Fotograf ślubny z Poznania

Fotograf ślubny Poznań

Czy ciągłe patrzenie na takie same kadry weselne Was nie nudzi? Zobaczcie coś „innego”!
Jako fotograf ślubny z Poznania przedstawię Wam coś bardziej naturalnego i prawdziwego czyli

reportaż ślubny bez zbędnego pozowania

Szczerze

fotograf slubny 2

Nieustannie te same fotografie to nie nie moje uniwersum – nie kreuję – wolę szczere chwile, bo to wygląda naturalnie! Prawdziwe zachowanie = spontaniczne zdjęcia i ciekawy, intensywny reportaż!

Kreatywnie

fotograf slubny 3

Nie kopiuję schematów, nieustannie szukam. Moja fotografia ślubna Poznań to kreatywne i oryginalne kadry z dużą dawką energii! Będziecie zaskoczeni, w tych zdjęciach nie ma nudy!

Ponadczasowo

fotograf slubny 4

Wasze fotografie z wesela będą zmuszać do myślenia nawet po dekadach. Będziecie wracać do ponadczasowych kadrów ślubnych! Są to trochę inne fotografie i momenty, które zapadają w pamięć.

Fotografia ślubna bez pozowania?

Przekonajcie się sami!

Co Wy na to?

Jeszcze chwilka i zobaczycie momenty, które mogą Was zaintrygować! Moim Parom Młodym pokazuję sceny, których nie mieli szansy zauważyć w trakcie swoje ślubu
Dajcie się zaskoczyć!

Wiecie, że jeśli moje zdjęcia Wam się podobają to…

… nic nie stoi na przeszkodzie, byście wysłali zapytanie o termin? Śmiało piszcie, zostawcie info o sobie i lepiej się poznajmy. Może to początek owocnej współpracy!

fotograf ślubny Poznań

Oto coś na miły początek, czyli garść wiedzy na temat mojego sposobu fotografowania i naszej opcjonalnej współpracy w trakcie reportażu ślubnego.

Dzień ślubu

Możecie wybrać dowolny pakiet i wspólnie go dogramy do Waszych potrzeb. Ja działam około 10/14 godzin i wtedy fotografuję Wasz wielki dzień. Start na przygotowaniach i koniec w okolicach 23/24

Tworząc reportaże z wesel odnajduję te ważniejsze chwile, ale i momenty z pozoru nieistotne, które idealnie dopełniają historię i nadają jej odpowiedni smak.

A potem… Wasze zdjęcia ślubne będą tak harmonijne, jak dobre kino.

Po ślubie

Na oko otrzymacie… 300 zdjęć z reportażu po obróbce w formie spójnego materiału, a całość ogarnięta w typowo reporterskim stylu. To będzie dla Was ciekawa niespodzianka i dużo emocji.

Na efekt finalny moich zdjęć ślubnych nie wpływają ulotne trendy. Długo zajęło mi, by wypracować swój sposób działania, którego się trzymam, a Wy otrzymujecie ponadczasową pamiątkę.

Na koniec otrzymacie kadry, które będą ciągle wyjątkowe, a ich piękno nieustannie trwa.

Doświadczenie

Fotografia ślubna jest ze mną już od 2012 roku. Codziennie staram się rozwijać i nie działam tylko na reportażach ślubnych… Nabrałem dystansu do wesel, bo mam też inne doświadczenia fotograficzne.

To nie moje fotograficzne początki, fotografia to nie tylko mój zawód i zarobek. Lata spędzone z aparatem w ręku wytworzyły we mnie pasję do zdjęć ślubnych.

Mam spore doświadczenie, które pozwoli Wam cieszyć się chwilą i nie zwracać na mnie uwagi.

Stawiam na prawdziwe emocje

Zobaczcie opinie innych Par na temat mojej pracy!
Przekonajcie się sami.

zdjecia z wesela dawid zielinski 2

Kasia i Mateusz

„Wybraliśmy Dawida ze względu na jego charakterystyczny styl fotografowania. Zero ściemy na zdjęciach, reportaż ślubny oddaje wszystko co się działo od momentu przygotowań aż po oczepiny. Nieszablonowe kadry bez ustawiania i pozowania. Zdjęcia są pełne emocji i bezkompromisowe, w pełni oddają klimat wesela. Reportaż jest różnorodny, zdjęcia osób bawiących się na parkiecie …”

zdjecia z wesela dawid zielinski

Justyna i Adam

„Z całego serca polecamy wybranie Dawida na waszego fotografa ślubnego. Reportaż jaki dla nas wykonał przechodzi nasze najśmielsze oczekiwania – nietuzinkowe kadry, niesamowicie uchwycone emocje i najwyższa jakość zdjęć. Profesjonalizm to jego drugie imię, poza tym to bardzo sympatyczny i uśmiechnięty człowiek. Mamy piękna pamiątkę na całe życie. Polecamy każdemu, nie będziecie żałować!”

zdjecia z wesela dawid zielinski 4

Monika i Jakub

„Profesjonalizm Dawida sprawił, że byliśmy spokojni o reportaż ślubny. Efekt końcowy nas zachwycił – zdjęcia są naprawdę przepiękne i świetnej jakości. Dawid szuka sytuacji wartych uchwycenia, dzięki czemu otrzymaliśmy niesamowicie naturalne zdjęcia, oddające emocje i piękno tego dnia. Był niemal niezauważalny, dzięki czemu goście mogli koncentrować się na zabawie…”

zdjecia z wesela dawid zielinski 3

Sylwia i Marcin

Współpraca z Tobą to wielka przyjemność i 100% profesjonalizmu. Chwile, które uwieczniłeś na naszych zdjęciach pozostaną na zawsze w naszej pamięci, a plener to wspaniała zabawa w miłej atmosferze. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem, za co oboje bardzo dziękujemy. Polecamy Ciebie każdemu chociaż nie musimy Twoje zdjęcia bronią się same.

A jeśli…

…przekonało Was moje podejście w temacie fotografii ślubnej to

wyślijcie zapytanie

sprawdźcie termin

Email(wymagane)
Tylko w celu potwierdzenia (sms) dotarcia zapytania.

Jeśli jednak wolicie to zrobić mailowo lub telefonicznie to zostawiam kontakt:

Jeśli jednak…

…chcecie zobaczyć więcej to sprawdźcie mój przykładowy reportaż ślubny, sesję narzeczeńską lub więcej historii ślubnych innych Par Młodych

Coś o mnie

fotograf ślubny Poznań dawid zieliński

Z Poznaniem nie jestem szczególnie związany. Raczej nie bywam tu często. Jako fotograf ślubny Poznań to miejsce, które chciałbym lepiej poznać od strony ślubów i wesel!

dawid zielinski fotograf slubny 31 1

Jak macie czas to

teraz będzie trochę więcej tekstu i informacji, a także przewijać się będą pojedyncze fotografie ślubne.

fotografie ślubne w Poznaniu

Jestem prawie pewny, że gdy słyszycie „fotografia ślubna” to macie w głowach typowe weselne fotografie. Cukierkowe i słodziutkie. Ja szukam w zdjęciach ślubnych czegoś innego. Fotografie ślubne w Poznaniu i nie tylko – jakie udało mi się wykonać pokazują śluby trochę od zaplecza. U mnie z reguły zobaczycie mocne reporterskie, dynamiczne i gęste kadry, ale też pojawią się delikatne ujęcia, które Was wzruszą. Najważniejsze są wieloplanowe kadry, które tworzą urok Waszego dnia. Chcę przekazać Wam zdjęcia, które będziecie pamiętać do końca!

fotograf na ślub i wesele Poznań

Gdy znajdziecie fotografa z konkretnego miasta, możecie być spokojni, że zna lokalne tradycje, ale często to może działać w drugą stronę. Dla mnie najważniejsze jest by przed zleceniem dobrze poznać co i gdzie się będzie działo. Stawiam na komunikację i dopytuję o kluczowe kwestie.
Poznań i jego okolice to region, który znam średnio. To w Poznaniu chciałbym zacząć pokazywać swoje niepozowane reportaże.
Oczywiście to nie jedyne miasto, w którym zaczynam działać jako fotograf weselny. Jeśli szukacie kogoś kreatywnego i ambitnego, kogoś kto w niebanalny, trochę inne sposób pokaże Wasz wielki dzień to dajcie znać.

 • fotografie, jakie otrzymacie, będą maksymalnym przeciwieństwem czegoś sztucznego – tak, że nie utracą swego uroku przez wiele lat
 • reportaż ślubny będzie jak najpiękniejszy  film, który Was wzruszy i będzie cieszył latami
 • moje solidne doświadczenie pozwoli Wam wyluzować się i skupić na tym dniu, a nie zamartwiać się czy jestem gdzieś w pobliżu
 • jestem fotografem ślubnym z Łodzi i to tutaj stworzyłem ogrom ciekawych reportażowych zdjęć – dzięki temu mam świadomość ukrytego piękna tego regionu
 • możecie liczyć na moją pomoc, jak i pełen profesjonalizm podejście do pracy – moja praca to moja pasja – i w sumie na odwrót też
fotografia slubna dawid zielinski 91

fotograf weselny Poznań

Choć fotograf weselny Poznać stoi zawsze gdzieś niewidoczny, to nie jest potwierdzone, że jego zdjęcia nie mają możliwości się wyróżniać. Moje mają. Lubię omijać trendy, używać nietypowych wyjść, zauważać to, czego ktoś inny by nie zauważył. 
Jednak w tym samym momencie ogromnym wzorem są dla mnie topowi fotografowie pracujący nad reportażami.

Ich pełen klasy styl, idealna obróbka, sfotografowanie każdej sytuacji w specyficzny dla siebie sposób. 
Połączenie alternatywnego poglądu co do zdjęć i czerpanie z stylowej klasyki – to cechuje moje zdjęcia ślubne, które z chęcią zrobię z Wami gdzieś w Poznaniu.

fotografia ślubna w Poznaniu

Przy wyborze fotografa ślubnego z Poznania zwróćcie uwagę przede wszystkim na jego styl. Musi Wam on w 99% pasować. Jeśli klimat zdjęć ślubnych Wam pasuje to już połowa sukcesu. Możecie w międzyczasie się zorientować jakie dany fotograf ślubny z Poznania ma opinie. Jeśli opinie są na dobrym poziomie, styl Wam odpowiada to nie pozostaje nic innego jak umówić się na spotkanie, wypić wspólnie kawę i porozmawiać o fotografii ślubnej. 
Podczas spotkania zauważycie czy nadajcie na podobnych falach. Jeśli tak to wszystko idzie w dobrym kierunku. Nie podejmujcie decyzji pochopnie i w pośpiechu. Po spotkaniu zastanówcie się na spokojnie w domu. Prześpijcie się z decyzją i podejmijcie ją bez presji czasu.

reportaz slubny dawid zielinski 90

Fotograf ślubny Poznań

Fotografia ślubna Poznań pokazująca w trochę innym stylu jest ponadczasowa to dzięki reporterskiemu podejściu do tematu. Dzięki nowatorskim i kreatywnym kadrom, każde miejsce nagle wygląda inaczej i staje się unikatowe. Reportażowy sposób pracy zmusza do indywidualnego podejścia do każdego zlecenia z zakresu fotografii ślubnej w Poznaniu. Jako fotograf na wesele w Poznaniu nigdy nie idę pracować z przygotowanym schematem lub z konkretnym pomysłem na zdjęcie.
Jako fotograf podczas wesela staram się być niewidoczny i staję się czujnym obserwatorem. Moją rolą jest obserwacja i fotografowanie wszystkich ciekawych tematów, które dzieją się dookoła, ale również przewidywaniu niektórych chwil. Nigdy nie reżyseruję. W moich fotografiach stawiam na prawdziwe chwile i niepozowane emocje.

fotograf ślubny Poznań

Jak już wcześniej pisałem jako fotograf ślubny Poznań i jego okolice znam przeciętnie. To miasto, które kiedyś odwiedziłem, ale chciałbym lepiej je poznać od strony zwykłego mieszkańca. To dlatego planuję tu przyjechać na reportaż ślubny. Wiem, że właśnie w Poznaniu mogę spotkać nowe, inne tereny! Fotograf ślubny z Poznania powinien cechować się autorskim, niebanalnym stylem pracy i dobrą komunikacją.

reportaz slubny dawid zielinski 91

Nie ma co zwlekać!

To dobry czas byście sprawdzili dostępność swojego terminu. Kliknijcie niżej i poznajcie moją ofertę na reportaż ślubny, sesję narzeczeńską lub ślubną!

fotograf ślubny z Poznania

 • Sprawdźcie portfolio wybranego fotografa. Oceńcie jego styl pracy i wartość artystyczną zdjęć. Nie ma znaczeniu czy odpowiada Wam bardziej reporterskie podejście do tematu czy wolicie ustawiane kadry. To jest Wasz dzień, który powinien zostać pokazany w taki sposób byście byli zadowoleni.
 • Rozpytajcie znajomych. Dowiedzcie się czy ktoś z Waszych bliskich miał już kontakt z danym fotografem. Poznajcie opinie innych Par. Rozeznajcie się szerzej w temacie, bo warto. Nie jest to może kluczowy punkt, ale warto go wypełnić.
 • Kolejny punkt to kontakt z wybranym fotografem i rozmowa. Ona pozwoli Wam poznać bliżej daną osobą i zorientować się czy to będzie dobry wybór na Waszego fotografa ślubnego w Poznaniu. Powinniście nadawać na podobnych falach, by Wasza współpraca przebiegała bez zakłóceń.
 • Swoją decyzję zawsze przemyślcie na spokojnie w domowym zaciszu. Nie działajcie pod presją czasu. Wybierzcie na spokojnie i bądźcie pewni w 100% Waszej decyzji.

zdjęcia ślubne Poznań

Moje zdjęcia ślubne charakteryzują się stylem reportażowym. W moich kadrach nie znajdziecie ustawianych motywów i ciągle powielanych tematów. Uważam, że fotograf na wesele w Poznaniu powinien być kreatywny, spontaniczny i poznać lokalne obyczaje. Powinien dobrze poznać region i charakteryzujące go lokalne tradycje. Pracując w Poznaniu więc, ze coś mnie może zaskoczyć dlatego o sprawy organizacyjne pytam Parę Młodą jeszcze przed zleceniem. Tych wszystkich lokalnych obyczajów jest więcej, dlatego fajnie jak fotografia ślubna Poznań pokazuje takim jaki jest naprawdę. Poznań jest piękny i różnorodny i takie też powinny być reportaże ślubne w Poznaniu. 

fotografia slubna dawid zielinski 90

fotografia ślubna w Poznaniu

Przy poszukiwaniach fotografa ślubnego z Poznania skupcie się przede wszystkim na kadrach. Muszą Wam one bardzo pasować – to sprawa prosta. Jeśli klimat reportaży ślubnych Wam będzie odpowiadał to już duży plus. Możecie się zorientować jakie wybrany fotograf ślubny z Poznania ma opinie oraz ceny. Jeśli wszystko Wam póki co „leży”, a także odpowiada Wam sposób jak wyglądają fotografie ślubne to nie pozostaje nic innego jak rozmowa, spotkanie, dogranie detali i realizacja zlecenia dotyczącego tematu: „fotografia ślubna Poznań”.
W trakcie spotkania dowiecie się czy podobnie patrzycie na zdjęcia ślubne. Jeśli tak to jest bardzo dobrze i wszystko zmierza w dobrym kierunku. Nie ma pośpiechu. Po spotkaniu przemyślcie wszystko bez gonitwy. Prześpijcie się z tą decyzją i podejmijcie ją kilka dni później. Fotograf na wesele Poznań – to musi być odpowiedni wybór!

Jako fotograf na wesele w Poznaniu często słyszę o sobie takie hasła:

 • na ślubie i weselu w ogóle Cię nie widzieliśmy – byłeś jak ninja
 • uchwyciłeś momenty o których nie mieliśmy pojęcia
 • te fotografie po prostu “żyją”
 • nie wiedzieliśmy, że tak dużo się działo, a zdjęcia są mega dynamiczne
 • oglądając fotografie niesamowicie się wzruszaliśmy, ale nie brakowało w całości poczucia humoru

Niepozowany reportaż ślubny Poznań – jeśli szukacie czegoś właśnie takiego, kogoś kto zrealizuje punkty, które napisałem powyżej to piszcie śmiało! Wiem, że znajdziemy wspólny język i stworzymy coś kreatywnego i zaskakującego!

fotografia ślubna Poznań cena

Fotografia ślubna Poznań cennik – to hasło się pojawia, gdy macie zamiar poznać cenę wybranego fotografa na ślub w Poznaniu. Dużo fotografów raczej na swoich stronach nie podaję ceny. Spowodowane jest to tym, że otrzymując zapytanie o cenę wiemy jakie jest zainteresowanie naszą ofertą.
Ja np. w mailu odsyłam dodatkowe informacje byście lepiej zrozumieli mój sposób fotografowania ślubów i charakter zdjęć. Chcę byście decydując się na mnie byli przekonani w 100% i nie mieli wątpliwości jakie zdjęcia ślubne otrzymacie.

Fotograf ślubny Poznań

Moja fotografia ślubna w Poznaniu jest przede wszystkim skierowana do Par oczekujących od reportażu ślubnego trochę więcej. Jako fotograf weselny w Poznaniu, stawiam na szczerość i niepowtarzalne momenty, aby stworzyć kadry, które będą przypominać o tym czego nie dostrzegliście w tym dniu. Moja fotografia na wesele w Poznaniu to również skupienie na detalach i estetyce, co przekłada się na fotografie, które mają wartość w warstwie przedstawiania historii, ale też wspomnianą wartość wizualną.

fotografia ślubna w Poznaniu

Jeśli planujecie swoje wymarzone wesele w Poznaniu i szukacie fotografa ślubnego, który nie będzie reżyserował tego dnia tylko czujnie obserwował i „łapał” ulotne chwile to świetnie trafiliście. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą fotografii ślubnej w Poznaniu.
Dlaczego?
Moja fotografia ślubna ma unikalny charakter reportażowy, skupiając się na naturalnych i spontanicznych momentach, bez potrzeby pozowania. Zależy mi na uwiecznieniu prawdziwych chwil, które sprawią, że przypomnicie sobie ten wyjątkowy dzień takim, jakim był – pełen radości, wzruszeń i miłości.
Zapewniam Wam profesjonalne podejście, dyskrecję i pasję, które sprawią, że Wasze zdjęcia ślubne będą pełne autentycznego piękna i wzruszających detali. Moim celem jest stworzenie unikalnej narracji w obrazach, które stworzą trwałe wspomnienie Waszego wyjątkowego dnia.

fotograf slubny dawid zielinski 91

Fotografia ślubna Poznań

Moje kadry ze ślubów mają wywoływać w Was ciekawość i dawać do myślenia. Daję informacje „moim” Parom Młodym, że to co zobaczą na stronie to nie jest identycznie to co otrzymają. Jak to tak? Wynika to z tego, że nie reżyseruję tego dnia i wydarzenia między sobą się różnią. Taka fotografia ślubna Łódź powoduje, że od lat się rozwijam i tworzę ciągle ciekawsze zdjęcia ślubne, ale niezmiennie bez pozowania. Mimo, że od lat jestem kojarzony jako “fotograf ślubny Poznań” to pracuję w całej Polsce

fotografia weselna Poznań

Poznań to bardzo duży teren na którym jest sporo różnorodnych miejsc do wykonania naturalnej sesji ślubnej. Znajdą się też niebanalne miejsca do wykonania sesji narzeczeńskiej, które w efekcie mogą wyglądać zjawiskowo. Ale sesja plenerowa nie powinna zamykać się tylko do Waszej miejscowości. Poznań i okolice to ciekawe rejony by stworzyć coś nowatorskiego i ciekawego!
Fotografia ślubna Poznań i okolice to jest połączenie pięknych zdjęć z przedstawieniem naturalności i walorów lokalnych, które uda się znaleźć właśnie w pobliżu Poznania.

fotograf slubny dawid zielinski 90

fotografia ślubna Poznań

Jestem fotografem ślubnym, który bardzo lubi podchodzić do reportażu w sposób indywidualny i kreatywny. Najwięcej fotografii wykonuję z polecenia, dlatego Poznań to miejsce, w którym chcę się zadomowić i złapać pierwsze zlecenia. Pary doceniają moje zaangażowanie w trakcie wesela, ale póki co raczej te z innych rejonów Polski. Wiem, że jako fotograf weselny w Poznaniu mogę pokazać jak wygląda mój autorski reportaż z wesela. Otrzymałem spore zaufanie od lokalnych Par i muszę trzymać stale, wysoki poziom mojej fotografii ślubnej, a już niedługo też fotorgafii ślubne w Poznaniu.

Na czym polega moje indywidualne i kreatywne podejście?
Fotografia ślubna Poznań i okolice pokazuje z innego punktu widzenia. Jako reporter ślubny chcę pokazywać ludzi i otoczenie w sposób pozytywny, ale także szczery i bez udawania. 
Zawsze do tematu zdjęć ślubnych w Poznaniu podchodzę w sposób jednostkowy, dzięki czemu moje zdjęcia ślubne są unikatowe i niepowtarzalne.

Jako fotograf na wesele w Poznaniu staram się być osobą otwartą i spontaniczną, a do zdjęć też podchodzę ze sporym dystansem. Dzięki takiemu podejściu efekt końcowy nie jest taki sztywny.

fotograf ślubny Poznań

Ceny każdego fotografa uzależnione są od wielu różnorodnych czynniku. Lata spędzone w branży, sprzęt, jakości zdjęć – te wszystkie rzeczy mogą mieć wpływ na ostateczną cenę. Wielu fotografów ślubnych osobno wycenia reportaż ślubny i osobno sesje ślubne. Jeśli zależy Wam by poznać to ile kosztuje moje usługa jako fotograf ślubny Poznań to wystarczy, że się odezwiecie mailowo lub wykorzystacie formularz. Uzupełnijcie dane, a ja na 100% wrócę do Was z odpowiedzią.

Lista tematów powiązanych: