Było wszystko

Sala Bankietowa Orchidea to miejsce mimo odległości od Katowic, które już wcześniej znałem. Klasyczna sala weselna na poziomie. Są to w zasadzie dwie sale i na obu byłem.

sala bankietowa orchidea

Wiecie, że jeśli moje zdjęcia Wam się podobają to…

… nic nie stoi na przeszkodzie, byście wysłali zapytanie o termin? Śmiało piszcie, zostawcie info o sobie i lepiej się poznajmy. Może to początek owocnej współpracy!

poznajmy się

Email(wymagane)
Tylko w celu potwierdzenia (sms) dotarcia zapytania.

Jeśli jednak wolicie to zrobić mailowo lub telefonicznie to zostawiam kontakt:

Lista tematów powiązanych:

sala bankietowa orchidea zdjęcia

Sala Bankietowa Orchidea zdjęcia – miejsce, w którym zdecydowanie można wykonać klasyczne zdjęcia ślubne, ale… no właśnie, ale można też tu zrobić dynamiczny i pełen emocji reportaż skupiony na ludziach. Ja w swojej fotografii ślubnej bazuje na momencie i chwili. Na emocjach bez zbędnego pozowania. Nie ma znaczenie dla mnie miejsce realizacji. Sala Bankietowa Orchidea zdjęcia to zatem szeroki temat do którego można podejść na różne sposoby. Moja fotografia ślubna na pewno nie opiera się na pokazywaniu miejsca, a na pokazywaniu ludzi w danym miejscu / otoczeniu.

sala bankietowa orchidea korbiele wielkie

Sala Bankietowa Orchidea Korbiele WIelkie – miejsce, które organizuje wesele dobrze. Po prostu dobrze, ale czasem to w zupełności wystarcza. Sprawna obsługa i dobre jedzenie. W zasadzie to czego chcieć więcej? Sala weselna powinna spełniać oczekiwania Pary Młodej i ich gości. Powinna być tłem podczas zabawy i spędzania czasu. Jeśli jest tłem, ale wszystko realizuje dobrze tak jak Sala Bankietowa Orchidea w Korbielach Wielkich to wystarczy się cieszyć! Dla mnie rola sali weselnej jest właśnie taka. Minimalizm, dobrze wykonana swoja praca i będzie ok. Tak to realizuje Sala Bankietowa Orchidea Korbiele Wielkie.

sala bankietowa orchidea wesele

Sala Bankietowa Orchidea wesele potrafi zorganizować dobrze, ale jak to tam wszystko wygląda? Jak wygląda sama sala weselna i otoczenie. Opisywana sala weselna w Korbielach Wielkich to klasyczna jasna sala weselna, w klimacie pałacowo / królewskim. Wystrojem można ją urządzić wedle uznania i trochę zmienić klimat całości. Sala Bankietowa Orchidea wesele, a w zasadzie wystrój i wygląd tego wesela to też otoczenie. Tu wszystko dookoła sali ma bardzo przyjemny klimat. Musimy liczyć się z tym, że goście chętnie odwiedzą altanę i odetchnąć na spacerze po terenach zielonych.

sala bankietowa orchidea

Sala Bankietowa Orchidea jawi się jako klasyczna sala weselna, ale… za to dobrze zorganizowana i tworząca odpowiedni klimat to dobrego spędzania czasu z najbliższymi. Teren dookoła pozwala chwilę odetchnąć więc jest to miejsce gdzie wszystko się zgadza jeśli chodzi o klasyczne wesele. Sala Bankietowa Orchidea w Korbielach Wielkich to ciekawa propozycja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *