ślubnej w Gliwicach. Najistotniejsze są mocne kadry budujące historię Waszego ślubu. Chcę przekazać wam pamiątkę na całe życie!

fotograf na ślub i wesele Gliwice

Gdy znajdziecie zaangażowanego fotografa z konkretnego rejonu, możecie być pewni, że zna już lokalne obyczaje i był w danej okolicy na niejednym weselu. Jest to zaleta, bo jego praca skupia się na fotografowaniu, a nie na wszelkich sprawach dookoła. Fotograf na wesele nie myśli nad tym gdzie zaparkować samochód, albo jaka będzie reakcja księdza w danym kościele.

Gliwice to miasto, w którym byłem już nie raz. To miejsce do którego chętnie wracam i poznałem je na tyle dobrze, że fotografia ślubna Gliwice to dla mnie coś naturalnego.

Wiadome jest, że Gliwice to nie jedyna miejscowość, w której realizuje reportaże ślubne. Nie ma znaczenia, jakie miejsce sobie wymarzycie – napiszcie, pewnie się dogadamy!

fotografia slubna dawid zielinski 91

fotograf weselny Gliwice

Mimo iż jako fotograf weselny Gliwice nie jestem w centrum uwagi i raczej sporo podglądam to nie znaczy, że moje fotografie ślubne nie mogą być “mocne” i kreatywne. Moje są. Lubię zmieniać kadry, szukać mniej standardowych momentów. Tym samym sporym autorytetem są dla mnie najlepsi fotografie działający w reportażu i fotografii dokumentalnej. 

Ich oryginalny styl, stonowana obróbka oraz świetne wyczucie czasu to coś co mnie zdecydowanie nakręca. 

Kreatywne spojrzenie i stylowa klasyka – tym są moje fotografie ze ślubu, które z chęcią dla was wykonam gdzieś w Gliwicach albo okolicach.

fotografia ślubna miasto gliwice

Gliwice to miasto, w którym są sale weselne w różnym stylu. Można tu realizować najróżniejsze wesele, ale i ciekawe sesje narzeczeńskie czy plenery ślubne. Cały Śląsk daje taką możliwość. Dlatego fotografia ślubna Gliwice daje dużo opcji na pokazanie tego dnia według Waszego planu.

 • zdjęcia, które dostaniecie, będą angażujące, tak że nigdy nie utracą swojego uroku
 • cały materiał będzie tak oryginalny jak najlepszy film, pewnie zdarzy Wam się wzruszyć i pośmiać
 • moje duże doświadczenie spowoduje, że będziecie wyluzowani  i zaczniecie cieszyć się weselem – zero pozowania = zero stresu
 • jestem fotografem ślubnym z Gliwic i okolic — wiele zleceń w tym miejscu powoduje, że wiem, jak pokazać zalety tego regionu
 • zawsze służę pomocą – moja praca to moja pasja i na odwrót
reportaz slubny dawid zielinski 90

fotografia ślubna gliwice

Od początku swojego życia mieszkam i pracuję głównie w Katowicach. Nasz region jest jednak na tyle dobrze skomunikowany, że często trafiam do innych miast na Śląsku. Czy to Częstochowa, Rybnik, Bytom czy Gliwice. Nie ma to znaczenia. Pracuję w całym rejonie.
Dla mojego stylu pracy nie ma znaczenia czy już odwiedzałem jakieś miejsce czy gdzieś jestem po raz pierwszy. Dla kreatywnego fotografa ślubnego Gliwice nie muszą być miastem rodzinnym. Wchodząc w nowe otoczenie otwierają się nowe horyzonty. Fotograf na ślub w Gliwicach powinien być przede wszystkim nowoczesny i otwarty na otoczenie.

fotograf ślubny Gliwice

 • Doświadczenie
  To bardzo ważna rzecz w tej pracy. Dzięki doświadczeniu potrafię przewidzieć pewne sytuacje, potrafię znaleźć się w miejscu do którego normalnie bym nie poszedł. Ale to właśnie doświadczenie podpowiada mi gdzie może wydarzyć się coś interesującego.
 • Alternatywny styl
  Mój styl mocno różni się od sposoby fotografowania innych fotografów ślubnych w Gliwicach. Moje zdjęcia nazwałbym odważnymi i alternatywnymi. Nie boję się fotografować standardowych momentów w niestandardowy sposób.
 • Unikatowe momenty
  Na pierwszy rzut oka momenty, które pokazuję na swoich fotografiach ślubnych z Gliwic mogą wydawać się bardzo proste. Jeśli jednak je dokładniej przeanalizujecie to zobaczycie, że w tych prostych momentach jest coś unikatowego. Takie zdjęcia pamięta się na lata.
 • Emocje
  Ostatni, ale chyba najważniejszy i najprostszy punkty. Uwielbiam „łapać” emocje. Od wzruszeń po uśmiechy. Na zdjęciach musi się dziać byście byli nimi zaciekawieni.
reportaz slubny dawid zielinski 91

Nie ma co zwlekać!

To dobry czas byście sprawdzili dostępność swojego terminu. Kliknijcie niżej i poznajcie moją ofertę na reportaż ślubny, sesję narzeczeńską lub ślubną!

fotograf ślubny Gliwice

Jak zacząć poszukiwania Waszego idealnego fotografa weselnego w Gliwicach? Możecie rozpytać znajomych, jeśli widzieliście ich zdjęcia i się Wam podobały. Jest to najprostsza droga do znalezienia odpowiedniej dla siebie osoby do współpracy. Ale czy najlepsza? A może inaczej – ale czy jedyna?
Nie zapominajcie by dodatkowo przeszukać internet. Wpisując standardowe frazy: fotograf ślubny Gliwice lub fotografia ślubna Gliwice możecie sprawdzić pierwszych dziesięć czy dwadzieścia pozycji. W ten sposób wraz z poleconym fotografem będziecie mieć wstępne grono kandydatów.
Kolejna sprawa to dokładne sprawdzenie portfolio fotografa, poczytać jego blog i poznać dokładnie jego styl. Po takiej wstępnej analizie powinno Wam zostać około trzech do pięciu propozycji. To z tych fotografów na ślub w Gliwicach pewnie wybierzecie tego jedynego.

reporterskie zdjęcia ślubne gliwice

Jak już napisałem na wstępie. Uwielbiam reportaż ślubny. To w nim się czuję najlepiej. Jako fotograf ślubny Gliwice chce pokazać od dobrej, ale prawdziwej strony. Chce byście na zdjęciach wyglądali naturalnie i prawdziwie. Do każdego ślubu podchodzę indywidualnie, nie pracuję nigdy z nastawieniem na jakieś konkretne kadry. Nie lubię utartych schematów.
Fotograf weselny w Gliwicach powinien być osobą skupiającą się na Parze Młodej i ich najważniejszym dniu. Ja realizując zdjęcia ślubne w Gliwicach zawsze w pierwszej kolejności stawiam na niepowtarzalność Waszego dnia.

Na czym to polega?
Przede wszystkim jestem czujnym obserwatorem, który za zadanie ma pokazać Wasz dzień w kreatywny i nietuzinkowy sposób. Fotograf ślubny w Gliwicach powinien zaskakiwać. Powinien pracować tak byście byli jednocześnie zadowoleni i zaskoczeni z efektu końcowego.

fotografia slubna dawid zielinski 90

fotograf ślubny w Gliwicach

 • Poznaj sposób patrzenia i charakter zdjęć ślubnych
  Zdjęcia ślubne w Gliwicach nie muszą być wykonywane przez osobę pochodzącą z danego miasta. Fajnie jak Wasz fotograf ślubny będzie znał ogólnie specyfikę danego regionu, ale decydując się na danego fotografa powinniście się kierować przede wszystkim stylem jego zdjęć. Historie, które tworzy na swoim blogu powinny być dla Was ciekawe i interesujące.
 • Nadajemy na podobnych falach
  Nie jest to kluczowe, ale dosyć ważne. To wywnioskujecie po wspólnym spotkaniu lub wideokonferencji. Nadawanie na podobnych falach może upewnić Was w wyborze. Wasz fotograf ślubny w Gliwicach będzie Wam towarzyszył przez cały dzień. Fajnie jakby to była osoba
 • Ostateczna decyzja
  Nigdy nie podejmujcie decyzji pod presją czasu. Zawsze po spotkaniu zastanówcie się na spokojnie w domu. Obejrzyjcie jeszcze raz zdjęcia ślubne w Gliwicach wybranej osoby i przeanalizujcie czy chcecie w takim stylu pokazano też Wasz dzień ślubu. To gwarantuje zadowolenie z efektu końcowego.

fotograf weselny gliwice

Jako fotograf weselny Gliwice znam już całkiem dobrze. Lubię okoliczne tereny nie tylko odwiedzać w trakcie ślubnych zleceń. Te regiony odwiedzam często także z rodziną. W zimne dni bywamy w Palmiarni w Gliwicach, a także niedawno odwiedziliśmy sąsiadującą z Gliwicami kopalnie Guido. Fotograf na wesele z Gliwic ma dużo łatwiej podczas pracy na weselu ponieważ podczas rozmów z gośćmi może nawiązywać do okolicznych miejsc i terenów. To ułatwia nawiązywanie kontaktów i daje lepszy efekt na zdjęciach!

zdjęcia ślubne Częstochowa

Każdy fotograf ma swój styl i każdego zdjęcia ślubne będą trochę inne. Ja w swoich fotografiach ślubnych staram się zawsze zawrzeć jakąś historię. Zainteresować i zaciekawić oglądającego. Lubię, gdy zdjęcia dają do myślenia. Zdjęcia ślubne Częstochowa, fotografie ślubne Częstochowa to hasła, które często wpisujecie do wyszukiwarki Google by znaleźć coś ciekawego. Mam nadzieję, że mój sposób patrzenia na śluby i to w jakim stylu pokazuję wesele Was zaciekawi.
Oto hasła, które często słyszę od moich Par Młodych!

fotografia ślubna w Gliwicach

Od dawna uważam Śląsk jako wielką aglomerację, która w zasadzie pomiędzy miastami nie ma granic. Niektórzy mnie pytają czy skoro jestem z Katowic to pracuję głównie w Katowicach. Nic bardziej mylnego. W Katowicach nie ma aż tak wielu sal weselnych, dlatego zwiedzam cały Śląsk. Spokojnie mogę o sobie powiedzieć, że jestem też fotografem ślubnym z Gliwic. Bywam w tym mieście często i wykonałem tam już bardzo dużo reportaży ślubnych. Temat fotograf ślubny Gliwice nie jest mi obcy!

fotograf slubny dawid zielinski 91

fotograf ślubny Gliwice

Fotograf ślubny Gliwice – to ja!
Oferuję usługi fotografa ślubnego z wyjątkowym podejściem reportażowym, które sprawi, że każdy szczegół i emocje tego wyjątkowego dnia zostaną uwiecznione w autentyczny sposób. Niezależnie od tego, czy planujesz tradycyjne wesele czy nietypową ceremonię, mój styl fotografii ślubnej skupia się na uchwyceniu prawdziwych i spontanicznych chwil, bez żadnych sztucznych pozy.

Jako fotograf ślubny w Gliwicach, jestem również dostępny na wesela, gdzie mogę uwiecznić najważniejsze momenty tego radosnego wydarzenia. Moje podejście oparte na reportażu pozwala mi ukazać nie tylko ważne etapy ceremonii, ale także emocje, uśmiechy, wzruszenia i zabawę, które tworzą niepowtarzalny klimat wesela.

Pragniecie, aby Wasze fotografie ślubne były pełne prawdziwych kadrów i autentycznych uczuć? Dobrze trafiliście, bo zawsze szukam chwil, które przez lata będą przywoływać najlepsze wspomnienia!

fotografia weselna gliwice

Specjalizuję się w autentycznej fotografii ślubnej, która skupia się na reportażu i unika sztucznych póz. Moje fotografie ślubne są pełne szczerych i prawdziwych kadrów, które oddają wszystkie piękne i wzruszające momenty.
Jako doświadczony fotograf weselny w Gliwicach zapewniam, że moje podejście koncentruje się na naturalnych momentach, od łez wzruszenia po radość na twarzach Twoich bliskich. Dzięki temu Twoje zdjęcia weselne będą opowiadać prawdziwą historię tego wyjątkowego dnia.

fotograf slubny dawid zielinski 90

fotograf na wesele Gliwice

Jeśli moja fotografia ślubna w Gliwicach Was zainteresowała to poniżej znajdziecie formularz kontaktowy. Napiszcie, a chętnie odpowiem na Wasze zapytania.
Gdyby moja oferta Wam odpowiadała to kolejnym etapem jest spotkanie i rozmowa czy to w Katowicach czy w okolicach Gliwic.
Najpierw musimy się poznać!

fotograf ślubny Gliwice

Ceny każdego fotografa zależą od wielu kwestii. Doświadczenie, sprzęt, sposób fotografowania – to wszystko ma ma znaczenie. Większość fotografów niezależnie wycenia reportaż ślubny i osobno sesje ślubne. Jak chcecie poznać moją cenę i ofertę to wystarczy, że wyślecie zapytanie. Uzupełnijcie formularz, a ja się do Was odezwę!

fotograf z gliwic

Fotografia ślubna to dla mnie nie tylko praca, ale także sposób na dzielenie się moją wizją i docenianie piękna ludzi. Zdjęcia ślubne, które wykonuję, są pełne stylu, elegancji i klasy. Nie nakładam na nikogo sztucznych pozy, nie tworzę sztucznych scen, nie ingeruję w naturalny przebieg uroczystości. Jestem profesjonalnym fotografem, który utrwala to, co się dzieje naprawdę. Moim celem jest stworzenie reportażu ślubnego, który będzie nie tylko pięknym zbiorem zdjęć, ale także piękną opowieścią o Waszej miłości. Chcę, żebyście po latach mogli oglądać te zdjęcia i odkrywać w nich nowe znaczenia, które przybliżą Wam wspomnienia z dnia ślubu. Jeśli szukasz fotografa ślubnego z Gliwic, który zrobi dla Ciebie wyjątkowe zdjęcia ślubne, zapraszam do kontaktu ze mną. Z chęcią odpowiem na wszystkie Twoje pytania i zaprezentuję Ci moją ofertę. Nie zwlekaj, zarezerwuj termin już dziś i spraw, żeby Twój ślub był nie tylko pięknym wydarzeniem, ale także piękną fotografią.

Lista tematów powiązanych: