Mocne wesele w toruniu

Osada Barbarka to miejsce tego hardcorowego wesela w Toruniu. Miejsce idealne na takie wydarzenie, bo blisko natury, a zdjęcia są naturalne. Bez kreowania, udawania, sztucznego przepychu. Są ludzkie emocje i dynamika wydarzeń. Sprawdźcie sami!

Osada barbarka

Wiecie, że jeśli moje zdjęcia Wam się podobają to…

… nic nie stoi na przeszkodzie, byście wysłali zapytanie o termin? Śmiało piszcie, zostawcie info o sobie i lepiej się poznajmy. Może to początek owocnej współpracy!

poznajmy się

Email(wymagane)
Tylko w celu potwierdzenia (sms) dotarcia zapytania.

Jeśli jednak wolicie to zrobić mailowo lub telefonicznie to zostawiam kontakt:

Lista tematów powiązanych:

barbarka toruń wesela

ale najpierw przygotowania

Przygotowania Asi i Kuby odbywały się w Toruniu w ich domu. Miałem tam już okazję być na ich sesji rodzinnej, w której towarzyszyła nam jeszcze Kalinka. Powstała masa pozytywnych kadrów i zdążyliśmy się lepiej poznać.
Ich przygotowania do wesela były mega luźne i swobodne. Zero typowych weselnych ustawek. Już w trakcie przygotowań czułem, że wesele w Osada Barbarka to będzie coś co lubię najbardziej: dynamika, spontaniczność, szczerość.
Jak zobaczycie dalej Osada Barbarka Dworek wesele potrafi zorganizować bardzo dobrze, ale nie tylko wesele, bo w tym wypadku był też ślub cywilny w plenerze!

barbarka wesele i ślub

Zanim rozpoczęło się to wesele w Osadzie Barbarka to pod okolicznym drzewem miałem okazje sfotografować klimatyczną ceremonię zaślubin. Mam ogromny sentyment do takich plenerowych wydarzeń. Ten klimat jest nie do podrobienia. To właśnie takie śluby jak ten w Osadzie Barbarka dokładnie pokazują mój styl i czym jest reportaż ślubny. To nie zlepek powtarzalnych kadrów tylko historia opowiedziana zdjęciami!
Osada Barbarka w Toruniu to dobre miejsce nie tylko na wesele, ale także na klimatyczny plenerowy ślub. Warto to wziąć pod uwagę przy organizacji swojego wesela w Toruniu.

Osada barbarka

czyli co nas czeka na weselu w Osada Barbarka Dworek

Co oferuje Osada Barbarka na wesele? Piękną drewnianą salę, możliwości noclegowe oraz piękny i naturalny teren dookoła! Mógłbym tu długo opisywać, że Osada Barbarka Dworek wesele potrafi zorganizować wyśmienicie, ale skupię się na swoich mocno subiektywnych spostrzeżeniach!

Osada Barbarka to miejsce dla kogoś, kto lubi naturę, ciszę, spokój. Kogoś, kto nie szuka miejsca na wesele z milionem ozdób i ogromnym przepychem!
Osada Barbarka Dworek to teren gdzie raczej pasuje organizacja wesela w stylu slow wedding. Jeśli lubicie takie klimaty to Osada Barbarka Dworek będzie dla Was dobrym miejscem w Toruniu na organizację wesela.

Gdybym chciał zorganizować swoje wesele to Osada Barbarka byłaby salą weselną w Toruniu, którą na 100% brałbym pod uwagę. Uważam, ze wesela slow wedding to świetny sposób na spędzenie czasu z bliskimi. Kapitalne miejsce!
Osada Barbarka Dworek wesele to idealne połączenie, które szczerze polecam.

Osada Barbarka toruń

Osada Barbarka w Toruniu to miejsce idealne by być bliżej natury. To wesele wpisało się w Osadę Barbarka idealnie. Szczerzy i naturalni goście, totalny luz i swoboda, bez trzymania się ślubnych standardów. Uwielbiam takie wesela. Polecam Osadę Barbarka!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *