Fotograf ślubny z Wrocławia

Fotograf ślubny Wrocław

Jak długo można oglądać tak samo wyglądające zdjęcia ślubne? Macie ochotę na coś „innego”?
Jako fotograf ślubny z Wrocławia pokażę Wam coś szczerego i naturalnego czyli

reportaż ślubny bez zbędnego pozowania

Szczerze

fotograf slubny 2

Kreowane momenty to nie moja bajka – nie pozujcie! Świętujcie ten dzień i bądźcie prawdziwi i szczerzy. Wasz reportaż wypełnią spontaniczne zdjęcia, do których wrócicie z uśmiechem.

Kreatywnie

fotograf slubny 3

Nigdy nie tworzę takich samych zdjęć. Moja fotografia ślubna Wrocław to mocne, intensywne i oryginalne kadry, w których nie ma nudy! Ma być za to po prostu grubo!

Ponadczasowo

fotograf slubny 4

Wasze fotografie oprą się przedawnieniu. Nawet po długim okresie, Wasi bliscy i Wy wrócicie do ponadczasowych kadrów ślubnych! Te reporterskie fotografie zostaną w Waszej pamięci.

Fotografia ślubna bez pozowania?

Przekonajcie się sami!

Co Wy na to?

Zaraz zobaczycie zdjęcia ślubne, które zaskakują! Pokazuję moim Parom Młodym momenty, których nie byli w stanie zobaczyć w dniu ślubu.
Dajcie się zaskoczyć!

Wiecie, że jeśli moje zdjęcia Wam się podobają to…

… nic nie stoi na przeszkodzie, byście wysłali zapytanie o termin? Śmiało piszcie, zostawcie info o sobie i lepiej się poznajmy. Może to początek owocnej współpracy!

fotograf ślubny Wrocław

Oto kilka informacji na temat tego co Wam mogę zaproponować i jak może wyglądać nasza współpraca.

Dzień ślubu

Wybierzcie pakiet i potem dostosujmy go do Was – przez około 10/14 godzin fotografuję Wasz wielki dzień. Przeważnie rozpoczynam na przygotowaniach i działam do około 23/24

Realizując reportaż ślubny pokazuję emocje w ważnych chwilach, ale i momenty z pozoru nieistotne, które bardzo lubią „moje” Pary Młode, bo to coś nowatorskiego.

Gwarantuję Was, że całość będzie tak harmonijna, jak najlepszy topowy film.

Po ślubie

Otrzymacie około 300 zdjęć ze ślubu po obróbce i podanych jako spójny reportaż, a całość fotografii ukazuje historię Waszego dnia z innej, mniej oczywistej strony – to coś nowego.

Na to jak wyglądają moje kadry nie wpływają ulotne trendy. Mozolnie wypracowywałem swój styl, którego się ciągle trzymam, a Wy otrzymujecie ponadczasową pamiątkę.

Efekt jest taki, że Wasze fotografie będą ciekawsze, a ich piękno będzie niezmienne przez lata.

Doświadczenie

Jako fotoreporter ślubny pracuję już od 2012 roku. NIeustannie staram się rozwijać i nie fotografuję tylko ślubów… To pozwala „inaczej” patrzeć na reportaż z wesela.

To nie moje początki z aparatem. Fotograficzna przygoda została ze mną na długi czas. Lata spędzone z aparatem w ręku powodują, że jestem świadomym i czujnym reporterem.

Moje spore doświadczenie pozwala Wam skupić się na sobie, bliskich i cieszyć się chwilą

Stawiam na szczerość

Dlatego zostawiam Was z opiniami innych Par na temat mojej współpracy!
Przekonajcie się sami.

zdjecia z wesela dawid zielinski 2

Kasia i Mateusz

„Wybraliśmy Dawida ze względu na jego charakterystyczny styl fotografowania. Zero ściemy na zdjęciach, reportaż ślubny oddaje wszystko co się działo od momentu przygotowań aż po oczepiny. Nieszablonowe kadry bez ustawiania i pozowania. Zdjęcia są pełne emocji i bezkompromisowe, w pełni oddają klimat wesela. Reportaż jest różnorodny, zdjęcia osób bawiących się na parkiecie …”

zdjecia z wesela dawid zielinski

Justyna i Adam

„Z całego serca polecamy wybranie Dawida na waszego fotografa ślubnego. Reportaż jaki dla nas wykonał przechodzi nasze najśmielsze oczekiwania – nietuzinkowe kadry, niesamowicie uchwycone emocje i najwyższa jakość zdjęć. Profesjonalizm to jego drugie imię, poza tym to bardzo sympatyczny i uśmiechnięty człowiek. Mamy piękna pamiątkę na całe życie. Polecamy każdemu, nie będziecie żałować!”

zdjecia z wesela dawid zielinski 4

Monika i Jakub

„Profesjonalizm Dawida sprawił, że byliśmy spokojni o reportaż ślubny. Efekt końcowy nas zachwycił – zdjęcia są naprawdę przepiękne i świetnej jakości. Dawid szuka sytuacji wartych uchwycenia, dzięki czemu otrzymaliśmy niesamowicie naturalne zdjęcia, oddające emocje i piękno tego dnia. Był niemal niezauważalny, dzięki czemu goście mogli koncentrować się na zabawie…”

zdjecia z wesela dawid zielinski 3

Sylwia i Marcin

Współpraca z Tobą to wielka przyjemność i 100% profesjonalizmu. Chwile, które uwieczniłeś na naszych zdjęciach pozostaną na zawsze w naszej pamięci, a plener to wspaniała zabawa w miłej atmosferze. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem, za co oboje bardzo dziękujemy. Polecamy Ciebie każdemu chociaż nie musimy Twoje zdjęcia bronią się same.

A jeśli…

…przekonało Was moje podejście w temacie fotografii ślubnej to

wyślijcie zapytanie

sprawdźcie termin

Email(wymagane)
Tylko w celu potwierdzenia (sms) dotarcia zapytania.

Jeśli jednak wolicie to zrobić mailowo lub telefonicznie to zostawiam kontakt:

Jeśli jednak…

…chcecie zobaczyć więcej to sprawdźcie mój przykładowy reportaż ślubny, sesję narzeczeńską lub więcej historii ślubnych innych Par Młodych

Coś o mnie

fotograf ślubny Wrocław dawid zieliński

Z Wrocławiem jestem związany od jakiegoś czasu. Tu miałem okazję pracować na sesjach i weselach. Jako fotograf ślubny Wrocław mogę tworzyć zdjęcia ślubne w jednym z najpiękniejszych miast.

dawid zielinski fotograf slubny 31 1

Jak macie czas to

teraz będzie trochę więcej tekstu i informacji, a także przewijać się będą pojedyncze fotografie ślubne.

fotografie ślubne we Wrocławiu

Jestem przekonany, że fotografia ślubna kojarzy Wam się ze klasycznymi „przytulanymi” kadrami z pleneru ślubnego lub pozowanymi fotografiami w trakcie zakładania sukni ślubnej. U mnie raczej tego nie ma, bo w reportażu ślubnym stawiam na szczere kadry bez zbędnego ustawiania i pozowania. Kluczem są mocne fotografie, które tworzą historię Waszego dnia. Chcę oddać Wam zdjęcia, które zapamiętacie na lata!

fotograf na ślub i wesele Wrocław

Gdy trafiacie na zaangażowanego fotografa z danego miasta, możecie być pewni, że zna już lokalnych księży, bywał w wielu miejscach, wie, na co w danych lokalizacjach zwracać uwagę. Jest to duża zaleta, ponieważ jego praca jest nastawiona na wykonanie reportażu ślubnego. Fotograf na wesele nie zastanawia się wtedy, gdzie zatrzymać auto, albo jak zareaguje ksiądz w konkretnej parafii.

Wrocław to miasto, w którym często bywam. To tutaj realizuję bardzo dużo zleceń. To tutaj przetarłem pierwsze ścieżki, nie tylko fotografując śluby, ale i sesje narzeczeńskie czy plenery poślubne.

Wiadomo, że Wrocław to nie jedyny obszar, w którym działam jako fotograf weselny. Jeśli chcecie, abym udokumentował Wasz wielki dzień w jakimkolwiek innym miejscu, moja głowa zawsze jest przygotowana na nowe wyzwania i pomysły.

fotografia slubna dawid zielinski 91

fotografia ślubna Wrocław

Jako fotograf znający Wrocław dla mnie to miasto jest idealne do tworzenia fotografii ślubnej. Dobrze znam okolice i z poprzednich punktów wiecie się na czym skupić się w trakcie wyboru fotografa weselnego, a także co jest ważne we współpracy. Poruszyłem wiele ogólnych, ale kluczowych tematów. Przyszedł czas na pokazanie swojej wizji fotograficznej
Uważam, że fotograf weselny Wrocław powinien pokazywać z różnych perspektyw, ale w szczery i prawdziwy sposób. Kocham ukazywać Wasze emocje. Istotne są dla mnie kluczowe momenty. Ciekawie kadruję i skupiam się na świetle i przede wszystkim na ludziach. To tak w skrócie mój sposób fotografowania wesel. Zdjęcia ślubne we Wrocławiu mają być ciekawe, mają ukazywać w prawdziwy sposób Wasze wesele, a całość realizuję bez zbędnego reżyserowania. 

fotograf weselny Wrocław

Jako fotograf ślubny Wrocław, który wykonuje szczere i emocjonalne fotografie to uważam, że miejsce ich wykonania nie ma znaczenia. Czy to Wrocław czy inna miejscowość to zawsze szukam w swoich kadrach emocji, a nie „pięknych” dodatków. Jako zaangażowany fotograf weselny we Wrocławiu, ta propozycja jest skierowana do Par organizujących wesele we Wrocławiu i okolicach. Moje niepozowane zdjęcia ślubne będą idealną pamiątką z Waszego wesela we Wrocławiu i okolicach.

  • fotografie, które otrzymacie, będą jednocześnie tak szczere i oryginalne, że nie stracą swojego piękna przez wiele pokoleń
  • materiał ślubny będzie tak harmonijny i estetyczny jak najlepszy film, przy którym trzeba zaopatrzyć się w chusteczki higieniczne
  • moje wieloletnie doświadczenie pozwoli Wam wyluzować się i cieszyć weselem, a nie martwić sztucznym pozowaniem
  • jestem fotografem ślubnym z Krakowa – to tutaj poruszam się niemal na pamięć – dzięki temu wiem, jak ująć urok tego regionu
  • możecie liczyć na zarówno moją szczerość, jak i gotowość wsparcia w wielu momentach  – moja praca to moja pasja i na odwrót
reportaz slubny dawid zielinski 90

fotografia ślubna Wrocław

Oczekujecie trochę innych zdjęć ślubnych, które będą ponadczasowe i pełne dynamiki? Moja oferta ślubnych fotografii we Wrocławiu powinna Wam przypaść do gustu! Zawsze działam spontanicznie, nie reżyseruję tylko obserwuję. Oddaję ciekawe ujęcia, które wyróżnią się na tle klasycznej fotografii ślubnej – to nie kolejne te same zdjęcia ślubne. Fotografie ślubne, które otrzymacie, to pamiątka na bardzo długo.

fotograf ślubny Wrocław

Jak już wcześniej pisałem jako fotograf ślubny Wrocław i jego okolice znam całkiem dobrze. To miasto, które lubię z kilku powodów, a najistotniejszy jest taki, że znam tu trochę miejsc od strony zwykłego mieszkańca. To jest powód, dla którego wracam z uśmiechem na twarzy właśnie do Wrocławia i jego okolic – po prostu wiem, że mogę spotkać nowe, nieznane mi wcześniej tereny! Fotograf ślubny z Wrocławia powinien cechować się własnym, niepodrabialnym stylem pracy i świetną komunikacją.

reportaz slubny dawid zielinski 91

Nie ma co zwlekać!

To dobry czas byście sprawdzili dostępność swojego terminu. Kliknijcie niżej i poznajcie moją ofertę na reportaż ślubny, sesję narzeczeńską lub ślubną!

fotograf na wesele wrocław

Przy poszukiwaniach fotografa ślubnego z Wrocławia skupcie się przede wszystkim na zdjęciach. Muszą Wam one w bardzo odpowiadać. Jeśli klimat kadrów ślubnych Wam będzie odpowiadał to już sukces. Możecie w się zorientować jakie wybrany fotograf ślubny z Wrocławia ma opinie oraz ceny. Jeśli wszystko Wam pasuje, a także odpowiada Wam sposób kadrowania to nie pozostaje nic innego jak porozmawiać, wypić wspólnie kawę i dograć temat Waszego reportażu ślubnego we Wrocławiu. 

Podczas spotkania dowiedzcie się czy nadajcie na podobnych falach. Jeśli tak to jest bardzo dobrze i wszystko zmierza w dobrym kierunku. Nie spieszcie się. Po spotkaniu zastanówcie się na spokojnie w domu. Prześpijcie się z tą decyzją i podejmijcie ją bez pośpiechu. Fotograf na wesele Wrocław – to musi być dobry wybór!

fotografia ślubna Wrocław kogo polecacie?

Fotografia ślubna Wrocław kogo polecacie – to hasło jest często wyszukiwane więc stawiam, że interesują Was opinie innych na temat danego fotografa ślubnego z Wrocławia. 

Tym razem przyszedł czas na opinie, polecenia i znajdowanie w internecie pasującej Wam osoby. Warto sprawdzić kogo polecacie jako fotografa ślubnego na ślub we Wrocławiu. Zapytajcie kogo polecają Wasi bliscy, którzy być może już są po weselu, albo byli na ślubie na którym był dobry fotograf ślubny. Można też sprawdzić opinie na Google czy Facebooku. To zawsze dodatkowe informacje, które pomogą Wam w wyborze odpowiedniego fotografa ślubnego z Wrocławia. 

Fotografowie ślubni z Wrocławia, którzy są polecani przez inne Pary Młode to z reguły osoby od których poza świetnymi fotografiami otrzymacie też sporo rad i dobrą atmosferę podczas realizacji reportażu ślubnego we Wrocławiu. Dlatego hasło: fotografia ślubna Wrocław kogo polecacie – jest tak ważne, bo pozwala Wam znaleźć fotografów z dobrą opinią, którzy nie się po prostu sprawdzają!

fotografia slubna dawid zielinski 90

reportaż ślubny we wrocławiu

Reportaż ślubny to moja ulubiona forma fotograficznej dokumentacji wesel i nie tylko. To dzięki reportażowi ślubnemu zachowasz wspomnienia na lata i z łezką w oku wrócisz to tego ważnego dnia. Moja propozycja reportażu ślubnego we Wrocławiu to gwarancja ciekawego kadrowania, braku reżyserowania i trochę innych momentów na zdjęciach. W trakcie reportażu ślubnego nie ingeruję w otoczenie, skupiając się na prawdziwych, niepozowanych ujęciach. Dzięki temu finałem mojej pracy są autentyczne, szczere i poruszające zdjęcia, które świetnie oddają atmosferę i emocje towarzyszące w dniu ślubu. Daj znać czy interesuje Cię taki fotoreportaż ślubny we Wrocławiu!

zdjęcia ślubne Wrocław

Moje zdjęcia ślubne charakteryzują się stylem reporterskim. W moich fotografiach nie znajdziecie ustawianych motywów. Uważam, że fotograf na wesele we Wrocławiu powinien być kreatywny i otwarty. Powinien dobrze poznać okolicę i cechującą je lokalne tradycje. Pracując we Wrocławiu wiem, że ślub w kościele może odbywać się nawet około 17:00. Tych wszystkich lokalnych tradycji jest więcej, dlatego ważne jak fotografia ślubna Wrocław pokazuje takim jaki jest – bez ukrywania i zmieniania rzeczywistości. Wrocław jest piękny i różnorodny i takie też powinny być reportaże ślubne z Wrocławia, a zdjęcia ślubne Wrocław powinny pokazywać z jak ciekawszej strony! 

fotograf ślub Kraków

Moje fotografie ślubne powinny wzbudzać w Was ciekawość i zainteresowanie. Zawsze informuję moich klientów, że to co znajdą na stronie to nie jest to co na 100% otrzymają. Wynika to z tego, że nie kreuję rzeczywistości – finalnie to każdy mój reportaż ślubny jest trochę inny. Taka fotografia ślubna we Wrocławiu powoduje, że przez tyle lat jeszcze się nie wypaliłem. Mimo, że od lat jestem kojarzony jako “fotograf ślubny Wrocław” to od kilku lat realizuję reportaże na terenie całej Polski.

zdjęcia na ślub we Wrocławiu

Szukasz wyjątkowych zdjęć ślubnych, które będą ponadczasowe i pełne kreatywności? Moja oferta ślubnych fotografii we Wrocławiu spełni Twoje oczekiwania! Zawsze działam spontanicznie, nie reżyseruję tylko obserwuję. Oferuję kreatywne ujęcia, które wyróżnią się na tle innych. Zdjęcia ślubne z Wrocławia, które otrzymacie, to pamiątka na wiele lat.

fotograf slubny dawid zielinski 91

fotograf ślubny Wrocław

Robię wszystko, by moje reportaże ślubne były szczere, niepozowane, klasyczne i nowoczesne jednocześnie. Musicie wiedzieć, że dzień Waszego ślubu to niepowtarzalne i unikatowe chwile, które powinny być przedstawione w indywidualny sposób. Ja oferuję kreatywne podejście i zaskakujące kadry. Jako fotograf ślubny Wrocław – to miasto poznałem już od strony fotograficzne całkiem przyzwoicie, a moje reportaże ślubne z Wrocławia mają już sporo opinii. Pracowałem w wielu miejscach i z wieloma różnymi ludźmi! By współpraca przebiegała bez zastrzeżeń – zawsze próbuję nawiązać kontakt ze świadomymi i otwartymi ludźmi pełnymi dystansu. Reportaż ślubny Wrocław to coś co w swojej pracy po prostu uwielbiam!

fotografia ślubna we Wrocławiu

Szukasz fotografa, który stworzy dla Ciebie szczere i pełne emocji fotografie ślubne w trakcie Twojego wesela we Wrocławiu lub okolicach? Z mojej strony mogę dać Ci pewność, że Twoja pamiątka ze ślubu będzie niepowtarzalna i wyjątkowa. Moja fotografia ślubna i weselna we Wrocławiu cechuje się naturalnym i niepozowanym stylem, dzięki czemu otrzymacie reportaż ślubny wypełniony emocjami i szczerością. Nie martwcie się zbędnym pozowaniem, robię wszystko byście czuli się swobodnie i naturalnie.

fotograf slubny dawid zielinski 90

reportaż ślubny Wrocław

Moje zdjęcia ślubne Wrocław i w zasadzie nie tylko Wrocław pokazują w trochę inny sposób. Staram się nie trzymać wszystkich weselnych schematów. Poszukuję zawsze innej perspektywy, która powoduje, że pamiątka, którą dla Was przygotowuję jest zawsze inna. Moja fotografia ślubna nie opiera się na schematach! Jako fotograf ślubny z Wrocławia za cel postawiłem sobie ciągle podnosić poziom i świadomość moich klientów i innych fotografów. Jestem zdania, że dobra fotografia się zawsze obroni. Fotograf ślubny Wrocław powinien nie tylko fotografować wesela, ale również starać się ciągle rozwijać i dodawać do swoich reportaży coraz to bardziej kreatywne zdjęcia ślubne!

  • w ogóle Cię nie zauważaliśmy na ślubie i weselu
  • uchwyciłeś momenty o których nie mieliśmy pojęcia
  • te zdjęcia po prostu mają swoją duszę
  • uchwyciłeś tyle “żywych” momentów – nie sądziliśmy, że tak dużo się działo
  • patrząc na zdjęcia niesamowicie się wzruszaliśmy, ale też były mega śmieszne momenty

Niepozowany reportaż ślubny Wrocław – jeśli szukacie czegoś w takim właśnie stylu, fotografa, któ®y zrealizuje punkty opisane powyżej to dajcie znać! Sądzę, że znajdziemy wspólny jeżyk i uda nam się stworzyć coś kreatywnego i zaskakującego!

fotografia ślubna Wrocław

Nie możecie się zdecydować, czy wolicie naturalne, sensualne kadry, czy te bardziej industrialne kadry ślubne? Wrocław kryje w sobie miejsca w każdym tym stylu. To we Wrocławiu można wyszukać ciekawe kamienice czy piękne tereny wypełnione naturą. To właśnie we Wrocławiu na weselach miksują się kultury, a tradycja mieszana jest z nowoczesnością. Dzięki temu nietypowemu eklektyzmowi możecie zdecydować o charakterze Waszych zdjęć, nie wyjeżdżając z jednego miasta.

fotograf z wrocławia

Fotografia ślubna to dla mnie nie tylko praca, ale także sposób na dzielenie się moim doświadczeniem i uchwycenie piękna ludzi. Zdjęcia ślubne, które robię, są pełne uroku, wdzięku i nastroju. Nie nakładam na nikogo sztucznych pozy, nie tworzę sztucznych scen, nie ingeruję w naturalny rytm uroczystości. Jestem dyskretnym fotografem, który pokazuje to, co się dzieje naprawdę. Moim celem jest stworzenie reportażu ślubnego, który będzie nie tylko pięknym zbiorem zdjęć, ale także piękną historią o Waszej miłości. Chcę, żebyście po latach mogli wracać do tych zdjęć i odczuwać w nich tę samą miłość, która towarzyszyła Wam w dniu ślubu. Jeśli szukasz fotografa ślubnego z Wrocławia, który zrobi dla Ciebie niezapomniane zdjęcia ślubne, zapraszam do kontaktu ze mną. Z chęcią odpowiem na wszystkie Twoje pytania i zaprezentuję Ci moją ofertę. Nie zwlekaj, zarezerwuj termin już dziś i spraw, żeby Twój ślub był nie tylko pięknym wspomnieniem, ale także piękną fotografią.