Info

Szczery, charaktery reportaż ślubny!

 • nie reżyseruję, nie ustawiam
 • bazuję na Waszych emocjach
 • poszukuję ciekawych kadrów

Jeśli znudziły Cię klasyczne zdjęcia ślubne i szukasz czegoś “innego”, kreatywnego to sprawdź moją fotografię lub zapytaj o ofertę.

NIE ZWLEKAJ – ZAPYTAJ O TERMIN

reportaz slubny 3
reportaz slubny

Ponadczasowa pamiątka na lata.

 • nie kombinuję podczas obróbki
 • stosuję się do znanych od lat kanonów fotografii dzięki czemu moje zdjęcia są ponadczasowe
 • piękny kolor i szlachetna czerń i biel
 • nie stosuję się do panujących trendów tylko biorę przykład z najlepszych reporterów na świecie
 • reportaż w moim wykonaniu to ciekawa opowieść, której nigdy nie zapomnicie

„Współpraca z Tobą to wielka przyjemność i 100% profesjonalizmu. Chwile, które uwieczniłeś na naszych zdjęciach pozostaną na zawsze w naszej pamięci, a plener to wspaniała zabawa w miłej atmosferze. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem, za co oboje bardzo dziękujemy. Polecamy Ciebie każdemu chociaż nie musimy Twoje zdjęcia bronią się same.”

Sylwia i Marcin

Do sesji podchodzę w kreatywny, nieszablonowy sposób.

 • sesja zdjęciowa to współpraca i fotografowanie Waszych uczuć
 • preferuję sesje narzeczeńskie w trakcie, których możemy się poznać i dobrze zacząć współpracę
 • w trakcie sesji pomagam Wam i podpowiadam jak dobrze wyglądać na zdjęciach

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ TERMINÓW

sesja narzeczenska slask
plener slubny katowice

Szybki plener w dniu ślubu?

 • 15-20 minut odpoczynku od zgiełku wesela to dobry czas na szybką sesję
 • kilka szczerych i naturalnych ujęć portretowych
 • brak sztucznego pozowania innego dnia

„Dawid to profesjonalista! Kadry z naszych sesji to idealna pamiątka. Idealnie uchwycił wszystkie emocje na naszym ślubie i weselu. Piękniejszych zdjęć nie mogliśmy sobie wymarzyć. A kontakt z nim to czysta przyjemność – komunikatywny, uśmiechnięty i profesjonalny. Z całego serca polecamy”

Agnieszka i Rafał

Fotografia to emocje

Można świetnie kadrować, można być kreatywnym, ale fotograf ślubny musi przede wszystkim “łapać” emocje. To emocje budują historię. To dzięki nim zdjęcia ślubne stają się Waszą indywidualną pamiątką. Emocje oczywiście mogą być różne. Może to być uśmiech, smutek, zaciekawienie czy wzruszenie. Cały miks tych emocji powoduje, że materiał ma charakter. Bez emocji, nawet przy najlepszym kadrowaniu, fotografia ślubna stanie się nudna. Łapanie emocji to najważniejszy element mojej pracy.

Jako fotograf staram się być dyskretny i nie ingerować w dzień Waszego ślubu. Dzięki temu staję się czujnym obserwatorem, który gdzieś z boku i po cichu może dla Was uwieczniać najważniejsze chwile w dniu Waszego ślubu.

reportaz slubny dawid zielinski

Złapać kluczowy moment

Drugi najważniejszy element w pracy fotografa ślubnego podczas reportażu to złapanie kluczowego momentu. Ja staram się być zawsze i wszędzie. Ciągle pracuję, obserwując i przewidując to, co się może zdarzyć. To głównie dzięki ciągłej czujności mam okazję uchwycić wspomniany wcześniej kluczowy moment. W dniu Waszego ślubu staję się kimś, kto ma oczy dookoła głowy. Szukam różnych inspiracji, wędruję z miejsca na miejsce, obserwuję. Jestem ciągle w trybie działania.

Idealnie jest kiedy uda połączyć się wspomniane na początku emocje i moment. Wtedy powstaje zdjęcie idealne. Do tego jednak potrzeba też trochę szczęścia, któremu staram się jak najwięcej pomagać.

reportaz slubny 2

„Dawid to po pierwsze wspaniały człowiek, a po drugie wspaniały fotograf!!! Pakiet sesji i reportaż ślubny w jego wykonaniu to spełnienie naszych marzeń – jest osobą otwartą na innych, kreatywną, bardzo dobrze zorganizowaną – profesjonalista!!! Szczerze polecamy z mężem wszystkim parom, które szukają fotografa na ślub…”

Sylwia i Staszek

Kreatywność czyli klucz do ciekawej sesji ślubnej

Sesja ślubna to całkiem inna bajka niż reportaż ślubny. Tam oczywiście kreatywność też jest ważna, ale w sesji wysuwa się ona na pierwsze miejsce. Trzeba być pomysłowym, szukać w zwykłych miejscach ciekawych kadrów. Kreatywne podejście do tematu powoduje, że obserwujący jest ciekawy co się znajdzie na kolejnym zdjęciu, a to jest mój cel w sesji ślubnej. Chcę zainteresować, zaciekawić widza. Zdjęcia ślubne, które ode mnie otrzymujecie cechują się sporą różnorodnością.

Nie jestem typem fotografa, który mówi, by para się przytuliła i robi im z tego momentu kilkanaście kadrów, wolę coś zmieniać, kombinować i kreować więcej różnorodnych sytuacji.

sesja slubna katowice

Bez światła nie ma zdjęć

Gdyby nie światło to zdjęcie nie miało by okazji powstać. Ja lubię różnorodne światło. Delikatny wschód słońca ma swój niepodrabialny klimat. Zachód słońca cechuje się mocniejszym i intensywniejszym światłem, które pięknie rysuje długie cienie. Niejednokrotnie wykonywałem sesję w pełnym słońcu w ciągu dnia. Z takich sytuacji też da się wyjść obronną ręką. Z każdego światła można wyciągnąć coś ciekawego.

Jestem fanem zabawy z oświetleniem. Lubię robić zdjęcia pod światło i ze światłem. Bazuję na tym, co daje natura.

sesja slubna slask

Spodobał Ci się mój sposób opowiadania historii?