Pełen żywioł

Hacjenda Dolina Żab to miejsce zdecydowanie bardzo ciekawe i klimatyczne. Idealne by pokazać żywiołowe wesele jak to. Ogrom wydarzeń na parkiecie i przy stołach. Z jednej strony ktoś pije, a z drugiej jakieś dzikie tańce. Pracy dużo, ale tak lubię. To był intensywny i ciekawy reportaż!

Hacjenda dolina żab

Wiecie, że jeśli moje zdjęcia Wam się podobają to…

… nic nie stoi na przeszkodzie, byście wysłali zapytanie o termin? Śmiało piszcie, zostawcie info o sobie i lepiej się poznajmy. Może to początek owocnej współpracy!

poznajmy się

Email(wymagane)
Tylko w celu potwierdzenia (sms) dotarcia zapytania.

Jeśli jednak wolicie to zrobić mailowo lub telefonicznie to zostawiam kontakt:

Lista tematów powiązanych:

hacjenda dolina żab

przygotowania do wesela w stodole

Przygotowania Weroniki i Wojtka odbyły się w domu rodzinnym Weroniki. Towarzyszyli im bliscy, także mogłem kombinować z różnymi, ciekawymi kadrami. Pozytywne nastroje, szczere emocje i większa liczba osób na przygotowaniach zawsze powoduje, że zdjęcia z tego momentu są dużo bardziej spontanicznie. Ten początek napawał mnie sporym optymizmem, a jako, że lubię klimat wesela w stodole to tym bardziej cieszyłem się, że zobaczę wspomnianą już salę: Hacjenda Dolina Żab!

hacjenda dolina żab wesele

ale najpierw ślub

Pogoda tego dnia nam nie sprzyjała – wiatr i deszcz i powodowały, że wszyscy po przyjeździe pod kościół szybko się chowali! Ja jednak robiłem swoje i poszukiwałem ciekawych i niebanalnych momentów jeszcze przed ceremonią! Potem piękne wprowadzenie Weroniki przez brata i wszystko się zaczęło. W kościele jak w kościele. Poszukiwania ciekawych momentów i trochę innych scen, potem dynamiczne wyjście, które ciekawie udało się uchwycić i ruszyliśmy w kierunku sali weselnej! Droga na salę nie była łatwa, bo Hacjenda Dolina Żab znajduje się na sporym odludziu, co jest jej sporą zaletą!
Jak się potem okazało Hacjenda Dolina Żab wesele zorganizowała wraz z Weroniką i Wojtkiem znakomicie!

Hacjenda dolina żab dębniki

trochę o stodole weselnej w Dębnikach

Hacjenda Dolina Żab to sala weselna, która ma ewidentnie zadatki na idealne wesele w stylu slow wedding. Czemu? Piękny teren dookoła, klimatyczne wnętrze. Wszystko zrobione w takim sielskim, swojskim stylu. Niestety u Weroniki i Wojtka tego wszystkiego nie udało się wykorzystać w 100%, bo pogoda nam nie sprzyjała, ale to nie pogoda i samo miejsce w tym dniu są najważniejsi. To Para Młoda i goście, a także relacje między wszystkimi biesiadnikami. Tu emocji i spontaniczności nie brakowało. Dlatego tak świetnie się tam pracowało! Tyle pozytywnej energii! Coś wspaniałego.
Hacjenda Dolina Żab wesele – to zdecydowanie dobre połączenie zwłaszcza gdy imprezę z klasą rozkręca duet Michał i Marcin z Bezdiscopolo.

By wesele było udane potrzebnych jest kilka czynników, ale tym najważniejszym są emocje i relacje. Zawsze o tym wspominam. Mimo, że Hacjenda Dolina Żab to świetna sala, a Marcin i Michał to kreatywni prowadzący to bez zaangażowanych gości nic z tego nie wyjdzie. Tu nie było tego problemu! Reportaż ślubny jaki powstał z tej imprezy jest tym czego oczekuję od zdjęć ślubnych!

Weronika i Wojtek czuli się w tym dniu znakomicie, a ich goście byli mega wsparciem!
Hacjenda Dolina Żab wesele – ten temat będę wspominał bardzo dobrze i mam nadzieję, że tu jeszcze wrócę!

dolina żab

podsumowanie wesela w Hacjendzie w Dębnikach

Podsumowanie wesela w Hacjendzie będzie krótkie. Wszystko zostało opisane. Hacjenda to miejsce, które zdecydowanie ma duszę jak jest napisane na ich stronie – zachęcam do sprawdzenia: Hacjenda Dolina Żab.

hacjenda dolina żab

trochę o sali weselnej w Dębnikach

Hacjenda Dolina Żab to nie jest typowa sala weselna. To stodoła… która ma duszę i została świetnie zaadaptowana by organizować wesela. Jak już wspominałem wcześniej Hacjenda Dolina Żab wesele potrafi zorganizować świetnie. Ogromne doświadczenie powoduje, że w Hacjendzie wiedzą jak robić dobre wesela!

Hacjenda Dolina Żab będzie idealnym miejscem na slow wedding. Bliskość natury i cały sielski klimat sprawia, ze to miejsce jest do tego stworzone. Tym co wyróżnia tę wyjątkową salę weselną to, że jest to stodoła, która ma niesamowity klimat.
Oczywiście inne aspekty takie jak kuchnia są tu na wysokim poziomie. Hacjenda Dolina Żab to miejsce, które na pewno nie jest dla każdego, ale jest świetne dla pewnego rodzaju wesel.
Hacjenda Dolina Żab i kilka faktów na jej temat:

  • stodoła pomieści od 80 do 160 osób
  • klimatyzowana sala
  • rustykalny, niepodrabialny klimat
  • uniwersalność – właściciele chętnie dostosują się do Waszych potrzeb
  • wegetariańskie i wegańskie jedzenie na wysokim poziomie

Hacjenda Dolina Żab Dębniki to miejsce, które na pewno w swoim rejonie jest jednym z najciekawszych na organizację swojego wesele w niebanalnym stylu.
Polecam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *