Patio Park wesele

Ten wpis będzie w zimowym klimacie. Ślub w grudniu? Czemu nie! Teresa i Tomek zrobili to po swojemu i wyszło świetnie. Znakomici goście, wyluzowana para, świetny DJ Michał Janoszek i rewelacyjna sala Patio Park.

Przygotowania do wesela w Patio Park

Przygotowania do wesela w Patio Park rozpoczęły się w Katowicach – na osiedlu w którym mieszkam, więc miałem blisko. Jako fotograf ślubny z Katowic miałem okazję fotografować już chyba w każdej dzielnicy, więc jak trafiam do swoich sąsiadów to bardzo się cieszę!
Same przygotowania były krótkie, ale treściwe i zakończone błogosławieństwem. Jak zawsze udało się wykonać kilka luźnych, spontanicznych kadrów i ruszyliśmy dalej. Kolejny etap naszego harmonogramu to ślub, który też odbył się w Katowicach. 

Przygotowania do ślubu mają różny charakter. Czasami są pełne chaosu, a czasami są bardziej uporządkowane i spokojne.

patio park wesele 1

Ślub w Katowicach i wesele w Patio Park

Ślub odbył się w kościele w Katowicach. Udało się podczas tej ceremonii wykonać nawet niestandardowy kadr z przysięgi. Już jestem przyzwyczajony do telefonów komórkowych, które goście wykorzystują do fotografowania i w ten sposób sam staram się to wykorzystać i sfotografować w ciekawym reporterskim stylu. Po ślubie przyszedł czas na podróż do Patio Parku w Katowicach.

Patio Park położony jest w dobrej lokalizacji, w zasadzie z każdego rejonu Katowic jest tam bardzo blisko.

patio park wesele 9

Patio Park wesele

Przyszedł czas na najdłuższy moment tego dnia czyli wesele w Patio Park. Już samo wejście z pompą i reakcja gości zapowiadały, że to będzie dobra impreza. Dodatkowo całość prowadzona przez świetnego Michała Janoszka dopełniła całości. Michał to świetny DJ, który znalazł się na mojej liście najlepszych śląskich DJ na wesele. Jak tylko usłyszałem o połączeniu – DJ Michał Janoszek + wesele Patio Park to wiedziałem, że to musi być coś wyjątkowego.

Pamiętajcie jednak, że najważniejszym elementem wesela jest Para Młoda i ich goście. W tym przypadku wszystko zagrało jak należy. Teresa i Tomek cieszyli się tym dniem, odwiedzali jeden stolik za drugim, a ja tylko czaiłem się z boku i czekałem na ciekawe momenty, a tych nie brakowało.

Patio Park zadbał też o piękny i klimatyczny wystrój, który pięknie uzupełnia cały reportaż. Bardzo lubię to miejsce i nie bez przyczyny znalazło się ono na mojej liście najlepszych sal weselnych na Śląsku.

Patio Park w Katowicach to znakomite miejsce na klimatyczne wesele. Polecam tę restaurację z całego serca!

patio park wesele 17
patio park wesele 23

Patio Park Katowice

Patio Park wesele potrafi zorganizować perfekcyjnie. Znakomita i profesjonalna obsługa i pyszne jedzenie. Czego chcieć więcej? A no można, na przykład niestandardowego wystroju, a tym wyróżnia się Patio Park. Czarne wnętrze, klimatyczne oświetlenie – to coś niezbyt często spotykanego na salach weselnych. Wesele w Patio Park zawsze ma swój klimat. Bardzo lubię tam fotografować i z uśmiechem na twarzy tam wracam.

Patio Park wesele cena to temat, który też większość z Was zainteresuje. Cena za osobę w Patio Park to około 200 – 250 zł za osobę. Wszystko uzależnione jest od tego na co się zdecydujecie i jakie wybierzecie menu. O to musicie już pytać managera sali!

Uważam, że jeśli szukacie czegoś klimatycznego i niestandardowego położonego w centrum Katowic to Patio Park jest świetnym wybieram.

patio park wesele 35
patio park wesele 36

Podsumowanie wesela w Patio Park w Katowicach

To był świetny dzień. Świetna odskocznia o pewnego zastoju w branży ślubnej, który zawsze następuje w okolicy listopada. Fajnie, że udało zrealizować się ciekawy materiał!

Jeśli chcecie więcej konkretnych reportaży to zapraszam Was na piękne wesele w wyjątkowym miejscu jakim jest Gościniec Szumny.

Dodaj komentarz