Fotograf ślubny z Łodzi

Fotograf ślubny Łódź

Czy ciągłe obserwowanie takich samych fotografii weselnych Was nie nudzi? Mam dla Was „innego”!
Jako fotograf ślubny z Łodzi dam Wam coś naturalnego i prawdziwego czyli

reportaż ślubny bez zbędnego pozowania

Szczerze

fotograf slubny 2

Nieustannie te same ujęcia to nie nie moje uniwersum – nie reżyseruję – wolę prawdziwe chwile, bo to wygląda naturalnie! Prawdziwe zachowanie = spontaniczne zdjęcia i mocny reportaż!

Kreatywnie

fotograf slubny 3

Nie powielam schematów, staram się poszukiwać. Moja fotografia ślubna Łódź to kreatywne i oryginalne kadry w których zawsze coś się dzieje! Będziecie zaintrygowani – nie ma nudy!

Ponadczasowo

fotograf slubny 4

Wasze fotografie weselne będą zaciekawiać nawet po dekadach. Będziecie wracać do ponadczasowych zdjęć ślubnych! Są to kadry uniwersalne i wielowątkowe momenty zapadające w pamięć.

Fotografia ślubna bez pozowania?

Przekonajcie się sami!

Co Wy na to?

Zaraz pokażę Wam chwile, które mogą Was zaintrygować! Pokazuję Parom Młodym chwile, których nie mieli okazji zauważyć w trakcie swoje wesela.
Dajcie się zaskoczyć!

Wiecie, że jeśli moje zdjęcia Wam się podobają to…

… nic nie stoi na przeszkodzie, byście wysłali zapytanie o termin? Śmiało piszcie, zostawcie info o sobie i lepiej się poznajmy. Może to początek owocnej współpracy!

fotograf ślubny Łódź

Oto coś na dobry początek, czyli informacje na temat mojego sposobu fotografowania i naszej ewentualnej współpracy w trakcie naszej wspólnej pracy.

Dzień ślubu

Możecie wybrać co chcecie i wspólnie dostosujemy pakiet. Ja działam około 10/14 godzin i wtedy „fotograficznie” zapamiętuję Wasz wielki dzień. Start na przygotowaniach i stop w okolicach 23/24

Tworząc fotografie ślubne odnajduję te ważniejsze chwile, ale i momenty z pozoru nieistotne, które dobrze uzupełniają historię i nadają jej odpowiedni smak. To odpowiedni mix.

Tak jest: Wasz reportaż ślubny będzie tak harmonijny, jak dobry album muzyczny.

Po ślubie

Przygotuję mniej-więcej 300 zdjęć z reportażu po edycji i jako spójny materiał, a wszystko pokaże Wasz ślub moim fotograficznym okiem. To będzie dla Was ciekawa niespodzianka.

Na efekt ostateczny moich fotografii nie wpływają ulotne trendy. Latami wypracowywałem mój sposób działania, którego się trzymam, a Wy otrzymujecie ponadczasową pamiątkę.

Finał jest taki, że Wasze kadry będą ciągle wyjątkowe, a ich piękno nieustannie trwa.

Doświadczenie

Fotografia ślubna jest ze mną już od 2012 roku. Ciągle staram się rozwijać i nie działam tylko na weselach… Nabrałem dystansu do ślubów, bo mam też inne doświadczenia fotograficzne.

To nie mój start w reportażu, fotografia to nie tylko mój zawód i zarobek. Lata spędzone z aparatem w ręku powodują, że zdjęcia to moja pasja, która jest ze mną także w każdy dzień.

Mam spore doświadczenie, które pozwoli Wam zająć się gośćmi i cieszyć się chwilą

Stawiam na prawdziwe emocje

Zobaczcie opinie innych Par na temat mojej pracy!
Przekonajcie się sami.

zdjecia z wesela dawid zielinski 2

Kasia i Mateusz

„Wybraliśmy Dawida ze względu na jego charakterystyczny styl fotografowania. Zero ściemy na zdjęciach, reportaż ślubny oddaje wszystko co się działo od momentu przygotowań aż po oczepiny. Nieszablonowe kadry bez ustawiania i pozowania. Zdjęcia są pełne emocji i bezkompromisowe, w pełni oddają klimat wesela. Reportaż jest różnorodny, zdjęcia osób bawiących się na parkiecie …”

zdjecia z wesela dawid zielinski

Justyna i Adam

„Z całego serca polecamy wybranie Dawida na waszego fotografa ślubnego. Reportaż jaki dla nas wykonał przechodzi nasze najśmielsze oczekiwania – nietuzinkowe kadry, niesamowicie uchwycone emocje i najwyższa jakość zdjęć. Profesjonalizm to jego drugie imię, poza tym to bardzo sympatyczny i uśmiechnięty człowiek. Mamy piękna pamiątkę na całe życie. Polecamy każdemu, nie będziecie żałować!”

zdjecia z wesela dawid zielinski 4

Monika i Jakub

„Profesjonalizm Dawida sprawił, że byliśmy spokojni o reportaż ślubny. Efekt końcowy nas zachwycił – zdjęcia są naprawdę przepiękne i świetnej jakości. Dawid szuka sytuacji wartych uchwycenia, dzięki czemu otrzymaliśmy niesamowicie naturalne zdjęcia, oddające emocje i piękno tego dnia. Był niemal niezauważalny, dzięki czemu goście mogli koncentrować się na zabawie…”

zdjecia z wesela dawid zielinski 3

Sylwia i Marcin

Współpraca z Tobą to wielka przyjemność i 100% profesjonalizmu. Chwile, które uwieczniłeś na naszych zdjęciach pozostaną na zawsze w naszej pamięci, a plener to wspaniała zabawa w miłej atmosferze. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem, za co oboje bardzo dziękujemy. Polecamy Ciebie każdemu chociaż nie musimy Twoje zdjęcia bronią się same.

A jeśli…

…przekonało Was moje podejście w temacie fotografii ślubnej to

wyślijcie zapytanie

sprawdźcie termin

Email(wymagane)
Tylko w celu potwierdzenia (sms) dotarcia zapytania.

Jeśli jednak wolicie to zrobić mailowo lub telefonicznie to zostawiam kontakt:

Jeśli jednak…

…chcecie zobaczyć więcej to sprawdźcie mój przykładowy reportaż ślubny, sesję narzeczeńską lub więcej historii ślubnych innych Par Młodych

Coś o mnie

fotograf ślubny Łódź dawid zieliński

Z Łodzią jestem związany od bardzo dawna. To tu stworzyłem jeden z moich pierwszych reportaży. Jako fotograf ślubny Łódź to miejsce, gdzie nie bywam za często, ale miło mi się tam wraca!

dawid zielinski fotograf slubny 31 1

Jak macie czas to

teraz będzie trochę więcej tekstu i informacji, a także przewijać się będą pojedyncze fotografie ślubne.

fotografie ślubne w Łodzi

Mam pewność, że gdy słyszycie „fotografia ślubna” to kojarzy Wam się to z typowymi weselnymi fotografiami. Cukierkowymi i słodziutkimi. Ja szukam w zdjęciach ślubnych czegoś innego. Fotografie ślubne w Łodzi i nie tylko – jakie udało mi się stworzyć pokazują wesela trochę od zaplecza. U mnie najczęściej zobaczycie mocne reporterskie i gęste kadry, ale też delikatne ujęcia, które Was wzruszą. Najważniejsze są ikoniczne kadry, które tworzą urok Waszego dnia. Chcę przekazać Wam zdjęcia, które będziecie pamiętać do końca!

fotograf na ślub i wesele Łódź

Gdy znajdziecie fotografa z konkretnego miasta, możecie być spokojni, że zna lokalne tradycje. Ale nie to jest najważniejsze – dla mnie z perspektywy lat kluczowa jest logistyka, gdy wiem jak się poruszać i gdzie znaleźć miejsce parkingowe to mogę skupiać się bardziej na fotografowaniu!
Łódź i jej okolice to region, który już dobrze poznałem. To w Łodzi wykonałem sporo reportaży ślubnych.
Oczywiście to nie jedyne miasto, w którym działam jako fotograf weselny. Jeśli szukacie kogoś kreatywnego, kogoś kto w niebanalny sposób pokaże Wasz ślub to piszcie śmiało.

  • fotografie, jakie otrzymacie, będą maksymalnym przeciwieństwem czegoś sztucznego – tak, że nie utracą swego uroku przez wiele lat
  • reportaż ślubny będzie jak najpiękniejszy  film, który Was wzruszy i będzie cieszył latami
  • moje solidne doświadczenie pozwoli Wam wyluzować się i skupić na tym dniu, a nie zamartwiać się czy jestem gdzieś w pobliżu
  • jestem fotografem ślubnym z Łodzi i to tutaj stworzyłem ogrom ciekawych reportażowych zdjęć – dzięki temu mam świadomość ukrytego piękna tego regionu
  • możecie liczyć na moją pomoc, jak i pełen profesjonalizm podejście do pracy – moja praca to moja pasja – i w sumie na odwrót też
fotografia slubna dawid zielinski 91

fotograf weselny Łódź

Jako fotograf ślubny Łódź, który wykonuje prawdziwe fotografie bez sztuczności to uważam, że miejsce ich wykonania nie ma znaczenia. Czy to Łódź czy inna miejscowość to zawsze szukam w swoich fotografiach emocji, a nie „pięknych” dodatków. Jako ambitny fotograf weselny w Łodzi, ta oferta jest skierowana do Par przygotowujących wesele w Łodzi i jej okolicach. Moje niepozowane zdjęcia ślubne będą idealną pamiątką z Waszego wesela w Łodzi i okolicach.

fotografia ślubna w Łodzi

Zastanawiacie się jaki styl zdjęć Wam bardziej odpowiada? Czy na sesji ślubnej wolicie miasto czy zielone tereny? Łódź i jej okolice to miejsca w różnorodnych stylach. To w Łodzi na weselach i ślubach można znaleźć różne kultury, a tradycja miesza się z nowoczesnością.
Dzięki temu przepięknemu miksowi możecie zadecydować o charakterze Waszych fotografii, pozostając w jednym mieście.

reportaz slubny dawid zielinski 90

Fotograf ślubny Łódź

Fotografia ślubna Łódź pokazująca w reporterskim stylu jest ponadczasowa. Dzięki innym i kreatywnym kadrom, każde miejsce staje się unikatowe. Reporterski sposób pracy pozwala indywidualnie podejść do każdego reportażu ślubnego w Łodzi. Jako fotograf na wesele w Łodzi nigdy nie idę pracować z ustalonym nastawieniem lub z konkretnym pomysłem na zdjęcie.
Jako fotograf podczas ślubu staję się czujnym obserwatorem. Moje zadanie polega na przyglądaniu się wszystkiemu co się dzieje dookoła i przewidywaniu niektórych chwil. Nigdy nie reżyseruję. W moich fotografiach stawiam na szczere chwile i niewymuszone emocje.

fotograf ślubny Łódź

Jak już wcześniej pisałem jako fotograf ślubny Łódź i jej okolice znam przyzwoicie. To miasto, które polubiłem z kilku powodów, a kluczowy powód jest taki, że poznałem tu kilka miejsc od strony zwykłego mieszkańca. To dlatego wracam tu z uśmiechem na twarzy. Wiem, że właśnie w Łodzi mogę spotkać nowe, inne tereny! Fotograf ślubny z Łodzi powinien cechować się własnym, unikatowym stylem pracy i odpowiednią komunikacją.

reportaz slubny dawid zielinski 91

Nie ma co zwlekać!

To dobry czas byście sprawdzili dostępność swojego terminu. Kliknijcie niżej i poznajcie moją ofertę na reportaż ślubny, sesję narzeczeńską lub ślubną!

fotograf ślubny z Łodzi

Alternatywny fotograf ślubny Łódź – czemu?
Bo fotograf ślubny w Łodzi może pokazywać wydarzenia w swój autorski sposób. Wasze zdjęcia to nie powinna być powtórka innych fotografów i sztampowe, typowe ślubne kadry. Wasz ślub zasługuje na wyjątkowe podejście do tematu i opowiedzenie go w sposób spójny, interesujący i ciekawy. 
Skąd się bierze u mnie takie podejście do tematu fotografii ślubnej w Łodzi i okolicach?
Fotografia to mój zawód i pasja. Zdjęcia traktuję bardzo osobiście, dlatego chcę Wam przekazywać najlepiej wyselekcjonowane fotografie jakie można było wykonać w danym dniu!
Oczywiście każdy fotograf ma swój określony styl i sposób patrzenia na świat. Ostatecznie to Wy musicie wybrać czy taka fotografia Wam odpowiada. Jeśli tak, jeśli mój styl jest dla Was zrozumiały i czytelny to czytajcie dalej.

zdjęcia ślubne Łódź

W mojej pracy jako fotograf ślubny w Łodzi przyświeca mi bardzo istotny cel. Pragnę by moje pary były zaciekawione i ciągle zaskakiwane kolejnymi mocnymi zdjęciami ślubnymi. Uwielbiam tereny w okolicach Łodzi i fotografowanie w tych rejonach sprawia mi dużo frajdy!
Trochę rozwinę temat.
Uwielbiam gdy znajdujecie na zdjęciach ślubnych coś co Wam uszło uwadze. Jestem nie tylko po to by dokumentować takie wydarzenia jak pierwszy taniec czy podziękowania dla rodziców. Ok – te momenty są istotne i oczywiście o nich pamiętam, ale wiele innych zdjęć ślubnych to proste, ulotne chwile, które staram się pokazywać w ciekawy sposób.
Łódź!

fotografia slubna dawid zielinski 90

fotografia ślubna w Łodzi

Przy poszukiwaniach fotografa ślubnego z Łodzi skupcie się przede wszystkim na zdjęciach. Muszą Wam one bardzo pasować – to jasne. Jeśli klimat fotografii ślubnych Wam będzie odpowiadał to już sporo. Możecie w się zorientować jakie wybrany fotograf ślubny z Łodzi ma opinie oraz ceny. Jeśli wszystko Wam póki co „leży”, a także odpowiada Wam sposób przedstawiania reportażu ślubnego to nie pozostaje nic innego jak rozmowa, wspólna kawa i dogranie detali Waszego reportażu ślubnego w Łodzi.
W trakcie spotkania dowiecie się czy nadajcie na tych samych falach. Jeśli tak to jest bardzo dobrze i wszystko zmierza w dobrym kierunku. Nie ma pośpiechu. Po spotkaniu przemyślcie wszystko w spokoju. Prześpijcie się z tą decyzją i podejmijcie ją kilka dni później. Fotograf na wesele Łódź – to musi być odpowiedni wybór!

Jako fotograf na wesele w Łodzi często słyszę o sobie takie hasła:

  • na ślubie i weselu w ogóle Cię nie widzieliśmy – byłeś jak ninja
  • uchwyciłeś momenty o których nie mieliśmy pojęcia
  • te fotografie po prostu “żyją”
  • nie wiedzieliśmy, że tak dużo się działo, a zdjęcia są mega dynamiczne
  • oglądając fotografie niesamowicie się wzruszaliśmy, ale nie brakowało w całości poczucia humoru

Niepozowany reportaż ślubny Łódź – jeśli szukacie czegoś właśnie takiego, kogoś kto wykona punkty, które napisałem powyżej to piszcie śmiało! Stawiam, że znajdziemy wspólny język i wytworzymy coś kreatywnego i zaskakującego!

fotografia ślubna łódź cena

Fotografia ślubna Łódź cennik – to hasło się pojawia, gdy macie zamiar poznać cenę wybranego fotografa na ślub w Łodzi. Dużo fotografów raczej na swoich stronach nie podaję ceny. Spowodowane jest to tym, że otrzymując zapytanie o cenę wiemy jakie jest zainteresowanie naszą ofertą.
Ja np. w mailu odsyłam dodatkowe informacje byście lepiej zrozumieli mój sposób fotografowania ślubów i charakter zdjęć. Chcę byście decydując się na mnie byli przekonani w 100% i nie mieli wątpliwości jakie zdjęcia ślubne otrzymacie.

Fotograf ślubny Łódź

Reportaż ślubny to moja ulubiona forma fotograficznej dokumentacji ślubów i nie tylko. To właśnie reportaż ślubny Łódź powoduje, że zachowasz wspomnienia na lata i ze wzruszeniem wrócisz to tego istotnego dnia. Moja oferta reportażu ślubnego w Łodzi to pewność ciekawego kadrowania, braku kreowania i trochę innych momentów na zdjęciach niż się spodziewacie. W trakcie reportażu ślubnego nie ingeruję w otoczenie, skupiając się na prawdziwych, niepozowanych chwilach. Dzięki temu na koniec mojej pracy dostaniecie autentyczne, szczere i poruszające zdjęcia ślubne, które świetnie pokazują atmosferę i emocje towarzyszące w dniu ślubu. Daj znać czy interesuje Cię taki fotoreportaż ślubny w Łodzi!

fotografia ślubna w Łodzi

Pracując już około 10 lat jako fotograf ślubny Łódź to w sumie mógłbym się określić jako fotograf z Łodzi. Znam już ten rejon całkiem dobrze i fotografowałem kilku różnych salach i w okolicznych miejscowościach. Fotograf ślubny Łódź to jednak fraza, która zwraca uwagę osób organizujących raczej wesele w sercu Łodzi lub jej bliskich okolicach. Lubię te rejony więc jak mam jakieś wyjazdowe wesele to Łódź zawsze mi pasuje!
Mimo, że śluby wyjazdowe poza nasze województwo są pewnego rodzaju ciekawostką to zawsze właśnie kilka takich wesel w roku zawsze jest ciekawą propozycją. Fotografia ślubna Łódź stale wpisuje się w mój kalendarz wesel.

fotograf slubny dawid zielinski 91

Fotografia ślubna Łódź

Moje kadry ze ślubów mają wywoływać w Was ciekawość i dawać do myślenia. Daję informacje „moim” Parom Młodym, że to co zobaczą na stronie to nie jest identycznie to co otrzymają. Jak to tak? Wynika to z tego, że nie reżyseruję tego dnia i wydarzenia między sobą się różnią. Taka fotografia ślubna Łódź powoduje, że od lat się rozwijam i tworzę ciągle ciekawsze zdjęcia ślubne, ale niezmiennie bez pozowania. Mimo, że od lat jestem kojarzony jako “fotograf ślubny Łódź” to pracuję w całej Polsce

fotografia weselna Łódź

Łódź to spory teren na którym jest wiele zielonych terenów więc to można wykorzystać do swojej naturalnej sesji ślubnej. Są też klimatyczne tereny ze sporą ilością wody, które podczas sesji narzeczeńskiej mogą wyglądać zjawiskowo. Ale sesja ślubna nie powinna zamykać się tylko do Waszej miejscowości. W okolicach Łodzi jest dużo interesujących miejscowości na które możecie się zdecydować. 
Fotografia ślubna Łódź i okolice to powinno być połączenie pięknych zdjęć z ukazaniem naturalności i walorów lokalnych, które na pewno znajdziecie. Takie zdjęcia zawsze tworzą piękną pamiątkę.

fotograf slubny dawid zielinski 90

fotografia ślubna Łódź

Jestem fotografem ślubnym, który bardzo lubię podchodzić do tematu w sposób indywidualny i kreatywny. Najwięcej zleceń wykonuję z polecenia moich byłych Par Młodych, dlatego Łódź to miejsce, w którym bywam regularnie. Pary doceniają moje zaangażowanie w trakcie wesela. Wiem, że jako fotograf weselny w Łodzi mam odpowiedzialne zadanie, któremu muszę sprostać. Otrzymałem spore zaufanie od lokalnych Par i muszę trzymać stale, wysoki poziom świadczonych usług w zakresie fotografii ślubnej.

Na czym polega moje indywidualne i kreatywne podejście?
Fotografia ślubna Łódź i okolice pokazuje z innej strony. Ciągle staram się pokazać ludzi i otoczenie w sposób pozytywny, ale także szczery i bez udawania. 
Zawsze do tematu zdjęć ślubnych w Łodzi podchodzę w sposób indywidualny, dzięki czemu moje kadry są unikatowe i niepowtarzalne.

Jako fotograf na wesele w Łodzi staram się być osobą otwartą, ale do zdjęć też podchodzę ze sporym dystansem tak nabrały one humory i pozytywnej energii.

fotograf ślubny Łódź

Moje zdjęcia ślubne Łódź i w zasadzie nie tylko Łódź pokazują w moim autorskim stylu. Staram się nie trzymać wszelakich ślubnych schematów. Staram się znaleźć inną perspektywę, która powoduje, że pamiątka, którą dla Was tworzę jest zawsze inna. Moja fotografia ślubna nie opiera się na schematach! Jako fotograf ślubny z Łodzi za cel postawiłem sobie nieustannie podnosić poziom i świadomość moich Par Młodych i innych fotografów ślubnych. Jestem zdania, że dobre zdjęcia zawsze się obronią. Fotograf ślubny Łódź powinien nie tylko fotografować śluby, ale również starać się nieustannie rozwijać i dodawać do swoich materiałów coraz to bardziej innowacyjne kadry ślubne!

fotograf z łodzi

Fotografia ślubna to dla mnie nie tylko praca, ale także sposób na dzielenie się moim gustem i uchwycenie piękna ludzi. Zdjęcia ślubne, które robię, są pełne smaku, elegancji i uczucia. Nie nakładam na nikogo sztucznych pozy, nie tworzę sztucznych scen, nie ingeruję w naturalny charakter uroczystości. Jestem artystycznym fotografem, który pokazuje to, co się dzieje naprawdę. Moim celem jest stworzenie reportażu ślubnego, który będzie nie tylko pięknym dziełem zdjęć, ale także piękną historią o Waszej miłości. Chcę, żebyście po latach mogli oglądać te zdjęcia i odczuwać w nich tę samą miłość, która towarzyszyła Wam w dniu ślubu. Jeśli szukasz fotografa ślubnego z Łodzi, który zrobi dla Ciebie niezwykłe zdjęcia ślubne, zapraszam do kontaktu ze mną. Z chęcią odpowiem na wszystkie Twoje pytania i zaprezentuję Ci moją ofertę. Nie zwlekaj, zarezerwuj termin już dziś i spraw, żeby Twój ślub był nie tylko pięknym wydarzeniem, ale także piękną fotografią.