Info

Fotografia to emocje

Można świetnie kadrować, można być kreatywnym, ale fotograf ślubny musi przede wszystkim “łapać” emocje. To emocje budują historię. To dzięki nim zdjęcia ślubne stają się Waszą indywidualną pamiątką. Emocje oczywiście mogą być różne. Może to być uśmiech, smutek, zaciekawienie czy wzruszenie. Cały miks tych emocji powoduje, że materiał ma charakter. Bez emocji, nawet przy najlepszym kadrowaniu, fotografia ślubna stanie się nudna. Łapanie emocji to najważniejszy element mojej pracy.

Jako fotograf staram się być dyskretny i nie ingerować w dzień Waszego ślubu. Dzięki temu staję się czujnym obserwatorem, który gdzieś z boku i po cichu może dla Was uwieczniać najważniejsze chwile w dniu Waszego ślubu.

reportaz slubny dawid zielinski

„Współpraca z Tobą to wielka przyjemność i 100% profesjonalizmu. Chwile, które uwieczniłeś na naszych zdjęciach pozostaną na zawsze w naszej pamięci, a plener to wspaniała zabawa w miłej atmosferze. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem, za co oboje bardzo dziękujemy. Polecamy Ciebie każdemu chociaż nie musimy Twoje zdjęcia bronią się same.”

Sylwia i Marcin

Złapać kluczowy moment

Drugi najważniejszy element w pracy fotografa ślubnego podczas reportażu to złapanie kluczowego momentu. Ja staram się być zawsze i wszędzie. Ciągle pracuję, obserwując i przewidując to, co się może zdarzyć. To głównie dzięki ciągłej czujności mam okazję uchwycić wspomniany wcześniej kluczowy moment. W dniu Waszego ślubu staję się kimś, kto ma oczy dookoła głowy. Szukam różnych inspiracji, wędruję z miejsca na miejsce, obserwuję. Jestem ciągle w trybie działania.

Idealnie jest kiedy uda połączyć się wspomniane na początku emocje i moment. Wtedy powstaje zdjęcie idealne. Do tego jednak potrzeba też trochę szczęścia, któremu staram się jak najwięcej pomagać.

reportaz slubny 2

Reportaż ślubny
dzień ślubu

 • około 12 godzin pracy
 • opcjonalnie krótki plener w dniu ślubu
 • kończę pracę o godzinie 00:30

Zapytaj o cenę

reportaz slubny 3
reportaz slubny

Otrzymujecie

 • nie mniej niż 300 zdjęć po autorskiej obróbce w formie spójnego reportażu
 • nie mniej niż 200 zdjęć dokumentacyjnych
 • galeria dla Waszych gości
 • fotoalbum
 • pendrive w gustownym etui
 • prezentacja multimedialna

„Dawid to profesjonalista! Kadry z naszych sesji to idealna pamiątka. Idealnie uchwycił wszystkie emocje na naszym ślubie i weselu. Piękniejszych zdjęć nie mogliśmy sobie wymarzyć. A kontakt z nim to czysta przyjemność – komunikatywny, uśmiechnięty i profesjonalny. Z całego serca polecamy”

Agnieszka i Rafał

Kreatywność czyli klucz do ciekawej sesji ślubnej

Sesja ślubna to całkiem inna bajka niż reportaż ślubny. Tam oczywiście kreatywność też jest ważna, ale w sesji wysuwa się ona na pierwsze miejsce. Trzeba być pomysłowym, szukać w zwykłych miejscach ciekawych kadrów. Kreatywne podejście do tematu powoduje, że obserwujący jest ciekawy co się znajdzie na kolejnym zdjęciu, a to jest mój cel w sesji ślubnej. Chcę zainteresować, zaciekawić widza. Zdjęcia ślubne, które ode mnie otrzymujecie cechują się sporą różnorodnością.

Nie jestem typem fotografa, który mówi, by para się przytuliła i robi im z tego momentu kilkanaście kadrów, wolę coś zmieniać, kombinować i kreować więcej różnorodnych sytuacji.

sesja slubna katowice

„Dawid to po pierwsze wspaniały człowiek, a po drugie wspaniały fotograf!!! Pakiet sesji i reportaż ślubny w jego wykonaniu to spełnienie naszych marzeń – jest osobą otwartą na innych, kreatywną, bardzo dobrze zorganizowaną – profesjonalista!!! Szczerze polecamy z mężem wszystkim parom, które szukają fotografa na ślub…”

Sylwia i Staszek

Bez światła nie ma zdjęć

Gdyby nie światło to zdjęcie nie miało by okazji powstać. Ja lubię różnorodne światło. Delikatny wschód słońca ma swój niepodrabialny klimat. Zachód słońca cechuje się mocniejszym i intensywniejszym światłem, które pięknie rysuje długie cienie. Niejednokrotnie wykonywałem sesję w pełnym słońcu w ciągu dnia. Z takich sytuacji też da się wyjść obronną ręką. Z każdego światła można wyciągnąć coś ciekawego.

Jestem fanem zabawy z oświetleniem. Lubię robić zdjęcia pod światło i ze światłem. Bazuję na tym, co daje natura.

sesja slubna slask

Sesja ślubna / sesja narzeczeńska
jeden dzień zdjęć

 • kilka godzin wspólnie spędzonych podczas Waszej sesji zdjęciowej
 • możliwość wykonania zdjęć w kilku lokalizacjach
 • kreatywne podejście do tematu i masa pomysłów
 • miło spędzony czas na różnych rozmowach

Zapytaj o cenę

sesja narzeczenska slask
plener slubny katowice

Otrzymujecie

 • nie mniej niż 40 zdjęć po autorskiej obróbce w formie spójnego materiału
 • zdjęcia w formie cyfrowej udostępnione przez internet
 • prezentacja multimedialna

Spodobał Ci się mój sposób opowiadania historii?