W zimowym klimacie

Patio Park w Katowicach to nietypowe miejsce na wesele. Jest tam raczej ciemno, ale za to bardzo klimatycznie. Jeśli szukacie standardowej sali weselnej to Patio Park nie jest dla Was! Jest to zdecydowanie sala weselna z charakterem. A tu reportaż z zimowymi dodatkami.

patio park

Wiecie, że jeśli moje zdjęcia Wam się podobają to…

… nic nie stoi na przeszkodzie, byście wysłali zapytanie o termin? Śmiało piszcie, zostawcie info o sobie i lepiej się poznajmy. Może to początek owocnej współpracy!

poznajmy się

Email(wymagane)
Tylko w celu potwierdzenia (sms) dotarcia zapytania.

Jeśli jednak wolicie to zrobić mailowo lub telefonicznie to zostawiam kontakt:

Lista tematów powiązanych:

patio park katowice

przygotowania

Przygotowania do wesela w Patio Park rozpoczęły się w Katowicach – na osiedlu w którym mieszkam, więc miałem blisko. Jako fotograf ślubny miałem okazję fotografować już chyba w każdej dzielnicy Katowic, więc jak trafiam do swoich sąsiadów to bardzo się cieszę!
Same przygotowania były krótkie, ale treściwe i zakończone błogosławieństwem. Jak zawsze udało się wykonać kilka luźnych, spontanicznych kadrów i ruszyliśmy dalej. Kolejny etap naszego harmonogramu to ślub, który też odbył się w Katowicach.
Przygotowania do ślubu mają różny charakter. Czasami są pełne chaosu, a czasami są bardziej uporządkowane i spokojne.

patio park wesele

Przyszedł czas na najdłuższy moment tego dnia czyli wesele w Patio Park. Już samo wejście z pompą i reakcja gości zapowiadały, że to będzie dobra impreza. Dodatkowo całość prowadzona przez świetnego Michała Janoszka dopełniła całości. Jak tylko usłyszałem o połączeniu – DJ Michał Janoszek + wesele Patio Park to wiedziałem, że to musi być coś wyjątkowego.
Pamiętajcie jednak, że najważniejszym elementem wesela jest Para Młoda i ich goście. W tym przypadku wszystko zagrało jak należy. Teresa i Tomek cieszyli się tym dniem, odwiedzali jeden stolik za drugim, a ja tylko czaiłem się z boku i czekałem na ciekawe momenty, a tych nie brakowało.

Patio Park zadbał też o piękny i klimatyczny wystrój, który pięknie uzupełnia cały reportaż.
Patio Park w Katowicach to znakomite miejsce na klimatyczne wesele. Polecam tę restaurację z całego serca!

Patio park

o samej sali

Patio Park – urocze miejsce otoczone zielenią – to teren, który można nazwać idealnym do wypoczynku na świeżym powietrzu, ale jednak w centrum miasta. Patio Park to otoczony jest Parkiem Kościuszki ten pięknie urządzony park oferuje wiele atrakcji dla osób w każdym wieku.

Zielone trawniki, kolorowe kwiaty i zadbane alejki tworzą przyjazną atmosferę, która zaprasza do spacerów i pikników wśród natury. Patio Park oferuje również liczne ławki i miejsca do siedzenia, gdzie można odpocząć, poczytać książkę lub cieszyć się spokojnymi rozmowami z bliskimi.

Patio Park to również doskonałe miejsce na organizację imprez plenerowych i spotkań rodzinnych. Duże, otwarte przestrzenie pozwalają na swobodne ustawienie stołów, grillowanie i wspólne spędzanie czasu na świeżym powietrzu.

Dodatkowo, park jest dogodnie położony w pobliżu restauracji i kawiarni, gdzie można zjeść smaczny posiłek lub napić się aromatycznej kawy po relaksującym spacerze.
Patio Park to idealne miejsce, aby zorganizować też swoje wesele. Jeśli zalety wymienione wyżej Was przekonuję to warto wziąć to miejsce pod uwagę.

Patio park katowice wesele

To nie było moje pierwsze wesele w Patio Park w Katowicach więc wiedziałem czego się spodziewać, ale tu zimowa aura zmieniła trochę wystrój. Było świątecznie, mega pozytywnie. To miejsce w sercu Katowic jest świetną alternatywą dla klasycznych sal weselnych. Patio Park i wesele to znakomite połączenie dla kogoś oczekującego od miejsca na wesele czegoś więcej!

Wesela w zimie mają swój urok. Nie są zbyt częste, ale to takie fajne urozmaicenie dla każdego fotografa ślubnego. Tu Para zadbała o odpowiedni wystrój i klimat Patio Park trochę się zmienił. Zwykle ciemna sala nabrała kolorytu i całkiem fajnie to wszystko współgrało. Patio Park wesele organizuje bardzo profesjonalnie i tu widać też było bardzo dobre podejście do tematu wesele w zimie.

patio park katowice

więcej info

Patio Park wesele potrafi zorganizować perfekcyjnie. Znakomita i profesjonalna obsługa i pyszne jedzenie. Czego chcieć więcej? A no można, na przykład niestandardowego wystroju, a tym wyróżnia się Patio Park. Czarne wnętrze, klimatyczne oświetlenie – to coś niezbyt często spotykanego na salach weselnych. Wesele w Patio Park zawsze ma swój klimat. Bardzo lubię tam fotografować i z uśmiechem na twarzy tam wracam.

Jakie są opinie o Patio Park? Z tego co ja się dowiadywałem to 99% z nich było pozytywnych! Dla mnie to świetne miejsce w sercu Katowic. Moja opinia na temat organizacji wesela w Patio Park jest prosta – zdecydowanie warto!
Patio Park w Katowicach to miejsce dla kogoś kto nie szuka standardowej sali weselnej. Wszyscy, którzy doceniają niebanalne miejsca i świetna kuchnię będą mieć dobrą opinię na temat Patio Park.
Patio Park opinie wesele – tu nie ma wątpliwości. Większość jest na tak!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *