Dobry fotograf ślubny Tarnów

Fotograf ślubny Tarnów – Dawid Zieliński

Cześć!
Bardzo się, cieszę, że trafiliście na moją stronę. Stawiam, że jesteście na etapie poszukiwania fotografa ślubnego z Tarnowa, który w piękny sposób przedstawi dzień Waszego ślubu. Jeśli szukacie kogoś, kto naturalnie i szczerze pokazuje emocje to dobrze trafiliście.

Moim zdanie fotograf ślubny z Tarnowa przede wszystkim powinien cechować się odpowiednim stylem i jakością. Dzięki doświadczeniu, które przez lata nabyłem w tej pracy nie są mi opcje nowe tereny i poznawanie nowych obyczajów. Jesteście zaciekawieni? Czytajcie dalej!

Fotograf ślubny Tarnów - Dawid Zieliński

Ciekawa fotografia ślubna w Tarnowie

Dla mnie jako fotografa ślubnego z Małopolski i okolic fotografia ślubna w Tarnowie to jednak coś nowego. Teoretycznie są to rejony, które znam, bo z tamtych okolic pochodzą moi rodzicie, ale w praktyce jeszcze nie miałem tam okazji wykonywać reportażu ślubnego. Dla mnie to jednak nic strasznego. Fotografuję w całej Polsce i wykonywanie fotografii ślubnej w Tarnowie to będzie dla mnie przyjemność. Poznawanie nowych sal weselnych, ludzi z okolicy. To działa na mnie motywująco!

Dla swoich par mam przygotowane nie tylko reportaże ślubne, ale również wpisy, w których pokazuję swój styl – oto jeden z nich:

„…Dzięki profesjonalnemu podejściu Dawidowi udało się uchwycić wiele cudownych momentów, które będą pamiątka na całe życie. Sama współpraca bezproblemowa i w bardzo miłej atmosferze.”

Justyna i Dawid

Fotograf ślubny Tarnów – co z plenerem ślubnym

ak zorganizowałbym sesję w plenerze jako fotograf ślubny z Tarnowa? Nie znam szczególnie okolicy i zdawałbym się tu na doświadczenia Pary Młodej i innych fotografów z regionu. Szukałbym dla swojej pary ciekawego miejsce, ale też zaproponowałbym coś w innych rejonach Polski. Sesje poza moim miejscem zamieszania nie są mi obce. Realizowałem już plenery poza granicami naszego kraju i nie mam przed takimi sesjami żadnych obaw.

Myślę, że fotograf ślubny Tarnów i okolice może znać dobrze ale wcale nie musi. Wystarczy kreatywne podejście i w nowym miejscu można stworzyć kapitalną sesję. Dla mnie to właśnie ta kreatywność jest kluczem do osiągania ciekawych i nowoczesnych kadrów z sesji. Jeśli zatem chcecie wykonać sesję w Tarnowie i okolicach to ja tym bardziej jestem zainteresowany. 

Fotograf ślubny Tarnów – to hasło sugeruje, że fotograf jest z Tarnowa, ale niekoniecznie to musi być prawda. Szukam par z tego regionu, bo chcę poznawać całą Polskę.

Fotografia ślubna Tarnów pokazuje z innej strony

Fotografia ślubna Tarnów – szczere i prawdziwe fotografie

W moich pracach zawsze szukam szczerości. Lubię pokazywać prawdziwe sytuacje w naturalny sposób. Nie „pudruję” Waszego dnia ślubu. Lubię pracować z otwartymi ludźmi, którzy mają do siebie dystans. W moim zdjęciach znajdziecie oczywiście też delikatne portrety, ale lubię je przeplatać odważnymi wieloplanowymi fotografiami. Fotografia ślubna Tarnów powinna pokazywać szczerze i bez maskowania. Powinna w ten sposób tworzyć historię i dawać pamiątkę na lata!

Fotograf na wesele Tarnów – fotograf na ślub Tarnów

Hasła takie jak: fotograf na wesele Tarnów, fotograf na ślub Tarnów – pozwalają Wam znaleźć osobę z pobliskich rejonów, która może wykonać dla Was zdjęcia ślubne. Pamiętajcie by nie skupiać się tylko na odległości, ale przede wszystkim na jakości. Ja pochodzę z Katowic i to tutaj mieszkam, ale Tarnów to nie jest dla mnie na tyle odległa miejscowość bym nie mógł tam dotrzeć do Was na ślub.

„Mieliśmy wielkie szczęście, ze trafiliśmy na Dawida. Przepiekne zdjecia, super swoboda atmosfera. Polecamy z calych sił:)”

Teresa i Tomasz

Czym charakteryzuje się jako fotograf ślubny z Tarnowa?

 • Emocjonalne portrety czyli proste zdjęcia pełne emocji, które pokazują jakie wzruszenia i radości panują w dniu Waszego ślubu!
 • Skomplikowane kadry – wieloplanowe ujęcia, które pokazują z szerszej perspektywy Waszą historię, dają do myślenia i zaciekawiają odbiorcę.
 • Kluczowe momenty – zwracam uwagę na kluczowe momenty dnia Waszego ślubu i lubię je pokazywać w niebanalny sposób!

Zdjęcie kościoła wykonane przez fotografa ślubnego z Tarnowa Dawida Zielińskiego

Reportażowa fotografia ślubna w Tarnowie

Sprawdzając moje zdjęcie na pewno zauważycie masę reporterskich kadrów. To jest właśnie mój styl, który staram się przemycić do zdjęć ślubnych. Fotografia ślubna w Tarnowie nie musi być klasyczna, można wplatać w nią przeróżne mniej oczywiste kadry i pokazywać zdjęcia ślubne z nieco innej perspektywy. Uwielbiam zaciekawiać widza, dlatego moje reportaże staram się układać tak by przeplatać różne kadry by cały materiał nie był nudny.   

Zdjęcie z sesji plenerowej w wykonaniu Dawida Zielińskiego - fotografa ślubnego z Tarnowa

Zdjęcia ślubne Tarnów – fotografia ślubna Tarnów i okolice

Zdjęcia ślubne Tarnów – to połączenie, które nie jest mi obce. Lubię pracować w nowych miejsca i odległość nie ma dla mnie znaczenia. Dojazd do Tarnowa i okolic to dla mnie żaden problem, ale jeśli szukacie kogoś z nowoczesnym podejściem do zdjęć ślubnych to zapraszam do kontaktu.
Fotografia ślubna Tarnów i okolice pokazuje mi z innej strony. Poza tym, że mogę poznać nowych ciekawych ludzi to poznaję też nowe nieznane dla mnie wcześniej rejony!

Kadr z sesji w plenerze w wykonaniu fotografa ślubnego Dawida Zielińskiego

Fotografia ślubna Tarnów – czas start! 

Zaczynając poszukiwania fotografa ślubnego z Tarnowa i okolic na swój ślub musicie przede wszystkim sprawdzić jego styl. Jeśli po wstępnych oględzinach strony jesteście w stanie powiedzieć, że tak – to nam odpowiada to znaczy, że taki fotograf potencjalnie może być Waszym fotografem. Co dalej robić w tym temacie? Opiszę to niżej!

„Rewelacyjne zdjęcia, nietuzinkowe ujęcia i niezwykle wyczucie chwili. Będę polecać każdemu i żałuję że tak krótko Dawid z nami był ;)”

Marta i Tomek

Niebanalna fotografia ślubna z Tarnowa

 1. Fotografia ślubna Tarnów – musicie czuć styl fotografa
  Najważniejszy punkt. Musicie rozumieć i musi Wam się podobać to co prezentuje wybrany przez Was fotograf. Ja w moich zdjęciach staram się pokazywać pełnię życia i mieszać delikatne kadry z ciekawymi wieloplanowymi obrazami. Dzięki temu całość materiału staje się dużo bardziej interesująca.
 2. Porozumiewanie się
  To kolejna bardzo ważna rzecz. Fajnie jak ze swoim fotografem ślubnym możecie porozumiewać się bez żadnego problemu. Gdy dobrze się dogadujecie i między Wami zawiązuje się dobra relacja. To bardzo pomaga w trakcie realizowania tak reportażu ślubnego jak i sesji plenerowej. 
 3. Fotograf ślubny Tarnów – to ważna decyzja, która powinna zostać podjęta na spokojnie
  Po spotkaniu i rozmowie, nawet jak Wam wszystko odpowiadało dajcie sobie kilka dni. Przemyślcie temat na spokojnie. To da Wam pewność, że wybór danego fotografa ślubnego z Tarnowa jest dobry. 

Fotograf ślubny Tarnów i umowa

Umowa między fotografem ślubnym z Tarnowa a Parą Młodą powinna być jasna i czytelna. Ja w swojej umowie stawiam na przejrzystość. Lubię jak zawiera ona konkrety i nie ma żadnych niedomówień.

Moje pary zawsze mają wgląd do umowy po spotkaniu, by mogły się z nią na spokojnie zapoznać. 

Zdjęcie Dawida Zielińskiego - fotografa ślubnego z Tarnowa
Plenerowa fotografia ślubna

Fotografia ślubna Tarnów – cennik

Jeśli interesuje Was koszt fotografii ślubnej w Tarnowie to dajcie znać. Poniżej zostawiam Wam formularz do uzupełnienia na który chętnie odpowiem. Wysyłam wtedy moją pełną ofertę wraz z cenami. Zatem jeśli chcecie bym poznał Was i Tarnów – piszcie śmiało! Poznajmy się.

Fotograf ślubny Tarnów

Data Waszego ślubu(wymagane)
jest niezbędny bym mógł wysłać ofertę
tylko do potwierdzenia przez SMS - nie będę nękał Was telefonami
Jak na mnie trafiliście