pełnia szczęścia

Stara Szwajcaria to wcale nie takie stare miejsce. To całkiem nowa sala weselna na Śląsku. Widać tu od samego wejścia, że właściciele postawili na jakoś obsługi i wysoki standard. Stara Szwajcaria to zdecydowanie ciekawa propozycja na wesele w Gliwicach i okolicach.

stara szwajcaria

Wiecie, że jeśli moje zdjęcia Wam się podobają to…

… nic nie stoi na przeszkodzie, byście wysłali zapytanie o termin? Śmiało piszcie, zostawcie info o sobie i lepiej się poznajmy. Może to początek owocnej współpracy!

poznajmy się

Email(wymagane)
Tylko w celu potwierdzenia (sms) dotarcia zapytania.

Jeśli jednak wolicie to zrobić mailowo lub telefonicznie to zostawiam kontakt:

Lista tematów powiązanych:

stara szwajcaria zdjęcia

Stara Szwajcaria zdjęcia – ten temat jest bardzo szeroki. Zdjęcia ślubne jakie powstają w tym miejscu mogą mieć różny klimat i charakter – wiele zależy od podejścia fotografa. Stara Szwajcaria to na pewno miejsce gdzie da się zrealizować reporterskie zdjęcia ślubne bez pozowania. W Starej Szwajcarii nie brakuje miejsc, które pozwolą złapać bardziej kreatywne kadry, a skupiając się na emocjach możemy stworzyć bardzo różnorodny i ciekawy reportaż ślubny. Stara Szwajcaria zdjęcia ślubne – zobaczycie tu jakie kadry powstały właśnie w tej sali weselnej w Gliwicach.

stara szwajcaria gliwice

Stara Szwajcaria Gliwice to nowa jakość na mapie sal weselnych na Śląsku. Sala jest dobrze zorganizowana i daje sporo możliwości. Można tu organizować wesela różnej wielkości. Są dostępne różne pomieszczenia, które można dostosowywać do swoich potrzeb. Główna część jest cała w jasnym drewnie co daje spory potencjał na dostosowanie do własnych potrzeb. Stara Szwajcaria w Gliwicach jest dobrze zlokalizowana, szybki dojazd, duży parking – to wszystko sprawa, że to bardzo przyjazne miejsce by organizować wesele. Stara Szwajcaria Gliwice – to miejsce mnie zdecydowanie pozytywnie zaskoczyło.

restauracja stara szwajcaria

Restauracja Stara Szwajcaria – czym wyróżnia się to miejsce? Na pewno w pierwszej kolejności zwróciłem uwagę na profesjonalną obsługę. Bardzo życzliwą, otwartą i zorganizowaną. To nie jest standard w przypadku sal weselnych na Śląsku. Restauracja Stara Szwajcaria w Gliwicach to też smaczne i bardzo dobrze podane jedzenie. Jeśli zastanawiacie się czy Wasza sala weselna przygotowuje dobre jedzenie i czy goście będą zadowoleni, a Wasz wybór padł na Starą Szwajcarię to możecie być pewni, że jest dobrze. Stara Szwajcaria w Gliwicach to restauracja godna polecenia – nie tylko jeśli chodzi o jedzenie na wesele.

stara szwajcaria wesele

Stara Szwajcaria wesele potrafi zorganizować koncertowo. Jeśli chcecie zrobić mniej klasyczne i bardziej alternatywne wesele to Stara Szwajcaria w Gliwicach będzie dobrą opcją. Wesele w tym miejscu to czysta przyjemność na każdym etapie pracy. Stara Szwajcaria wesele – to temat, który istnieje w przestrzeni sal weselnych w Gliwicach od niedawna, ale Stara Szwajcaria weszła w rynek ślubny z przytupem i pokazuje jak powinno się organizować wesela na poziomie!

stara szwajcaria

Stara Szwajcaria czyli sala weselna w Gliwicach, która stoi na bardzo wyskokim poziomie pod wieloma względami. Wygląd, obsługa, jedzenie. Te trzy najważniejsze tematy w przypadku Starej Szwajcarii są dobre ogarnięte. Na pewno bez obaw mogę polecić Starą Szwajcarię.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *