Fotograf ślubny z Tarnowa

Fotograf ślubny Tarnów

Czy ciągłe oglądanie takich samych zdjęć weselnych Was nie nudzi? Zobaczcie coś „innego”!
Jako fotograf ślubny z Tarnowa zaoferuję Wam coś bardziej naturalnego i prawdziwego czyli

reportaż ślubny bez zbędnego pozowania

Szczerze

fotograf slubny 2

Nieustannie te same zdjęcia to nie nie moje uniwersum – nie kreuję – wolę szczere chwile, bo to wygląda dobrze! Prawdziwe zachowanie = spontaniczne zdjęcia i mocny reportaż!

Kreatywnie

fotograf slubny 3

Nie powtarzam schematów, ciągle szukam nowego. Moja fotografia ślubna Tarnów to inne i oryginalne kadry w których jest energia i dynamika! Będziecie zaciekawieni – nie ma nudy!

Ponadczasowo

fotograf slubny 4

Wasze zdjęcia ślubne będą zaciekawiać nawet po wielu latach. Będziecie wracać do ponadczasowych kadrów z wesela! Są to zdjęcia uniwersalne i wielowątkowe chwile zapadające w pamięć.

Fotografia ślubna bez pozowania?

Przekonajcie się sami!

Co Wy na to?

Już teraz zaprezentuję Wam momenty, które mogą Was zaciekawić! Pokazuję Parom Młodym chwile, których nie dostrzegli w dniu swojego ślubu.
Dajcie się zaskoczyć!

Wiecie, że jeśli moje zdjęcia Wam się podobają to…

… nic nie stoi na przeszkodzie, byście wysłali zapytanie o termin? Śmiało piszcie, zostawcie info o sobie i lepiej się poznajmy. Może to początek owocnej współpracy!

fotograf ślubny Tarnów

Oto coś na miły początek, czyli garść wiedzy na temat mojego sposobu fotografowania i naszej ewentualnej współpracy w dniu Waszego ślubu.

Dzień ślubu

Wybieracie pakiet, a potem go dostosujemy do Was. Ja robię zdjęcia około 10/14 i wtedy kadrami zapamiętuję Wasz wielki dzień. Zaczynam na przygotowaniach i stop w okolicach 23/24

Realizując reportaże ślubne odnajduję te ważniejsze wydarzenia, ale i momenty z pozoru nieistotne, które uzupełnią historię i nadają jej ciekawego smaku. To wyjątkowy mix.

Co potem? Wasz reportaż ślubny będzie tak harmonijny, jak świetny serial.

Po ślubie

Dam Wam mniej-więcej 300 zdjęć z reportażu po obróbce i jako spójny materiał, a wszystko pokaże Wasz ślub w mój autorski sposób. To będzie dla Was ciekawa chwila by powspominać.

Na efekt finalny moich fotografii nie mają wpływu żadne trendy. Latami opracowałem mój sposób działania, którego się trzymam, a Wy otrzymujecie ponadczasową pamiątkę.

Na koniec jest tak, że Wasze kadry będą ciągle aktualne, a ich piękno niezmiennie trwa.

Doświadczenie

Jako fotograf ślubny pracuję już od 2012 roku. Ciągle staram się rozwijać i nie fotografuję tylko na weselach… Nabrałem dystansu do tego dnia, bo mam też inne doświadczenia reportażowe.

To nie mój początek w reportażu, fotografia to nie tylko moja praca i dochody. Lata spędzone z aparatem w ręku spowodowały, że zdjęcia to moja pasja, która jest ze mną codziennie.

Mam ogromne doświadczenie, które pozwoli Wam skupić się na emocjach i cieszyć się chwilą

Stawiam na prawdziwe emocje

Zobaczcie opinie innych Par na temat mojej pracy!
Przekonajcie się sami.

zdjecia z wesela dawid zielinski 2

Kasia i Mateusz

„Wybraliśmy Dawida ze względu na jego charakterystyczny styl fotografowania. Zero ściemy na zdjęciach, reportaż ślubny oddaje wszystko co się działo od momentu przygotowań aż po oczepiny. Nieszablonowe kadry bez ustawiania i pozowania. Zdjęcia są pełne emocji i bezkompromisowe, w pełni oddają klimat wesela. Reportaż jest różnorodny, zdjęcia osób bawiących się na parkiecie …”

zdjecia z wesela dawid zielinski

Justyna i Adam

„Z całego serca polecamy wybranie Dawida na waszego fotografa ślubnego. Reportaż jaki dla nas wykonał przechodzi nasze najśmielsze oczekiwania – nietuzinkowe kadry, niesamowicie uchwycone emocje i najwyższa jakość zdjęć. Profesjonalizm to jego drugie imię, poza tym to bardzo sympatyczny i uśmiechnięty człowiek. Mamy piękna pamiątkę na całe życie. Polecamy każdemu, nie będziecie żałować!”

zdjecia z wesela dawid zielinski 4

Monika i Jakub

„Profesjonalizm Dawida sprawił, że byliśmy spokojni o reportaż ślubny. Efekt końcowy nas zachwycił – zdjęcia są naprawdę przepiękne i świetnej jakości. Dawid szuka sytuacji wartych uchwycenia, dzięki czemu otrzymaliśmy niesamowicie naturalne zdjęcia, oddające emocje i piękno tego dnia. Był niemal niezauważalny, dzięki czemu goście mogli koncentrować się na zabawie…”

zdjecia z wesela dawid zielinski 3

Sylwia i Marcin

Współpraca z Tobą to wielka przyjemność i 100% profesjonalizmu. Chwile, które uwieczniłeś na naszych zdjęciach pozostaną na zawsze w naszej pamięci, a plener to wspaniała zabawa w miłej atmosferze. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem, za co oboje bardzo dziękujemy. Polecamy Ciebie każdemu chociaż nie musimy Twoje zdjęcia bronią się same.

A jeśli…

…przekonało Was moje podejście w temacie fotografii ślubnej to

wyślijcie zapytanie

sprawdźcie termin

Email(wymagane)
Tylko w celu potwierdzenia (sms) dotarcia zapytania.

Jeśli jednak wolicie to zrobić mailowo lub telefonicznie to zostawiam kontakt:

Jeśli jednak…

…chcecie zobaczyć więcej to sprawdźcie mój przykładowy reportaż ślubny, sesję narzeczeńską lub więcej historii ślubnych innych Par Młodych

Coś o mnie

fotograf ślubny Tarnów dawid zieliński

Z Tarnowem jestem związany od jakiegoś czasu. To tu stworzyłem jeden kilka ślubnych realizacji. Jako fotograf ślubny Tarnów to miejsce, gdzie raz na jakiś czas chętnie wracam i fotografuję wesela!

dawid zielinski fotograf slubny 31 1

Jak macie czas to

teraz będzie trochę więcej tekstu i informacji, a także przewijać się będą pojedyncze fotografie ślubne.

fotografie ślubne w Tarnowie

Jestem praktycznie pewny, że fotografia ślubna kojarzy Wam się z typowymi „przytulanymi” ujęciami z sesji ślubnej lub „słodkimi” fotkami podczas krojenia tortu. U mnie takie fotografie też się zdarzają, ale to fragment tego, co pokazuję w materiale ślubnym. Kluczem są mocne kadry, które budują historię Waszego dnia. Chcę oddać Wam zdjęcia, które będziecie pamiętać przez lata!

fotograf na ślub i wesele Tarnów

Gdy znajdziecie fotografa z konkretnego miejsca, możecie być pewni, że zna już lokalne obyczaje, bywał w wielu kościołach – wie, na co zwracać uwagę. Jest to duża zaleta, ponieważ jego praca jest ukierunkowana na fotografowanie, a nie wszystkie tematy dookoła. Fotograf na wesele nie zastanawia się, gdzie zatrzymać auto, albo jak zareaguje ksiądz w danym kościele.

Tarnów i jego okolice to region, który już troszkę poznałem. To tutaj realizuję sporo zleceń. To tutaj poznałem masę ciekawy ludzi, nie tylko fotografując wesela, ale i sesje narzeczeńskie czy ślubne.

Jasne, że to nie jedyny obszar, w którym działam jako fotograf weselny. Jeśli jesteście zdecydowani, abym wykonał reportaż w jakimkolwiek innym miejscu to ja zawsze jestem otwarty na propozycje i pomysły.

 • kadry, które otrzymacie, będą maksymalnie szczere i naturalne – tak, że nie stracą swojego piękna przez wiele lat
 • reportaż ślubny będzie jak najlepszy film, który Was wzruszy i nie pozwoli odejść od ekranu ?
 • moje bardzo duże doświadczenie pozwoli Wam wyluzować się i skupić na weselu, a nie zastanawiać się czy fotograf jest gdzieś blisko
 • jestem fotografem ślubnym z Tarnowa i to tutaj stworzyłem wiele ciekawych materiałów – dzięki temu wiem, jak ująć urok tego regionu
 • możecie liczyć na zarówno moją pomoc, jak i profesjonalne podejście do zdjęć – moja praca to moja pasja – i w sumie na odwrót też
fotografia slubna dawid zielinski 91

fotograf weselny Tarnów

Choć fotograf weselny Tarnów jest zawsze gdzieś z boku to nie jest stwierdzone, że jego fotografie nie mogą być inne. Moje są. Lubię przełamywać schematy, próbować nowych ujęć, dokumentować to, co inny fotograf uznałby za nieistotne. 
Jednocześnie ogromną inspiracją są dla mnie najlepsi fotografowie zajmujący się reportażem. 
Ich pełen wdzięku styl, zrównoważona obróbka, uchwycenie momentu kluczowego w specyficzny dla siebie sposób. 

Połączenie alternatywnego podejścia do zdjęć i czerpanie z pięknej klasyki – tym cechują się moje fotografie ślubne, które chętnie wykonam z Wami gdzieś w Tarnowie.

fotografia ślubna w Tarnowie

Nie wiecie czy wolicie naturalne, klasyczne kadry, czy te bardziej industrialne fotografie ślubne? Tarnów i jego okolice kryją w sobie miejsca w wielu różnych stylach. To w tym rejonie na weselach mieszają się kultury, a tradycja występuje na przemian z nowoczesnością.
Dzięki temu niesamowitemu miksowi możecie zdecydować o charakterze Waszych fotografii, nie wyjeżdżając z jednego miasta.

reportaz slubny dawid zielinski 90

Fotograf ślubny Tarnów

Jak zorganizowałbym sesję w plenerze jako fotograf ślubny z Tarnowa? Nie znam szczególnie okolicy i zdawałbym się tu na doświadczenia Pary Młodej i innych fotografów z regionu. Szukałbym dla swojej pary ciekawego miejsce, ale też zaproponowałbym coś w innych rejonach Polski. Sesje poza moim miejscem zamieszania nie są mi obce. Realizowałem już plenery poza granicami naszego kraju i nie mam przed takimi sesjami żadnych obaw.
Myślę, że fotograf ślubny Tarnów i okolice może znać dobrze ale wcale nie musi. Wystarczy kreatywne podejście i w nowym miejscu można stworzyć kapitalną sesję. Dla mnie to właśnie ta kreatywność jest kluczem do osiągania ciekawych i nowoczesnych kadrów z sesji. Jeśli zatem chcecie wykonać sesję w Tarnowie i okolicach to ja tym bardziej jestem zainteresowany. 
Fotograf ślubny Tarnów – to hasło sugeruje, że fotograf jest z Tarnowa, ale niekoniecznie to musi być prawda. Szukam par z tego regionu, bo chcę poznawać całą Polskę.

fotograf ślubny Tarnów

Dla mnie jako człowieka ze Śląska – fotografia ślubna w Tarnowie to jednak coś nowego. Teoretycznie są to rejony, które znam, bo z tamtych okolic pochodzą moi rodzicie, ale w praktyce jeszcze nie miałem tam okazji wykonywać reportażu ślubnego. Dla mnie to jednak nic strasznego. Fotografuję w całej Polsce i wykonywanie fotografii ślubnej w Tarnowie to będzie dla mnie przyjemność. Poznawanie nowych sal weselnych, ludzi z okolicy. To działa na mnie motywująco!

reportaz slubny dawid zielinski 91

Nie ma co zwlekać!

To dobry czas byście sprawdzili dostępność swojego terminu. Kliknijcie niżej i poznajcie moją ofertę na reportaż ślubny, sesję narzeczeńską lub ślubną!

fotograf ślubny z Tarnowa

 • Emocjonalne portrety – czyli proste zdjęcia pełne emocji, które pokazują jakie wzruszenia i radości panują w dniu Waszego ślubu!
 • Skomplikowane kadry – wieloplanowe ujęcia, które pokazują z szerszej perspektywy Waszą historię, dają do myślenia i zaciekawiają odbiorcę.
 • Kluczowe momenty – zwracam uwagę na kluczowe momenty dnia Waszego ślubu i lubię je pokazywać w niebanalny sposób!

zdjęcia ślubne Tarnów

Zdjęcia ślubne Tarnów – to połączenie, które nie jest mi obce. Lubię pracować w nowych miejsca i odległość nie ma dla mnie znaczenia. Dojazd do Tarnowa i okolic to dla mnie żaden problem, ale jeśli szukacie kogoś z nowoczesnym podejściem do zdjęć ślubnych to zapraszam do kontaktu.
Fotografia ślubna Tarnów i okolice pokazuje mi z innej strony. Poza tym, że mogę poznać nowych ciekawych ludzi to poznaję też nowe nieznane dla mnie wcześniej rejony!

fotografia slubna dawid zielinski 90

fotograf na wesele Tarnów

Hasła takie jak: fotograf na wesele Tarnów, fotograf na ślub Tarnów – pozwalają Wam znaleźć osobę z pobliskich rejonów, która może wykonać dla Was zdjęcia ślubne. Pamiętajcie by nie skupiać się tylko na odległości, ale przede wszystkim na jakości. Ja pochodzę z Katowic i to tutaj mieszkam, ale Tarnów to nie jest dla mnie na tyle odległa miejscowość bym nie mógł tam dotrzeć do Was na ślub.

fotografia ślubna z Tarnowa

 • Fotografia ślubna Tarnów – musicie czuć styl fotografa
  Najważniejszy punkt. Musicie rozumieć i musi Wam się podobać to co prezentuje wybrany przez Was fotograf. Ja w moich zdjęciach staram się pokazywać pełnię życia i mieszać delikatne kadry z ciekawymi wieloplanowymi obrazami. Dzięki temu całość materiału staje się dużo bardziej interesująca.
 • Porozumiewanie się
  To kolejna bardzo ważna rzecz. Fajnie jak ze swoim fotografem ślubnym możecie porozumiewać się bez żadnego problemu. Gdy dobrze się dogadujecie i między Wami zawiązuje się dobra relacja. To bardzo pomaga w trakcie realizowania tak reportażu ślubnego jak i sesji plenerowej. 
 • Fotograf ślubny Tarnów – to ważna decyzja, która powinna zostać podjęta na spokojnie
  Po spotkaniu i rozmowie, nawet jak Wam wszystko odpowiadało dajcie sobie kilka dni. Przemyślcie temat na spokojnie. To da Wam pewność, że wybór danego fotografa ślubnego z Tarnowa jest dobry. 

Fotograf ślubny Tarnów

Jeśli interesuje Was koszt fotografii ślubnej w Tarnowie to dajcie znać. Poniżej zostawiam Wam formularz do uzupełnienia na który chętnie odpowiem. Wysyłam wtedy moją pełną ofertę wraz z cenami. Zatem jeśli chcecie bym poznał Was i Tarnów – piszcie śmiało! 
Poznajmy się.

fotografia ślubna w Tarnowie

Jeśli interesuje Cię temat fotografa ślubnego w Tarnowie, który ma reporterskie podejście do tematu fotografowania wesel to znaleźliście idealne rozwiązanie dla siebie! Moja oferta fotografii ślubnej w Tarnowie gwarantuje unikalne reportaże, które uwiecznią najpiękniejsze momenty Waszego wyjątkowego dnia.
Jako doświadczony fotograf na wesele w Tarnowie, doskonale rozumiem, jak uchwycić emocje, radość i wzruszenie, które towarzyszą takiej uroczystości. Moje reportaże ślubne tworzą niepowtarzalną historię Twojego dnia, wszystko odbywa się bez pozowania i reżyserowania. Dzięki temu takie zdjęcia staja się pamiątka na lata.
Pracuję w sposób dyskretny, nie przeszkadzając w naturalnym przebiegu wydarzeń, jednocześnie fotografując istotne momenty.

Jeśli szukasz fotografa ślubnego w Tarnowie, który zrealizuje temat niepozowanej fotografii ślubnej i dostarczy Ci fotografie pełne emocji, to moja oferta jest dla Ciebie.
Jeśli Tarnów i te okolice to obszar Waszego wesela to dobrze trafiliście – jestem fotografem ślubnym z Tarnowa więc dla mnie to naturalny rejon pracy. Moja fotografia weselna w Tarnowie wyróżnia się autentycznymi reportażami, pozbawionymi sztucznego pozowania. Preferuję tylko szczere i prawdziwe kadry, które oddają emocje i prawdziwą atmosferę wesela.
Jako doświadczony fotograf na wesele w Tarnowie, rozumiem, jak ważne są naturalność i autentyczność w fotografii ślubnej. Moje zdjęcia ślubne są tworzone w stylu reportażowym, uwieczniając nietuzinkowe momenty, pełne radości, wzruszenia i miłości.

fotograf slubny dawid zielinski 91

Fotografia ślubna Tarnów

W moich pracach zawsze szukam szczerości. Lubię pokazywać prawdziwe sytuacje w naturalny sposób. Nie „pudruję” Waszego dnia ślubu. Lubię pracować z otwartymi ludźmi, którzy mają do siebie dystans. W moim zdjęciach znajdziecie oczywiście też delikatne portrety, ale lubię je przeplatać odważnymi wieloplanowymi fotografiami. Fotografia ślubna Tarnów powinna pokazywać szczerze i bez maskowania. Powinna w ten sposób tworzyć historię i dawać pamiątkę na lata!

fotografia weselna Tarnów

Tarnów to spory teren na którym jest wiele zielonych miejsc więc to można wykorzystać do swojej naturalnej sesji ślubnej. Są też fajne i niebanalne, mniej popularne miejsca, które można wykorzystać podczas sesji narzeczeńskiej – mogą wyglądać zjawiskowo. Ale sesja ślubna nie powinna ograniczać się tylko do Tarnowa. W okolicach Tarnowa jest dużo interesujących miejscowości, które możecie wybrać by zrealizować Wasze zdjęcia ślubne. 
Fotografia ślubna Tarnów i okolice to powinno być połączenie pięknych zdjęć z przedstawieniem naturalności i walorów lokalnych, które na pewno znajdziemy w Waszej okolicy. Takie fotografie ślubne zawsze tworzą piękną pamiątkę.

fotograf slubny dawid zielinski 90

fotografia ślubna Tarnów

Jestem fotografem ślubnym, który bardzo lubi podchodzić do tematu w sposób indywidualny i kreatywny. Najwięcej zleceń wykonuję z polecenia moich byłych Par Młodych, dlatego Tarnów jest miastem, do którego wracam. Pary doceniają moje zaangażowanie w dniu ślubu. Wiem, że jako fotograf weselny w Tarnowie mam ważne zadanie, któremu muszę podołać. Otrzymałem duże zaufanie od lokalnych Par i muszę trzymać stale, wysoki poziom świadczonych usług w zakresie reporterskich, niepozowanych zdjeć ślubnych.

O co chodzi w moim indywidualnym podejściu w tematach: „fotografia ślubna Tarnów” i „fotograf ślubny Tarnów”?
Fotografia ślubna Tarnów i okolice pokazuje z innej perspektywy. Niezmiennie staram się pokazać osoby i otoczenie w sposób pozytywny, ale także szczery i bez udawania. 
Zawsze do tematu zdjęć ślubnych w Tarnowie podchodzę w autorski sposób, dzięki czemu moje fotografie ślubne z Tarnowa są unikatowe i niepowtarzalne.

Jako fotograf na wesele w Tarnowie staram się być pomocny i otwarty, ale do zdjęć ślubnych też podchodzę z dużym dystansem tak nabrały one humoru i pozytywnej energii.

fotograf ślubny Tarnów

Moje zdjęcia ślubne Tarnów i w zasadzie nie tylko Tarnów pokazują w moim specyficznym, mało weselnym stylu. Staram się nie trzymać wszelakich ślubnych, utartych schematów. Szukam innej perspektywy, która powoduje, że moje zdjęcia ślubne zawsze są trochę inne. Moja fotografia ślubna nie opiera się na schematach! Jako fotograf ślubny z Tarnowa moim celem jest nie tylko realizowanie reportaży ślubnych, ale także edukowanie i pokazywanie trochę innej fotografii ślubnej. Jestem zdania, że dobre kadry zawsze się obronią. Fotograf ślubny Tarnów powinien nie tylko fotografować weselne klimaty, ale również starać się ciągle rozwijać i dodawać do swoich reportaży coraz to bardziej innowacyjne fotografie ślubne!

fotograf z tarnowa

Fotografia ślubna to dla mnie nie tylko praca, ale także sposób na dzielenie się moim doświadczeniem i ujmowaniem piękna ludzi. Zdjęcia ślubne, które robię, są pełne smaku, harmonii i klimatu. Nie nakładam na nikogo sztucznych pozy, nie tworzę sztucznych scen, nie ingeruję w naturalny charakter uroczystości. Jestem subtelnym fotografem, który oddaje to, co się dzieje naprawdę. Moim celem jest stworzenie reportażu ślubnego, który będzie nie tylko pięknym albumem zdjęć, ale także piękną historią o Waszej miłości. Chcę, żebyście po latach mogli przeglądać te zdjęcia i odczuwać w nich tę samą miłość, która towarzyszyła Wam w dniu ślubu. Jeśli szukasz fotografa ślubnego z Tarnowa, który zrobi dla Ciebie niepowtarzalne zdjęcia ślubne, zapraszam do kontaktu ze mną. Z chęcią odpowiem na wszystkie Twoje pytania i zaprezentuję Ci moją ofertę. Nie czekaj, zarezerwuj termin już dziś i spraw, żeby Twój ślub był nie tylko pięknym przeżyciem, ale także piękną fotografią.

Lista tematów powiązanych: